This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítás bejelentése
Itt lehet bejelenteni, ha elvállalnád egy sorozat fordítását, vagy leadnád egy korábbi vállalásodat. A filmeknek van külön topik.
Sziasztok!

A Sin límites (Boundless) című 2022-es spanyol Amazonos minisorozat fordítását elkezdtem (mert a család nagyon nézné).
Történelmi kalandfilm (hajózós, kardozós, magellános felfedezős, intrikálós, heroikus)
Húzónevek: Rodrigo Santoro, Álvaro Morte
https://www.imdb.com/title/tt11895484/

Az első epizód kész (összesen 6 rész az egész sorozat), fel is került már.


Ervin
Jelenleg: Chicago P.D.
Korábban: Reprisal, Walker (2021), Boundless (2022)
Válaszol
(2022-07-28, 11:39:04)Ervin Írta: Sziasztok!

A Sin límites (Boundless) című 2022-es spanyol Amazonos minisorozat fordítását elkezdtem (mert a család nagyon nézné).
Történelmi kalandfilm (hajózós, kardozós, magellános felfedezős, intrikálós, heroikus)
Húzónevek: Rodrigo Santoro, Álvaro Morte
https://www.imdb.com/title/tt11895484/

Az első epizód kész (összesen 6 rész az egész sorozat), fel is került már.


Ervin

Szia, Ervin!

Lefordítottam (spanyol és angol feliratokat használva) az első két részt, ugyanabból a forrásból, a bejelentéssel viszont nem siettem. Ha nem akarsz pötyögni, s még nem vagy vele készen, átküldöm neked a másodikat, hogy gyorsabban nézhesse - az egész nagy magyar - család. 

Üdv
El Zuglano
Válaszol
Lefordítom a Charité 3. évadát.
Fordítás: Fargo, Line of Duty, Vigil, Wisting, Den som dræber – Fanget af mørket, Charité
Átnézés: Rita, Death in Paradise, Beyond Paradise
https://trakt.tv/users/zire

Válaszol
Shetland 7. évadát fordítom - Norfren
Válaszol
Sziasztok!


Mivel az American Horror Stories 2. évada fent lesz Disney+-on, nem fogom fordítani.
Válaszol
Vasárnap kezdi adni a BBC a Frozen Planet II-t.

https://www.bbc.co.uk/programmes/m001c24c

Úgy láttam, még nem jelentkezett rá senki, úgyhogy én vinném!
J1GG4 megjegyzése 2022-09-07, 13:29:31:
Beírtalak hozzá. - J1GG4
Cooper19 - A brit minisorozatok és a szép, érdekes, ám alig valakit érdeklő dokumentumfilmek fordítója.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Cooper19 hozzászólását:
  • mata
Válaszol
(2022-09-07, 11:13:43)Cooper19 Írta: Vasárnap kezdi adni a BBC a Frozen Planet II-t.

https://www.bbc.co.uk/programmes/m001c24c

Úgy láttam, még nem jelentkezett rá senki, úgyhogy én vinném!

A Perfect Planet uccsó részét előtte már nem tolod le? Vagy az a projekt meghalt?
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli mata hozzászólását:
  • Cooper19
Válaszol
Sad 
(2022-09-07, 16:51:21)mata Írta:
(2022-09-07, 11:13:43)Cooper19 Írta: Vasárnap kezdi adni a BBC a Frozen Planet II-t.

https://www.bbc.co.uk/programmes/m001c24c

Úgy láttam, még nem jelentkezett rá senki, úgyhogy én vinném!

A Perfect Planet uccsó részét előtte már nem tolod le? Vagy az a projekt meghalt?
Nem halt meg, de elfeküdt, tény; jogos a kérdés, nincs rá mentség.  Confused  De igen, letolom.
E héten földrajzilag képtelen vagyok rá, de jövő héten leszállítom.
Remélem, azért ennek ellenére vihetem a FPII-t.  Angel
Cooper19 - A brit minisorozatok és a szép, érdekes, ám alig valakit érdeklő dokumentumfilmek fordítója.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Cooper19 hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
(2022-09-07, 21:52:24)Cooper19 Írta:
(2022-09-07, 16:51:21)mata Írta:
(2022-09-07, 11:13:43)Cooper19 Írta: Vasárnap kezdi adni a BBC a Frozen Planet II-t.

https://www.bbc.co.uk/programmes/m001c24c

Úgy láttam, még nem jelentkezett rá senki, úgyhogy én vinném!

A Perfect Planet uccsó részét előtte már nem tolod le? Vagy az a projekt meghalt?
Nem halt meg, de elfeküdt, tény; jogos a kérdés, nincs rá mentség.  Confused  De igen, letolom.
E héten földrajzilag képtelen vagyok rá, de jövő héten leszállítom.
Remélem, azért ennek ellenére vihetem a FPII-t.  Angel

Ó, szuperságos vagy. Előre is köszike. Csak úúúúgy várom már egy ideje, gondoltam, rákérdezek.
És persze viheted az FPII-t is. Wink
Válaszol
Sziasztok,

úgy látom, a Vampire Academy még szabad préda. Írjatok be hozzá, kérlek!
A SkyShowtime valószínűleg hozni fogja majd subripet, de arról még semmilyen konkrét hír nincs, így addig elkezdeném. Aztán ha jön subrip, max. abbahagyom.

Köszönöm.
J1GG4 megjegyzése 2022-09-18, 18:38:50:
Beírtalak hozzá.
Válaszol
Sziasztok!

Folytatom a The Capture brit sori feliratozását a 2. évadban is. Az S02E01 feliratát már be is küldtem.
"Az a te bajod,hogy sokat voltál vidéken és nem fejlődött ki az agyad!"
Válaszol
(2022-09-07, 11:13:43)Cooper19 Írta: Vasárnap kezdi adni a BBC a Frozen Planet II-t.

https://www.bbc.co.uk/programmes/m001c24c

Úgy láttam, még nem jelentkezett rá senki, úgyhogy én vinném!

Jelentősen túlértékeltem a rendelkezésemre álló szabadidő mennyiségét... Ne haragudjon senki, de visszaadom a Frozen Planet II-t, inkább behozom a restanciámat, és ha utána sem lesz gazdája, akkor megcsinálom. Undecided
Mor Tuadh megjegyzése 2022-10-09, 10:58:01:
Oké, levettem a nevedről.
Cooper19 - A brit minisorozatok és a szép, érdekes, ám alig valakit érdeklő dokumentumfilmek fordítója.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Cooper19 hozzászólását:
  • mata
Válaszol
Sziasztok, én tök új vagyok errefelé, és amatőr is, de gondoltam egyet és lefordítom a Fire Country sorozat epizódjait, elkezdtem az elsővel, az általatok feltöltött angol sub-ot írom át, nem vagyok rossz angolból és utána is nézek annak amit esetleg nem tudok, próbálok figyelni a szabályokra, sok ... elhagyása, 42 karakter, stb. De ettől még hobbi szint nyilván, nem vagyok műfordító. Beszéltem egy adminnal facebookon, ő küldte az új szabályzatot, hogy nincsenek így random fordítók és ezért nem kitehető a felirat. Kb 860 pontból áll a pilot epizód, a 296-nál járok, azért megcsinálom. Ha gondoljátok és van kapacitásotok átnézni hogy oké-e akkor én tőlem kitehető lehetne, hogy akinek kell tudja nézni felirattal a sorozatot. Ha nem, az sem gond, én magamnak lefordítom, mert feleségemmel akartam együtt nézni de ő neki kéne felirat, ez volt a kiváltó ok, hogy nekiálltam, és egész jól haladok vele.

Ezt szerettem volna csak mondani, köszi a fiókaktiválást.

Üdv: GundMVulture
Válaszol
(2022-10-11, 21:39:03)GundMVulture Írta: Sziasztok, én tök új vagyok errefelé, és amatőr is, de gondoltam egyet és lefordítom a Fire Country sorozat epizódjait, elkezdtem az elsővel, az általatok feltöltött angol sub-ot írom át, nem vagyok rossz angolból és utána is nézek annak amit esetleg nem tudok, próbálok figyelni a szabályokra, sok ... elhagyása, 42 karakter, stb. De ettől még hobbi szint nyilván, nem vagyok műfordító. Beszéltem egy adminnal facebookon, ő küldte az új szabályzatot, hogy nincsenek így random fordítók és ezért nem kitehető a felirat. Kb 860 pontból áll a pilot epizód, a 296-nál járok, azért megcsinálom. Ha gondoljátok és van kapacitásotok átnézni hogy oké-e akkor én tőlem kitehető lehetne, hogy akinek kell tudja nézni felirattal a sorozatot. Ha nem, az sem gond, én magamnak lefordítom, mert feleségemmel akartam együtt nézni de ő neki kéne felirat, ez volt a kiváltó ok, hogy nekiálltam, és egész jól haladok vele.

Ezt szerettem volna csak mondani, köszi a fiókaktiválást.

Üdv: GundMVulture

Ha ide nem teszik ki (ami az előzmények alapján elég valószínű) akkor SZVSZ tedd ki az open-re. Az ottani admin eléggé "érdekes" okok miatt szokott törölgetni vagy kötözködni (legtöbbször okkal, de nem mindig) aztán majd meglátjuk.
Válaszol
(2020-11-01, 14:40:02)uraharashop.ranma Írta: Sziasztok!
Két korábbi projektem folytatást kap, így foglalnám őket, ha nincs ellene kifogása senkinek:

Dr. Stone - Stone Wars 2. Évad (2021 január)
Bleach: The Thousand-Year Blood War - Záróévad (2021 valószínűleg nyár)


Üdv: Ranma

Ahogy korábban jeleztem, viszem és nekikezdtem az új évadnak. (Bleach: The Thousand-Year Blood War)Talán hétvégére érkezik az első rész.
Válaszol
Elviszem a Winchesterst, az első rész felirata valamikor hétvégén jön.
eszticsillag megjegyzése 2022-10-13, 19:08:15:
Beírtalak.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Alias hozzászólását:
  • Cain
Válaszol
Sziasztok,

elkezdtem a High School (2022) sorozatot (és a 4 rész már le is van fordítva). Eddig nem láttam Nálatok, most már az adatbázisban benne van, bár státusz még nincs hozzá. De mindenestre viszem, írjatok be hozzá kérlek Smile

Köszi!
Cill
Mor Tuadh megjegyzése 2022-10-16, 17:12:33:
Beírtalak hozzá.
Válaszol
Sziasztok!

Pár év után új néven, de újra nekiállnék a fordításnak, el is vinném a The Equalizer sorozatot.

Konkrét tempót nem tudok ígérni, munka, gyerek is van, ahogy van időm, csinálom. Smile
eszticsillag megjegyzése 2022-10-17, 08:49:32:
Beírtam a nevedre.
Válaszol
Sziasztok!

Hivatalos a hír, hogy a The Winchesters novemberben felkerül az HBO Max kínálatába is, 1000%, hogy lesz magyar felirat, így az én munkám kvázi értelmét veszítette, úgyhogy leadom a sorozat fordítását.
eszticsillag megjegyzése 2022-10-26, 07:59:44:
Levettem a nevedről, és áttettem SubRipre.
Válaszol
Sziasztok!
Megtetszett a Tulsa king sorozat (Stallone a király!), úgyhogy, bár eddig csak egy rakás dokut, meg pár mozifilmet fordítottam, bevállalnám az első sorozatom. Hat rész még belefér... Az első rész lassan már kész is.

Update: Közben szóltak, hogy nem hat rész, hanem tíz, meg hogy februárban jön streamre, így már határeset, mégsem foglalnám be.
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Star Filmfordítás bejelentése Mor Tuadh 301 437 997 2024-03-19, 11:44:06
Legutóbbi hozzászólás: Pilot
Star Szinkronpötyögés bejelentése Mor Tuadh 42 79 419 2023-11-05, 15:13:33
Legutóbbi hozzászólás: Morgan

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég