This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Magyar SubRipet kérek
Kerestem a Patria fináléját mindenhol. ROCCaT verziójú videót találtam végül hozzá.

https://rlsbb.ru/patria-s01e08-proper-10...64-roccat/
Válaszol
Sziasztok!

A Mosul (Moszul ostroma, 2019) c. Netflix-es filmhez szeretnék magyar subripet kérni. 

Köszönöm!
Válaszol
(2020-12-04, 18:24:18)Draugr Írta: Sziasztok!

A Mosul (Moszul ostroma, 2019) c. Netflix-es filmhez szeretnék magyar subripet kérni. 

Köszönöm!

Megtalálod a főoldalon.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Draugr
Válaszol
A Clash of the Titans 2010-es verziójához tudna esetleg valaki subripet küldeni?
És ha esetleg megjelent DVD-n, akkor az 1981-eshez is jól jönne, de az szerintem nem jött ki.
Válaszol
Heart 
Sziasztok! A Home for Christmas 2. évadjának SubRipjét szeretném kérni! Előre is köszönöm!
Válaszol
Heart 
Sziasztok!

A Vikings S06 második feléhez kérnék magyar subripet, illvetve a koreai Sweet Home c. sorozathoz. Elvileg mindkettő fent van Netflixen. Köszönöm!
Válaszol
(2020-12-30, 18:56:30)Draugr Írta: Sziasztok!

A Vikings S06 második feléhez kérnék magyar subripet, illvetve a koreai Sweet Home c. sorozathoz. Elvileg mindkettő fent van Netflixen. Köszönöm!

Igen, felkerült. Szóval várjuk a Subripet.  Big Grin
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2020-12-30, 20:10:58)Romeoo Írta:
(2020-12-30, 18:56:30)Draugr Írta: Sziasztok!

A Vikings S06 második feléhez kérnék magyar subripet, illvetve a koreai Sweet Home c. sorozathoz. Elvileg mindkettő fent van Netflixen. Köszönöm!

Igen, felkerült. Szóval várjuk a Subripet.  Big Grin

Vikingset csinálom, fele megvan, másik fele holnap, mert macerás, random helyeken meg van vágva az amazonos verzió a netflixeshez képest (kb. egy perc részenként, többnyire szöveget érintve).

U.I.: az ION10/GLHF release-ek nem Amazonról származnak, helyettük töltsétek inkább az NTb-seket, azok vágatlanok. Az utolsó öt ION10-et ennek fényében meg sem csinálom.
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • bubu001, Draugr, Romeoo
Válaszol
Sziasztok!

A Schitt's Creek című sori elviekben teljes egészében fent van a Netflixen. Utána tudna nézni valaki, hogy elérhető e hozzá magyar felirat?

Köszönöm!
Válaszol
(2021-01-13, 18:33:46)Ascilto Írta: Sziasztok!

A Schitt's Creek című sori elviekben teljes egészében fent van a Netflixen. Utána tudna nézni valaki, hogy elérhető e hozzá magyar felirat?

Köszönöm!

Nincs fent a sorozat, gondolom, csak az USA-ban tették fel.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Ascilto
Válaszol
Sziasztok!

Már más helyen is kértem a 303 (2018) filmhez feliratot, ide is leírom.

Erről a filmről van szó:
https://www.imdb.com/title/tt5451118/

Magyar szinkronnal már leadták TV-ben, de az egy rövidített változat és a cselekmény is részben át van írva.:
https://port.hu/adatlap/film/tv/303-303/movie-205914

Előre is köszönöm!
Válaszol
(2021-02-02, 10:30:22)Film Néző Írta: Sziasztok!

Már más helyen is kértem a 303 (2018) filmhez feliratot, ide is leírom.

Erről a filmről van szó:
https://www.imdb.com/title/tt5451118/

Magyar szinkronnal már leadták TV-ben, de az egy rövidített változat és a cselekmény is részben át van írva.:
https://port.hu/adatlap/film/tv/303-303/movie-205914

Előre is köszönöm!

Helló! Kiszedtem az MTVA-s release-ből a feliratot, kitettem.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Film Néző
Válaszol
(2021-02-02, 11:31:37)J1GG4 Írta:
(2021-02-02, 10:30:22)Film Néző Írta: Sziasztok!

Már más helyen is kértem a 303 (2018) filmhez feliratot, ide is leírom.

Erről a filmről van szó:
https://www.imdb.com/title/tt5451118/

Magyar szinkronnal már leadták TV-ben, de az egy rövidített változat és a cselekmény is részben át van írva.:
https://port.hu/adatlap/film/tv/303-303/movie-205914

Előre is köszönöm!

Helló! Kiszedtem az MTVA-s release-ből a feliratot, kitettem.

Szia!
 Köszönöm!
Letöltöttem. 
Szeretném az eredeti filmet (2h 25m hosszú) feliratozva nézni. Szeretem a hosszú egész estét kitöltő filmeket. De nem tudom, hogyan tovább. Arra gondoltam, hogy a két filmet össze lehetne "kutyulni" úgy, hogy a hangot átvinni a magyar verzió megegyező jeleneteiből a német  filmbe. Természetesen csak azokat ami 1:1-ben azonos a kettőben, a maradék többit kéne csak feliratozni. Van azonban egy kis gubanc, éspedig az, hogy ezt én nem tudom megcsinálni. Sad
Próbálkozom de kicsi a remény.
Nagyon bejött nekem ez a film.
Válaszol
Absentia S03 van szinkronnal de nem látok hozzá magyar feliratot. S01-02-höz van, a 3.-hoz tényleg csak úgy lesz ha valaki bepötyögi vagy lefordítja?
Válaszol
(2021-02-02, 14:43:23)remi Írta: Absentia S03 van szinkronnal de nem látok hozzá magyar feliratot. S01-02-höz van, a 3.-hoz tényleg csak úgy lesz ha valaki bepötyögi vagy lefordítja?

Ezt az évadot már felirat nélkül adta sajnos az AXN. Több sorozatukkal is ez van, elkezdték feliratozni és leálltak vele. Pl. Seal Team, SWAT.
Válaszol
30 Days of Night (2007)

Valaki tudna esetleg ehhez SubRipet szerezni?
Válaszol
The American President (Szerelem a Fehér Házban) (1995)

Kijött DVD-n, de nincs semmi magyar feliratunk hozzá. SubRipet tud esetleg valaki szerezni?
Válaszol
Tongue 
Lesz magyar subrip a Seinfeld többi évadához is?

Show Contentkukucs:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2021-02-17, 01:32:56)George Bailey Írta: Lesz magyar subrip a Seinfeld többi évadához is?

Show Contentkukucs:

Az Amazon teljesen elmebeteg módon összevissza élesíti a feliratokat az egyes részekhez (meg mondjuk sokszor összevissza készítteti is, 1-1 részeket ad ki fordítóknak, teljes káosz az egész). Ennél a sorozatnál elméletileg nem is került fel magyar felirat az összes részhez, és már le is vették az egészet, mert majd később jön a Netflixre.

Ami van, azt feltöltöm majd valamikor, aztán lehet reménykedni, hogy a Netflix csináltat teljes feliratot hozzá.
Válaszol
(2018-01-05, 23:32:35)Mor Tuadh Írta: Itt lehet SubRipet, azaz hivatalos feliratot kérni olyan filmekhez, sorozatokhoz, melyekhez már van forrás.

udv! nem mukodik fizetos szolgaltatas indul el!
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 650 898 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 011 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 2 229 1 839 049 2024-03-21, 18:39:03
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 624 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 229 107 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég