This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítás bejelentése
Itt lehet bejelenteni, ha elvállalnád egy sorozat fordítását, vagy leadnád egy korábbi vállalásodat. A filmeknek van külön topik.
(2018-06-03, 01:18:35)Kai_Subs Írta: @DennyKeh4 és én úgy döntöttünk, hogy az #AmericanCrimeStory2x07 még beküldésre kerül, de a maradék részeket kedv és idő hiányában már nem vállaljuk. #hunsub

Akkor az utolsó kettőt megcsinálom.
[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli Krieger hozzászólását:
  • bubu001, JBen, nylacika, Reeka, Sagi
Válaszol
(2018-06-04, 22:11:25)Krieger Írta:
(2018-06-03, 01:18:35)Kai_Subs Írta: @DennyKeh4 és én úgy döntöttünk, hogy az #AmericanCrimeStory2x07 még beküldésre kerül, de a maradék részeket kedv és idő hiányában már nem vállaljuk. #hunsub

Akkor az utolsó kettőt megcsinálom.

Beírtalak hozzá, és küldtem alapanyagot a fordításhoz.
Átnézőt tudsz magad mellé? Esetleg @matruska vállalni tudja? Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Reeka
Válaszol
Sziasztok!

Júliusban érkezik az HBO Go kínálatába a Famous in Love szinkronosan és feliratosan is, így leadnám a sorozatot, feleslegesen nem csinálnám. Köszi a megértést!

Menzer
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
Válaszol
Szevasztok skacok!

Gondoltam, belövöm magamnak erre a nyárra mini fordítási projektnek a holnapután induló Cloak & Dagger sorozatot, ha nincs ellene senkinek kifogása. (Természetesen dupla premierrel indul maga a sorozat).

Bender
[-] Az alábbi 7 felhasználó kedveli Bender hozzászólását:
  • Adamzget2, Conwy, Kai_Subs, Kasey, murcee, nylacika, Pirate
Válaszol
Sziasztok.

Szeretném foglalni a 13 Reasons Why második évadának fordítását. (Újonc fordító)
vbalazs91 megjegyzése 2018-06-08, 06:04:18:
Beírva. A többi kommentet töröltem, hogy ne vesszen el a lényeg.
Válaszol
Bevállalnám a BBC-s Hidden (Craith) 8 részes walesi minisorozatot! Átnézőt még udvarlok.

Ha valaki társulna, átnézne, ne tartsa magába!

http://www.sorozatjunkie.hu/2018/01/14/d...th-hidden/
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli gricsi hozzászólását:
  • bubu001, Mr. Bishop®
Válaszol
(2018-06-04, 22:55:49)J1GG4 Írta:
(2018-06-04, 22:11:25)Krieger Írta:
(2018-06-03, 01:18:35)Kai_Subs Írta: @DennyKeh4 és én úgy döntöttünk, hogy az #AmericanCrimeStory2x07 még beküldésre kerül, de a maradék részeket kedv és idő hiányában már nem vállaljuk. #hunsub

Akkor az utolsó kettőt megcsinálom.

Beírtalak hozzá, és küldtem alapanyagot a fordításhoz.
Átnézőt tudsz magad mellé? Esetleg @matruska vállalni tudja?
Na basszus ezt csak most látom. Már beküldtem a hetest de azért megkérdezem matruskát hátha van rá ideje.
Válaszol
(2018-06-04, 22:55:49)J1GG4 Írta:
(2018-06-04, 22:11:25)Krieger Írta:
(2018-06-03, 01:18:35)Kai_Subs Írta: @DennyKeh4 és én úgy döntöttünk, hogy az #AmericanCrimeStory2x07 még beküldésre kerül, de a maradék részeket kedv és idő hiányában már nem vállaljuk. #hunsub

Akkor az utolsó kettőt megcsinálom.

Beírtalak hozzá, és küldtem alapanyagot a fordításhoz.
Átnézőt tudsz magad mellé? Esetleg @matruska vállalni tudja? Smile

Igen, bevállalta az átnézést. Már el is küldtem neki.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Krieger hozzászólását:
  • nylacika
Válaszol
Sziasztok!

Kezdek kicsit kikészülni az érettségitől, így kikapcsolódásképp elkezdtem a Big Hero 6: The Series első (dupla) epizódjának fordítását. Nem éppen villámtempóban készül, de előbb-utóbb mindenképp (hacsak valaki más kedvet nem kap hozzá). Smile

Kasey
J1GG4 megjegyzése 2018-06-11, 23:24:51:
Beírtalak hozzá.
Válaszol
Befejeztük a Lost in Space 1. évadát, és én ezennel lemondok a projektgazdai tisztségemről, nem szeretnék több időt erre a sorozatra pazarolni.

Ugyanígy nem maradok a Marvel's Iron Fist 2. évadára sem.

Egyelőre mindkét sorozat marad a feliratok.info projektek között, aztán majd a kollégák eldöntik, hogy viszik-e tovább, vállalja-e más a koordinálást. Ha nem, akkor még időben át fog kerülni a fordítót kereső sorozatok közé, de egyelőre még mindkét sorozat esetében odébb van a folytatás.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli vbalazs91 hozzászólását:
  • bubu001
Válaszol
Sziasztok!

Befejeztem a Deep State fordítását, remélem tetszeni fog, nagyon jó kis sori lett. Hamarosan az utolsó rész is kikerül az oldalra. Sokáig nem szeretnék unatkozni, úgyhogy egy hasonló jellegű sorozatot, a Condort kezdeném el fordítani. Úgy látom, még csak két rész jött ki az első évadból, az előzetese alapján nem tűnik rossznak.
J1GG4 megjegyzése 2018-06-19, 22:03:50:
Beírtalak hozzá.
[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli FatterJocco hozzászólását:
  • bubu001, Mr. Bishop®, nylacika, Reeka, Romeoo
Válaszol
Elkezdem az A.P. Bio-t  Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Lydia hozzászólását:
  • Bence22
Válaszol
(2018-06-21, 12:12:30)Lydia Írta: Elkezdem az A.P. Bio-t  Smile

Bocsi, felhasználónevet változtattam! A Lydiát töröltem, kikávi lett belőle. Big Grin
J1GG4 megjegyzése 2018-06-21, 15:46:06:
Beírtalak hozzá.
Válaszol
(2018-06-21, 13:50:27)kikávi Írta:
(2018-06-21, 12:12:30)Lydia Írta: Elkezdem az A.P. Bio-t  Smile

Bocsi, felhasználónevet változtattam! A Lydiát töröltem, kikávi lett belőle. Big Grin

Én pedig "folytatom " a mentorálását. Smile
Aktuális sorozatok: Dark Heart, Dancing on The Edge, Peaky Blinders
Mentor: 
Háttérben: 
Új évadra vár: Taboo, Victoria
Válaszol
Bevállalom a Take Two-t.
Nincs nyári sorozatom, és egész hangulatos.
Píísz.
eszticsillag megjegyzése 2018-06-22, 16:12:32:
Beírtalak hozzá.
Mindig légy önmagad.
Kivéve, ha Batman lehetsz... akkor inkább légy Batman!  Cool
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Matyika29 hozzászólását:
  • kismateka
Válaszol
Ha valaki elvinné a Luke Cage-et, tettem ki formázott YYeTset, ami a forced táblákat is tartalmazza.
Válaszol
A Wentworth 6. évad magyar feliratait Stickyfingaz cimborámmal készítem.
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Mr. Bishop® hozzászólását:
  • jpm2005, Morag, nylacika, Romeoo
Válaszol
Viszem tovább az On My Block fordítását, ha nincs más jelentkező.
eszticsillag megjegyzése 2018-06-24, 15:39:32:
Beírtalak hozzá.
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
Válaszol
Sziasztok! Újoncfoglalást szeretnék tenni a Mr. Mercedesre. Holnap küldeném a próbamunkát.
Válaszol
Sziasztok!

Sajnos úgy alakultak a dolgaim, hogy határozatlan ideig nem tudok feliratok készítésével foglalkozni, így leadnám az általam fordított sorozatokat. Köszönöm a megértéseteket. Smile

subsbird
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Star Filmfordítás bejelentése Mor Tuadh 301 437 997 2024-03-19, 11:44:06
Legutóbbi hozzászólás: Pilot
Star Szinkronpötyögés bejelentése Mor Tuadh 42 79 419 2023-11-05, 15:13:33
Legutóbbi hozzászólás: Morgan

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 7 Vendég