This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítás bejelentése
Itt lehet bejelenteni, ha elvállalnád egy sorozat fordítását, vagy leadnád egy korábbi vállalásodat. A filmeknek van külön topik.
(2022-11-20, 19:32:44)l.a.c.y. Írta: Sziasztok!
Megtetszett a Tulsa king sorozat (Stallone a király!), úgyhogy, bár eddig csak egy rakás dokut, meg pár mozifilmet fordítottam, bevállalnám az első sorozatom. Hat rész még belefér... Az első rész lassan már kész is.

Update: Közben szóltak, hogy nem hat rész, hanem tíz, meg hogy februárban jön streamre, így már határeset, mégsem foglalnám be.

Pont tegnap keresett hozzá fordítótársat @gricsi: https://forum.feliratok.eu/showthread.ph...5#pid26225
Ha gondoljátok, beszéljétek meg. Smile
Válaszol
(2022-11-20, 19:32:44)l.a.c.y. Írta: Sziasztok!
Megtetszett a Tulsa king sorozat (Stallone a király!), úgyhogy, bár eddig csak egy rakás dokut, meg pár mozifilmet fordítottam, bevállalnám az első sorozatom. Hat rész még belefér... Az első rész lassan már kész is.

Update: Közben szóltak, hogy nem hat rész, hanem tíz, meg hogy februárban jön streamre, így már határeset, mégsem foglalnám be.

Február még messze van, és az a "hivatalos" is gyakran hagy némi kívánni valót maga után.
Válaszol
(2022-11-20, 22:03:58)laci Írta:
(2022-11-20, 19:32:44)l.a.c.y. Írta: Sziasztok!
Megtetszett a Tulsa king sorozat (Stallone a király!), úgyhogy, bár eddig csak egy rakás dokut, meg pár mozifilmet fordítottam, bevállalnám az első sorozatom. Hat rész még belefér... Az első rész lassan már kész is.

Update: Közben szóltak, hogy nem hat rész, hanem tíz, meg hogy februárban jön streamre, így már határeset, mégsem foglalnám be.

Február még messze van, és az a "hivatalos" is gyakran hagy némi kívánni valót maga után.

Gricsi sajna rámírt, hogy tárgytalan, viszont én közben elkészültem az első résszel és elkapott a gépszíj... úgyhogy ezt az évadot most már csak azért is lenyomom, tíz rész ide vagy oda. A másfél órás, ezerötszáz telibe duplasoros dokumentumfilmek után felüdülés, komolyan... Big Grin
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli l.a.c.y. hozzászólását:
  • George Bailey, laci
Válaszol
Sziasztok,

elkezdtem a The Confessions of Frannie Langton (2022) minisorozatot, kérlek, írjatok be hozzá. (Adatbázisban már benne van, státuszt nem látok hozzá, de van egy olyan érzésem, hogy szabad préda Smile )

Köszönöm!
Cill
J1GG4 megjegyzése 2022-12-10, 16:15:29:
Beírtalak hozzá.
Válaszol
Szabad perceimben elkezdtem fordítani a Children Ruin Everything című sorozatot.
Nem biztos, hogy mindig egyformán lesz rá időm, de igyekszem behozni a már kiadott részeket.
Kérlek írjatok be hozzá. Hamarosan jelentkezem a részekkel.

Pilot
J1GG4 megjegyzése 2022-12-29, 11:20:02:
Beírtalak hozzá.
"Clear Eyes, Full Hearts, Can't Lose!"

Jelenlegi sorozataim: Chicago Fire, LA Brea, Children Ruin Everything
Szünetelő sorozataim: Special Ops: Lioness, Alert: Missing Persons Unit
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Pilot hozzászólását:
  • l.a.c.y.
Válaszol
Lefordítom a Detectorists idei karácsonyi specialjét.
Fordítás: Fargo, Line of Duty, Vigil, Wisting, Den som dræber – Fanget af mørket, Charité
Átnézés: Rita, Death in Paradise, Beyond Paradise
https://trakt.tv/users/zire

[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Zire hozzászólását:
  • l.a.c.y.
Válaszol
Sziasztok!

Úgy látom, még nem jelentkezett rá senki.
Ha nincs még túl korán hozzá, akkor szeretném elvállalni a Rabbit Hole című sorozat fordítását.
Pontos kezdési dátumot még nem látok sehol, talán az első negyedév vége felé jöhet.
Persze, ha nem lesz egyszerre magyar premier is.

Köszi.
greka megjegyzése 2023-01-09, 14:07:19:
Beírtam a foglalást.
"Clear Eyes, Full Hearts, Can't Lose!"

Jelenlegi sorozataim: Chicago Fire, LA Brea, Children Ruin Everything
Szünetelő sorozataim: Special Ops: Lioness, Alert: Missing Persons Unit
Válaszol
Sziasztok!

Szeretném elvállalni az Alert: Missing Persons Unit című FOX sorozat fordítását, ha még nem vállalta senki.

Pilot
J1GG4 megjegyzése 2023-01-10, 18:29:40:
Beírtalak hozzá.
"Clear Eyes, Full Hearts, Can't Lose!"

Jelenlegi sorozataim: Chicago Fire, LA Brea, Children Ruin Everything
Szünetelő sorozataim: Special Ops: Lioness, Alert: Missing Persons Unit
Válaszol
Sziasztok!

Tekintettel a folyamatosan megjelenő Mayor of Kingstown subrip-eknek, sajnálattal ugyan, de leadom a sorozatot Sad
Külön köszönet jár Zire-nek értékes és segítőkész közreműködésének.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli KataBlanka hozzászólását:
  • gricsi
Válaszol
Sziasztok,

írjatok be, kérlek, a Bad Behaviour (2023) c. sorozathoz. Úgy látom, még nem csaptak le rá.

Köszönöm!
Cill
Mor Tuadh megjegyzése 2023-03-04, 21:35:26:
Beírtalak hozzá.
Válaszol
Loudermilk S01E01 beküldve, jó szórakozást hozzá.  Big Grin Big Grin

Jön majd a többi rész is, de konkrét időt nem tudok jelenleg ígérni, szóval ha valaki már tűkön ül, írjon rám egy e-mailt és az biztosan ösztönözni fog a gyorsabb fordításban. Big Grin Big Grin
J1GG4 megjegyzése 2023-03-06, 18:11:59:
Beírtalak hozzá.
Válaszol
Aquarion 4. évad bejelentve! Természetesen fordítanám, ahogy az előző 3 évadot és Mozikat is megcsináltam már.

https://www.crunchyroll.com/anime-news/2...-announced
Válaszol
Tsubasa Kapitány (2018) Reboot sorozat folytatása bejelentve! (Captain Tsubasa - 'Junior Youth Arc.) Természetesen ezt is vinném, ahogy az első évadot is megcsináltam! A sorozat egyébként októberben érkezik.

https://www.animenewsnetwork.com/news/20...dDhOetnnVo
Válaszol
Sziasztok!

Most, hogy kifutott a Wolf Pack, így szeretném elkezdeni majd fordítani a School Spirits című sorozatot. Smile
J1GG4 megjegyzése 2023-04-01, 17:01:02:
Beírtalak hozzá.
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
Válaszol
(2023-04-01, 11:54:16)DennyKeh Írta: Sziasztok!

Most, hogy kifutott a Wolf Pack, így szeretném elkezdeni majd fordítani a School Spirits című sorozatot. Smile

Mondjuk ha ennyire ráérsz a This is Ust is befejezhetnénk, de igazad van, minek is, hagyjuk a faszba Smile)
Fordítás alatt: This Is Us
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli ac3 hozzászólását:
  • gricsi
Válaszol
Sziasztok!

Folyatom az In the Darkot, 4x01 kint a főoldalon.
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
Válaszol
Mivel senki sem állt neki, és SubRip sincs jelenleg láthatáron, ezért eszticsillaggal lefordítjuk a The Walking Dead: Dead Cityt.
Mindössze hat rész, rohamtempót ne várjatok, de azért igyekszünk.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • gricsi, mata
Válaszol
Mert sehol sem találtunk magyar feliratot a Rita (2012) c. sorozathoz, nekiláttam lefordítani, Zire vállalta a lektorálást.
Kérlek szépen írjatok be a sorozathoz.
Kai_Subs megjegyzése 2023-06-21, 17:56:18:
Beírtalak hozzá.
Válaszol
(2023-06-21, 14:35:23)KataBlanka Írta: Mert sehol sem találtunk magyar feliratot a Rita (2012) c. sorozathoz, nekiláttam lefordítani, Zire vállalta a lektorálást.
Kérlek szépen írjatok be a sorozathoz.

Köszönjük!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli KataBlanka hozzászólását:
  • Kai_Subs
Válaszol
CsiGabiGa elvállalja a Beyond Paradise fordítását, én pedig az átnézést.
Fordítás: Fargo, Line of Duty, Vigil, Wisting, Den som dræber – Fanget af mørket, Charité
Átnézés: Rita, Death in Paradise, Beyond Paradise
https://trakt.tv/users/zire

Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Star Filmfordítás bejelentése Mor Tuadh 301 438 171 2024-03-19, 11:44:06
Legutóbbi hozzászólás: Pilot
Star Szinkronpötyögés bejelentése Mor Tuadh 42 79 516 2023-11-05, 15:13:33
Legutóbbi hozzászólás: Morgan

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 10 Vendég