This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
(2019-03-19, 18:44:59)Romeoo Írta: @Pirate!

Fent van egyben már a magon Full HD-ben.
A püspük uramnak  jobb onnan leszedni egybe mint itt apránként(és mindegyikben van angol felirat is).
Szerintem.
(Trapped.S02E01.1080p.WEB-DL.H.264)

Köszönöm a fordítást amúgy Big Grin

Yepp, utólag már láttam én is, de ide alapból a RÚV release-t írtam ki, a WEB-DL-re a scene release oldalt jelöltem...
Nagy különbség nemigen van a két verzió között, a RÚV változó FPS-sel van, míg a NOGRP állandóval. Az angol felirat meg innen is beszerezhető... Big Grin


" If an injury has to be done to a man, it should be so severe that his vengeance need not be feared. "
[Kép: 186px-Machiavelli_Signature.svg.png]
Válaszol
Üdv,

Robert Bresson egy régi filmjét szeretném megszerezni valahonnan szinkronosan vagy magyar felirattal:

A Bois de Boulogne hölgyei  1945

Köszi.

Sajnos sehol sem találom.
Válaszol
(2019-03-20, 19:03:09)Utálom_a_filmeket Írta: Üdv,

Robert Bresson egy régi filmjét szeretném megszerezni valahonnan szinkronosan vagy magyar felirattal:

A Bois de Boulogne hölgyei  1945

Köszi.

Sajnos sehol sem találom.

A Bois de Boulogne hölgyei (1945) dualDub (HUN-FRE)

Fájlnév:
A.Bois.de.Boulogne.holgyei.1945.HUN.FRE.DVDRip.XviD-ROQUENTiN.avi
Fájlméret:
1,44 GB
Játékidő:
1:25:53

kilencesterv pont com

(Volt már amúgy valami, amit önállóan megtaláltál, vagy mindig mással keresteted meg? A kérdés csak költői. Aki nem kommersz, ritka és/vagy művészfilmeket keresgél, alap, hogy a "kilencesterv"-et  aka "plan9", illene ismernie, elég régen megvannak már.)
Válaszol
(2019-03-21, 01:13:48), de csiri bá Írta:
(2019-03-20, 19:03:09)Utálom_a_filmeket Írta: Üdv,

Robert Bresson egy régi filmjét szeretném megszerezni valahonnan szinkronosan vagy magyar felirattal:

A Bois de Boulogne hölgyei  1945

Köszi.

Sajnos sehol sem találom.

A Bois de Boulogne hölgyei (1945) dualDub (HUN-FRE)

Fájlnév:
A.Bois.de.Boulogne.holgyei.1945.HUN.FRE.DVDRip.XviD-ROQUENTiN.avi
Fájlméret:
1,44 GB
Játékidő:
1:25:53

kilencesterv pont com

(Volt már amúgy valami, amit önállóan megtaláltál, vagy mindig mással keresteted meg? A kérdés csak költői. Aki nem kommersz, ritka és/vagy művészfilmeket keresgél, alap, hogy a "kilencesterv"-et  aka "plan9", illene ismernie, elég régen megvannak már.)

Fogalomzavarban vagy barátom, ez a topic nem a másik kioktatására való, hanem arra, hogy segítsünk a többi filmkedvelőnek.
Kilencesterv-ről nem tudok tölteni sajnos, amúgy tudom, hogy az ilyen nem kommersz filmek elsősorban ott találhatóak meg, de pölö volt már, hogy egyéb ritkaságokra ráleltem egyéb oldalakon.
Legközelebb esetleg egy letöltő linket, ha dobnál mondjuk okoskodás helyett, na azt jó néven venném.
Válaszol
(2019-03-19, 19:00:49)Pirate Írta:
(2019-03-19, 18:44:59)Romeoo Írta: @Pirate!

Fent van egyben már a magon Full HD-ben.
A püspük uramnak  jobb onnan leszedni egybe mint itt apránként(és mindegyikben van angol felirat is).
Szerintem.
(Trapped.S02E01.1080p.WEB-DL.H.264)

Köszönöm a fordítást amúgy Big Grin

Yepp, utólag már láttam én is, de ide alapból a RÚV release-t írtam ki, a WEB-DL-re a scene release oldalt jelöltem...
Nagy különbség nemigen van a két verzió között, a RÚV változó FPS-sel van, míg a NOGRP állandóval. Az angol felirat meg innen is beszerezhető... Big Grin

Sziasztok!

Biztos en voltam bena, de nem talaltam az oldalon. Magnet linket vagy linket tudtok kuldeni?
Koszi szepen!
Válaszol
(2019-03-24, 22:25:29)wazelin Írta:
(2019-03-19, 19:00:49)Pirate Írta:
(2019-03-19, 18:44:59)Romeoo Írta: @Pirate!

Fent van egyben már a magon Full HD-ben.
A püspük uramnak  jobb onnan leszedni egybe mint itt apránként(és mindegyikben van angol felirat is).
Szerintem.
(Trapped.S02E01.1080p.WEB-DL.H.264)

Köszönöm a fordítást amúgy Big Grin

Yepp, utólag már láttam én is, de ide alapból a RÚV release-t írtam ki, a WEB-DL-re a scene release oldalt jelöltem...
Nagy különbség nemigen van a két verzió között, a RÚV változó FPS-sel van, míg a NOGRP állandóval. Az angol felirat meg innen is beszerezhető... Big Grin

Sziasztok!

Biztos en voltam bena, de nem talaltam az oldalon. Magnet linket vagy linket tudtok kuldeni?
Koszi szepen!
Hello!
Ott van lejjebb,de ide belinkelem.
Kimásolod ,töltőd és megköszönöd kalóz komának hogy összegyűjtötte Big Grin
Show ContentTorrentek:
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
Ukrán filmek angol felirattal

Nem letöltés, de ingyen nézhető a youtube-on (legális, a filmstudió tette nyilvánossá)
Скажене Весілля / Crazy Wedding
Egy multikultis falusi vígjáték egy édesapáról, aki megdöbben, amikor a Franciaországi tanulmányaiból hazatért lánya bemutatja francia barátját és leendő férjét, aki történetesen fekete.

DZIDZIO Контрабас / DZIDZIO Contrabass
Dzidzionak egy apró baleset okozása után pénzt kell szereznie és ezt cigerettacsempészetból próbálja megoldani. Ezt még nem néztem végig afféle gengszteres road movie vígjáték.
Válaszol
@Maci Laci

Gomorra S04-e09-e10 rész honnan tudom letölteni a NovaRipes részeket.
Cserbe hagytak a könyvjelzőim. Confused


Csak ilyet találok (Gomorra.S04E10.2019.iTALiAN.1080i.HardSub.AC3.5.1.H264-NOFAiTH).

Szerkesztve: Már megoldott Püspök uram jó voltából Cool
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2019-04-28, 18:39:05)Romeoo Írta: @Maci Laci

Gomorra S04-e09-e10 rész honnan tudom letölteni a NovaRipes részeket.
Cserbe hagytak a könyvjelzőim. Confused


Csak ilyet találok (Gomorra.S04E10.2019.iTALiAN.1080i.HardSub.AC3.5.1.H264-NOFAiTH).

Szerkesztve: Már megoldott Püspök uram jó voltából Cool

Ez az infó nekem is jöhet. Wink
Válaszol
(2019-04-28, 19:10:44)mata Írta:
(2019-04-28, 18:39:05)Romeoo Írta: @Maci Laci

Gomorra S04-e09-e10 rész honnan tudom letölteni a NovaRipes részeket.
Cserbe hagytak a könyvjelzőim. Confused


Csak ilyet találok (Gomorra.S04E10.2019.iTALiAN.1080i.HardSub.AC3.5.1.H264-NOFAiTH).

Szerkesztve: Már megoldott Püspök uram jó voltából Cool

Ez az infó nekem is jöhet. Wink
Ment pm
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
nkóron nincs most hd valamiért...
Honnan tudnám leszedni ezt?
game.of.thrones.s08e03.720p.web.h264-memento
Válaszol
(2019-04-29, 17:38:20)adathor Írta: nkóron nincs most hd valamiért...
Honnan tudnám leszedni ezt?
game.of.thrones.s08e03.720p.web.h264-memento

Rarbg esetleg? 22000 feletti seeddel? Huh 

http://rarbg.to/index70.php


Ez meg az oldal linkje, könyvjelzőzéshez. Big Grin
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
(2019-04-29, 17:38:20)adathor Írta: nkóron nincs most hd valamiért...
Honnan tudnám leszedni ezt?
game.of.thrones.s08e03.720p.web.h264-memento

Nézd meg jobban !!!
Ott van 03:43:02 lett feltöltve  
8531 seeder is van hozzá Big Grin
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2019-04-29, 17:51:55)Romeoo Írta:
(2019-04-29, 17:38:20)adathor Írta: nkóron nincs most hd valamiért...
Honnan tudnám leszedni ezt?
game.of.thrones.s08e03.720p.web.h264-memento

Nézd meg jobban !!!
Ott van 03:43:02 lett feltöltve  
8531 seeder is van hozzá Big Grin

Mások is irják de nem mindneki látja,mint én semSmile
én két 3. részt látok csak
Válaszol
Idézet:adathor

Mások is irják de nem mindneki látja,mint én semSmile
én két 3. részt látok csak
Akkor hiba nálad lehet,de amit irt Maci Laci kolléga az is TUTI.   Cool
Válaszol
(2019-04-29, 18:26:31)adathor Írta:
(2019-04-29, 17:51:55)Romeoo Írta:
(2019-04-29, 17:38:20)adathor Írta: nkóron nincs most hd valamiért...
Honnan tudnám leszedni ezt?
game.of.thrones.s08e03.720p.web.h264-memento

Nézd meg jobban !!!
Ott van 03:43:02 lett feltöltve  
8531 seeder is van hozzá Big Grin

Mások is irják de nem mindneki látja,mint én semSmile
én két 3. részt látok csak

Ahogy mondod!
Beírtam magyarul a címét és eng hd
DE angolul kellett volna vbeírnom,na így kidobta!
Most van 2 hd verzióm is Smile
Köszönöm srácok!
Válaszol
Tudnátok segíteni, honnan tölthetném le regisztráció nélkül a "State of the Union" (Egy házasság helyzete) State.of.the.Union.S01.WEBRip.x264-ION10.HUN.zip sorozatot? Az első részt megtaláltam, a többit sehol. 
Előre is köszönöm.
Válaszol
(2019-05-20, 10:52:50)Arum Írta: Tudnátok segíteni, honnan tölthetném le regisztráció nélkül a "State of the Union" (Egy házasság helyzete) State.of.the.Union.S01.WEBRip.x264-ION10.HUN.zip sorozatot? Az első részt megtaláltam, a többit sehol. 
Előre is köszönöm.

Bakker az előző hozzászólásban ott a lista...
Az egyiken rajta van...
Segítek a "vegyes"-sel kéne kezdeni...
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
(2019-05-20, 10:52:50)Arum Írta: Tudnátok segíteni, honnan tölthetném le regisztráció nélkül a "State of the Union" (Egy házasság helyzete) State.of.the.Union.S01.WEBRip.x264-ION10.HUN.zip sorozatot? Az első részt megtaláltam, a többit sehol. 
Előre is köszönöm.

Az ION10 release-t a RARBG készíti (lerippeli a nagyobb WEB-DL-ekből), tehát azt ott érdemes keresni.
Válaszol
(2019-05-20, 11:46:54)J1GG4 Írta: Az ION10 release-t a RARBG készíti (lerippeli a nagyobb WEB-DL-ekből), tehát azt ott érdemes keresni.

Nagyon köszönöm!!!
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: remi, 3 Vendég