This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Chat topik
(2023-12-08, 03:01:31)convar Írta: Sziasztok! Biztos nagyon tudatlannak tűnök ezzel a kérdéssel, de létezhet az hogy ez a film úgy van fent az apple-on hogy nincs hozzá magyar felirat? Vagy csak valamit nagyon benézek?

https://tv.apple.com/hu/movie/deadly-ble...83zvs2txb6

Aki járatos az ilyen streamoldalak világában, annak előre is köszönöm a választ.

Üdv, convar

Szia!

Az apple-nek ez az oldala csak egy gyűjtőoldal, nem azt jelenti, hogy fent van az AppleTV-n.

Ha megnézed, a kép bal alsó sarkában írja, hogy ez az iTuneson érhető el.
Ha lejjebb görgeted, akkor pedig mutatja, hogy csak angol audio és felirat van hozzá.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • convar
Válaszol
[Kép: GA11773XgAA1EZX?format=jpg]
Válaszol
(2023-12-10, 22:44:01)Blackpanther Írta: [Kép: GA11773XgAA1EZX?format=jpg]

Értem én, hogy sokan akkora ellenállók, hogy már egy feliratos oldal szinte összes fórumját telibeverik rendszeresen rendszerkritikus tartalmakkal, de azért egy ekkora kamu grafikont ne osztogassunk már ész nélkül. Forrás, y tengely mértékegysége? Krumpli? Amúgy tényleg ezt valaki el is hiszi?
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli gricsi hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
(2023-12-11, 12:48:14)gricsi Írta:
(2023-12-10, 22:44:01)Blackpanther Írta: [Kép: GA11773XgAA1EZX?format=jpg]

Értem én, hogy sokan akkora ellenállók, hogy már egy feliratos oldal szinte összes fórumját telibeverik rendszeresen rendszerkritikus tartalmakkal, de azért egy ekkora kamu grafikont ne osztogassunk már ész nélkül. Forrás, y tengely mértékegysége? Krumpli? Amúgy tényleg ezt valaki el is hiszi?


"Kamu" 2. grafikon...
Válaszol
(2023-12-11, 21:23:55)Blackpanther Írta:
(2023-12-11, 12:48:14)gricsi Írta:
(2023-12-10, 22:44:01)Blackpanther Írta: [Kép: GA11773XgAA1EZX?format=jpg]

Értem én, hogy sokan akkora ellenállók, hogy már egy feliratos oldal szinte összes fórumját telibeverik rendszeresen rendszerkritikus tartalmakkal, de azért egy ekkora kamu grafikont ne osztogassunk már ész nélkül. Forrás, y tengely mértékegysége? Krumpli? Amúgy tényleg ezt valaki el is hiszi?


"Kamu" 2. grafikon...

Köszönöm és elnézésedet kérem, ez ütős visszavágás volt. Így már megvilásogodtam, hogy elküldtél egy olyan cikket, amiben az EU tagországokat hasonlítják össze, azt is egy 0-tól 100-ig terjedő skálán. Véletlenül nem ezt hívják prop... nem, biztosan nem.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli gricsi hozzászólását:
  • l.a.c.y.
Válaszol
Tongue 
Vajon a belezúgott huszonéves lányok (akiknek még az anyjuknak is túl "nagy bácsi" lenne már) tudják ezt? Big Grin

https://parameter.sk/brad-pitt-amerikai-...sz-60-eves

Szép levelet kapott nemrég egyik gyermekétől.  Angel

https://index.hu/fomo/2023/11/21/brad-pi...-retteges/

Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Tengerentúlon élő kelet-európaiak sorsa: Angel

"- Are you from Russia or Ukraine?
- Neither.
- I see, then Belarus..."


[Kép: t7CtD3m.png]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Kellemes ünnepeket és boldog karácsonyt mindenkinek...

[Kép: christmastree.jpg]
[Kép: kari.jpg]
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli csiri bá hozzászólását:
  • gricsi
Válaszol
[Kép: pdsNdRV.png]


Ne feledkezzünk meg Vágó Istvánról meg R. Kelényi Angelikáról sem. Sleepy


Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • l.a.c.y., Maminti, Romeoo
Válaszol
Boldog új évet mindenkinek, akik erre járnak!
Eleink nyomán:

Adjon Isten minden szépet,
irigyeknek békességet.
Adjon Isten minden jót,
hazug szájba igaz szót.

Hontalannak menedéket,
éhezőknek eleséget.
Tollat, író kezébe,
Pulyát, asszony ölébe.

Istenhitet pogánynak,
hű szeretőt a leánynak.
Szép időben jó vetést.
Szomorúknak feledést.

Betegeknek egészséget.
Fuldoklóknak reménységet.
Fegyvereknek nyugalmat,
szelíd szónak hatalmat.

Jó lövést az ordasokra.
Nyíló ajtót vaskapukra.
Vándoroknak fogadót.
Isten adjon minden jót!

Peace and Heart
There are many things in life that will catch your eyes but only a few that will catch your heart. Pursue those...
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli oldfan hozzászólását:
  • l.a.c.y., Maminti, Romeoo
Válaszol
BÚÉK mindenkinek
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Szaszika hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
George Bailey
Akinek felkeltettem az érdeklődését Douglas Murray-vel kapcsolatban (és szimpatizálgat a nézeteivel), de nincs kedve a könyvei kiolvasására, rengeteg videót találni vele a youtube-on.
Amúgy ő ezt az irósdit nem főállásban űzi, ő haditudósító is (többek között Gázából is közvetített), politikai kommentátor és újságíró.


The Destroyer  Big Grin




Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Ha egy Süskind regényben lennénk, a nyugati riporter bácsi készített volna egy olyan parfümöt (amivel befújja magát), aminek az illatát beszippantva, 1-2 napon belül Vlagyimir Vlagyimirovics Nagyúr kipurcan. Angel

Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • Blackpanther
Válaszol
Egyesek szerint messze nem lett volna minden fenékig tejfel akkor sem, ha valami csoda folytán mondjuk helyet cserélt volna Putyinnal, de azért megnéztem volna azt a forgatókönyvet.

https://index.hu/kulfold/2024/02/16/habo...ir-putyin/

Sokak szerint ezzel Oroszország visszatért 1936-ba (szerintem ezt illetően mindig is ott voltak).
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • Blackpanther
Válaszol
(2023-02-24, 03:03:59)George Bailey Írta: Mikor pont egy évvel ezelőtt ezek a szirénák azt tudatták veled, hogy innen többé semmi nem lesz a régi...


+1  Confused
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Thumbs Up 
Oroszország Sophie Schollja.


Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Star 
Oscar tippek:

Legjobb film: Oppenheimer

Legjobb női főszereplő: Lily Galdstone - Killers of the flower moon (kell már egy indináner győztes is, tehát aki szimpatizál az őslakosokkal, az drukkoljon)

Legjobb férfi mellékszereplő (még a nyáron megmondtam, amint kijöttem az Oppenheimerről): Robert Downey Jr.  - Oppenheimer Cool

Legjobb rendező: Cristopher Nolan - Oppenheimer

Legjobb dokumentunfilm: 20 days in Mariupol (remélhetőleg)

Legjobb férfi főszereplő: bár szerintem Cillian Murphyit leszámítva elég gyenge a felhozatal, itt nem tenném a kezem a tűzbe, hogy Murphy hazaviszi, bár valószínűleg igen.

Legjobb női mellékszereplő: Da’Vine Joy Randolph - The Holdovers

No meg amiben 100%-ig biztos vagyok, hogy a host Jimmy Kimmel minden második mondata Trump piszkálásáról fog szólni, és bár egyetértek jó 95%-ban (4-5 évvel ezelőtti időkkel ellenben - most azt mondom, hogy valakinek le kéne lőnie Trumpot, nehogy ismét hatalomra kerüljön Confused ), inkább kihagyom az egész ceremóniát, és majd hétfő reggel elolvasom a lényeget.
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Blackpanther hozzászólását:
  • Maminti
Válaszol
Válaszol
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég