This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Chat topik
Sad 
Újabb James Bond hagyott el bennünket (talán a legjobb). Sad Nyugodj békében, maestro.

[Kép: ElqO0-JXEAAuCyj.jpg]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • Don Camillo, Romeoo
Válaszol
(2020-10-31, 19:32:00)George Bailey Írta: Újabb James Bond hagyott el bennünket (talán a legjobb). Sad Nyugodj békében, maestro.

[Kép: ElqO0-JXEAAuCyj.jpg]

Sir Roger George Moore után elment a másik James Bond.
 R. I. P. 
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Romeoo hozzászólását:
  • Don Camillo
Válaszol
öt nap az embertelenségben...
Válaszol
Blush

Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
[Kép: Mikul-s-500-Euro.jpg]
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Blackpanther hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
Cyberpunk gondolatok...

[Kép: Img-W-ashx.jpg]

Mostanság nincs túl sok időm, energiám játékokra, de idén számomra pl. a Microsoft Flight Simulator mellett (igazi telitalálat, besza/behu kategória),
a Cyberpunk 2077 volt talán minden idők legjobban várt játéka (Zx Spectrummal és C64-gyel kezdtem az ipart...) Döbbenet, de pl. a Ps Store-ból szimplán
törölték a játékot, jogosan...

Pc-n jobb a helyzet, talán ez az első game, amit valaha előrendeltem. Szívem csücske ez a szájber világ, anno pl. a Neuromancer-t rongyosra játszottam
Commodore 64-en... és a regény is meg van, fantasztikus, érdemes elolvasni.
 
Akinek van egy erős Pc-je (az 1.04-es verziót tessék kipróbálni!), vagy XBOX Series X-e vagy PS5-je (ahogy olvasom, ott sokkal jobban fut a game),
ne habozzon, mert a játék kiválónak tűnik.

A "szimpla" konzolokon (PS4 és XBOX) viszont érdemes várni pár hónapot a javításokkal és figyelni a híreket, de maga a játék, a világ, a hangulat, a
karakterek egészen elképesztőek, szóval senkit ne ijesszen el a jelenlegi kataszrófális állapotban leledző előző generációs konzolos verziók.

Amúgy a játék gyűjtői kiadása a legjobb evör, a Witcher 3 óta ez a legszebb, full extrásabb kiadás, amivel valaha találkoztam.

Lényeg a lényeg, ne "ejtsétek" a gamét, megérdemli a bizalmat. Ahogy a hírekben írják, a készítők, kiadó vs. befektetők konfliktusáról szól az egész. Tudom ez nem
érdekli a játékosokat, akik joggal érzik becsapva magukat, de szerintem ez egy kiváló játék, ami remélhetőleg 2021-ben elnyerei méltó formáját.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Don Camillo hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
Boldog és áldott karácsonyt minden stáb tagnak és olvasónak! 
  Oldfan Heart
There are many things in life that will catch your eyes but only a few that will catch your heart. Pursue those...
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli oldfan hozzászólását:
  • marcoverde, Mor Tuadh, Romeoo
Válaszol
Tongue 
A karácsonyi gömb már a múlté. Big Grin

[Kép: 130685371_3650547561672119_8632397810104...e=600D54AA]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • marcoverde, Ralome
Válaszol
[Kép: Happy-New-Year-2021-Greeting-Image.jpg]
Válaszol
Jobb évet mindenkinek!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mammut hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
[Kép: 236535_anponyv_460swp.jpg]
Válaszol
Sad 
Csak a '90 előtt születettek ismerhették. 

https://www.tmz.com/2021/02/01/dustin-di...r-screech/

[Kép: EtKdSZTXIAAdcAu.jpg]

Show ContentSaved by the bell:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
https://www.origo.hu/filmklub/20210205-m...ummer.html  Sad

[Kép: PLummerTHumber.jpg?w=1040&quality=70&strip=all]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Miért jobb gamernek lenni Bukarestben, mint Budapesten?
Válaszol
(2021-02-19, 20:26:09)Blackpanther Írta: Miért jobb gamernek lenni Bukarestben, mint Budapesten?

Anno gyerekkoromban játékokat szerettem volna fejleszteni, de nem igazán volt rá kézzel fogható esélyem, hacsak nem magánzóban nyomom, míg eltart egy cukrosnéni vagy hasonló.
De ahogy elnézem a játékfejlesztők mostani számát, ha most születnék, se lenne rá sokkal nagyobb esélyem, tényleg nagyon kicsi az a szám és így értelemszerűen az ezzel foglalkozó cégek száma is.
Válaszol
Star 
Létezik olyan oldal, ahol megtudhatjuk, ha bizonyos könyvek magyarra fordítása folyamatban van egyáltalán?
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Válaszol
https://www.caixinglobal.com/2021-02-05/...60572.html

https://www.hebergementwebs.com/piracy/n...-subtitles
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
Tongue 
Halljam csak még egyszer egy ötvenvalahány évestől, hogy nyugdíja készül. Big Grin

Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
2016.

[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Blackpanther hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 6 Vendég