Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma
Filmfordítást kérek - Nyomtatható verzió

+- Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma (https://forum.feliratok.eu)
+-- Fórum: Nyilvános fórumok (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Fórum: Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Téma: Filmfordítást kérek (/showthread.php?tid=21)



RE: Filmfordítást kérek - kovacskalman - 2021-02-14

Üdv.
"Az ördög jobb és bal keze 3. részéhez" kérnék fordítást, mert tudomásom szerint nem jelent meg szinkronosan.
(Az olasz címe: Trinitá & Bambino... 1995, az angol címe: Sons of Trinity  1995.)
A filmet Enzo Barboni rendezte, aki az első két részt is, de ebben a filmben már nem Terence Hill és Bud Spencer szerepelnek...
Köszönöm.


RE: Filmfordítást kérek - potato - 2021-02-14

Sziasztok,

Nem akarom elhinni, hogy nem találok hozzá magyar feliratot, pedig 2021 egyik legjobban várt filmje és nagyon jó kritikákat is kapott.
Szeretnék feliratot kérni:
Judas and the Black Messiah (2021)

Valamint a Februárban megjelenő: Tom és Jerry (Tom and Jerry) (2021) filmhez.

Előre is köszönöm Smile


RE: Filmfordítást kérek - Cong - 2021-02-16

Kedves csoporttársak!

Magyar feliratot kérek, a 2016-os Marie Curie c. filmhez. Előre is köszönöm!


RE: Filmfordítást kérek - elsubtitulo - 2021-02-17

Üdvözletem!
Engem is nagyon érdekelne egy magyar felirat a Judas and the Black Messiah-hoz.

Előre is köszönöm.


RE: Filmfordítást kérek - szabozsolt - 2021-02-18

Udv! The Young Philadelphians cimu filmhez szeretnek kerni magyar feliratot.
Koszonom. Zs


RE: Filmfordítást kérek - midnightwhiteowl - 2021-02-18

Hello, kérnék szépen ha lehet az Endings, beginnings című filmre magyar feliratot.

Köszi Smile


RE: Filmfordítást kérek - ivanvago - 2021-02-20

Sziasztok !

Szeretnék kérni filmfeliratot :

Brothers by Blood - The sound of philadelphia  ( két címe van )

https://www.imdb.com/title/tt8368294/?ref_=nv_sr_srsg_0

Köszi 


RE: Filmfordítást kérek - Ripazha - 2021-02-21

Üdv, én is csatlakoznék a Judas and the Black Messiah felirat kérésekhez, nagyon szuper lenne ha valaki letudná fordítani.


RE: Filmfordítást kérek - muffingonewild - 2021-02-25

Sziasztok! 

Ehhez szeretnék magyar feliratot kérni. 

A.Glitch.in.the.Matrix.2021.1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-EVO 

IMDB: https://imdb.com/title/tt9847360 


Előre is köszönöm!


RE: Filmfordítást kérek - ugk - 2021-02-25

Hello,
csatlakozom a Judas and the Black Messiah (2021) -hoz, én is kérnék feliratot.

Köszi


RE: Filmfordítást kérek - Animefan999 - 2021-02-26

Sziasztok!  Blush

Szeretném kérni a Kis hableány (Mermaid, 2000-es film, szereplők pl.:Eirik Maisara, Cameron Jolyon, Amanvir Niketa) magyar vagy angol feliratát. Nagyon szeretem a filmet, annó magyarul láttam a tévében, de sajnos se magyarul, se angolul nem tudtam letölteni, vagy online nézni. Végül az Amazonról tudtam megrendelni, de csak angol szinkronosan van rajt a DVD-n, semmilyen felirat nincs hozzá. A filmben sok helyen nem értem mit mondanak, főleg a kislány(4-5 éves lévén időnként nem annyira szépen ejti, az angolom pedig nem olyan jó, hogy így is megrétsem), így hatalmas segítség lenne.
Előre is NAGYON köszönöm!!! Heart
Üdv: Horváth Renáta


RE: Filmfordítást kérek - Maci Laci - 2021-02-27

(2021-02-26, 23:31:07)Animefan999 Írta: Sziasztok!  Blush

Szeretném kérni a Kis hableány (Mermaid, 2000-es film, szereplők pl.:Eirik Maisara, Cameron Jolyon, Amanvir Niketa) magyar vagy angol feliratát. Nagyon szeretem a filmet, annó magyarul láttam a tévében, de sajnos se magyarul, se angolul nem tudtam letölteni, vagy online nézni. Végül az Amazonról tudtam megrendelni, de csak angol szinkronosan van rajt a DVD-n, semmilyen felirat nincs hozzá. A filmben sok helyen nem értem mit mondanak, főleg a kislány(4-5 éves lévén időnként nem annyira szépen ejti, az angolom pedig nem olyan jó, hogy így is megrétsem), így hatalmas segítség lenne.
Előre is NAGYON köszönöm!!! Heart
Üdv: Horváth Renáta

1. kisebb betűvel is el tudja olvasni bárki, öröm, hogy megtaláltad, hogy kell a betűméretet nagyra állítani...
2. Ha nincs semmilyen felirat, szerinted miből fordítana bárki is?
3. ilyen nevű szereplők a 2000-es Mermaid tvfilmben nincsenek: https://www.imdb.com/title/tt0239625/

És akkor a lényeg:

4. A dvd-n van angol CC, azaz Closed Caption felirat (hogy ez mi az ördög, olvass utána):
https://www.amazon.com/Mermaid-Ellen-Burstyn/dp/B00005B6L7
Media Format : Multiple Formats, Closed-captioned, Color, NTSC

Csak nem minden hardveres asztali lejátszó képes megjeleníteni ezt a fajta feliratot, csak a "hagyományosat", de ha igen, akkor a menüjében meg kell keresni a beállítását, vagy lejátszás közben bekapcsolható, szerkezettől függ.
Ha a szerkezet nem tudja ezt a funkciót, akkor számítógépes lejátszókat kell használni, azok mind tudják a CC felirat megjelenítést: VLC player, PowerDVD és a többi, és a többi, csak lejátszás közben a menüben meg kell keresni és bekapcsolni...

Ha meg végképp nem boldogulsz a dvd-vel, nCore-on fent van az Amazon Prime-os rip:

Mermaid.2000.480p.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-TEPES.mkv
Ebben is ott az angol CC felirat...


Show ContentSpoiler:



RE: Filmfordítást kérek - Mor Tuadh - 2021-02-27

(2021-02-27, 12:23:10)Maci Laci Írta:
(2021-02-26, 23:31:07)Animefan999 Írta: Sziasztok!  Blush

Szeretném kérni a Kis hableány (Mermaid, 2000-es film, szereplők pl.:Eirik Maisara, Cameron Jolyon, Amanvir Niketa) magyar vagy angol feliratát. Nagyon szeretem a filmet, annó magyarul láttam a tévében, de sajnos se magyarul, se angolul nem tudtam letölteni, vagy online nézni. Végül az Amazonról tudtam megrendelni, de csak angol szinkronosan van rajt a DVD-n, semmilyen felirat nincs hozzá. A filmben sok helyen nem értem mit mondanak, főleg a kislány(4-5 éves lévén időnként nem annyira szépen ejti, az angolom pedig nem olyan jó, hogy így is megrétsem), így hatalmas segítség lenne.
Előre is NAGYON köszönöm!!! Heart
Üdv: Horváth Renáta

1. kisebb betűvel is el tudja olvasni bárki, öröm, hogy megtaláltad, hogy kell a betűméretet nagyra állítani...
2. Ha nincs semmilyen felirat, szerinted miből fordítana bárki is?
3. ilyen nevű szereplők a 2000-es Mermaid tvfilmben nincsenek: https://www.imdb.com/title/tt0239625/

Erre a leoltásra most szerintem semmi szükség nem volt, a többi, amit utána írtál, viszont tök hasznos.

Ha jól látom a mediainfóból, te le is töltötted az amazonos ripet. Beküldöd nekünk belőle az angol feliratot, vagy töltsem le én is?


RE: Filmfordítást kérek - Maci Laci - 2021-02-27

(2021-02-27, 12:49:36)Mor Tuadh Írta:
(2021-02-27, 12:23:10)Maci Laci Írta:
(2021-02-26, 23:31:07)Animefan999 Írta: Sziasztok!  Blush

Szeretném kérni a Kis hableány (Mermaid, 2000-es film, szereplők pl.:Eirik Maisara, Cameron Jolyon, Amanvir Niketa) magyar vagy angol feliratát. Nagyon szeretem a filmet, annó magyarul láttam a tévében, de sajnos se magyarul, se angolul nem tudtam letölteni, vagy online nézni. Végül az Amazonról tudtam megrendelni, de csak angol szinkronosan van rajt a DVD-n, semmilyen felirat nincs hozzá. A filmben sok helyen nem értem mit mondanak, főleg a kislány(4-5 éves lévén időnként nem annyira szépen ejti, az angolom pedig nem olyan jó, hogy így is megrétsem), így hatalmas segítség lenne.
Előre is NAGYON köszönöm!!! Heart
Üdv: Horváth Renáta

1. kisebb betűvel is el tudja olvasni bárki, öröm, hogy megtaláltad, hogy kell a betűméretet nagyra állítani...
2. Ha nincs semmilyen felirat, szerinted miből fordítana bárki is?
3. ilyen nevű szereplők a 2000-es Mermaid tvfilmben nincsenek: https://www.imdb.com/title/tt0239625/

Erre a leoltásra most szerintem semmi szükség nem volt, a többi, amit utána írtál, viszont tök hasznos.

Ha jól látom a mediainfóból, te le is töltötted az amazonos ripet. Beküldöd nekünk belőle az angol feliratot, vagy töltsem le én is?

Te tudod, te vagy a főnök...
Show ContentSpoiler:


Nem töltöttem le, csak kimásoltam az nfo-t nCore-on, meg Prime-on és a dvd speckóban is ellenőriztem a CC meglétét
Ha ki akarod tenni a feliratot, le kell szedned. Smile


RE: Filmfordítást kérek - Mor Tuadh - 2021-02-27

(2021-02-27, 13:15:26)Maci Laci Írta:
(2021-02-27, 12:49:36)Mor Tuadh Írta:
(2021-02-27, 12:23:10)Maci Laci Írta:
(2021-02-26, 23:31:07)Animefan999 Írta: Sziasztok!  Blush

Szeretném kérni a Kis hableány (Mermaid, 2000-es film, szereplők pl.:Eirik Maisara, Cameron Jolyon, Amanvir Niketa) magyar vagy angol feliratát. Nagyon szeretem a filmet, annó magyarul láttam a tévében, de sajnos se magyarul, se angolul nem tudtam letölteni, vagy online nézni. Végül az Amazonról tudtam megrendelni, de csak angol szinkronosan van rajt a DVD-n, semmilyen felirat nincs hozzá. A filmben sok helyen nem értem mit mondanak, főleg a kislány(4-5 éves lévén időnként nem annyira szépen ejti, az angolom pedig nem olyan jó, hogy így is megrétsem), így hatalmas segítség lenne.
Előre is NAGYON köszönöm!!! Heart
Üdv: Horváth Renáta

1. kisebb betűvel is el tudja olvasni bárki, öröm, hogy megtaláltad, hogy kell a betűméretet nagyra állítani...
2. Ha nincs semmilyen felirat, szerinted miből fordítana bárki is?
3. ilyen nevű szereplők a 2000-es Mermaid tvfilmben nincsenek: https://www.imdb.com/title/tt0239625/

Erre a leoltásra most szerintem semmi szükség nem volt, a többi, amit utána írtál, viszont tök hasznos.

Ha jól látom a mediainfóból, te le is töltötted az amazonos ripet. Beküldöd nekünk belőle az angol feliratot, vagy töltsem le én is?

Te tudod, te vagy a főnök...
Show ContentSpoiler:


Nem töltöttem le, csak kimásoltam az nfo-t nCore-on, meg Prime-on és a dvd speckóban is ellenőriztem a CC meglétét
Ha ki akarod tenni a feliratot, le kell szedned. Smile

Ez még nem volt olyan nagy, sokkal durvábbakat alkotnak egyesek néha, az már engem is zavar. Big Grin
A szereplőkkel igazad van persze.

Letöltöm akkor én és felrakom az angol feliratot, legyen meg. Smile


RE: Filmfordítást kérek - saspafrany - 2021-03-02

Sziasztok!

Van rá remény, hogy valaki vállalja a The Mauritanian című film fordítását?

Előre is köszönöm!

https://www.imdb.com/title/tt4761112/


RE: Filmfordítást kérek - ueva70 - 2021-03-05

Kedves Fordítók!

A The Garden of Evening Mists (2019) című filmhez lehetne kérni fordítást?

Köszönöm!
Éva


RE: Filmfordítást kérek - _László - 2021-03-05

Sziasztok. Az Okja filmhez szeretnék magyar feliratot, mert ami az oldalon van az hibás.


RE: Filmfordítást kérek - Mor Tuadh - 2021-03-05

(2021-03-05, 20:48:31)_László Írta: Sziasztok. Az Okja filmhez szeretnék magyar feliratot, mert ami az oldalon van az hibás.

Mi a baj vele? Gondolom, csak más verziót töltöttél le a videóból és ahhoz nem passzol, igaz?
Ebben az esetben átidőzítést kérj a tiedhez, csak azt is áruld el, hogy milyen változatot töltöttél le.


RE: Filmfordítást kérek - _László - 2021-03-06

(2021-03-05, 21:17:22)Mor Tuadh Írta:
(2021-03-05, 20:48:31)_László Írta: Sziasztok. Az Okja filmhez szeretnék magyar feliratot, mert ami az oldalon van az hibás.

Mi a baj vele? Gondolom, csak más verziót töltöttél le a videóból és ahhoz nem passzol, igaz?
Ebben az esetben átidőzítést kérj a tiedhez, csak azt is áruld el, hogy milyen változatot töltöttél le.

Az a gondom vele, hogy zip fájl, amit a lejátszó nem ismer fel ugye. Ha megnyitom, ott van benne az srt fájl, kicsomagolás után viszont nincs ott.