This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Magyar SubRipet kérek
Subripet kérek a Heal 2017 című filmhez

https://www.imdb.com/title/tt5239942/ 

Előre is köszönöm
Válaszol
(2021-07-06, 14:42:51)kopepapa Írta: Subripet kérek a Heal 2017 című filmhez

https://www.imdb.com/title/tt5239942/ 

Előre is köszönöm

@kopepapa

Hol érhető el?
Válaszol
Az amazonos El Cid sorozathoz kérek subripet.

Előre is köszönöm.
Válaszol
(2021-07-19, 15:07:43)Krumpli Írta: Az amazonos El Cid sorozathoz kérek subripet.

Előre is köszönöm.

Egyelőre még csak a 2. évad alatt van magyar felirat az Amazonon.
Válaszol
Szeretnék magyar subripet kérni a Minjan című filmhez.
https://hbogo.hu/filmek/minjan
Válaszol
(2021-07-22, 21:31:45)Bence22 Írta: Szeretnék magyar subripet kérni a Minjan című filmhez.
https://hbogo.hu/filmek/minjan

Kitettem az időzítetlent. Találtál hozzá normális release-t is?
Csak lengyel szinkronosokat látok, meg egy ilyet: Minyan.2020.1080p.WEB.AC3.x264-iYi, le is szedtem, viszont ez hibás, a végén egy helyen megáll a hang/videó pár másodpercre.
Válaszol
Sziasztok! Smile Szeretnék subripet kérni ezekhez a sorikhoz (elvileg fenn vannak a magyar Netflixen):

The Disappearance of Madeleine McCann

I Am A Killer: Released

Girls Incarcerated: Young and Locked Up

Előre is köszi! Big Grin
Válaszol
(2021-08-04, 14:11:57)Lilith Írta: Sziasztok! Smile Szeretnék subripet kérni ezekhez a sorikhoz (elvileg fenn vannak a magyar Netflixen):

The Disappearance of Madeleine McCann

I Am A Killer: Released

Girls Incarcerated: Young and Locked Up

Előre is köszi! Big Grin

A The Disappearance of Madeleine McCann kint van nálunk, itt találod: https://www.feliratok.info/index.php?sid=5659

A másik kettőt intézem, amint tudom.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli greka hozzászólását:
  • Lilith
Válaszol
(2021-08-04, 15:29:18)greka Írta: A The Disappearance of Madeleine McCann kint van nálunk, itt találod: https://www.feliratok.info/index.php?sid=5659

A másik kettőt intézem, amint tudom.

Basszus, a másik kettőt megkeresőztem, ezt meg elfelejtettem, bocsi Blush  És köszi! Wink
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Lilith hozzászólását:
  • greka
Válaszol
(2021-08-04, 15:35:13)Lilith Írta:
(2021-08-04, 15:29:18)greka Írta: A The Disappearance of Madeleine McCann kint van nálunk, itt találod: https://www.feliratok.info/index.php?sid=5659

A másik kettőt intézem, amint tudom.

Basszus, a másik kettőt megkeresőztem, ezt meg elfelejtettem, bocsi Blush  És köszi! Wink

Most már kint van a másik kettő is. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli greka hozzászólását:
  • Lilith
Válaszol
Sziasztok!

A Nine Perfect Strangers című sorozathoz kérnék subripet. Illetve azt olvastam valahol, hogy van az amazonon felirat a Transparent utolsó részéhez (Musicale Finale), abból ugye már csak az hiányzik. Ha utóbbit is meg tudnátok szerezni, nagyon hálás lennék!

Előre is köszönöm!
Válaszol
(2021-08-20, 10:41:06)csb Írta: Sziasztok!

A Nine Perfect Strangers című sorozathoz kérnék subripet. Illetve azt olvastam valahol, hogy van az amazonon felirat a Transparent utolsó részéhez (Musicale Finale), abból ugye már csak az hiányzik. Ha utóbbit is meg tudnátok szerezni, nagyon hálás lennék!

Előre is köszönöm!

Transparent subripeket intézem majd az egész sorozathoz, csak időzíteni is kellett, mert nem passzolt, és még nem volt rá időm.
Nine Perfect Strangers alatt nem volt magyar felirat, mikor legutóbb néztem, de mindjárt megnézem megint. Már van, intézem. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • csb
Válaszol
Tongue 
Több Seinfeld subrip nem lesz? Lassan már öt éve, hogy utoljára láttam, ideje lenne újranézni (negyedjére magyar felirattal). Big Grin
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2021-08-29, 19:54:42)George Bailey Írta: Több Seinfeld subrip nem lesz? Lassan már öt éve, hogy utoljára láttam, ideje lenne újranézni (negyedjére magyar felirattal). Big Grin

Az Amazon úgy hozta ki itthon, hogy nem volt felirat minden rész alatt, így egyik évad sem teljes. (Azóta meg már nem is elérhető itthon.) Inkább a teljes évados cuccokkal foglalkoztam, ehhez még nem jutottam el.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
Sziasztok!

A Dynasty 4. évadának eddigi részeihez szeretném a  subripet kérni.

Előre is köszönöm szépen.
Válaszol
(2021-08-30, 08:04:16)Magenta99 Írta: Sziasztok!

A Dynasty 4. évadának eddigi részeihez szeretném a  subripet kérni.

Előre is köszönöm szépen.

A korábbi évadok részei hetiben kerültek fel Netflixre magyar felirattal, a 4. évad viszont még nem elérhető, ezért magyar feliratok sincsenek.
Valószínűleg majd egyben kerül fel az egész, ha véget ér az évad.
Válaszol
(2021-08-31, 10:08:14)J1GG4 Írta:
(2021-08-30, 08:04:16)Magenta99 Írta: Sziasztok!

A Dynasty 4. évadának eddigi részeihez szeretném a  subripet kérni.

Előre is köszönöm szépen.

A korábbi évadok részei hetiben kerültek fel Netflixre magyar felirattal, a 4. évad viszont még nem elérhető, ezért magyar feliratok sincsenek.
Valószínűleg majd egyben kerül fel az egész, ha véget ér az évad.


Értem, köszönöm a válaszodat.
Válaszol
(2021-08-29, 20:13:38)Mor Tuadh Írta:
(2021-08-29, 19:54:42)George Bailey Írta: Több Seinfeld subrip nem lesz? Lassan már öt éve, hogy utoljára láttam, ideje lenne újranézni (negyedjére magyar felirattal). Big Grin

Az Amazon úgy hozta ki itthon, hogy nem volt felirat minden rész alatt, így egyik évad sem teljes. (Azóta meg már nem is elérhető itthon.) Inkább a teljes évados cuccokkal foglalkoztam, ehhez még nem jutottam el.

Kivárom. Cool

Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
A Ku'damm 63-hoz kérek subrippet. Köszönöm!
Válaszol
(2021-09-12, 15:00:31)Krumpli Írta: A Ku'damm 63-hoz kérek subrippet. Köszönöm!

Megtalálod a főoldalon.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Krumpli
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 651 308 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 019 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 2 229 1 839 202 2024-03-21, 18:39:03
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 635 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 229 689 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég