Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma

Teljes verzió: Sport
Jelenleg könnyített verzióban tekinted meg a fórumot. Megtekintés teljes verzióban teljes formázással és grafikai elemekkel.
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Oh mon Dieu, putain! Hol a francia válogatott? Minden játékos beküldte játszani a töketlen ikertestvérét? Értem, hogy sokan hiányoznak egészségügyi okok miatt, de ezzel csak nem lehet magyarázni ezt a harmatgyenge teljesítményt. Akkor mi történt? Eladták a meccset? Dodgy
Annyi ellenállást tanúsítanak a franciák, mint 1940 tavaszán a németek ellen (magyarán zéró).

Ezt készültem írni a mérkőzés első 80 percében, míg utána 2 perc alatt 2 góllal egyenlítettek a franciák.
A 80. percig valahol drukkoltam a nekik, hogy lássunk valami izgalmat. Az egyenlítés után  pedig egyszerűen nem tudtam eldönteni, kinek drukkoljak.

Nem értem, a franciák arra vártak az első 80 percben, hogy kimúljanak az argentinok? Valahogy kétlem.

Gratula Argentínának. Mindkét ország megérdemelte volna (bár az a francia büntető mellérúgása Angel ).

Mbapéé a jövő, Argentínáé a jelen.

Nem tudom, ha volt-e még valaha ennyire váratlan fordulatokkal teli vb-döntő, de biztos ez is ott van a legemlékezetesebbek között.

Millió embernek elrontotta az ünnepeit ez a decemberben rendezett bajnokság. Ha nyáron tartják, karácsonyig mindenki túlteszi magát a csalódáson, de 6 nappal karácsony előtt... kegyetlenség. Soha többé ilyet.

Szerintem 2024-ig még egy foci mérkőzést nem fogok látni.
Ahhoz képest hogy Messi 2. gólját érvényteleníteni kellett volna, komoly szabálytalanság miatt, nem is tudom mért nem szólt a VAR érte, de hát nagyon kellett már neki a VB cím, úgy látszik Smile
(2022-12-18, 19:47:22)Romeoo Írta: [ -> ]Nem semmi az tuti(rég láttam ilyen jó meccset)
Most jönnek a 11-esek?

Vagy akár ketté is vághatták volna a serleget. Big Grin
Nekem nincs bajom nincs Mesivel (se jó, se rossz), de hogy mindenhol csak ő van említve/istenítve, olyan, mintha egyedül játszott volna a pályán.
Még ha ő is adta a legtöbb gólt, és valószínűleg a csapata legjobb játékosa, azért csapatmunka volt az egész.
Több tisztlelete érdemelne a többi argentin játékos. Angel

Lassan két nap elteltével bevallom, inkább a franciáknak drukkoltam. Sose történt még velem ilyen. Huh

@k11zoltan , bánhatod, hogy nem mentél a döntőre. 5-10 000 euróból megúsztad volna.  Big Grin
Na mindegy, elmúlt ennyi..a következő VB címet úgyis mi nyerjük, megmonda Ő
(2022-12-20, 11:00:17)George Bailey Írta: [ -> ]

Abszolút nem.

De örülök az Argentin sikernek.
Gyerekkorom óta szurkolok nekik.
Kijárt.
(2022-12-20, 19:24:42)k11zoltan Írta: [ -> ]Abszolút nem.

Kijárt.

'86-ban nem voltál már megszületve, mikor "lőtték" az isten kezét, amivel másodjára nyert vb-t Argentína?
Sokan hisztiznek azon hogy CR menne Szaudba 200 milkó évi fizetésért..nos tegye fel a kezét aki ennyiért nem menne oda, takarítónőnek is akár Smile
(2022-12-20, 22:21:11)Szaszika Írta: [ -> ]Sokan hisztiznek azon hogy CR menne Szaudba 200 milkó évi fizetésért..nos tegye fel a kezét aki ennyiért nem menne oda, akár takarítónőnek is akár Smile

(2022-12-20, 20:01:08)George Bailey Írta: [ -> ]

Kijárt.

De. 1 éve.
(2022-12-20, 23:15:49)l.a.c.y. Írta: [ -> ]Főleg, miután a Manchester dobta és a vébén már a válogatottba is többször csak csereként fért be... Igazából akkor lenne hülye, ha nem vállalná be.

Épp csodálkoztam, hogy a Portugália vs Szaúd-Arábia meccsen miért csak a második félidőben lépett pályára...? Sejtettem, hogy a korával függhet össze, hogy kell nekik a játék második felében egy nagyobb fürge Ronaldo (aki már nem képes mindkét félidő alatt csodákra).

Cirkulált az interneten az a felvétel, mikor ő és az edzője egymásra se néznek a fent említett mérközés után. Lehet, a sajtó eltúlozta a dolgot, de az is lehet, hogy Santos úr szerint "Nem vénnek való... a full játék többé"

Gondolom, a vasárnapi meccsen kb hasonló okokból cserélte le Deschamps is Giroud-t.

Ha már nem lehetett Horvátország vagy Marokkó a döntőben, nem bántam volna egy Portugália-Argentína finálét. Messi és Ronaldo "Szemtől szemben"  Big Grin
Lépjünk tovább, úgyis mi nyerjük a következő VB-t..megmondta dottore Smile
Kijutunk vajon egyáltalán a VB-re bármikor is?  Kétlem..
Elhunyt Pelé, a Fekete Gyöngyszem
82 éves volt. R.I.P.

Elment a legenda. Nyugodj békében!

Az egyetlen focista, akit követek az Instagramon.

Azt hiszem CR pénzének a 10%-ért dzsudzsi takarítani is elment volna oda..

Megvan gépen a döntő, néha bele-belenézek, és feltűnt valami érdekes. Miután Mbappé belőtte a második gólját, a pálya szélére (vagyis vonalon kívülre) futott örömében, ahová szinte az összes játékos csatlakozott. De láthatjátok a képen, hogy a kapusuk meg egy színes bőrű játékos, akit név szerint nem ismerek, utolsóként futottak, csakhogy a kapus ért oda hamarább (hisz ő nem sokat kellett fusson a meccs alatt Big Grin ), és mikor a színes bőrű csákó csatlakozna (épp átlépne a vonalat), valaki visszalöki őt.
Mi erre a magyarázat? BLM-ös időkben. Dodgy

(2023-02-17, 13:51:17)George Bailey Írta: [ -> ]Foci szakértők (pl. @k11zoltan vagy @l.a.c.y. meg mások): létezik olyan szabály a fociban, miszerint legalább egy játékos mindig a pályán kell maradjon?

Nincs ilyen szabály.
Viszont az egész VB-n furcsa volt, hogy a cserejátékosok a gólok után beronhantak a pályára ünnepelni.
Én úgy tudtam, hogy cserejátékos nem léphet pályára (még ünnepelni se), csak a becserélése után.
(2023-02-18, 15:13:52)k11zoltan Írta: [ -> ]

Jaja, mint pl. az argentinok harmadik gólja után. Ilyenkor a szabályok értelmében azt a gólt annulálni kellett volna. Angel