This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sport
Thumbs Up 
Get in there, Lewis. Cool

[Kép: EQ_1PhTWkAAljlx?format=jpg&name=900x900]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Talán a legjobb, akinek sosem adatott meg a világbajnoki cím (amikor még minden verseny halálos veszélyekkel járt). Sad


[Kép: 92463743_1734756559997515_58690109452750...e=5EB8A754]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Tongue 
Még szerencse, hogy a kosárlabdázáshoz nem kell túlontúl sok ész. Angel

Show Contentspoiler:


Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Mindez azért lenne, mert Hamiltont akarja a Ferrari?  Angel Nem tartanám jó ötletnek, hogy ott töltse ki utolsó szerződését. Mekkora bajok vannak a vörösöknél, még egy Hamilton kaliberű pilóta sem volna elég a 13 éve várt címhez (pontosan nem tudom, honnan ered a baj, de jó autót nagyon sok éve képtelenek csinálni, jól dönteni futamokon szintén).

https://hu.motorsport.com/f1/news/hivata...n/4791127/
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2020-05-12, 11:17:27)George Bailey Írta: Mindez azért lenne, mert Hamiltont akarja a Ferrari?  Angel Nem tartanám jó ötletnek, hogy ott töltse ki utolsó szerződését. Mekkora bajok vannak a vörösöknél, még egy Hamilton kaliberű pilóta sem volna elég a 13 éve várt címhez (pontosan nem tudom, honnan ered a baj, de jó autót nagyon sok éve képtelenek csinálni, jól dönteni futamokon szintén).

https://hu.motorsport.com/f1/news/hivata...n/4791127/

Szerencsére nem Hamilton kellett nekik. Én Sainz helyében maradtam volna a McLarennél, mint másodhegedűsnek menni egy teljesen szétesett Ferrarihoz. Kristálygömb nélkül mondom, hogy a McLaren (Mercedes) hamarább lesz ismét bajnok, mint a Ferrari.
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Idézet:...Főpilóta

A lista háromfősre szűkítése egyszerű, de Michael Schumacher, Ayrton Senna és Lewis Hamilton közül választani már egyáltalán nem az. Az Autosport szakértői fő szempontként a sebességet, a hiba nélküli vezetést, a csapaton belüli jó kapcsolatok teremtésének képességét, az autóban szerzett tapasztalatok érthető és pontos visszaadását, a körülményekhez való alkalmazkodást, illetve a rossz hétvégéken való könnyű túllépést jelölték meg.

Ezek alapján a regnáló világbajnokot, Lewis Hamiltont hozták ki győztesnek. A hetedik világbajnoki címére is jó eséllyel pályázó Mercedes-pilóta egyik legnagyobb érdemeként azt hozta fel a szakértői panel, hogy úgy lett hatszoros világbajnok, hogy tulajdonképpen senkivel sem kellett sportszerűtlen csatába bocsátkoznia a pályán.

Persze, Nico Rosberggel elmérgesedett a viszonya a Mercedesnél, de a pályán nem lépte át a határt: kemény volt, de fair. Lassan minden, a teljesítményhez kötődő rekord a neve mellé kerül, és azt se hagyhatjuk figyelmen kívül, hogy minden eddigi szezonjában nyert futamot a Forma-1-ben, úgy is, hogy néha nemhogy a második, de inkább csak a harmadik leggyorsabb autóban ült.


Övé minden idők legtöbb időmérős győzelme, közel jár, hogy megelőzze Schumachert futamgyőzelmek számában, és utolérje őt a világbajnoki címek tekintetében. Szárazon és esőben is remekül megy, és a pályán kívül is rengeteget tesz az F1 népszerűségéért...


Schumacher és Senna sem került be az F1 álomcsapatába...
Válaszol
My Next Guest Needs No Introduction with David Letterman - Lewis Hamilton...

[Kép: my_next_guest_needs_no_introduction-lewi...h_2019.jpg]
Válaszol
Távozott közülünk Benedek Tibor, a magyar vízilabdázás igazi legendája, a csapatszellem, küzdés és szorgalom mintaképe. Embernek is nagy volt, nem csak bajnoknak. Sajnálatosan rövid élet adatott neki. (48)
Nyugodjék békében.
There are many things in life that will catch your eyes but only a few that will catch your heart. Pursue those...
Válaszol
Tongue 
[Kép: 117771767_1843179472490667_7527524850028...e=5F5EE276]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Hatodik sznookervilágbajnoki címét nyerte Ronnie O'Sullivan a Rakéta  Big Grin


http://m.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/sz...en-2778435
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Romeoo hozzászólását:
  • mata
Válaszol
Válaszol
Star 
Tud valaki egy linket, ahonnan nézhetem ma este az Indy 500-at ingyen és angolul?
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2020-08-23, 17:28:18)George Bailey Írta: Tud valaki egy linket, ahonnan nézhetem ma este az Indy 500-at ingyen és angolul?

Magyarul (gondolom):

https://arena4.network4.hu/nezd-online-eloben/
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • George Bailey, Romeoo
Válaszol
(2020-08-23, 18:31:54)Maci Laci Írta:
(2020-08-23, 17:28:18)George Bailey Írta: Tud valaki egy linket, ahonnan nézhetem ma este az Indy 500-at ingyen és angolul?

Magyarul (gondolom):

https://arena4.network4.hu/nezd-online-eloben/

Köszönöm, Maci komám, be is jött 2 percet, utána meg kiirta, hogy ebből az országból nem nézhetem. No de kaptam egy spanyol csatornát a youtube-on, ami adja. Ez is megteszi. 
Úgy látszik, ebben az országban nem csak torrentezni nem lehet. Angel

Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Thumbs Down 
Kevés ekkora igazságtalanságot láttam az F1-ben, mióta nézem ezt a sportot. Perezt kitenni Vettel miatt. Confused 
Pereznek köszönheti a csapat az eddigi sikereinek a 85-90%-át.

[Kép: 118959386_1871918966283384_2582027434704...e=5F826E87]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Thumbs Up 
Forma-1 2020 Eifel Nagydíj

Tisztán emlékszem a 2006-os kínai futamra, ahol Schumacher megszerezte 91. és egyben az utolsó futamgyőzelmét. 
Gondolta volna bárki, hogy 14 évvel később beallitja valaki ezt a rekordot, akinek akkor még 0 győzelme volt (ugyanis csak 2007-ben debütált)...? Nem tudom.
Lehet belekötni Hamiltonba sok minden miatt (főleg személyes élete miatt szeretnek az emberek belekötni), de ezek a számok elég sokatmondóak.
Most már mondhatjuk azt is, hogy immár ő is 7x bajnok, kérdés csak, hogy melyik futamon válik majd hivatalosan is azzá. Szerintem egy hónap múlva Törökországban (3 futammal a vége előtt).
Szép gesztus volt Michael fiától, hogy átadja Hamiltonnak apja egyik sisakját. Szebb csak az lett volna, ha Michael teheti ezt személyesen.

[Kép: skysports-lewis-hamilton-f1_5110200.png?20200927103540]

Show ContentRespect:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Thumbs Up 
Forma-1 2020 Portugál Nagydíj 

Múltkor csak rekord beállítás volt, ez pedig annak megdöntése. Mától - ha tetszik, ha nem - Hamilton minden idők legsikeresebb Forma-1-es versenyzője (futamgyőzelmek, pole-poziciók és dobogók számát illetően). 

92 futamgyőzelem... és még hol a vége...?

[Kép: 122763289_10157970276332411_102082929385...e=5FB99B55]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
F1 unalmas béna körözgetés, túllihegett felfújt győztessel..
Válaszol
Thumbs Up 
Forma-1 2020 Török Nagydíj 

5922 napot volt Schumacher egyeduralkodó, mától osztoznia kell Hamiltonnal a trónt illetően.


[Kép: M252295.jpg]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Hamilton helyében ekkor "szállnék" ki a Forma 1-ből... [Kép: a213.gif]

100 Pole pozíció (+3)
100 futamgyőzelem (+6)
7 vagy 8 x VB
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég