This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítás bejelentése
Itt lehet bejelenteni, ha elvállalnád egy sorozat fordítását, vagy leadnád egy korábbi vállalásodat. A filmeknek van külön topik.
Sziasztok! Mivel augusztus végéig jelenleg nincs fordítandó sorozatom, ezért bevállalom a 9-1-1 utolsó 3 részének a fordítását. Az új évadot egyelőre nem, mert nem tudom, hogy fogok idővel állni, és hátha addigra @murcee is visszatér a sorozathoz. Nem ígérem, hogy gyors tempó lesz, de igyekszem velük. Smile
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 6 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • Draugr, George Bailey, kata111, press68, ugk, zkovax
Válaszol
Sziasztok!
Augusztus 25-én jön a Disney Gallery Star Wars The Mandalorian S02E02: Making of the Season 2 Finale
Kitaryval csináljuk, csakúgy, mint eddig Big Grin
Válaszol
Mivel még nincs fordítás, anyám meg kivan, elkezdtem a feliratot a Leverage-Redemption sorozathoz.
Igyekszem.
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli MelV hozzászólását:
  • alex26_forevermagix, birdman, HomeX, saspafrany
Válaszol
A What If 1x01-hez kaptam egy magyar feliratot, egyelőre nem ígérek még semmit, csak azért jelzem, hogy ha valaki neki akarna állni, előtte mindenképp beszéljünk.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • StokiSub
Válaszol
Sziasztok!

Marcoverdével közösen foglalnánk a Dopesick c. sorozatot. Premier október közepén. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Firestarter hozzászólását:
  • mata
Válaszol
Sziasztok!
Zire kollégával vinnénk majd a 29-én debütáló Vigil c. brit drámasorozatot. Big Grin
greka megjegyzése 2021-08-16, 13:16:25:
Beírtam.
Fordítás alatt: Furia
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli StokiSub hozzászólását:
  • Maminti, obk, Romeoo
Válaszol
Sziasztok!
Nekikezdek a Ghosts c. sorozatnak.
J1GG4 megjegyzése 2021-08-29, 23:18:16:
Beírtalak hozzá.
Válaszol
Sziasztok!
Hosszas gondolkodás után sajnos arra a döntésre jutottam, hogy leadom a nevemen lévő The Resident fordítását az egyre kevesebb szabadidőm miatt. @Zire   -nek ezúton is köszönöm a türelmét hozzám és a hibáim javításához is.
eszticsillag megjegyzése 2021-08-31, 10:45:24:
Sajnáljuk! Levettem a nevedről.
Válaszol
Mivel érkezik subrip a Titanshez, így leadjuk a sorozatot.
Fordítások: -
Szünetelő: Doom Patrol, Titans, DC's Legends of Tomorrow
Előfoglalás: -
Válaszol
Sziasztok,

foglalnám a Love, Victor második évadát, ha van rá lehetőség.
Az első hat részt már le is fordítottam, beküldöm ellenőrzésre. Folyamatosan fordítom, így pár nap múlva meg lesz a többi rész is.

üdv, Love_Blue
Válaszol
(2021-09-07, 22:18:13)Love_Blue Írta: Sziasztok,

foglalnám a Love, Victor második évadát, ha van rá lehetőség.
Az első hat részt már le is fordítottam, beküldöm ellenőrzésre. Folyamatosan fordítom, így pár nap múlva meg lesz a többi rész is.

üdv, Love_Blue

Szia!

Próbáltam válaszolni az üzenetedre is, de kikapcsoltad a privát üzenetek fogadását.

Új fordítóktól már nem fogadunk feliratokat, és sajnos nincs időnk már újonc fordítók munkáinak az átnézésére, erről itt írtunk is bővebben:
https://forum.feliratok.eu/showthread.php?tid=155
Válaszol
(2021-09-07, 22:27:07)Mor Tuadh Írta:
(2021-09-07, 22:18:13)Love_Blue Írta: Sziasztok,

foglalnám a Love, Victor második évadát, ha van rá lehetőség.
Az első hat részt már le is fordítottam, beküldöm ellenőrzésre. Folyamatosan fordítom, így pár nap múlva meg lesz a többi rész is.

üdv, Love_Blue

Szia!

Próbáltam válaszolni az üzenetedre is, de kikapcsoltad a privát üzenetek fogadását.

Új fordítóktól már nem fogadunk feliratokat, és sajnos nincs időnk már újonc fordítók munkáinak az átnézésére, erről itt írtunk is bővebben:
https://forum.feliratok.eu/showthread.php?tid=155
Szia!

Ohh, hááát ez nagy kár... sajnálom Sad
Akkor bocsi, hogy loptam az időd.

Pacsi, Blue
Válaszol
Amint befejeztem a The North Watert, vinném az Y: The Last Mant. Előreláthatólag ez azt jelenti, hogy 20-a után tudnám elkezdeni. Big Grin
J1GG4 megjegyzése 2021-09-10, 10:31:39:
Beírtalak hozzá.
Fordítás alatt: Furia
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli StokiSub hozzászólását:
  • TomVajner
Válaszol
(2021-09-09, 22:29:28)StokiSub Írta: Amint befejeztem a The North Watert, vinném az Y: The Last Mant. Előreláthatólag ez azt jelenti, hogy 20-a után tudnám elkezdeni. Big Grin

Egy hét múlva? Szomorú.
Válaszol
(2021-09-14, 15:57:09)Tiramisu Írta:
(2021-09-09, 22:29:28)StokiSub Írta: Amint befejeztem a The North Watert, vinném az Y: The Last Mant. Előreláthatólag ez azt jelenti, hogy 20-a után tudnám elkezdeni. Big Grin

Egy hét múlva? Szomorú.

Sőt, lehet, még később. Szerintem inkább örülni kéne neki, hogy egyáltalán fordítom majd... Nem hiszem, hogy bárki lecsapna rá és hamarabb lenne felirat.
Fordítás alatt: Furia
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli StokiSub hozzászólását:
  • gricsi, laci, mata, TomVajner
Válaszol
(2021-09-14, 15:57:09)Tiramisu Írta:
(2021-09-09, 22:29:28)StokiSub Írta: Amint befejeztem a The North Watert, vinném az Y: The Last Mant. Előreláthatólag ez azt jelenti, hogy 20-a után tudnám elkezdeni. Big Grin

Egy hét múlva? Szomorú.

Ilyenekért kár regisztrálni, a mondat, amit kerestél: "Előre is köszönöm a munkád, hogy megnézhetem felirattal!".
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli gricsi hozzászólását:
  • mata, StokiSub
Válaszol
@David33 sajnos nem tudja vinni a What If fordítását, a sorozat átvehető, ha van jelentkező
Válaszol
Sziasztok!
Sajnos le kell adnom az FBI fordítását. Már nem fér bele az időmbe.
eszticsillag megjegyzése 2021-09-21, 21:36:47:
Levettem a nevedről.
Válaszol
Beszéltem @StokiSubbal, a Y: The Last Mant visszamondja, a másik két sorozatára koncentrál, de ha senki nem viszi el addig, akkor később lehet, hogy majd visszatérne ehhez is.
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • George Bailey, riley19, saspafrany
Válaszol
Sziasztok!

Úgy látom, még senki nem jelentkezett az La Brae-ért.
Most a Chicago Fire-n kívül nincs más sorozatom, elég érdekesnek tűnik, így elvállalnám.
Mor Tuadh megjegyzése 2021-09-28, 21:04:12:
Beírtalak hozzá.
"Clear Eyes, Full Hearts, Can't Lose!"

Jelenlegi sorozataim: Chicago Fire, LA Brea, Children Ruin Everything
Szünetelő sorozataim: Special Ops: Lioness, Alert: Missing Persons Unit
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Pilot hozzászólását:
  • gricsi, JBen, riley19, Romeoo
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Star Filmfordítás bejelentése Mor Tuadh 301 438 059 2024-03-19, 11:44:06
Legutóbbi hozzászólás: Pilot
Star Szinkronpötyögés bejelentése Mor Tuadh 42 79 453 2023-11-05, 15:13:33
Legutóbbi hozzászólás: Morgan

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég