This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sport
https://index.hu/sport/2020/11/25/meghal..._maradona/

Elment Isten keze... Sad

[Kép: cytjltiwitna4op5khob.jpg]
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
(2020-11-25, 19:20:33)Maci Laci Írta: https://index.hu/sport/2020/11/25/meghal..._maradona/

Elment Isten keze... Sad

[Kép: cytjltiwitna4op5khob.jpg]

[Kép: Maradona.png]
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
Na tessék, George Russell most bizonyította be, hogy szinte bárki ül be az F1 jelenlegi legjobb autójába, simán nyerhet vele, még ha élete első F1 versenyét futja is.
65 körig simán vezetett 8 másodperccel Bottas előtt és ott a csapat erősen keresztbe tett neki a gumi csereberénél, összekevertek mindent és mindenkit... különben győz élete első F1 versenyén...
Nem kell ehhez túlértékelt versenyzőnek lenni...
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Thumbs Up 
https://racingline.hu/forma-1/sir-lewis-...020/12/30/  Cool

[Kép: EqhLBDxWMAE6C6k.jpg]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Tudtuk, hogy nem vagyunk normális gyerekek...



Idézet:...Amikor benne vagyunk egy folyamatban, nincs idő számvetésre, csak menni kell tovább. Ha valaki lefogy 10 kilót, a környezete a végén látja, mennyit fogyott, akkor dicséri meg. Egy folyamat közben a sportoló sem áll meg. Ideje sincs arra, hogy ünnepelje magát, ahogy egy kívülálló ezt gondolná. Kis cincogás, kis ünneplés van, de a következő napon már megyünk edzeni, haladunk tovább. Jó lenne megállni, de nem lehet. Mások értékelhetnek, dicsérhetnek, elemezhetnek, de nekünk már a következő feladaton járt az eszünk. Azt persze éreztem, hogy jól megy a játék abban az évben, de azt nem lehetett tudni, hogy a novemberi olimpián mire lesz ez elég. A tudásom elég volt, és még az sem nyomasztott, hogy minden összecsapás előtt, mindig úgy kalkulált a csapat, hogy a második táblán úgyis hozni fogom a győzelmet...
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Blackpanther hozzászólását:
  • mata
Válaszol
Sad 
Azt a qva Confused Huh Sad

Nem volt nekünk motorsport rajongóknak elég Zanardi balesete (a tavalyira értem, nem a 2001-esre)...?

https://hu.motorsport.com/f1/news/hivata...alaX35pTdc
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Egy ilyen szőnyegen még elgondolkodom.

[Kép: 0-DTM093R-ADS-2-600x600.jpg]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Sad 
A Forma-1 hangja. Sad

https://propeller.hu/sport/3643986-elhun...ray-walker


[Kép: maxresdefault.jpg]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Thumbs Up 
Hangolódjunk a hétvégére. Jöjjön az F1 sorozat 71. évada. Cool

Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Tongue 
F1 2021 Bahreini Nagydíj 

Mikor fél másodperccel lassabb autóval nyer az ember, egészen más érzés, mint amikor annyival gyorsabbal.

Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Na megint a kis pots gyereknek kedveztek az F1-ben ha nem megy másképp akkor csalnak..de akkor is a túlárazott beképzelt senkinek kell nyernie..
4 kerékkel a futamon 29 !! x hagyta el a pályát a 4-es kanyarban, egy büntit se kapott, Verstappen 1x..akkor rögtön elvették az 1 helyét, és jöhetett a felfújt senki..
szégyen ez és egyértelmű csalás..
Válaszol
Thumbs Up 
Nem semmi... Big Grin

[Kép: 166143782_10158360558072411_612496561897...e=608672B7]

Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Tongue 
Kb ez a helyzet a Schumacher családban is (apa-fiára értem), csak ott fordítva van. Angel

[Kép: 179495918_10215682089200393_599486632862...e=60B1C28A]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Thumbs Up 
Forma-1 2021. Portugál Nagydíj 

Get in there, (Sir) Lewis.

Még a végén hamarább meglesz a 100-dik győzelem, mint a pole. Cool
Szegény Max, a futam végi interjú alatt kellett megtudja, hogy mégsem az övé a legjobb körért járó pluszpont. Ez majdnem olyan kegyetlen lehetett, mint amikor a már akkor híres Jack Nicholsonnak egy riporter (vagy újságíró) mondta el a kegyetlen igazságot, miszerint az anyja valójában a nagyanyja, míg a nővére az igazi anyja. Angel

[Kép: giphy.gif?cid=790b76113091e4c9e1d0a69864...y.gif&ct=g]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Thumbs Up 
Forma-1 2021. Spanyol Időmérő

Tisztán emlékszem a 2007-es kanadai időmérőre, ahol Hamilton megszerezte pályafutása első pole-pozícióját... és azóta még 99-et.
Nem tudom, ha bármely (motor) sportágban szerzett bárki is ennyit, mindenesetre a Forma-1-ben biztosan nem (ezidáig). Schumachernek van 68 és Sennának 65.
És hogy még több jó hírrel szolgáljak a Hamilton ellendrukkereknek... hamarosan (júniusban valamikor) meglesz a 100 győzelem is. Cool

[Kép: Lewis-Hamilton-de-neoprit-Campionul-mond...00x788.jpg]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Kezdem ott,hogy nem szeretem a Bayern Müchent,de....
Robert Lewan"gol"wski" előtt megemelem a kalapom 41 gól/29 meccs alatt.
49 éves rekordot döntőt meg (Gerd Müller 1971-72 40 gól)

[Kép: c8611186e6f8a729601ea102c5f740dc.jpg]
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2021-05-22, 17:35:47)Romeoo Írta: Kezdem ott,hogy nem szeretem a Bayern Müchent,de....
Robert Lewan"gol"wski" előtt megemelem a kalapom 41 gól/29 meccs alatt.
49 éves rekordot döntőt meg (Gerd Müller 1971-72 40 gól)

[Kép: c8611186e6f8a729601ea102c5f740dc.jpg]

Nem tudom, ki ő, mi ő, de furán tartja a karát. Blush  Főleg, hogy amint láttam, a fociban is a rasszizmus ellen kampányolnak. Angel
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Azoknak, akik elfelejtették.

Show Contentspoiler:

Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
És még rólunk mondják, hogy állva haltunk meg. Angel



Annak örüljön a csákó, hogy nem kolumbiai. Big Grin
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég