This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Magyar SubRipet kérek
(2019-07-06, 14:08:06)Wagnerur Írta: Sziasztok!

A 3% (3 percent) sorozat 3. évadához kérnék ... nem is tudom. SubRip-et nem találtam, de hátha ti esetleg. (ION10-ben sem volt benne a magyar felirat)
Netflixen sem láttam magyar feliratot hozzá, de az is lehet, elkerülte a figyelmem.
Azt olvastam, hogy Kisöreg leadta a sorozatot, de nem láttam, hogy más vállalta volna. És kutattam ugyan, de nem találtam várólistán sem. Ez azt jelenti, hogy nem is foglalkozik vele mostantól senki? (értem, hisz elég hamar jönnek a Netflixre a feliratok, de erre pont nem találtam)

A 3%-hoz egyelőre nincs SubRip. Egyébként ebben a posztban össze vannak gyűjtve, milyen sorozatokhoz készültek hivatalos feliratok. Valószínűleg majd a 3%-hoz is lesz, addig viszont nálunk fordítót kereső státuszban van.
Válaszol
Sziasztok!

 Valaki  tud majd a La casa de Papel 3.évadjáról valamit?
07.19.-én jön de sehol semmi  értelmeset nem tudtam leszűrni.
Igaz NETFLIX adja le,de spanyol sorozat (Sorozatjunkie sincs semmi róla),meg az első évadot is feldarabolta 2 évadra.
Ahhoz nem volt SUBRip akkor ehhez se lesz???

Előre is Köszönöm a választ/okat.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2019-07-11, 10:30:50)Romeoo Írta: Sziasztok!

 Valaki  tud majd a La casa de Papel 3.évadjáról valamit?
07.19.-én jön de sehol semmi  értelmeset nem tudtam leszűrni.
Igaz NETFLIX adja le,de spanyol sorozat (Sorozatjunkie sincs semmi róla),meg az első évadot is feldarabolta 2 évadra.
Ahhoz nem volt SUBRip akkor ehhez se lesz???

Előre is Köszönöm a választ/okat.

Nem értem a problémát. Az eddigi tapasztalatok alapján kb. minden NF Original cucchoz lesz subrip, csak idő kérdése. Nyilván, ha még a 2. évad sincs feliratosan, akkor nem érdemes rögtön feliratot várni az s3-hoz, de a Netflixnél sosem tudni, hogy mi lesz a vége. Előbb-utóbb úgyis lesz az egészhez.
Válaszol
(2019-07-14, 17:18:26)Mor Tuadh Írta:
(2019-07-11, 10:30:50)Romeoo Írta: Sziasztok!

 Valaki  tud majd a La casa de Papel 3.évadjáról valamit?
07.19.-én jön de sehol semmi  értelmeset nem tudtam leszűrni.
Igaz NETFLIX adja le,de spanyol sorozat (Sorozatjunkie sincs semmi róla),meg az első évadot is feldarabolta 2 évadra.
Ahhoz nem volt SUBRip akkor ehhez se lesz???

Előre is Köszönöm a választ/okat.

Nem értem a problémát. Az eddigi tapasztalatok alapján kb. minden NF Original cucchoz lesz subrip, csak idő kérdése. Nyilván, ha még a 2. évad sincs feliratosan, akkor nem érdemes rögtön feliratot várni az s3-hoz, de a Netflixnél sosem tudni, hogy mi lesz a vége. Előbb-utóbb úgyis lesz az egészhez.
Ja, pont én is gondoltam, csak azt hittem hogy valaki tud valami konkrétumot.
Azért is kérdeztem.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2019-07-14, 20:05:21)Romeoo Írta:
(2019-07-14, 17:18:26)Mor Tuadh Írta:
(2019-07-11, 10:30:50)Romeoo Írta: Sziasztok!

 Valaki  tud majd a La casa de Papel 3.évadjáról valamit?
07.19.-én jön de sehol semmi  értelmeset nem tudtam leszűrni.
Igaz NETFLIX adja le,de spanyol sorozat (Sorozatjunkie sincs semmi róla),meg az első évadot is feldarabolta 2 évadra.
Ahhoz nem volt SUBRip akkor ehhez se lesz???

Előre is Köszönöm a választ/okat.

Nem értem a problémát. Az eddigi tapasztalatok alapján kb. minden NF Original cucchoz lesz subrip, csak idő kérdése. Nyilván, ha még a 2. évad sincs feliratosan, akkor nem érdemes rögtön feliratot várni az s3-hoz, de a Netflixnél sosem tudni, hogy mi lesz a vége. Előbb-utóbb úgyis lesz az egészhez.
Ja, pont én is gondoltam, csak azt hittem hogy valaki tud valami konkrétumot.
Azért is kérdeztem.

Nagyon ritkán van ilyen infónk előre. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
Sziasztok!

Én a Netflixes 1983 c. 8 részes sorozathoz szeretnék SubRipet kérni, elvileg létezik hozzá.

Köszi előre is.  Smile
Válaszol
A koreai Abyss (Eobiseu) című Netflix sorozathoz szeretnék subripet kérni! Előre is köszönöm!

https://www.netflix.com/hu/title/81087762
Válaszol
Hello,

a 2. évad feliratait kérném ehhez a verzióhoz: Good.Girls.S02.720p.AMZN.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb időzíteni
vagy Netflix-es subripet kérnék hozzá

Köszi
Válaszol
Subripet kérek a Queer Eye című sorozat 4. évadához.
Illetve a 3. évadból a hiányzó részhez.
Netflixen fenn van.
https://www.imdb.com/title/tt7259746/
Válaszol
Üdv

A Beforeigners 2. részéhez kérnék subripet.Köszi
Mor Tuadh megjegyzése 2019-09-08, 01:10:31:
Felkerült.
Válaszol
(2019-09-01, 09:20:30)anTon Írta: Üdv

A Beforeigners 2. részéhez kérnék subripet.Köszi

Felesleges olyanhoz kérni feliratot, amikhez már elkezdtek kikerülni a SubRipek. Majd lesz hozzá, ha kitehető állapotba kerül. Smile
Válaszol
Hátha csak nem vette senki észre:

A koreai Abyss (Eobiseu) című Netflix sorozathoz szeretnék subripet kérni!

https://www.netflix.com/hu/title/81087762

A HoneyG változatban az első négy résznél benne van a magyar felirat is a többi mellett, de sajnos az ötödiktől már nincs meg a többi. Sad

Sajnos nincs Netflixem, így nem tudom eldönteni, hogy ezek a feliratok nem is kerültek még fel, vagy mi velük a helyzet, de ha fent vannak, akkor nagyon megköszönném, ha valaki lerippelné.
Mor Tuadh megjegyzése 2019-09-08, 01:09:37:
Kérés teljesítve, jó szórakozást hozzá.
Válaszol
Na Hali!

Az Absentia második évadjához és a Ransom harmadik évadjához szeretnék subripet kérni.

üdv
szempont
Az élet, egy befejezetlen kísérlet ...  Huh
Válaszol
(2019-09-09, 13:28:56)szempont Írta: Na Hali!

Az Absentia második évadjához és a Ransom harmadik évadjához szeretnék subripet kérni.

üdv
szempont

Absentiám van, csak kéne valaki, aki beidőzítgeti.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Bryant56
Válaszol
Sziasztok!

A Grace and Frankie ötödik évadának utolsó két részéhez kérnék subripet! Elvileg Netflixen fent van.

Előre is köszönöm!
Válaszol
Sziasztok! 
A Netflix - SubRip-es listában megtaláltam a Chief of Staff c.  sorozatot. 

https://www.netflix.com/hu/title/81070963

Szeretném megkérdezni, hogy ez elérhető lesz? 
Nagyon szeretném megnézni. Tudna segíteni valaki?
Köszönöm szépen.
Nem tudna megszánni valaki? Olyan régen várom.
Tudom, hogy sok az elfoglaltság. De még is reménykedem.
Válaszol
Főként a The Punisher második évadához szeretnék kérni SubRip-et, de az első évadhoz sem lenne rossz, mivel az oldalra még idáig nem lett feltöltve és már elérhető az összes epizódhoz. Köszönöm előre is. Smile
Válaszol
Sziasztok!

A Vis a Vis (Locked up) 3. évad feliratát ki tudnátok tenni? Netflixes, az első 2 évad kikerült, és ha megkérhetnék valakit hogy a többit is kitenné, nagyon megköszönném. Eszméletlen jó sorozat.
Válaszol
Sziasztok!

Az Orange Is the New Black S7-hez kérnék subripet! Köszi!
Válaszol
(2019-10-01, 20:06:34)csb Írta: Sziasztok!

Az Orange Is the New Black S7-hez kérnék subripet! Köszi!

Ehhez Kly személyében van állandó fordítónk, ő csinálja hozzá a feliratokat.
Amíg ő nem végez az összessel (vagy máshogy nem dönt), addig nem lesz hozzá nálunk SubRip.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli mata hozzászólását:
  • gricsi
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 652 000 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 199 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 2 229 1 840 933 2024-03-21, 18:39:03
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 733 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 231 397 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 8 Vendég