This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Melyik ez a film?
#61
Sziasztok Smile
Van egy film már nagyon de nagyon régen láttam és nem sok részlet van meg de hátha szerencsém lesz 
Na szóval egy nagy családi régi házban játszódik a cselekmény és van egy festmény a falon ami 3 ilyen elmosódott fekete alak van
és asszem ahogy halad a film előre mindig eltűnik a képről 1 alak és az a valóságban megjelenik is terrorizálja a családot vagy valami hasonlóra emlékszem
Válaszol
#62
Gyerekkoromban láttam egy kísértetházas horrorfilmet, amiben valami olyasmi volt, hogy a család többször is felragasztotta a tapétát az egyik szobában, de másnapra a szellemek miatt mindig levált. Ennyire emlékszem belőle. Van esetleg valakinek ötlete, hogy mi lehetett ez?  Smile

Kiegészítés: A '90-es évek elején láttam a tévében, szóval az a legvalószínűbb, hogy '80-as évekbeli film volt.
Válaszol
#63
Sziasztok!

Egy sorozat epizódot keresek. Szerintem tuti valamilyen CSI, NCIS, Bones, Criminal Minds vagy hasonló sorozat egyik része lehetett. Arra emlékeszem, hogy a gyilkosságot úgy követték el, hogy egy mikrohullámú sütőt buheráltak meg (talán úgy, hogy levették az ajtón lévő fekete fóliát) és egy férfi épp valamit melegített, belenézett a sütőbe és a sugárzás kiégette a szemét. Emlékszik valaki, hogy ez melyik sorozatban volt?
Válaszol
#64
Sziasztok.

Láttam régen egy francia filmet, középkorú cigány fickó bujkál, csavarog falvakban, erdőkben 8-10 éves fiával, a gyermek anyja keresteti.
Így hirtelen nem sokkal többre emlékszem, talán a gyermek bejár a faluba és szerelmes lesz egy ottani lányba, majd az apja egyedül bujkálhat tovább, lassan-lassan okafogyottan... Hátha valakinek ennyiből beugrik, szerintem amúgy jó film volt.
Válaszol
#65
Melyik volt az a nem túl régi film (5-10 éves), amiben azt hiszem helikopter pilóta volt a srác, aki megismerkedik valami csajjal, és valamiért menekülniük kell?
A film úgy ér véget, hogy helikopterrel repülnek, és kérdezi a srác, hogy merre menjenek. A lány felfelé mutat, és a srác felhúzza a gépet az egekbe.
Kb el is hangzik a filmben a lánytól a kérdés, hogy milyen magasra tud felszállni egy helikopter.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég