This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

SubRipet kérek
Üdv!

Láttam, h a The Purge fordítót keres... Nem vagyok egy streaming mágus, ezért kérdezném, hogy ami a magyar kínálatba bekerül, ahhoz nem lesz automatikusan legalább felirat (mármint magyar, előbb-utóbb)?
Csak mert a junkien olvastam a hírszerdában, hogy: "Új a magyar Amazon-on: The Purge (hetiben!)".
Valaki felhomályosítana, hogy miként működnek arrafelé a dolgok?
(lehet-e valahonnan előre tudni, h készítenek-e "gyári" fordítást; aminél van, az mennyire szokott stabilan érkezni, etc.)

" If an injury has to be done to a man, it should be so severe that his vengeance need not be feared. "
[Kép: 186px-Machiavelli_Signature.svg.png]
Válaszol
(2018-09-05, 16:59:18)Pirate Írta: Üdv!

Láttam, h a The Purge fordítót keres... Nem vagyok egy streaming mágus, ezért kérdezném, hogy ami a magyar kínálatba bekerül, ahhoz nem lesz automatikusan legalább felirat (mármint magyar, előbb-utóbb)?
Csak mert a junkien olvastam a hírszerdában, hogy: "Új a magyar Amazon-on: The Purge (hetiben!)".
Valaki felhomályosítana, hogy miként működnek arrafelé a dolgok?
(lehet-e valahonnan előre tudni, h készítenek-e "gyári" fordítást; aminél van, az mennyire szokott stabilan érkezni, etc.)

Ez csak azt jelenti, hogy felkerült a magyar Amazonra, semmi mást. Ha valami felirattal kerül fel, azt így szokták kiírni:
Új a magyar Netflixen: Great News S1 (magyar felirattal!), Marlon S2 (magyar felirattal!)

Egyébként minimális a magyar feliratok mennyisége az Amazonon (a Netflixen kicsit több van, de arányaiban az sem több), és azok érkezése is kiszámíthatatlan, és látszólag sokszor logikátlan is.
Aktuális fordítás(ok): 12 Monkeys, Future Man
Új évadra váró sorozat(ok): Marvel's The Punisher
Előfoglalt sorozat(ok): Catch-22
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli vbalazs91 hozzászólását:
  • Pirate
Válaszol
Sziasztok!

Szeretnék kérni egy subripet az 1931-ben készült spanyol nyelvű Draculához!
Előre is köszönöm!
Válaszol
Angol subripet kérek ehhez:
https://hbogo.hu/filmek/a-cukrasz-feliratos-valtozat
Válaszol

Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 399 50 111 3 órával ezelőtt
Legutóbbi hozzászólás: Pike
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 242 30 745 tegnap, 13:26:36
Legutóbbi hozzászólás: ZaJanga
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 169 15 998 2018-10-13, 21:44:03