This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítás bejelentése
Itt lehet bejelenteni, ha elvállalnád egy sorozat fordítását, vagy leadnád egy korábbi vállalásodat. A filmeknek van külön topik.
Mivel a Netflixen csaknem 9 hónapja nem érkezett magyar felirat a Santa Clarita Diet harmadik és egyben utolsó évadához, ezért megpróbálunk újra életet lehelni a projektbe, és lassacskán lenyomni az elmaradt 10 részt.
[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • 1000tomy, Mor Tuadh, Reeka, SergAdama, teddypicker
Válaszol
Sziasztok!

Megbeszéltük @SergAdama kollégával, hogy a Bosch 6. évadát már nem fordítjuk, így a sorozat fordítót keres, ha valaki vinné, szabad préda.

Egyébként rendeződtek a szinkronjogi problémák a Fox kiköltözése után (tavaly a 4-5. évadhoz is megérkezett a szinkron), szóval amennyiben nem találna fordítóra, minden bizonnyal akkor is látható és hallható is lesz magyarul Smile
Válaszol
Ha minden igaz, nemsokára folytatják a Grantchester 5. évaddal, ha valaki majd felrakja a sorozatbarátra, és lesz angol felirat, akkor folytatom a magyar feliratozást Smile
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli FeanorB hozzászólását:
  • Denisa, kata111, kollárné.cserkesz-erzsébet, Susanne60
Válaszol
Előfoglalom a februárban érkező Hunters című sorozatot.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Riximus hozzászólását:
  • elsys
Válaszol
@Bender és én visszük a január 23-án induló Star Trek: Picardot.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli SergAdama hozzászólását:
  • ahab, Hanzeed
Válaszol
Halihó!

A héten beküldöm a Young & Hungry évadzáróját, utána meg szeretnék elkezdeni egy másik FreeFormos sorozatot, a Party of Five-ot.
eszticsillag megjegyzése 2020-01-06, 21:26:41:
Beírtalak.
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli DennyKeh hozzászólását:
  • Lilith
Válaszol
Foglalnám az idén érkező Dune: The Sisterhood című sorozatot arra az esetre, ha nem lesz hozzá subrip.
Válaszol
Halló!

Mivel - ha jól látom - senki sem foglalta még le, ezért bevállalom a német Der Pass c. sorozat fordítását.
https://www.imdb.com/title/tt6905756/?ref_=ttls_li_tt

Üdv,
AB
eszticsillag megjegyzése 2020-01-11, 16:26:42:
Beírtam a nevedre.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli AuroraBorealis hozzászólását:
  • Reeka
Válaszol
Hali!

Remélem jó helyre írom: mesmes beszált mellém a Party of Five-ba, így ketten vinnénk a sorozatot.  Smile
eszticsillag megjegyzése 2020-01-11, 16:23:20:
Hozzáírtam őt is.
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli DennyKeh hozzászólását:
  • Lilith
Válaszol
Én és @Taurusz vinnénk a tegnap sorozatnak berendelt "Chucky" nevet viselő sorozatot. Smile

https://www.spoilertv.com/2020/01/chucky...-syfy.html
J1GG4 megjegyzése 2020-01-12, 11:50:22:
Beírtalak titeteket.
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
Elvinném nagy szerelmem, Phoebe Waller-Bridge korábbi sorozatát, a Crashing-et. A jövő hét második felében tudnék hozzákezdeni, miután elkészültem az Undone 1. évad záróepizódjával, és szerintem ahogy kalkulálom, egy bő hónap alatt el is tervezek készülni vele. Nyilván nem egy Fleabag, ami nem is baj, tekintve, hogy az szerintem kb az elmúlt 10 év legfantasztikusabb sorozata, de mindenképp érdemes rálesni. https://www.sorozatjunkie.hu/tag/crashing/
mata megjegyzése 2020-01-16, 08:03:43:
Beírtalak hozzá.
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli marcoverde hozzászólását:
  • Maminti, Marcos, mata, Reeka, sznorbi
Válaszol
Vinném a 2020-as Deadwater Fell című sorozatot.
J1GG4 megjegyzése 2020-01-18, 18:44:38:
Beírtalak hozzá.
Válaszol
Sziasztok!
Sajnos nem tudom továbbra is fordítani a Supergirlt. Köszönöm szépen a figyelmet, like-okat és a kedves szavakat! És nem utolsó sorban a fordítótársak munkáját, segítségét! Smile
Külön köszönöm @Szandii -nak, hogy mentorált! Sok mindent tanulhattam meg tőle. Smile
eszticsillag megjegyzése 2020-01-19, 13:03:42:
Levettem a nevedről.
Válaszol
Star 
Sziasztok! 

Teljesen új vagyok itt,most regisztráltam.

Szeretném lefordítani a Creepshow első évadát. 
Ha jól láttam, még fordítót keres. Smile

Köszi
TR
Riximus megjegyzése 2020-01-19, 22:35:36:
Beírtalak hozzá.
Válaszol
Sziasztok, úgy döntöttem, hogy megpróbálkozok az Emergence fordításával.Az első részt már el is kezdtem Smile
Nem ígérek semmilyen tempót, mert azért van 1-2 dolog aminek alaposan utána kell járni.De azért igyekszem a heti 1 részre törekedni Smile
eszticsillag megjegyzése 2020-01-23, 11:21:58:
Beírtam a nevedre.
Válaszol
Hali!

Időhiány miatt a What we do in the shadows következő évadát nem fogom tudni tovább vinni.

Előreláthatóan szeptemberben lesz kicsit több időm. Ha addig senki más nem vállalja be a fordítását, akkor megcsinálom.

Peace!
eszticsillag megjegyzése 2020-01-23, 11:22:14:
Levettem a nevedről.
Válaszol
Sziasztok. Ezen az oldalon újonc vagyok, de szeretném az "A million little things" sorozatot lefoglalni, ha jól láttam a második évadból és első évadból is vannak részek, amik fordításra/fordítóra várnak, szóval kezdve az első évados részekkel, szeretném őket egy társammal lefordítani.
eszticsillag megjegyzése 2020-01-26, 10:26:04:
Beírtam a nevedre.
kimiko333
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli kimiko333 hozzászólását:
  • Maminti
Válaszol
@anneshirley83 betársult mellém a dalszövegek fordításához a február 6-án induló Katy Keene-be.
eszticsillag megjegyzése 2020-01-26, 10:30:47:
Beírtam őt is melléd.
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Menzer hozzászólását:
  • gricsi
Válaszol
Lefordítom a White House Farm c. sorozatot.
eszticsillag megjegyzése 2020-01-27, 17:35:46:
Beírtam a nevedre.
Fordítás: Fargo, Line of Duty, Vigil, Wisting, Den som dræber – Fanget af mørket, Charité
Átnézés: Rita, Death in Paradise, Beyond Paradise
https://trakt.tv/users/zire

Válaszol
Hahóka. Ha lehet ilyet, szívesen lefoglalnám a márciusban kijövő 8 részes Little Fires Everywhere c. hulus sorozatot. Vagy ehhez úgyis lesz subrip? Smile
The more the merrier, de egyedül is szívesen vinném.

https://www.imdb.com/title/tt8089592/
elsys megjegyzése 2020-01-28, 20:41:19:
Beírtam a nevedre, amíg nincs hír subripről.
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Star Filmfordítás bejelentése Mor Tuadh 301 437 929 2024-03-19, 11:44:06
Legutóbbi hozzászólás: Pilot
Star Szinkronpötyögés bejelentése Mor Tuadh 42 79 412 2023-11-05, 15:13:33
Legutóbbi hozzászólás: Morgan

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég