This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatkritikák
Star 
Csak szólok, hogy kezdődött egy ilyen sorozat  Angel

https://www.imdb.com/title/tt8388390/?ref_=tt_urv
Tomas Masaryk, Putyin előbb-utóbb rábaszik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • Kai_Subs
Válaszol
Yellowstone s04

TE JÓ ÉG-...micsoda kezdés, eddig is az egyik legjobb sorozat volt amit eddig láttam, de ezt most fokozni tudta.

10/10
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Szaszika hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
Thumbs Up 
My name/Undercover/ 8/10

Apja meggyilkolása után egy bosszúszomjas lány egy befolyásos maffiafőnökbe veti a bizalmát – és az ő irányítása alatt belép a rendőrség kötelékébe, hogy levadássza apja gyilkosát. 
A sorozat 8 részes, igy bőven van idő arra, hogy kiforrják magukat a dolgok. Szépen lassan belakhatjuk az egész sztorit, apránként világossá válnak a motivációk, a kapcsolatok, és lekerüljenek az álarcok. 
Aki jártas már a koreai filmvilágban (vagy hajlandó belekóstolni), és nem zavarják a bunyós jelenetek, melegen ajánlom. 

[Kép: photo1370393.jpg]

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Új barát karácsonyra (Hjem til jul) S1-S2

Karácsonyi norvég 30 perces dramedy egy csajról, aki megpróbált pasit szerezni magának Szentestei vacsorára, mert hogy a szülei ne nyaggassák, fiúbarátot hazudott egy december eleji vacsorán.
2x6 rész
Abszolút feelgood sorozat, remek castinggal. Aki kedvelné a Zoey's Extraordinary Playlist-et, de nem szereti a musicalaeket azok FELTÉTLENÜL próbálják be. Az S1 cliffhangerrel ért véget, az S2 többé kevésbé lezárta a sorozatot. Kicsit pipa is lettem volna ha S1 után kaszálták volna!
8/10
Pasi vagyok, de nagyon bejött a csajszi karácsonyi pizsamaszerkója (nyilván a színésznő is Smile ):
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli kiskiraly hozzászólását:
  • Blackpanther, Maminti, Mor Tuadh
Válaszol
The Book of Boba Fett (2021-)

[Kép: vlcsnap-2022-01-01-08h09m43s861.png]

Egy rész után nem ítélkeznék, de azért a rendező Robert Rodriguez-től (Desperado, From Dusk Till Dawn, Planet Terror, Sin City) ez egy nagy nulla... Remélem ennél csak jobb
lesz a többi epizód.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Don Camillo hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
(2022-01-03, 09:00:38)Don Camillo Írta: The Book of Boba Fett (2021-)

Egy rész után nem ítélkeznék, de azért a rendező Robert Rodriguez-től (Desperado, From Dusk Till Dawn, Planet Terror, Sin City) ez egy nagy nulla... Remélem ennél csak jobb
lesz a többi epizód.

Nem nézem a sorozatot, de kb egy hete újranéztem a Desperadót (kb 20 év után), és annál nagyobb baromságot sem sokat láttam életemben. Persze anno nem tűnt annak.
Az egyetlen jó dolog benne Hayek asszonyság volt, de sajna felette is eljárt azóta az idő.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Thumbs Down 
Dexter: New Blood 3/10

[Kép: thumb_show.php?i=q7t5z57x3&view]

Pedig az utolsó rész utolsó jó 5 percéig kb 7,5-et akartam rá adni, de sansztalan. Miért csak 7,5-et (míg le nem vittem hármasra)?
Nem tetszett nekem ez a kis városka, mintha a Twin Peakset néztem volna, hol van ez Miamihez képest? Persze onnan el kellett tűnni, de lehetett volna pl New York, L.A. vagy felőlem akár Mexikó is. Ilyen városkákban, ahol mindenki ismer mindenkit, nagyon korlátozottak a lehetőségek egy sorozatgyilkos számára.
Angelát leszámítva egyik új szereplővel sem tudtam rokonszenvezni, és ez szerintem nem annak tudható be, hogy hiányoztak a régiek. A Breaking Badből is hiányoztak, de szerintem egészen jókat találtak a BCS-höz.
Ilyen befejezés jól illett volna a 8. évadhoz, de 8 évvel később folytatást csinálni hogy igy érjen véget... Blush
Ha lesz folytatás (spinoff), én biztos nem kérek belőle.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Időbevándorlók s02 - Beforeigners -

Remek kis hiánypótló sorozat, norvég, már ettől érdekes, de egyedi stílusa, és humora remek szórakozássá teszi

8/10

The Book of Boba Fett

2. rész után már kezd kialakulni, és egész jó az összkép, nem rosszabb mint a Mandalorian, és ez már dicséret.

7/10
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Szaszika hozzászólását:
  • Don Camillo, kiskiraly
Válaszol
After Life - Mögöttem az élet (2019–2022)

[Kép: Image1.jpg]

Csak most fedeztem fel magamnak ezt a sorozatot. Egy férfi elveszti szeretett feleségét, akit mellrák visz el az életből. Teljesen összeomlik, de szerette laptopján megtalálja annak videoüzeneteit, amiben halála után, megpróbálja
férje életét jó irányba terelgetni. A három évados sori, magyar felirattal elérhető a Netflix-en. A széria egészen kiváló (még csak az első etapon vagyok túl), amit a zseniális főszereplő Ricky Gervais írt és rendezett is. Minden
részre jut valami egészen durva, polgárpukkasztó, fekete humorú jelenet, úgy, hogy közben a sorozat földbedöngöli és megríkkatja a nézőt. Az első évad számomra hibátlan, kiváncsi leszek a folytatásokra.

Hatalmas köszönet a fordítóknak: Szandii - CsikiAttila, Anonymus, Mor Tuadh - remélem nem hagytam ki senkit.

Előzetes: https://www.youtube.com/watch?v=eIGGKSHMQOM
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Don Camillo hozzászólását:
  • Blackpanther, Draugr
Válaszol
Reacher s01

Ismert történet (film, könyv) feldolgozása, egy volt katonai rendőr (MP) dolgairól. Főszereplő egy félisten kinézetű pasi, aki egy kisvárosba megy és ott igen szövevényes bünügyre bukkan, amiben elég durván gyilkolásznak le kb mindenkit aki ellenáll (terhes kismamát is simán) Főszereplönk kőkemény, és rendesen veri le a rosszakat, nem kímélve senkit, pár helyi erő (köztük a szokásos lány kaland) segítségével. Mivel érintett az ügyben elég keményen, így beleáll a dologba, és durva harcok árán jut érvényre az igazság. Jó kis sorozat, akciók durvák, és elég ügyesen összerakott az ügy, és van csöppnyi humor is..
és a pasi..na ez az Smile és lesz 2 évad..hurrá Smile

8/10
Válaszol
Thumbs Down 
Mayor of Kingstown

Ha egyébért nem, de az utolsó 2 része miatt érdemes megnézni.

Show Contentspoiler:

Egyébként semmi különös nem volt benne, se fül, se farok.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Thumbs Up 

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Reacher - 1. évad, 8 rész (2022)

[Kép: vlcsnap-2022-03-07-05h56m16s042.png]

Nem ismerem a sorozat alapját képező írásokat, de láttam a két Tom Cruise filmet (az első bejött, a második gyenge) és ezt a krimi sorit - Amazon Original - egy nap alatt ledaráltam, annyira tetszett.
Semmi világmegváltás, de valahogy elkapott a hangulata, a szereplők közti kémia, szóval mindenképpen tudom ajánlani. A sori magyar szinkronnal nézhető.

Előzetes: https://www.youtube.com/watch?v=GSycMV-_Csw
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Don Camillo hozzászólását:
  • gricsi, Romeoo
Válaszol
Peacemaker - Békeharcos -

Az egyik legelbacottabb sorozat a jó értelemben, elképesztő kretén humor, és fröcsögő vér, hihetetlenül nem polkorrekt, és minden percét élvezni lehet, akinek bejön ez a stílus. ( The Boys-hoz hasonlítanám)
Szuperhős (egy idiótaSmile ) és bandája egy idegeninváziót kell megakadályozniuk. Roppant mód látványos, sorozathoz képest rendesen beletették a pénzt, és  egész jó lett, történettel sincs gond...csak javasolni tudom, remek magyar szinkronnal

9/10
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég