2026-06-19, 17:22:31
(Üzenet szerkesztésének időpontja: 2026-06-19, 17:30:10. Szerkesztette: Szaszika. Edited 5 times in total.)
Dutton Ranch
és ime, egy újabb remekmű folytatás?, kőkemény Rip haverunk, és az évtized legcinikusabb legbadasabb csaja, Beth tovább tolja immáron Texasban. Hogy miért ott nem tudni, de kitaláltak kicsit béna megoldást erre, és mennek is Texasba ahol persze megszerzik a legtutibb ranchot, a főgenya helyi csaj elől, aki majdnem Beth csak 2x annyi idős, és neki is van 2 kretén fia akik kellőképpen rosszak, így Ripnek lesz dolga
Meg persze Carter is felnőtt kicsit, jönnek a csajok, gondok 
Pár rész ment le, de már hullák meg kiirtott tehenek stb..ahogy azt kell
Yellowstone után ez szinte kötelező...
9/10 mert azért na...John hiányzik a képből meg Montana
The Marshals
Ez is Yellowstone folytatás, de ez Kayce folytatás története. Ki tudja miért, de Monica ki lett írva a történetből, konkrétan meghal rákban, így gyász meg minden, és ketten apa fia próbálják túlélni ezt. Kaycere rátalál régi kommandos haver aki rendőrbíróként (marshal) tolja és bevenné őt is. Persze a csapatban bombázócsajok meg indián megmentő, így Kayce beszáll, és oldják meg az ügyeket. Kissé limonádé nyomozós sorozat Montana helyi szokásaiba rakva, de azért lapul ott egy igen komoly balhé, ami a végére durván kibontakozik. Nem rossz, de azért ez nem a Yellowstone
7/10
és ime, egy újabb remekmű folytatás?, kőkemény Rip haverunk, és az évtized legcinikusabb legbadasabb csaja, Beth tovább tolja immáron Texasban. Hogy miért ott nem tudni, de kitaláltak kicsit béna megoldást erre, és mennek is Texasba ahol persze megszerzik a legtutibb ranchot, a főgenya helyi csaj elől, aki majdnem Beth csak 2x annyi idős, és neki is van 2 kretén fia akik kellőképpen rosszak, így Ripnek lesz dolga
Meg persze Carter is felnőtt kicsit, jönnek a csajok, gondok 
Pár rész ment le, de már hullák meg kiirtott tehenek stb..ahogy azt kell
Yellowstone után ez szinte kötelező...
9/10 mert azért na...John hiányzik a képből meg Montana
The Marshals
Ez is Yellowstone folytatás, de ez Kayce folytatás története. Ki tudja miért, de Monica ki lett írva a történetből, konkrétan meghal rákban, így gyász meg minden, és ketten apa fia próbálják túlélni ezt. Kaycere rátalál régi kommandos haver aki rendőrbíróként (marshal) tolja és bevenné őt is. Persze a csapatban bombázócsajok meg indián megmentő, így Kayce beszáll, és oldják meg az ügyeket. Kissé limonádé nyomozós sorozat Montana helyi szokásaiba rakva, de azért lapul ott egy igen komoly balhé, ami a végére durván kibontakozik. Nem rossz, de azért ez nem a Yellowstone
7/10


![[-]](/collapse.png)