This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Magyar SubRipet kérek
(2022-10-04, 13:22:37)sorozatplus Írta: Nagyon köszönöm, @remi, nagyon kedves vagy Smile
De nem saját lejátszásra akarom, hanem lassacskán feltenni az egész sorozatot a weboldalamra. Nagyon jó retró sorozat, és biztosan többen örülnének neki, sokan szeretik a régebbi sorozatokat újranézni. Ezért szerettem volna ha nem csúszik a felirat. De gondolom azzal a kis csúszással azért meg élvezhető lesz. Legalábbis remélem...

Égetni akarod? Akkor azért csak nem ártana korrektre csinálni.....
1-2 óra alatt meg lehet tanulni a SUW-ot, sőt, ha csak ennyire akarod használni akkor kevesebb is elég.
Verziót majd javasolnak a profik, letöltöd, felteszed, behúzod a magyar feliratot, egy másik ablakban vagy egyszerűen notepadban megnyitod a helyes időzítésű angolt, esetleg VLC-ben megnézed a csúszást röptében időzítéssel, az első vagy az első felismerhetően azonos sornál megnézed az időt, kivonod, így kijön +-X millisec, SUW-ban "timing" (asszem ctrl+t) kijelölni hogy mindre, mentés és kész is vagy. A tizedik után már profi leszel. Ezeknél még az is lehet, hogy mindet pont ugyanannyival kell eltolni.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli remi hozzászólását:
  • sorozatplus
Válaszol
(2022-10-04, 23:59:21)remi Írta:
(2022-10-04, 13:22:37)sorozatplus Írta: Nagyon köszönöm, @remi, nagyon kedves vagy Smile
De nem saját lejátszásra akarom, hanem lassacskán feltenni az egész sorozatot a weboldalamra. Nagyon jó retró sorozat, és biztosan többen örülnének neki, sokan szeretik a régebbi sorozatokat újranézni. Ezért szerettem volna ha nem csúszik a felirat. De gondolom azzal a kis csúszással azért meg élvezhető lesz. Legalábbis remélem...

Égetni akarod? Akkor azért csak nem ártana korrektre csinálni.....
1-2 óra alatt meg lehet tanulni a SUW-ot, sőt, ha csak ennyire akarod használni akkor kevesebb is elég.
Verziót majd javasolnak a profik, letöltöd, felteszed, behúzod a magyar feliratot, egy másik ablakban vagy egyszerűen notepadban megnyitod a helyes időzítésű angolt, esetleg VLC-ben megnézed a csúszást röptében időzítéssel, az első vagy az első felismerhetően azonos sornál megnézed az időt, kivonod, így kijön +-X millisec, SUW-ban "timing" (asszem ctrl+t) kijelölni hogy mindre, mentés és kész is vagy. A tizedik után már profi leszel. Ezeknél még az is lehet, hogy mindet pont ugyanannyival kell eltolni.

Jaj, dehogy akarom égetni, borzasztóan utálom az égetett feliratokat! Smile
Próbáltam már, amit mondtál, más feliratoknál, de nem mindig talál, van hogy nagy eltérések vannak a verziók között. Na mindegy, felteszem azzal a kis csúszással és kész. Köszönök szépen mindent!
Válaszol
Sziasztok,

A Tűzforró talaj 2. évadát feltenné valaki, kérlek?
https://www.imdb.com/title/tt12370124/

Az 1. és 3. évad fent van az oldalon, de a 2. évad kimaradt Smile

Köszönöm ha valaki felteszi!
Válaszol
(2022-10-06, 16:36:13)sorozatplus Írta: Sziasztok,

A Tűzforró talaj 2. évadát feltenné valaki, kérlek?
https://www.imdb.com/title/tt12370124/

Az 1. és 3. évad fent van az oldalon, de a 2. évad kimaradt Smile

Köszönöm ha valaki felteszi!

Köszi, hogy szóltál. Rejtély, hogy hogy nem került fel annak idején, de most feltöltöttem. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli greka hozzászólását:
  • sorozatplus
Válaszol
(2022-10-06, 17:04:33)greka Írta:
(2022-10-06, 16:36:13)sorozatplus Írta: Sziasztok,

A Tűzforró talaj 2. évadát feltenné valaki, kérlek?
https://www.imdb.com/title/tt12370124/

Az 1. és 3. évad fent van az oldalon, de a 2. évad kimaradt Smile

Köszönöm ha valaki felteszi!

Köszi, hogy szóltál. Rejtély, hogy hogy nem került fel annak idején, de most feltöltöttem. Smile

Hű, ez aztán gyors volt! Smile

Nagyon szépen köszönöm!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli sorozatplus hozzászólását:
  • greka
Válaszol
A Babylon Berlin S04-hez lesz subrip?
Eddig egy rilízt látok, az is egy eldugottnak mondható trackerre jött ki, sky logóval indít és pontosan 0 feliratsáv van benne.
Válaszol
(2022-10-09, 12:26:45)remi Írta: A Babylon Berlin S04-hez lesz subrip?
Eddig egy rilízt látok, az is egy eldugottnak mondható trackerre jött ki, sky logóval indít és pontosan 0 feliratsáv van benne.

Igen, kint, már vannak hozzá playWEB-es release-ek is.
Válaszol
(2022-10-09, 15:24:06)J1GG4 Írta:
(2022-10-09, 12:26:45)remi Írta: A Babylon Berlin S04-hez lesz subrip?
Eddig egy rilízt látok, az is egy eldugottnak mondható trackerre jött ki, sky logóval indít és pontosan 0 feliratsáv van benne.

Igen, kint, már vannak hozzá playWEB-es release-ek is.

Köszi!
Válaszol
Üdv!

A Derry Girls 1. évadjának WEB epizódjaihoz szeretnék magyar subripet kérni!
(ha létezik)
https://www.netflix.com/hu/title/80238565

Sajnos a fent lévő hdtv fordítást nem tudom igazítani megfelelően, bár minden elismerésem a fordítóé!

Köszönöm!
Válaszol
(2022-10-10, 05:34:03)symor Írta: Üdv!

A Derry Girls 1. évadjának WEB epizódjaihoz szeretnék magyar subripet kérni!
(ha létezik)
https://www.netflix.com/hu/title/80238565

Sajnos a fent lévő hdtv fordítást nem tudom igazítani megfelelően, bár minden elismerésem a fordítóé!

Köszönöm!

Te inkább időzítést kérsz sztem, ahogy látom a NF az első évadot lazán átugrotta, szal subrip sztem nincs.
A HDTV -> WEB-DL időzítés meg macerás, kivéve, ha megvan minden reklámvágás korrekt helye előre.
Ha nem lesz jelentkező egy kirakható verzió megalkotására, egy errefelé okkal nem támogatott metódussal 5 perc alatt meg tudom neked csinálni a 6 rész időzítését, de korántsem biztos, hogy használható lesz.
Válaszol
(2022-10-10, 21:47:28)remi Írta:
(2022-10-10, 05:34:03)symor Írta: Üdv!

A Derry Girls 1. évadjának WEB epizódjaihoz szeretnék magyar subripet kérni!
(ha létezik)
https://www.netflix.com/hu/title/80238565

Sajnos a fent lévő hdtv fordítást nem tudom igazítani megfelelően, bár minden elismerésem a fordítóé!

Köszönöm!

Te inkább időzítést kérsz sztem, ahogy látom a NF az első évadot lazán átugrotta, szal subrip sztem nincs.
A HDTV -> WEB-DL időzítés meg macerás, kivéve, ha megvan minden reklámvágás korrekt helye előre.
Ha nem lesz jelentkező egy kirakható verzió megalkotására, egy errefelé okkal nem támogatott metódussal 5 perc alatt meg tudom neked csinálni a 6 rész időzítését, de korántsem biztos, hogy használható lesz.

Szia!

Időzíteni én is tudom és próbáltam, nálam nem ment, de ha van ehhez hozzáértőbb átengedem a terepet.

Tudtommal már van az első évadhoz is magyar felirat a Netflixen, de belátom, ha ez mégse került volna fel, csak furcsa.
Válaszol
(2022-10-11, 00:53:15)symor Írta:
(2022-10-10, 21:47:28)remi Írta:
(2022-10-10, 05:34:03)symor Írta: Üdv!

A Derry Girls 1. évadjának WEB epizódjaihoz szeretnék magyar subripet kérni!
(ha létezik)
https://www.netflix.com/hu/title/80238565

Sajnos a fent lévő hdtv fordítást nem tudom igazítani megfelelően, bár minden elismerésem a fordítóé!

Köszönöm!

Te inkább időzítést kérsz sztem, ahogy látom a NF az első évadot lazán átugrotta, szal subrip sztem nincs.
A HDTV -> WEB-DL időzítés meg macerás, kivéve, ha megvan minden reklámvágás korrekt helye előre.
Ha nem lesz jelentkező egy kirakható verzió megalkotására, egy errefelé okkal nem támogatott metódussal 5 perc alatt meg tudom neked csinálni a 6 rész időzítését, de korántsem biztos, hogy használható lesz.

Szia!

Időzíteni én is tudom és próbáltam, nálam nem ment, de ha van ehhez hozzáértőbb átengedem a terepet.

Tudtommal már van az első évadhoz is magyar felirat a Netflixen, de belátom, ha ez mégse került volna fel, csak furcsa.

Csak a második évadtól van hozzá magyar felirat a Netflixen.
Válaszol
(2022-10-11, 00:53:15)symor Írta: Szia!

Időzíteni én is tudom és próbáltam, nálam nem ment, de ha van ehhez hozzáértőbb átengedem a terepet.

Tudtommal már van az első évadhoz is magyar felirat a Netflixen, de belátom, ha ez mégse került volna fel, csak furcsa.

Melyik verzióhoz kellene a az időzítés?
Válaszol
(2022-10-11, 13:08:04)remi Írta:
(2022-10-11, 00:53:15)symor Írta: Szia!

Időzíteni én is tudom és próbáltam, nálam nem ment, de ha van ehhez hozzáértőbb átengedem a terepet.

Tudtommal már van az első évadhoz is magyar felirat a Netflixen, de belátom, ha ez mégse került volna fel, csak furcsa.

Melyik verzióhoz kellene a az időzítés?

Megcsináltam az időzítést.
Válaszol
Sziasztok,

A Simpson család 33. évadát felteszi valaki, kérlek? A 34. évadot valaki elkezdte, de hiányzik a 33. évad.

Köszönöm, ha valaki segít!
Válaszol
Ezt:
Once Upon a Small Town
https://www.imdb.com/title/tt21875462/
hetiben (vagy heti kettővel) hozza a netflix vagy hogy? Ellentmondásosak az infók, a rarbg-n az évadpakkok ~12 feliratsávval már 3 hete kinn. (Mondjuk az angolon kívül csak nagyon keleti meg mégkeletibb nyelvek vannak benne.)
Válaszol
(2022-10-17, 15:32:21)remi Írta: Ezt:
Once Upon a Small Town
https://www.imdb.com/title/tt21875462/
hetiben (vagy heti kettővel) hozza a netflix vagy hogy? Ellentmondásosak az infók, a rarbg-n az évadpakkok ~12 feliratsávval már 3 hete kinn. (Mondjuk az angolon kívül csak nagyon keleti meg mégkeletibb nyelvek vannak benne.)

Egyben jött ki, ma fel is töltöttem a pakkot.
Válaszol
Hello
ehhez: Legacy: The True Story of the LA Lakers elvileg már elérhető a 3,4,5. részhez a magyar felirat, a dsny.pl oldal szerint...
Kérném ha megoldható
Köszönöm
Válaszol
(2022-10-20, 10:18:11)ugk Írta: Hello
ehhez: Legacy: The True Story of the LA Lakers elvileg már elérhető a 3,4,5. részhez a magyar felirat, a dsny.pl oldal szerint...
Kérném ha megoldható
Köszönöm

Kitettem, a 6. részig van.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • ugk
Válaszol
(2022-10-14, 07:59:44)sorozatplus Írta: Sziasztok,

A Simpson család 33. évadát felteszi valaki, kérlek? A 34. évadot valaki elkezdte, de hiányzik a 33. évad.

Köszönöm, ha valaki segít!

Hopp, itt is van! Méghozzá a komplett kollekció, ez aztán igazán nagyszerű! Smile

Nagyon szépen köszönöm!
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 651 817 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 173 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 2 229 1 840 195 2024-03-21, 18:39:03
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 698 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 231 124 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 7 Vendég