This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a jún. 06-án feltöltött David c. rövidfilmet ( David.2020.HBOGO.WEBRip) honnan tudnám letölteni?
Az ismertebb oldalakon nem találom.
Előre is köszönöm az infót!
Válaszol
Sziasztok!

Régóta keresem ezt a rajzfilm sorozatot.Valaki tudna szerezni nekem valami linket, ahonnan letudnám szedni(nem baj ha angol vagy francia)

Űrdinkák (Space Goofs)


Francia rajzfilmsorozat, mely a Gaumont készítette, és később Xilam stúdió közreműködött a gyártásában. Ez a rajzfilm 1997-től debütált Franciaországban a France3 műsorán. Németországban a Pro7 csatorna követte, és Kanadában a Teletoon-on sugárzott.
Itt nálunk 1999-ben az RTL klub Kölyök klubon csak az 1. évadot sugározta.
2 évad készült, és összesen 104 részből áll!

Leírás:

Néhány űrlényről szól, akik a Zigma B bolygóról lezuhantak a Földre. Beköltöztek egy régi roskadt házba és hogy senki se jöjjön oda, mindenféle körülményeket teremtenek ott és maguk is átváltoznak emberré. Az űrlényeknek két célja van: visszatérni saját hazájukba, és üldözőbe venni a földlakók ellen, aki megpróbálják letelepedni a házban.


[Kép: space_goofs.jpg]
https://www.imdb.com/title/tt0118343/
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2021-07-02, 09:07:33)Romeoo Írta: Sziasztok!

Régóta keresem ezt a rajzfilm sorozatot.Valaki tudna szerezni nekem valami linket, ahonnan letudnám szedni(nem baj ha angol vagy francia)

Űrdinkák (Space Goofs)


Francia rajzfilmsorozat, mely a Gaumont készítette, és később Xilam stúdió közreműködött a gyártásában. Ez a rajzfilm 1997-től debütált Franciaországban a France3 műsorán. Németországban a Pro7 csatorna követte, és Kanadában a Teletoon-on sugárzott.
Itt nálunk 1999-ben az RTL klub Kölyök klubon csak az 1. évadot sugározta.
2 évad készült, és összesen 104 részből áll!

Leírás:

Néhány űrlényről szól, akik a Zigma B bolygóról lezuhantak a Földre. Beköltöztek egy régi roskadt házba és hogy senki se jöjjön oda, mindenféle körülményeket teremtenek ott és maguk is átváltoznak emberré. Az űrlényeknek két célja van: visszatérni saját hazájukba, és üldözőbe venni a földlakók ellen, aki megpróbálják letelepedni a házban.


[Kép: space_goofs.jpg]
https://www.imdb.com/title/tt0118343/

A Cartoon Chaos nevű privát torrentoldalon fent volt, de semmi seed nincs rajta, 2010-es torrent. Sad
Válaszol
(2021-07-02, 15:30:15)Mor Tuadh Írta:
(2021-07-02, 09:07:33)Romeoo Írta: Sziasztok!...........

A Cartoon Chaos nevű privát torrentoldalon fent volt, de semmi seed nincs rajta, 2010-es torrent. Sad

Szomorú vagyok( 36 részt megszereztem, csak azt nem tudom még melyikek ezek Big Grin )
Azért köszi
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
Sziasztok!

Megjelent a War of the Worlds magyar felirata - köszönet érte.

Azt nem értem, hogy az általam ismert oldalakon csak a 2019-es verziója van fenn a sorozatnak.
Ezek egyikében sem Gabriel Byrne az egyik főszereplő és ezekhez nyilván nem jó a feltöltött fordítás sem.

Segítséget szeretnék kérni, honnan tudnám letölteni ezt az újabb verzióját a sorozatnak?

Előre is köszönöm.
Válaszol
(2021-07-04, 07:05:20)Magenta99 Írta: Sziasztok!

Megjelent a War of the Worlds magyar felirata - köszönet érte.

Azt nem értem, hogy az általam ismert oldalakon csak a 2019-es verziója van fenn a sorozatnak.
Ezek egyikében sem Gabriel Byrne az egyik főszereplő és ezekhez nyilván nem jó a feltöltött fordítás sem.

Segítséget szeretnék kérni, honnan tudnám letölteni ezt az újabb verzióját a sorozatnak?

Előre is köszönöm.

Szia, megírom, de a szokásos torrent oldalakon fenn van simán.
Válaszol
(2021-07-04, 08:07:38)gricsi Írta:
(2021-07-04, 07:05:20)Magenta99 Írta: Sziasztok!

Megjelent a War of the Worlds magyar felirata - köszönet érte.

Azt nem értem, hogy az általam ismert oldalakon csak a 2019-es verziója van fenn a sorozatnak.
Ezek egyikében sem Gabriel Byrne az egyik főszereplő és ezekhez nyilván nem jó a feltöltött fordítás sem.

Segítséget szeretnék kérni, honnan tudnám letölteni ezt az újabb verzióját a sorozatnak?

Előre is köszönöm.

Szia, megírom, de a szokásos torrent oldalakon fenn van simán.

Szia!

Köszönöm szépen.
Néztem az eztv, limetorrents, rarbg, mycarpathians, gigatorrents, thepiratebay és nCore oldalakon - de mindenhol a régi szereplős, 2019-es verzió van fent (Robert Carlyle, Eleanor Tomlinson), mindegyiknek "The"-vel kezdődik a címe, ezekre nem is jó a fordításod.
Viszont a sorozatjunkie-n a sima War of the worlds-ról van szó, ami a "modern korban" játszódik és Gabriel Byrne, Daisy
Edgar-Jones a főszereplők és nem igazán H.G. Wells regénye alapján készült.
Na, én ezt keresem - sikertelenül. Gondolom, a fordításod is ez utóbbira készült.

Köszi mégegyszer, ha elárulod az elérhetőségét.
Üdv, Magenta
Válaszol
(2021-07-04, 10:58:19)Magenta99 Írta:
(2021-07-04, 08:07:38)gricsi Írta:
(2021-07-04, 07:05:20)Magenta99 Írta: Sziasztok!

Megjelent a War of the Worlds magyar felirata - köszönet érte.

Azt nem értem, hogy az általam ismert oldalakon csak a 2019-es verziója van fenn a sorozatnak.
Ezek egyikében sem Gabriel Byrne az egyik főszereplő és ezekhez nyilván nem jó a feltöltött fordítás sem.

Segítséget szeretnék kérni, honnan tudnám letölteni ezt az újabb verzióját a sorozatnak?

Előre is köszönöm.

Szia, megírom, de a szokásos torrent oldalakon fenn van simán.

Szia!

Köszönöm szépen.
Néztem az eztv, limetorrents, rarbg, mycarpathians, gigatorrents, thepiratebay és nCore oldalakon - de mindenhol a régi szereplős, 2019-es verzió van fent (Robert Carlyle, Eleanor Tomlinson), mindegyiknek "The"-vel kezdődik a címe, ezekre nem is jó a fordításod.
Viszont a sorozatjunkie-n a sima War of the worlds-ról van szó, ami a "modern korban" játszódik és Gabriel Byrne, Daisy
Edgar-Jones a főszereplők és nem igazán H.G. Wells regénye alapján készült.
Na, én ezt keresem - sikertelenül. Gondolom, a fordításod is ez utóbbira készült.

Köszi mégegyszer, ha elárulod az elérhetőségét.
Üdv, Magenta


Oké, megvan Big Grin
Hálásan köszönöm....
Válaszol
(2021-07-04, 11:12:15)Magenta99 Írta:
(2021-07-04, 10:58:19)Magenta99 Írta:
(2021-07-04, 08:07:38)gricsi Írta:
(2021-07-04, 07:05:20)Magenta99 Írta: Sziasztok!

Megjelent a War of the Worlds magyar felirata - köszönet érte.

Azt nem értem, hogy az általam ismert oldalakon csak a 2019-es verziója van fenn a sorozatnak.
Ezek egyikében sem Gabriel Byrne az egyik főszereplő és ezekhez nyilván nem jó a feltöltött fordítás sem.

Segítséget szeretnék kérni, honnan tudnám letölteni ezt az újabb verzióját a sorozatnak?

Előre is köszönöm.

Szia, megírom, de a szokásos torrent oldalakon fenn van simán.

Szia!

Köszönöm szépen.
Néztem az eztv, limetorrents, rarbg, mycarpathians, gigatorrents, thepiratebay és nCore oldalakon - de mindenhol a régi szereplős, 2019-es verzió van fent (Robert Carlyle, Eleanor Tomlinson), mindegyiknek "The"-vel kezdődik a címe, ezekre nem is jó a fordításod.
Viszont a sorozatjunkie-n a sima War of the worlds-ról van szó, ami a "modern korban" játszódik és Gabriel Byrne, Daisy
Edgar-Jones a főszereplők és nem igazán H.G. Wells regénye alapján készült.
Na, én ezt keresem - sikertelenül. Gondolom, a fordításod is ez utóbbira készült.

Köszi mégegyszer, ha elárulod az elérhetőségét.
Üdv, Magenta


Oké, megvan Big Grin
Hálásan köszönöm....

Egyébként azokon is fent van.
https://rarbg.to/torrents.php?search=tt9686194
Válaszol
sziasztok,

a Morse felügyelő (Inspector Morse) 69 részes sorozat érdekelne. a Youtube-on fent van, de nem lehet onnan letölteni.
köszönöm a segítséget.
Válaszol
(2021-07-06, 11:59:35)Cicelle Írta: sziasztok,

a Morse felügyelő (Inspector Morse) 69 részes sorozat érdekelne. a Youtube-on fent van, de nem lehet onnan letölteni.
köszönöm a segítséget.

https://rarbg.to/torrents.php?search=Ins...y%5B%5D=49
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • Cicelle
Válaszol
(2021-07-06, 12:07:28)George Bailey Írta:
(2021-07-06, 11:59:35)Cicelle Írta: sziasztok,

a Morse felügyelő (Inspector Morse) 69 részes sorozat érdekelne. a Youtube-on fent van, de nem lehet onnan letölteni.
köszönöm a segítséget.

https://rarbg.to/torrents.php?search=Ins...y%5B%5D=49

köszönöm!
Válaszol
A most felkerült "Mocsár (Rojst) 1997"-hez nem látok sehol forrást, a kép nélkül a felirat meg nem igazán elegendő.
Tudtok valahol esetleg?
Köszi!
Válaszol
(2021-07-07, 11:57:39)remi Írta: A most felkerült "Mocsár (Rojst) 1997"-hez nem látok sehol forrást, a kép nélkül a felirat meg nem igazán elegendő.
Tudtok valahol esetleg?
Köszi!

https://btdig.com/search?order=0&q=rojst+97

Egyelőre az első évadot látom, de mivel ez a DHT hálózat alapján a magnet linkeket indexeli, ha valami nyilvános helyre kikerül, elméletileg itt pár nappal később már látszania kell majd.
Válaszol
Egyelőre én is annyit látok, hogy nem látni sehol, még kevésbé publikus helyeken se.
Remélem azért hamarosan kikerül, mert pl. a Montalbano-ból a kikerült felirat ellenére mind a mai napig csak az össze-vissza vagdosott, tenyérnyi logós TVripek vannak. Sad
Válaszol
(2021-07-07, 13:04:11)remi Írta: Egyelőre én is annyit látok, hogy nem látni sehol, még kevésbé publikus helyeken se.
Remélem azért hamarosan kikerül, mert pl. a Montalbano-ból a kikerült felirat ellenére mind a mai napig csak az össze-vissza vagdosott, tenyérnyi logós TVripek vannak. Sad

Montalbano:
https://btdig.com/search?q=montalbano+webrip&p=1&order=0

Ha lapozol párat, vannak webripek.
Válaszol
Na közben kijött egy orosz vagy belorusz vagy milyen verzió:
http://coldfilm.biz/news/trjasina_2_sezo...7-07-24547
A felirat tutira nem lesz hozzá jó, mert ezzel kezdődik:

[Kép: vlcsnap-2021-07-07-17h29m23s516.png]

De azért bepróbálkozok, hátha csak ennyit csúszik.

Na ez felejtős, egy hangsáv van az meg valami elborult orosz hangalámondás.
Válaszol
(2021-07-07, 17:34:43)remi Írta: Na közben kijött egy orosz vagy belorusz vagy milyen verzió:
http://coldfilm.biz/news/trjasina_2_sezo...7-07-24547
A felirat tutira nem lesz hozzá jó, mert ezzel kezdődik:

[Kép: vlcsnap-2021-07-07-17h29m23s516.png]

De azért bepróbálkozok, hátha csak ennyit csúszik.

Na ez felejtős, egy hangsáv van az meg valami elborult orosz hangalámondás.

Várj egy kicsit, nézz addig mást. Smile
Válaszol
Jól értem, hogy a The Mire sorozat 2. évadát vadásszátok?

Ha valakinek kell a The.Mire.S02.1080p.NF.WEB-DL.DDP5.1.x264-SPWEB verzió, csörögjön rám.

Ha mégsem erről van szó, vegyétek úgy, hogy meg se szólaltam. Big Grin
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Köszi, de közben jött ki normális verzió, 720p és 1080p is.

Rojst.97.2021.S02E01.PL.720p.NF.WEBRip.x264.DDP5.1-FOX
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég