Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma
Sorozatfordítás bejelentése - Nyomtatható verzió

+- Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma (https://forum.feliratok.eu)
+-- Fórum: Nyilvános fórumok (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Fórum: Bejelentések (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Téma: Sorozatfordítás bejelentése (/showthread.php?tid=7)

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Sorozatfordítás bejelentése - mrgreen - 2020-03-30

Sziasztok!

A tudjukminek köszönhetően az ölembe hullott egy kis extra szabadidő, úgyhogy ha más jelentkező nincs, elkezdeném fordítani a Cardinal 3. évadát.

mrgreen


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Taurusz - 2020-03-31

Sziasztok!

Sajnos mindkettőnket legyűrt az élet, ezért nem készültek The Sinner feliratok.
A magam részéről biztosan nem is fognak.

Viszont a Netflixre előbb-utóbb úgyis felkerül, szóval nem fog fordítás nélkül maradni a sorozat.

Bocs a hiú reményért!

Üdv,
Tau


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Rolix - 2020-04-05

(2020-03-31, 15:03:02)Taurusz Írta: Sziasztok!

Sajnos mindkettőnket legyűrt az élet, ezért nem készültek The Sinner feliratok.
A magam részéről biztosan nem is fognak.

Viszont a Netflixre előbb-utóbb úgyis felkerül, szóval nem fog fordítás nélkül maradni a sorozat.

Bocs a hiú reményért!

Üdv,
Tau

Ez az évad már sajnos nem Netflixes, szóval nem hogy a felirat, de az évad sem lesz fent a Netflixen.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Menzer - 2020-04-05

(2020-04-05, 17:59:37)Rolix Írta:
(2020-03-31, 15:03:02)Taurusz Írta: Sziasztok!

Sajnos mindkettőnket legyűrt az élet, ezért nem készültek The Sinner feliratok.
A magam részéről biztosan nem is fognak.

Viszont a Netflixre előbb-utóbb úgyis felkerül, szóval nem fog fordítás nélkül maradni a sorozat.

Bocs a hiú reményért!

Üdv,
Tau

Ez az évad már sajnos nem Netflixes, szóval nem hogy a felirat, de az évad sem lesz fent a Netflixen.

Az első kettő sem volt netflixes, csak nemzetközileg. Ez az évad is várható tudtommal Netflixre. Az első kettő az évadzáró után kb bő egy hónappal került fel. Talán május elején lenne esedékes akkor. Bocsi, ha tévednék.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - elistvan - 2020-04-07

Sziasztok!

A 2017-es 1 évados Porridge (Bevarrva)-t vinném!


RE: Sorozatfordítás bejelentése - sj001 - 2020-04-08

(2020-03-27, 21:02:09)Riximus Írta: Leadom a Hunterst, az a helyzet, hogy nagyon nem jött be a sorozat Sad

Hello!
Nekem viszont nagyon (legalábbis az első részek alapján)  Big Grin. Először csak magamnak fordítottam le hobbiból, kíváncsiságból a második részt. De, ha nincs gazdája csinálhatok hozzá feliratot. Illetve a többi részhez is, (ha időm engedi). A második rész fordítása már kb. 95%-ban ok. Szóval azt akár nemsokára feltölthetem,ha kész (egyébként totál kezdő vagyok ebben, ahogy írtam is csak a saját magam szórakoztatására csináltam).


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Pasztinnyo - 2020-04-09

Elkezdeném fordítani a 15 days nevű sorozatot.  :)


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Zire - 2020-04-14

Lefordítom a Quiz c. sorozatot.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Morelight - 2020-04-14

Sziasztok,

Úgy látom még senki nem vitte el, szóval én elvinném az Almost Paradise sorozat fordítását. Az első rész felirata e hét végére várható.

Üdvözlettel,

Morelight


RE: Sorozatfordítás bejelentése - PhilKessel - 2020-04-14

Sziasztok!

Megbeszéltük @SergAdama kollégával, hogy a Bosch 6. évadát már nem fordítjuk, így a sorozat fordítót keres, ha valaki vinné, szabad préda.

Egyébként rendeződtek a szinkronjogi problémák a Fox kiköltözése után (tavaly a 4-5. évadhoz is megérkezett a szinkron), szóval amennyiben nem találna fordítóra, minden bizonnyal akkor is látható és hallható is lesz magyarul Smile

Többek közt a kényszerkaranténnak is köszönhetően mégis bele fog férni az időnkbe, így visszük @SergAdama kollégával a Bosch 6. évadát Smile


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Pilot - 2020-04-15

Sziasztok!

Elvállalom a Stateless című, eddig 6 részes ausztrál sorozat fordítását.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Menzer - 2020-04-15

Sziasztok!

Szeretném vinni a The Baker and the Beauty c. sorozatot.

Menzer


RE: Sorozatfordítás bejelentése - A. Harry - 2020-04-21

Sziasztok!

Mr. Mercedes 3. évada utolsó simítások alatt áll.
A napokban kikerülhet, remélem tetszeni fog. Smile

Üdv
A. Harry


RE: Sorozatfordítás bejelentése - GodBadka - 2020-04-22

Szervusztok!

Szeretném lefoglalni a jövő hónapban induló Stargirl sorozatot. Ha valaki mást is érdekelne, nem vagyok ellene a társulásnak.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Mor Tuadh - 2020-04-24

Az idei Star Wars napra érkezik egy werksorozat a Mandalorianhoz. Befoglalom, de még nem 100%, hogy csinálom is, szeretném előtte megnézni, hogy milyen, meg hogy mennyit dumálnak majd benne. Ha valaki más szívesen fordítaná, keressen meg nyugodtan privátban és lehet szó róla, hogy átadom neki. Smile

Disney Gallery: The Mandalorian

[Kép: MV5BYjY0YWEzNTMtZjRlZi00MzQ1LThkMTAtMTk4...68_AL_.jpg]

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/B492eUpIyAc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>


RE: Sorozatfordítás bejelentése - GodBadka - 2020-04-25

@matruska kolléga csatlakozna a Stargirl fordításához, kérlek, írjátok be őt is!
Köszönöm!


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Riximus - 2020-04-26

Nekilátok a 2002-es Jeremiah című sorozat fordításának.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - elsys - 2020-05-01

Riximusszal visszük az Uploadot.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Rumpel - 2020-05-02

Sziasztok! 

A The Rookie c. sorozatot szeretném lefoglalni és lefordítani.  Smile


RE: Sorozatfordítás bejelentése - El Zuglano - 2020-05-04

Üdvözletem!

Vállalom az Hernán 2. évadát, amint elkészült és elérhető. (2020 januárjára ígérték a forgatás kezdetét - meglátjuk, mi lesz belőle...)

El Zuglano