This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sport
#81
Úgy 1968 óta emlékszem a meccsekre, amikor'is Bene Ferenctől (tudod ki volt!) kapta apukám a jegyeket ! Tongue  A nejem futballpálya mellett nőtt fel !
A problémám, az hogy nem képesek követni a trendeket ! Szarok arra, hogy azok a kibaszott túlfizetett producerek mit gondolnak, nekem és szerintem sokmillió futballkedvelő társamnak az kell, ami éppen a legérdekesebb ! Jelenleg szerintem ez Solksjaer vezette MU (fociznak !) ! Heart Ma amikor a másodperc ezredrésze alatt lehet birodalmakat megvenni és eltörölni, nemá', hogy nem lehet egy kurva meccs közvetítését megváltoztatni !!!!! Huh
Szóval b'meg a spíler a newcastle-city meccsét, futballimádó létemre sorit fogok nézni, mert csakazértsem nézem, azt amit a buzik rám akarnak erőltetni !
Az én pénzem, azt nézek rajta, amit akarok ! Undecided
U.I.: Komoly,hogy a Mu vezetése még nincs meggyőzve Solksjaer alkalmasságáról ! Confused
Válaszol
#82
Thumbs Down 
"Jól" indul a szezon... Blush

https://index.hu/sport/forma1/2019/03/14...gazgatoja/
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#83
Válaszol
#84
Thumbs Up 
Forma-1 2019 Bahreini Nagydij

Igen, ilyen igazságtalan tud lenni néha a sport, az élet, szerintem minden motorsport rajongó sajnálja Leclerc-et, de áll még előtte vagy 15 év.
Na de his pain is Lewis gain. Meglett az idei első győzelem. Cool
Vettel: jó esélyekkel pályázik az év bohóca címre (az is egy cím  Big Grin  ). Tavaly legalább összeért másokkal, és úgy pördült meg, de biztos jönnek a csacskértők, akik szerint Hamilton hibája volt ez is.

[Kép: vettel-wing.jpg]

Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
perelli (a távolból)
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#85
Thumbs Up 
Forma-1 2019 Kínai Nagydíj 

A Forma-1 1000. futama (bár ezen lehetne vitatkozni, hogy pontosan igy van-e vagy sem). Minden 1950-ben kezdődött az angliai Silverstone-ban, ahová még az akkor leendő királynő is tiszteletét tette (szerintem megéri a 2000. futamot is ). 
33 bajnokot produkált, 107 futamgyőztest, 764 pilótának adott versenylehetőséget és 52 emberéletet követelt.


[Kép: 57427473_10156328528182411_1971977244037...e=5D4545B9]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#86
F1 verseny? te jó ég ez mekkora f*s... körözgetés felvonulás, értelmetlen érdektelen sz*r-... nem is tudom hogy merészelik ezt versenynek nevezni? szánalmas, unalmas...nevetséges..szereplők is..
ideje lenne  megszűnne ebben a formában...
Válaszol
#87
https://index.hu/i2/#http://papirvb.blog...te_hetvege

Már 25 éve... Sad
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
#88
Válaszol
#89
Niki Lauda

Isten veled nagy harcos. 

[Kép: tn4-niki-lauda110.jpg]


Ilyen autóval mert versenyezni, ma dodzsemnek se engednék Smile

[Kép: 27865897_47cb0bb7b1448a20128f6c4dfb5fc6ba_wm.jpg]
Válaszol
#90
Thumbs Down 
Azon sem lepődnék meg, ha ebből a halálból is visszatérne, hisz művelt ő már hasonló csodát. Cry   Nélküle Hamilton sem szerződik 2013-ban a Mercedeshez, ahol ezidáig 4 címet húzott be.

[Kép: maxresdefault.jpg]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#91
[Kép: 27891649_5c8d9d4131544a66160c83dc414798a4_wm.jpg]
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • Blackpanther, George Bailey, Pirate, Szaszika
Válaszol
#92
Star 
Forma-1 2019 Monacói Nagydíj

  Mielőtt elárasztanák a topikot a "jaj, mi volt ez a fos futam már megint?" típusú csacsi hozzászólások, szerintem ennél izgibb aligha lehet (nyilván itt az előzés esélye nagyon kicsi),
de legalább legyen csata a győzelemért. Biztos Lauda is élvezte volna, és talán élvezte is, és az Álomringen ő is versenyez megint a rég elment társaival.
Niki, sose felejtünk el! Nyugodj békében!

[Kép: 61473494_10156433941352411_8465039739056...e=5D65D2EA]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#93
Most meghajlok Hamilton előtt

https://hvg.hu/elet/20190604_Meghalt_a_k..._trofeajat
Válaszol
#94
Nem nyered meg a futamot? sebaj, mindig számíthatsz külső segítségre....

Te meg ugyanezért nem kapsz büntetést, így könnyű...

https://index.hu/sport/forma1/2019/06/10..._buntetes/
Válaszol
#95
https://index.hu/mindekozben/poszt/2019/...ei_reszet/


A hétvégi, teljesen kaotikus is rettentően élvezetes Német Nagydíj idején pont a 125 éves motorsportos történelmét ünneplő Mercedesnél forgatott a Netflix a Drive to Survive című F1-es sorozatához, és Valtteri Bottas kiesésével, illetve Lewis Hamilton eredetileg 11., majd végül a két Alfa Romeo büntetésével 9. helyével elég muníciót adtak volna a készítőknek, hogy az évad egyik legjobb részét rakják össze.

Csakhogy Lewis Hamilton arra kérte a szerkesztőket, ő egy pillanatra se kerüljön bele a Német Nagydíjjal foglalkozó percekbe, merthogy egész hétvégén beteg volt, és nem szeretné, ha ilyen állapotban mutogatnák.


Hát igen... ha nyert volna, nem lett volna gond, ha "mutogatják"...
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
#96
Tongue 
Ezt muszáj ide kitegyem. Big Grin

[Kép: 69963031_1348962991921205_35357663067058...e=5DFDA289]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#97
F1

ezt a dögunalmas f*s körözgetést, versenynek merik nevezi?
Válaszol
#98
Thumbs Up 
Megvan a 6. vb-cím, jöhet a 7., utána pedig a rekordnak számító 8. Cool  Szép volt, Lewis. Eléggé kiszámítható szezon volt, de ez az ellenfelek hibája.

Remélem, a sótlan ellenfeleknek nem nehéz megemészteni ezt a sikersorozatot.

[Kép: 74673197_1570905179715988_89583938276645...e=5E5E2082]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#99
Idézet:...HA ELINDUL EGY FUTAMON, 85%-BAN BIZTOSRA LEHET VENNI, HOGY PONTSZERZŐ LESZ, VAGYIS NAGYOBB A VALÓSZÍNŰSÉGE, HOGY HAMILTON PONTSZERZŐKÉNT FEJEZ BE BÁRMELY F1-FUTAMOT, MINT HOGY AZ EMBER A MENETRENDET TARTÓ VONATRA SZÁLLT 6-7 ÉVE MAGYARORSZÁGON...

Hamilton egy ádáz ragadozó, ez teszi naggyá...
Válaszol
Sad 
Helikopter-balesetben meghalt az NBA-legenda Kobe Bryant
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég