This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
Kösz, tehát a A:HUN,GER;S:HUN;HDTV,1080i/6,86Gb verziónál van magyar szinkron, de van német audió is?
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2018-12-06, 23:30:23)George Bailey Írta: Kösz, tehát a A:HUN,GER;S:HUN;HDTV,1080i/6,86Gb verziónál van magyar szinkron, de van német audió is?

Igen, legalábbis az NFO szerint...

RUNTiME.........: 1h 56mn
SOURCE..........: Cinemax
BiTRATE.........: 7725 Kbps
ViDEO.FORMAT....: AVC [email protected]
FRAMERATE.......: 25,000 fps
RESOLUTiON......: 1920x1080
ASPECT.RATiO....: 16:9
AUDiO...........: [Hungarian]   MP2 2.0 @ 192 Kbps 48 KHz   [SOURCE..: Cinemax]
                 [German]      AC3 5.1 @ 384 Kbps 48 KHz   [SOURCE..: DVDrip-OtoO]
SUBTiTLES.......: Hungarian /.srt/
SiZE............: 6.86 GB


" If an injury has to be done to a man, it should be so severe that his vengeance need not be feared. "
[Kép: 186px-Machiavelli_Signature.svg.png]
Válaszol
Shocked 
Sziasztok,
 Az Utøya: July 22 c. filmet szeretném nagyon letölteni, viszont több ismert oldalon se találtam…. Tudna valaki segíteni, honnan tudnám letölteni? Köszi nagyon előre is! Wink

Válaszol
(2018-12-10, 11:40:02)Reeka Írta: Sziasztok,
 Az Utøya: July 22 c. filmet szeretném nagyon letölteni, viszont több ismert oldalon se találtam…. Tudna valaki segíteni, honnan tudnám letölteni? Köszi nagyon előre is! Wink


https://1337x.to/search/utoya/1/
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
(2018-12-10, 12:19:04)Maci Laci Írta:
(2018-12-10, 11:40:02)Reeka Írta: Sziasztok,
 Az Utøya: July 22 c. filmet szeretném nagyon letölteni, viszont több ismert oldalon se találtam…. Tudna valaki segíteni, honnan tudnám letölteni? Köszi nagyon előre is! Wink


https://1337x.to/search/utoya/1/

Nagyon köszi! Wink
Válaszol
Sziasztok!

Tud valaki valami linket ahonnan letudnám szedni a Uspjeh/Success/ siker sorozatot.
A magon is csak az első rész van fent.
SubRip van hozzá az oldalon már.

Előre is thanks
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2019-01-10, 13:52:20)Romeoo Írta: Sziasztok!

Tud valaki valami linket ahonnan letudnám szedni a Uspjeh/Success/ siker sorozatot.
A magon is csak az első rész van fent.
SubRip van hozzá az oldalon már.

Előre is thanks

https://1337x.to/search/uspjeh/1/

Annyiszor be lett már linkelve az oldal, elmenthetnéd végre a könyvjelzőid közé... Sad
A rarbg-vel együtt... ami a másik alap free oldal...
Enjoy...

Azt már meg sem merem említeni, hogy a feliratnál a megjegyzésben is ott a link... Wink
@Romeoo
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
(2019-01-10, 14:28:02)Maci Laci Írta:
(2019-01-10, 13:52:20)Romeoo Írta: Sziasztok!

Tud valaki valami linket ahonnan letudnám szedni a Uspjeh/Success/ siker sorozatot.
A magon is csak az első rész van fent.
SubRip van hozzá az oldalon már.

Előre is thanks

https://1337x.to/search/uspjeh/1/

Annyiszor be lett már linkelve az oldal, elmenthetnéd végre a könyvjelzőid közé... Sad
A rarbg-vel együtt... ami a másik alap free oldal...
Enjoy...

Azt már meg sem merem említeni, hogy a feliratnál a megjegyzésben is ott a link... Wink
@Romeoo

@Maci Laci 

Bíztam benned.Láttam a megjegyzést,de nem tudtam mit takar Big Grin 
Köszi lett egy újabb könyvjelzőm
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2019-01-10, 15:15:36)Romeoo Írta: @Maci Laci 

Bíztam benned.Láttam a megjegyzést,de nem tudtam mit takar Big Grin 
Köszi lett egy újabb könyvjelzőm

Szívesen... A kettőn jellemzően kevés az átfedés, ami egyiken nincs a másikon érdemes keresni.
Smile
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
@Mr. Bishop®
@kukac7

Na akkor térjünk át a megfelelő topicba, mielőtt ki nem kapunk... Big Grin

Trapped S02

Ha igény van rá, és érkezik az új rész, akkor osztok rá magnetet. (Pontosabban rákeresek, hogy lesz-e az adott oldalon vagy vhol máshol. Az első 3 részt ott találtam, ellenőriztem, hogy lejön-e és valid-e. Az IMDB szerint a 4. rész 13-án érkezik, ha az adott oldalon fent lesz,  osztok magnetet, ha nem, akkor próbálok keresni vmi elérhetőséget, és megosztom...)
Maga az oldal elég kínai (szó szerint Big Grin ), és elég sok leányzó szédeleg lenge öltözetben rajta, ezért is maradtam a magnetnél. Ha esetleg úgy alakulna, hogy macerásan jön le, akkor visszaosztom saját Mega fiókból, de ez totál esetleges és a jövő zenéje...
Mivel számomra totál ismeretlen az oldal, ahol találtam, így linket nem osztanék meg így hsz-ban.

/Sajna a felhasználó említése nem feltétlen működik, szóval remélem eljut a címzettekhez... Wink /

Szerk: nincs is annál jobb, mikor magad gépeled a mention php url-jét, csak hogy működjön...  Big Grin


" If an injury has to be done to a man, it should be so severe that his vengeance need not be feared. "
[Kép: 186px-Machiavelli_Signature.svg.png]
Válaszol
Ófærð /Trapped/ S02 elérhetőség:
/Ófærð-Trapped(2015).S02Exx.x264-RÚV.mp4 - 1080p, ~1,3Gb/


S02E04:
magnet:?xt=urn:btih:c44de2b8f5a8c09effd160ea3f20025672130002&dn=O%CC%81f%C3%A6r%C3%B0-Trapped%282015%29.S02E04.x264-RU%CC%81V.mp4

Show ContentAz évad előző epizódjai::

@Mr. Bishop®
@kukac7


" If an injury has to be done to a man, it should be so severe that his vengeance need not be feared. "
[Kép: 186px-Machiavelli_Signature.svg.png]
Válaszol
Ófærð-Trapped(2015).S02E05.x264-RÚV.mp4

magnet:?xt=urn:btih:7f84be690cea2237b9a681e88bc147b39dc05115&dn=O%CC%81f%C3%A6r%C3%B0-Trapped%282015%29.S02E05.x264-RU%CC%81V.mp4


" If an injury has to be done to a man, it should be so severe that his vengeance need not be feared. "
[Kép: 186px-Machiavelli_Signature.svg.png]
Válaszol
A Trapped S02E06 RÚV verziója egyelőre (vagy egyáltalán?) nem létezik... Angol felirat is csak a "NOGROUP-hoz" van, szóval ezt kapjátok, bár kicsit másként... Big Grin 

Torrent magnetet nem találtam hozzá (bár nem is erőltettem magam halálra), de a Scene Release oldalán megtalálhatóak a részek (az összes)...
Innentől csak a RÚV verziókat jelzem, ha lesznek, a maradék részek NOGROUP verziói valszeg felkerülnek az SR-re...
Happy hunting!

http://scene-rls.net/?s=trapped+s02&submit=Find


" If an injury has to be done to a man, it should be so severe that his vengeance need not be feared. "
[Kép: 186px-Machiavelli_Signature.svg.png]
Válaszol
Ófærð-Trapped(2015).S02E06.x264-RÚV.mp4

magnet:?xt=urn:btih:d05e6f063b7ca93968d0ce4cc8b2ad3580f0ca13&dn=O%CC%81f%C3%A6r%C3%B0-Trapped%282015%29.S02E06.x264-RU%CC%81V.mp4


" If an injury has to be done to a man, it should be so severe that his vengeance need not be feared. "
[Kép: 186px-Machiavelli_Signature.svg.png]
Válaszol
Ófærð-Trapped(2015).S02E07.x264-RÚV.mp4

magnet:?xt=urn:btih:31d4368e73d9a77368c9a6e96c537485fe742611&dn=O%CC%81f%C3%A6r%C3%B0-Trapped%282015%29.S02E07.x264.-RU%CC%81V.mp4

/És a Vuk is tölthető angol nyelven a RARBG-ről... Big Grin Big Grin Big Grin /


" If an injury has to be done to a man, it should be so severe that his vengeance need not be feared. "
[Kép: 186px-Machiavelli_Signature.svg.png]
Válaszol
Nekem lenne egy olyan kérésem, hogy Robert Bresson - Egy halálraítélt megszökött című filmjéhez keresnék olyan release-t, amihez passzolna az oldalon lévő magyar felirat, már pár verziót leszedtem, de egyikhez sem passzolt.

Köszönöm.
Válaszol
(2019-02-18, 18:12:15)Utálom_a_filmeket Írta: Nekem lenne egy olyan kérésem, hogy Robert Bresson - Egy halálraítélt megszökött című filmjéhez keresnék olyan release-t, amihez passzolna az oldalon lévő magyar felirat, már pár verziót leszedtem, de egyikhez sem passzolt.

Köszönöm.

Inkáb időzitést kérj.  Big Grin Mondjuk ehhez a verzióhoz: https://1337x.to/torrent/532004/A-Man-Es...-PublicHD/

Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2019-02-18, 20:33:40)George Bailey Írta:
(2019-02-18, 18:12:15)Utálom_a_filmeket Írta: Nekem lenne egy olyan kérésem, hogy Robert Bresson - Egy halálraítélt megszökött című filmjéhez keresnék olyan release-t, amihez passzolna az oldalon lévő magyar felirat, már pár verziót leszedtem, de egyikhez sem passzolt.

Köszönöm.

Inkáb időzitést kérj.  Big Grin Mondjuk ehhez a verzióhoz: https://1337x.to/torrent/532004/A-Man-Es...-PublicHD/

Show Contentspoiler:

Rendben, de nekem O.7- maximium 2.5 Gigás verzióhoz kéne, annál nagyobb terjedelmű videokat nem nagyon szoktam leszedni.
Igen, feliratidőzítés is jó volna egy kisebb méretű release-hez.
Köszönöm.
Válaszol
Video 
Elmaradtam a Trapped linkekkel, szóval most pótolom, ill. összegyűjtöm egy HSZ-be:

Show ContentLinkek::

Show ContentÁltalános mediaInfo::

A 8. és a 9. rész nem RÚV release, azokból nem találtam. (itt a MediaInfo sem állja meg a helyét)
A WEB-DL-NOGRP továbbra is elérhető a Scene Release oldalán: http://scene-rls.net/?s=trapped+s02&submit=Find
Innen is köszönet @Mr. Bishop® -nak a fordításért!

Peace!


" If an injury has to be done to a man, it should be so severe that his vengeance need not be feared. "
[Kép: 186px-Machiavelli_Signature.svg.png]
Válaszol
(2019-03-19, 14:03:57)Pirate Írta: Elmaradtam a Trapped linkekkel, szóval most pótolom, ill. összegyűjtöm egy HSZ-be:

Show ContentLinkek::

Show ContentÁltalános mediaInfo::

A 8. és a 9. rész nem RÚV release, azokból nem találtam. (itt a MediaInfo sem állja meg a helyét)
A WEB-DL-NOGRP továbbra is elérhető a Scene Release oldalán: http://scene-rls.net/?s=trapped+s02&submit=Find
Innen is köszönet @Mr. Bishop® -nak a fordításért!

Peace!

@Pirate!

Fent van egyben már a magon Full HD-ben.
A püspük uramnak  jobb onnan leszedni egybe mint itt apránként(és mindegyikben van angol felirat is).
Szerintem.
(Trapped.S02E01.1080p.WEB-DL.H.264)

Köszönöm a fordítást amúgy Big Grin
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 6 Vendég