This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
#1
Question 
Itt lehet érdeklődni az elvállalt fordítások állásáról.
Válaszol
#2
Sziasztok! Ma három felirat került fel, ez is a szerverproblémák miatt van?

köszi, bubu
Válaszol
#3
(2018-01-03, 18:46:12)bubu001 Írta: Sziasztok! Ma három felirat került fel, ez is a szerverproblémák miatt van?

köszi, bubu

Biztos nem, csak most mindenki nagyon el van foglalva az új fórum beüzemelésével, @"J1GG4" pedig valószínűleg nem ért még rá kipakolni az angol feliratokat.
Fordítások: -
Szünetelő: Doom Patrol, Titans, DC's Legends of Tomorrow
Előfoglalás: -
Válaszol
#4
Thumbs Up 
Szia Szandii, köszönöm! Angel
Válaszol
#5
Sziasztok! Az Inside No. 9-t továbbra is vinném, de ígérni nem tudok semmit sem, nincs túl sok időm, ha bárki beszállna, keressen meg nyugodtan.

Az átnézést innen is előre is köszönöm anneshirley83-nak!

(Az első rész Jambikus verselésben íródott, nem ígérek semmi. https://hu.wikipedia.org/wiki/Jambikus_versel%C3%A9s)
Válaszol
#6
(2018-01-03, 17:51:10)Mor Tuadh Írta: Itt lehet érdeklődni az elvállalt fordítások állásáról.

mikor lesz felirat el chapo masodik evad 5.dik resztol---

elore koszonom

topi Smile Smile Smile
Válaszol
#7
Üdv!
Még új vagyok itt, és érdeklődöm, hogy a Lucifer sorozat 3/11. részének a fordítása várhatóan mikor kerül fel?
köszi
vigica
Válaszol
#8
(2018-01-03, 22:13:51)vigica Írta: Üdv!
Még új vagyok itt, és érdeklődöm, hogy a Lucifer sorozat 3/11. részének a fordítása várhatóan mikor kerül fel?
köszi
vigica

Hali!
A Lucifer feliratokat Bender csinálja (https://twitter.com/benderhun). Holnap délután/estefele várható.
Válaszol
#9
(2018-01-03, 17:51:10)Mor Tuadh Írta: Itt lehet érdeklődni az elvállalt fordítások állásáról.

Üdv. A Marvel's Runaways következő részei mikor kerülnek fel magyar felirattal??
Válaszol
#10
Üdv!
A *The Girlfriend Experience* sorzat 2.évad 11-14 ep fordítása mikor várható?
Szandii megjegyzése 2018-01-05, 10:21:15:
A betűméreten ne változtass, ha nem szükséges! Köszi!
Válaszol
#11
(2018-01-04, 09:33:53)barbii.szima Írta:
(2018-01-03, 17:51:10)Mor Tuadh Írta: Itt lehet érdeklődni az elvállalt fordítások állásáról.

Üdv. A Marvel's Runaways következő részei mikor kerülnek fel magyar felirattal??

Kb. kétharmadánál járok az átnézésnek, esténként tudom csinálni, csak az elmúlt pár nap sűrű volt és nem nagyon értem rá. Igyekszem.
Válaszol
#12
Sziasztok!
Szaki-ról lehet valamit tudni?Amint látom még nem regisztrált vagy @szigony csinálja még a Vikings.S05E07 rész fordítását?
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
#13
Sziasztok, @falatka2003 -tól kérdezném, hogy tovább viszitek-e Summer3-al a Cardinals-t? Illetve még azt szeretném megkérdezni, hogy esetleg rákérdeznél-e Noretta-nál, hogy folytatja-e a Mary Kills People-t? Az első évadnál ugye Te felügyelted, ha esetleg dobnál neki egy e-mailt? Mivel még nem regelt újra, így közvetlenül nem tudom tőle megkérdezni.

Nagyon szépen köszönöm! Smile
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Necross hozzászólását:
  • Mia1982, Reeka
Válaszol
#14
(2018-01-04, 13:33:20)Romeoo Írta: Sziasztok!
Szaki-ról lehet valamit tudni?Amint látom még nem regisztrált vagy @szigony csinálja még a Vikings.S05E07 rész fordítását?

Az ehetit Szaki csinálja, már dolgozik rajta elvileg.
Válaszol
#15
Hello @Chriskov!

Érdeklödnék,hogy a Híd 4.évad 1.részhez folyamatban van a felirat,ha igen kb mikor várható illetve melyik verzióhoz készül?
Előre is Thanks
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
#16
(2018-01-06, 13:41:46)Romeoo Írta: Hello @Chriskov!

Érdeklödnék,hogy a Híd 4.évad 1.részhez folyamatban van a felirat,ha igen kb mikor várható illetve melyik verzióhoz készül?
Előre is Thanks

Így jöjjön be a lottó ötösöd. Wink
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
#17
(2018-01-06, 13:52:48)J1GG4 Írta:
(2018-01-06, 13:41:46)Romeoo Írta: Hello @Chriskov!

Érdeklödnék,hogy a Híd 4.évad 1.részhez folyamatban van a felirat,ha igen kb mikor várható illetve melyik verzióhoz készül?
Előre is Thanks

Így jöjjön be a lottó ötösöd. Wink



Isten szóljon belöled,ha bejön akkor jövök egy láda sörrel. Big Grin Big Grin
Mor Tuadh megjegyzése 2018-01-06, 14:05:12:
Az idézést javítottam, kérlek, figyelj majd rá.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
#18
Kingdom s03 utolsó három részét lefordítja valaki, vagy ne várjam.....
Válaszol
#19
Sziasztok!

Én a Future Man felől érdeklődnék, hogy mikorra várható végül?

Köszönöm.
Válaszol
#20
Az Agents of Shield 5x06 felirat mikorra várható?
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 12 Vendég