This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sport
Oh mon Dieu, putain! Hol a francia válogatott? Minden játékos beküldte játszani a töketlen ikertestvérét? Értem, hogy sokan hiányoznak egészségügyi okok miatt, de ezzel csak nem lehet magyarázni ezt a harmatgyenge teljesítményt. Akkor mi történt? Eladták a meccset? Dodgy
Annyi ellenállást tanúsítanak a franciák, mint 1940 tavaszán a németek ellen (magyarán zéró).

Ezt készültem írni a mérkőzés első 80 percében, míg utána 2 perc alatt 2 góllal egyenlítettek a franciák. 
A 80. percig valahol drukkoltam a nekik, hogy lássunk valami izgalmat. Az egyenlítés után  pedig egyszerűen nem tudtam eldönteni, kinek drukkoljak.

Nem értem, a franciák arra vártak az első 80 percben, hogy kimúljanak az argentinok? Valahogy kétlem.

Gratula Argentínának. Mindkét ország megérdemelte volna (bár az a francia büntető mellérúgása Angel ). 

Mbapéé a jövő, Argentínáé a jelen.

Nem tudom, ha volt-e még valaha ennyire váratlan fordulatokkal teli vb-döntő, de biztos ez is ott van a legemlékezetesebbek között. 

Millió embernek elrontotta az ünnepeit ez a decemberben rendezett bajnokság. Ha nyáron tartják, karácsonyig mindenki túlteszi magát a csalódáson, de 6 nappal karácsony előtt... kegyetlenség. Soha többé ilyet.

Szerintem 2024-ig még egy foci mérkőzést nem fogok látni.
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
Ahhoz képest hogy Messi 2. gólját érvényteleníteni kellett volna, komoly szabálytalanság miatt, nem is tudom mért nem szólt a VAR érte, de hát nagyon kellett már neki a VB cím, úgy látszik Smile
Válaszol
(2022-12-18, 19:47:22)Romeoo Írta: Nem semmi az tuti(rég láttam ilyen jó meccset)
Most jönnek a 11-esek?

Vagy akár ketté is vághatták volna a serleget. Big Grin
Nekem nincs bajom nincs Mesivel (se jó, se rossz), de hogy mindenhol csak ő van említve/istenítve, olyan, mintha egyedül játszott volna a pályán.
Még ha ő is adta a legtöbb gólt, és valószínűleg a csapata legjobb játékosa, azért csapatmunka volt az egész.
Több tisztlelete érdemelne a többi argentin játékos. Angel

Lassan két nap elteltével bevallom, inkább a franciáknak drukkoltam. Sose történt még velem ilyen. Huh

@k11zoltan , bánhatod, hogy nem mentél a döntőre. 5-10 000 euróból megúsztad volna.  Big Grin
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Na mindegy, elmúlt ennyi..a következő VB címet úgyis mi nyerjük, megmonda Ő
Válaszol
(2022-12-20, 11:00:17)George Bailey Írta:
(2022-12-18, 19:47:22)Romeoo Írta: Nem semmi az tuti(rég láttam ilyen jó meccset)
Most jönnek a 11-esek?

Vagy akár ketté is vághatták volna a serleget. Big Grin
Nekem nincs bajom nincs Mesivel (se jó, se rossz), de hogy mindenhol csak ő van említve/istenítve, olyan, mintha egyedül játszott volna a pályán.
Még ha ő is adta a legtöbb gólt, és valószínűleg a csapata legjobb játékosa, azért csapatmunka volt az egész.
Több tisztlelete érdemelne a többi argentin játékos. Angel

Lassan két nap elteltével bevallom, inkább a franciáknak drukkoltam. Sose történt még velem ilyen. Huh

@k11zoltan , bánhatod, hogy nem mentél a döntőre. 5-10 000 euróból megúsztad volna.  Big Grin
Abszolút nem.

De örülök az Argentin sikernek. 
Gyerekkorom óta szurkolok nekik.
Kijárt.
Válaszol
(2022-12-20, 19:24:42)k11zoltan Írta: Abszolút nem.

De örülök az Argentin sikernek. 
Gyerekkorom óta szurkolok nekik.
Kijárt.

'86-ban nem voltál már megszületve, mikor "lőtték" az isten kezét, amivel másodjára nyert vb-t Argentína?
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • k11zoltan
Válaszol
Sokan hisztiznek azon hogy CR menne Szaudba 200 milkó évi fizetésért..nos tegye fel a kezét aki ennyiért nem menne oda, takarítónőnek is akár Smile
Válaszol
(2022-12-20, 22:21:11)Szaszika Írta: Sokan hisztiznek azon hogy CR menne Szaudba 200 milkó évi fizetésért..nos tegye fel a kezét aki ennyiért nem menne oda, akár takarítónőnek is akár Smile

Főleg, miután a Manchester dobta és a vébén már a válogatottba is többször csak csereként fért be... Igazából akkor lenne hülye, ha nem vállalná be.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli l.a.c.y. hozzászólását:
  • Szaszika
Válaszol
(2022-12-20, 20:01:08)George Bailey Írta:
(2022-12-20, 19:24:42)k11zoltan Írta: Abszolút nem.

De örülök az Argentin sikernek. 
Gyerekkorom óta szurkolok nekik.
Kijárt.

'86-ban nem voltál már megszületve, mikor "lőtték" az isten kezét, amivel másodjára nyert vb-t Argentína?

De. 1 éve.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli k11zoltan hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
(2022-12-20, 23:15:49)l.a.c.y. Írta: Főleg, miután a Manchester dobta és a vébén már a válogatottba is többször csak csereként fért be... Igazából akkor lenne hülye, ha nem vállalná be.

Épp csodálkoztam, hogy a Portugália vs Szaúd-Arábia meccsen miért csak a második félidőben lépett pályára...? Sejtettem, hogy a korával függhet össze, hogy kell nekik a játék második felében egy nagyobb fürge Ronaldo (aki már nem képes mindkét félidő alatt csodákra).

Cirkulált az interneten az a felvétel, mikor ő és az edzője egymásra se néznek a fent említett mérközés után. Lehet, a sajtó eltúlozta a dolgot, de az is lehet, hogy Santos úr szerint "Nem vénnek való... a full játék többé"



Gondolom, a vasárnapi meccsen kb hasonló okokból cserélte le Deschamps is Giroud-t.

Ha már nem lehetett Horvátország vagy Marokkó a döntőben, nem bántam volna egy Portugália-Argentína finálét. Messi és Ronaldo "Szemtől szemben"  Big Grin
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Lépjünk tovább, úgyis mi nyerjük a következő VB-t..megmondta dottore Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Szaszika hozzászólását:
  • l.a.c.y.
Válaszol
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Kijutunk vajon egyáltalán a VB-re bármikor is?  Kétlem..
Válaszol
Elhunyt Pelé, a Fekete Gyöngyszem
82 éves volt. R.I.P.

[Kép: de34f0e7ea0bc0c3e0661866d7288665.jpg]

Elment a legenda. Nyugodj békében!

https://m.nemzetisport.hu/minden_mas_foc...ja-2928067
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Romeoo hozzászólását:
  • George Bailey, l.a.c.y.
Válaszol
Az egyetlen focista, akit követek az Instagramon.

[Kép: vaDdpmv.png]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Azt hiszem CR pénzének a 10%-ért dzsudzsi takarítani is elment volna oda..
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Szaszika hozzászólását:
  • l.a.c.y., Romeoo
Válaszol

Válaszol
Foci szakértők (pl. @k11zoltan vagy @l.a.c.y. meg mások): létezik olyan szabály a fociban, miszerint legalább egy játékos mindig a pályán kell maradjon?

Megvan gépen a döntő, néha bele-belenézek, és feltűnt valami érdekes. Miután Mbappé belőtte a második gólját, a pálya szélére (vagyis vonalon kívülre) futott örömében, ahová szinte az összes játékos csatlakozott. De láthatjátok a képen, hogy a kapusuk meg egy színes bőrű játékos, akit név szerint nem ismerek, utolsóként futottak, csakhogy a kapus ért oda hamarább (hisz ő nem sokat kellett fusson a meccs alatt Big Grin ), és mikor a színes bőrű csákó csatlakozna (épp átlépne a vonalat), valaki visszalöki őt.
Mi erre a magyarázat? BLM-ös időkben. Dodgy

[Kép: 9VKGsNu.jpeg]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2023-02-17, 13:51:17)George Bailey Írta: Foci szakértők (pl. @k11zoltan vagy @l.a.c.y. meg mások): létezik olyan szabály a fociban, miszerint legalább egy játékos mindig a pályán kell maradjon?

Megvan gépen a döntő, néha bele-belenézek, és feltűnt valami érdekes. Miután Mbappé belőtte a második gólját, a pálya szélére (vagyis vonalon kívülre) futott örömében, ahová szinte az összes játékos csatlakozott. De láthatjátok a képen, hogy a kapusuk meg egy színes bőrű játékos, akit név szerint nem ismerek, utolsóként futottak, csakhogy a kapus ért oda hamarább (hisz ő nem sokat kellett fusson a meccs alatt Big Grin ), és mikor a színes bőrű csákó csatlakozna (épp átlépne a vonalat), valaki visszalöki őt.
Mi erre a magyarázat? BLM-ös időkben. Dodgy

[Kép: 9VKGsNu.jpeg]

Nincs ilyen szabály.
Viszont az egész VB-n furcsa volt, hogy a cserejátékosok a gólok után beronhantak a pályára ünnepelni. 
Én úgy tudtam, hogy cserejátékos nem léphet pályára (még ünnepelni se), csak a becserélése után.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli k11zoltan hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
(2023-02-18, 15:13:52)k11zoltan Írta:
(2023-02-17, 13:51:17)George Bailey Írta: Foci szakértők (pl. @k11zoltan vagy @l.a.c.y. meg mások): létezik olyan szabály a fociban, miszerint legalább egy játékos mindig a pályán kell maradjon?

Megvan gépen a döntő, néha bele-belenézek, és feltűnt valami érdekes. Miután Mbappé belőtte a második gólját, a pálya szélére (vagyis vonalon kívülre) futott örömében, ahová szinte az összes játékos csatlakozott. De láthatjátok a képen, hogy a kapusuk meg egy színes bőrű játékos, akit név szerint nem ismerek, utolsóként futottak, csakhogy a kapus ért oda hamarább (hisz ő nem sokat kellett fusson a meccs alatt Big Grin ), és mikor a színes bőrű csákó csatlakozna (épp átlépne a vonalat), valaki visszalöki őt.
Mi erre a magyarázat? BLM-ös időkben. Dodgy
Nincs ilyen szabály.
Viszont az egész VB-n furcsa volt, hogy a cserejátékosok a gólok után beronhantak a pályára ünnepelni. 
Én úgy tudtam, hogy cserejátékos nem léphet pályára (még ünnepelni se), csak a becserélése után.

Jaja, mint pl. az argentinok harmadik gólja után. Ilyenkor a szabályok értelmében azt a gólt annulálni kellett volna. Angel

[Kép: IlgJciP.png]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég