This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sport
(2021-07-08, 10:32:46)George Bailey Írta: Ez már a legalja  Sad

https://index.hu/sport/futball/2021/eb/2...l-wembley/

Nem kérem a legalja ez:

https://index.hu/kulfold/2021/07/07/tize...islanynak/

Persze nem a gyűjtés, hanem az előzmények itt:

https://twitter.com/StanCollymore/status...0428544001
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
Hogy repül az idő. Angel Emlékszem, épp a mérkőzés kezdete előtt félórával került fel az internetre az érettségim eredménye... 2 okom is volt a pezsgőzésre. Cool

https://index.hu/sport/futball/2021/eb/2...tt-a-vege/
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Thumbs Down 
Csak nekem van deja vu érzésem? Angel




Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Tongue 
[Kép: 215257099_4936484439698438_4533058450529...e=60F030D8]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol


Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Thumbs Up 
[Kép: 215641624_2146154592191041_8956478120780...e=60F13D2D]

Hát nem megmondtam? Hát nem megmondtam? Big Grin Még soha nem történt meg velem, hogy egy sportesemény közepén (méghozzá mikor még vesztésre álltunk) annyira magabiztos legyek, hogy már akkor megbontsam a pezsgőt. De ezúttal igy volt.  Cool
Mi bajom az angolokkal? Valójában semmi. Hosszú időn át vendégeskedtem nálunk pár évvel ezelőtt, az F1-ben a hazai kedvencnek drukkolok, WWII-ben a jo(bb) oldalon álltak... mittomén.  Talán csak azért drukkoltam az olaszoknak, mert a mi zászlonk színeit viselik. Big Grin

Hogy is nyerhetne meg egy EB-t egy nem EU tag? Big Grin Big Grin Big Grin

Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
Thumbs Down 
Persze az ilyesmi miatt nem indítanak nyomozást. Confused

Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
már megint az undorító kivételezés a kis kötsöggel...F1 de sz*r..
Válaszol
Thumbs Up 
Ez valahogy kimaradt eddig...

Forma-1 2021. Brit Nagydíj

Get in there, Lewis. Mintha visszautaztunk volna az időben egy hetet. Olaszország vs. Anglia, angol pályán, with penalties. Csakhogy ezúttal a szigetországnak sokkal kedvezőbb végkimenetelllel. Jöhet a 100. futamgyőzelem, akár a soron következő magyar futamon.

[Kép: thumb_show.php?i=gna7tgknx&view]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
[Kép: 20210718forma1-brit-nagydij-lewis-hamilton1.jpg]

[Kép: Hamilton-Verstappen.jpg]


Így könnyű ám nyerni, ha a vetélytársat, aki sorozatban bucira veri, kilöki, majd kap egy ejnye-bejnyét érte...
Vagy "versenybaleset" és nincs büntetés, vagy van büntetés, akkor meg ő a hibás és nem 10 másodperc ejnye-bejnye...
De tudjuk, a celebekkel mindig kivételeznek...
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • Szaszika
Válaszol
Sad 
https://hu.motorsport.com/f1/news/vettel...XWjpPcu6FM
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
Thumbs Up 
Forma-1 2021. Magyar Nagydíj 

Wow, hol is kezdjem? Először is azzal, hogy sajnos nem minálunk lett meg a 100-dik győzelem. Az még várat magára. Talán az épp a 36 év után visszatérő holland pályán kerül sor rá.
Épp vagy 3 hete mondtam valakinek, hogy adok még 2 futamot az idei szezonnak, a nyári szünetig, és ha addig Hamilton nem farag az akkori 33 pontos hátrányából, idén többet nem nézem, mert ennek a vb-nek annyi.
Két futam alatt több, mint 40 pontot hozott Maxon, ezáltal 8 pont előnnyel mehet a nyári szünetre. De ami még több optimizmusra ad okot, az nem is a ponttáblázat, hanem az, hogy bucira verték szombaton a Red Bullokat egy abszolút Red Bull pályán, tehát a silverstone-i frissítések jól beváltak, és valahogy kétlem, hogy irtó sok munkát fog a Red Bull az idei autójába beleölni, mikor lassan félév van hátra az új éráig, rajtuk kívül mindenki gőzerővel dolgozik az új autókon. 2009-ben emiatt ért véget a Ferrari-McLaren fénykora, mert a 2008-as vb-csata miatt a végsőkig dolgoztak az adott évi autójukon, míg az akkori Honda az esélytelenek nyugalmával mindenkinél korábban átállt a köv. évre, és bár 2009-re nevet cserélt, mindkét vb-t behúzta.
Cseppet sem hiszem el magam, a házamat biztos nem tenném fel Hamilton végső győzelmére, mert a technikai sport kb. olyan, mintha a fociban csak büntetőket rúgnának, de jók az esélyek, főleg miután Max a tegnapi sajtótájékoztatón megmutatta ország-világnak a lelki/idegállapotát, miután kikelt magából és élőben csaknem üvöltve káromkodott a riportereknek. Bizony, egy ilyen szoros vb-harc (amiben neki a Forma-1-ben még nem volt része) ezt teheti az emberrel, főleg (bajnoki harcot illetően) egy zöldfülűvel.
Mit üzenhetnék azoknak az ellendrukkereknek, akik rasszista kommentekkel támadják Hamiltont a közösségi médiában hosszú idő óta, meg azoknak, akik ha nem is folyamodnak rasszizmushoz, de brit celeb lieblingnek, angol megasztárnak vagy kis kötsögnek érzik szükségét hogy nevezzenek valakit, akit nem is ismernek személyesen, és aki semmit nem vétett ellenük?
Céltudatosságot, mert bár sokan azt hiszik, hogy jó csak mással történhet az életben, messze nem igy van. Mert ha célokat tűzünk ki az életben, és keményen harcolunk értük, ahelyett, hogy sportolókat és egyéb hírességeket gyűlölnénk, sokkal többre vihetjük, viszont az óra ketyeg. Sose fogom elfelejteni, mikor vagy 20 évvel ezelőtt mutattak a híradóban egy kb 35 éves férfit, aki azzal hívta fel magára a figyelmet, hogy azzal fenyegetőzött, hogy leugrik egy tízemeletes tömbház tetejéről (aminek a szélén állt), mert semmit nem kezdett soha az életével, és semmit nem talált, amibe belekapaszkodhatna a továbbfolytatáshoz. Akkor megfogadtam magamnak, hogy úgy fogom élni az életemet, hogy mire annyi idős leszek, ne kerüljek hasonló helyzetbe.
És még valami, amit szintén sosem fogok elfelejteni (bár ez nem reális, de sokan vannak a valós életben hasonló cipőben): tavasszal néztem a Mare of Easttown cmini-sorozatot, ahol a kb.  40-es évei felé haladó Colin Zabel nyomozó épp reggelizett az édesanyjával, a szülői házban, ahol élt, és azt mondta az édesanyjának, hogy segíteni fog valamiben (magyarán: szabályt fog szegni) a felfüggesztett Mare Sheehan (Kate Winslet) nyomozó kedvéért, mire az édesanyja azt mondta, hogy "Vigyázz, fiam, azzal a nővel!" (she's up for no good), mire ő azt felelte (elég ingerülten, épp mikor felállt az asztaltól), hogy: "Egész életemben azt tettem. Lásd, mire jutottam". 
Erre még  aznap meghalt bevetésen, de a reggelinél jobban sajnáltam, mint halálakor. Sad
Én sose kívánnék rosszat, mert annál jobban tartok a Karmától. Pár napja azt kérdeztem a face-en egy melegeket szapulótól, hogy mihez fog kezdeni, ha az élet megáldja majd egy olyan gyerekkel? Huh Sose tudhatjuk, mit tartogat a jövő számunkra.

[Kép: 230864843_738922053546315_24706742310017...e=610AFC21]

Az ádáz ellenfél, a Red Bull csapat adta ki ezt a közleményt 2 héttel ezelőtt. 

[Kép: E6pXLzxWQAMFA7e.jpg]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Az új rajtnál már senki nem mert a Merci mellé állni, féltek, őket is kilöki a pályáról, ahogy szokása.

[Kép: 1627827776_lewis-hamilton-1200x800.jpg]

[Kép: 969356n04i0j45gk.gif]

https://www.motorsport.com/f1/news/botta...h/6640522/

És mindig olcsón megússzák, ha kilökik a pályáról az ellenfelet, különben bucira veri őket...
Múltkor Hamilton 10 másodperc vicc "büntetése", most Bottas 5 rajthely a belga nagydíjon...
Ha nem hibásak, akkor ne legyen büntetés... ha viszont igen, akkor elég arcátlanul olcsón megússzák...
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
https://hu.motorsport.com/motogp/news/hi...l/6642499/

Egy korszak lezárul!

Mit nem fogok elfelejteni soha: Amerika 2008, Barcelona 2009, Malajzia-Valencia 2015.

[Kép: _119800501_rossi_graphic1.jpg]

Talán picit későbbre került rá sor, mint kellett volna. Mindenesetre én már vagy 2-3 éve felhagytam ezzel a sporttal, mert már túl fájdalmas volt nézni. A mai juniorok pedig már nem érdekelnek, és emiatt pár éven belül az F1-gyel is felhagyok...

Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Idézet:Az év férfi sportolója:
1. Milák Kristóf
2. Szilágyi Áron 
3. Lőrincz Tamás

Az év női sportolója:
1. Csipes Tamara
2. ?
3. ?

Az év csapata (hagyományos csapatsportok):
1. ?
2. ?
3. ?

Az év csapata (egyéni sportágak csapatversenye):
1. Női kajak négyes 500m (Bodonyi Dóra, Csipes Tamara, Kárász Anna, Kozák Danuta)
2. ?
3. ?

Az év edzője:
1. Selmeci Attila
2. ?
3. ?
Válaszol


Válaszol
Utóbbi 10 év legjobb F1 versenye volt..végre nem tudják a  túllihegett kiskötsögöt előre csalni valahogy...de lehet megpróbálják Smile)
Válaszol
Forma-1 2021. Olasz Nagydíj 

[Kép: thumb_show.php?i=m7qzwx8jg&view]

Gratula, Dani Ric. Szép volt. 9 év után ismét McLaren győzelem. Egy csapat, aminek egykor drukkoltam, sosem válik teljesen idegenné számomra.

Ami pedig a fő topicot illeti, remélem, egyszer és mindenkorra helyrerakják a kis "Dirty Harry a pályán" mentalitású hollandot. Szerencsére ilyen helyzetekben sem érzem szükségét, hogy különféle szinten aluli jelzőkkel kiegészítsem a leírását, mint teszik egyesek, akik szegregációs korszakban cseperedtek fel (talán még a Szálasi uralmat is kifogták) vagy a Magda Goebbels reinkarnációk. Mikor valaki fejére ráhúzod az autódat, akkor legalább megnézed, hogy jól van-e. No de ez olyasmi, amiben sosem fog felérni Seb szintjére. Nem egy holland F1 rajongót ismertem, aki ki nem állhatta honfitársát. 


Show Contentspoiler:


Kezdik elfelejteni a hollandok, hogy kik szabadították fel őket ádáz csaták árán háromnegyed évszázaddal ezelőtt.
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Akit érdekel még egy igazi ikon Michael Schumacher annak kötelező (igaz kb 2005 óta én nem nézek már F1-et),
Szerintem ez már nem "Száguldó Cirkusz" csak CIRKUSZ.

Ki jött  egy dokumentum filmje  :https://www.netflix.com/hu/title/81399204


A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
Míg el nem felejtem

Forma-1 2021. Orosz Nagydíj


[Kép: thumb_show.php?i=petk7e7eg&view]

Get in there, Lewis. Megvan a 100-adik győzelem. 5222 nap telt el az első óta.

Ő az egyetlen pilóta, aki minden évben nyert futamot (márpedig abban a 2009-2013-as időszakban elég gyengécske autókban ült).

Lássuk, hányra emlékszem gugli nélkül:
2007: Kanada, Indianapolis, Magyarország, Japán.
2008: Ausztrália, Monaco, Nagy-Britannia, Németország, Kína.
2009: Magyarország, Szingapúr.
2010: Törökország, Kanada, Belgium
2011: Kína, Németország, Abu-Dzabi.
2012: Kanada, Magyarország, Olaszország, Austin (utolsó a McLarennel).
2013: Magyarország
2014: Malajzia, Kína, Bahrein, Spanyolország, Nagy-Britannia, Olaszország, Szingapúr, Japán, Oroszország, Austin. Abu-Dzabi.
2015: Ausztrália, Kína, Bahrein, Kanada, Nagy-Britannia, Belgium, Olaszország, Japán, Oroszország, Austin.
2016: Monaco, Kanada, Ausztria, Nagy-Britannia, Németország, Magyarország, Austin, Mexikó, Brazília, Abu-Dzabi.
2017: Kína, Spanyolország, Kanada, Nagy-Britannia, Belgium, Olaszország, Szingapúr, japán, Austin.
2018: Baku, Spanyolország, Franciaország, Németország, Magyarország, Olaszország, Szingapúr, Oroszország, Japán, Brazília, Abu-Dzabi.
2019: Bahrein, Kína, Spanyolország, Monaco, Kanada, Franciaország, Nagy-Britannia, Magyarország, Oroszország, Mexikó, Abu-Dzabi.
2020: Ausztria, Magyarország, Nagy-Britannia, Spanyolország, Belgium, Mugello, Németország, Portugália, San-Marino, Törökország, Bahrein.
2021: Bahrein, Spanyolország, Portugália, Nagy-Britannia, Oroszország.

Melyik a kedvencem? Nem kérdés: 2008. Nagy-Britannia very closely followed by 2007. Japán. 

Jöhet a 100 győzelemnél is értékesebb díj. [Kép: AssuredShabbyGalapagospenguin-max-1mb.gif]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég