This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
Sziasztok!

Az oldalon található, Bosch: Legacy magyar felirata passzol a következőhöz: Bosch.Legacy.S01.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-BTW
Válaszol
Sziasztok!

M.O.D.O.K. (1. évad) (SubRip) 9. része hiányzik,  a 8. rész felirata szerepel a 9. részben is.
Válaszol
(2022-06-15, 21:17:00)ghomas Írta: Sziasztok!

M.O.D.O.K. (1. évad) (SubRip) 9. része hiányzik,  a 8. rész felirata szerepel a 9. részben is.

Köszi a jelzést, hát ezt sajnos a Disney+-on szúrták el, rossz felirat megy az epizód alatt. Sad
Válaszol
Mi lett a spoilerrel? Huh
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2022-06-17, 21:05:37)George Bailey Írta: Mi lett a spoilerrel? Huh

Elhasználódott, mert valaki minden második mondatát spoiler mögé tette... Big Grin

Egyébként frissült a fórum, és lehet, hogy az új verzióval nem kompatibilis, majd ránézek.
Válaszol
A Chicago PD "nem áll fordítás alatt", de mióta ez a státusa azóta már legalább 2X tettetek ki hozzá feliratot.
Válaszol
(2022-06-26, 13:05:02)remi Írta: A Chicago PD "nem áll fordítás alatt", de mióta ez a státusa azóta már legalább 2X tettetek ki hozzá feliratot.

Kösz a jelzést, áttettem.
Válaszol
(2022-06-17, 23:01:20)Mor Tuadh Írta:
(2022-06-17, 21:05:37)George Bailey Írta: Mi lett a spoilerrel? Huh

Elhasználódott, mert valaki minden második mondatát spoiler mögé tette... Big Grin

Egyébként frissült a fórum, és lehet, hogy az új verzióval nem kompatibilis, majd ránézek.

Van valami fejlemény az ügyben, Mor barátom? 

Gondoltam, megkérdem, mielőtt valami karibi nyaralásra mennél. Cool
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2022-07-01, 10:10:19)George Bailey Írta:
(2022-06-17, 23:01:20)Mor Tuadh Írta:
(2022-06-17, 21:05:37)George Bailey Írta: Mi lett a spoilerrel? Huh

Elhasználódott, mert valaki minden második mondatát spoiler mögé tette... Big Grin

Egyébként frissült a fórum, és lehet, hogy az új verzióval nem kompatibilis, majd ránézek.

Van valami fejlemény az ügyben, Mor barátom? 

Gondoltam, megkérdem, mielőtt valami karibi nyaralásra mennél. Cool

Működik.

Show ContentSpoiler:
Válaszol
(2022-07-01, 12:43:14)Mor Tuadh Írta: Működik.

Show ContentSpoiler:

Köszönet.

Show ContentSpoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Sad 
A Solar Opposites 3x04-hez a 2x04 van feltöltve.
Válaszol
(2022-07-22, 13:40:13)Caligvla Írta: A Solar Opposites 3x04-hez a 2x04 van feltöltve.

Kösz a jelzést, cserélve.
Válaszol
Sziasztok!

Nem tudom, jó helyre írok e, mivel az 'Adminok figyelmébe' topichoz ritkán szólnak hozzá, de talán itt relevánsabb, mivel egy újra-SubRip-et kérnék tőletek.
Az HBO-s 'The Rehearsal' 1x04-ről lenne szó, minden második sor lemarad róla. Fent van az első évados pakk, a többi epizóddal nincs gond.

Ezer hála annak aki egy pillantást vetne rá. Heart
Mégegyszer köszönöm.
eszticsillag megjegyzése 2022-09-13, 08:58:13:
Pedig ez a hibajelzés idevaló. Smile
Válaszol
(2022-09-12, 23:52:09)andre300 Írta: Sziasztok!

Nem tudom, jó helyre írok e, mivel az 'Adminok figyelmébe' topichoz ritkán szólnak hozzá, de talán itt relevánsabb, mivel egy újra-SubRip-et kérnék tőletek.
Az HBO-s 'The Rehearsal' 1x04-ről lenne szó, minden második sor lemarad róla. Fent van az első évados pakk, a többi epizóddal nincs gond.

Ezer hála annak aki egy pillantást vetne rá. Heart
Mégegyszer köszönöm.

Helló!

HBO Maxon cseszték el, így van fent, írok nekik, de óriási balfékek, nem valószínű, hogy egyhamar javítva lesz.
Válaszol
J1GG4 Írta:Helló!

HBO Maxon cseszték el, így van fent, írok nekik, de óriási balfékek, nem valószínű, hogy egyhamar javítva lesz.

Köszi, értem! Nem is gondoltam volna, hiszen anno felugrott egy YouTube-os advert amiben a sorozattal reklámozták a szolgáltatást Smile Köszönöm, és elnézést hogy át kellett helyezni a hozzászólásom.
Válaszol
(2022-09-14, 06:57:38)andre300 Írta:
J1GG4 Írta:Helló!

HBO Maxon cseszték el, így van fent, írok nekik, de óriási balfékek, nem valószínű, hogy egyhamar javítva lesz.

Köszi, értem! Nem is gondoltam volna, hiszen anno felugrott egy YouTube-os advert amiben a sorozattal reklámozták a szolgáltatást Smile Köszönöm, és elnézést hogy át kellett helyezni a hozzászólásom.

Na, javították is, úgyhogy kirippeltem újra és cseréltem az évadpakkban. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • andre300
Válaszol
J1GG4 Írta:
andre300 Írta:
J1GG4 Írta:Helló!

HBO Maxon cseszték el, így van fent, írok nekik, de óriási balfékek, nem valószínű, hogy egyhamar javítva lesz.

Köszi, értem! Nem is gondoltam volna, hiszen anno felugrott egy YouTube-os advert amiben a sorozattal reklámozták a szolgáltatást Smile Köszönöm, és elnézést hogy át kellett helyezni a hozzászólásom.

Na, javították is, úgyhogy kirippeltem újra és cseréltem az évadpakkban. Smile

Jaj, de örülök! Nem tudom eléggé megköszönni! Heart
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli andre300 hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol
talan itt jo helyen kerdezem: 

miert nem enged tetszikelni a helyzetjelentesek topikban?

Alice hozzaszolasanal azt irja ki nekem, hogy nincs hozza jogosultsagom.

koszi
Válaszol
Hello,

szerintem a Chicago.Fire.S11E01 résznél el lett írva a release, nem NTb hanem KiNGS - és ehhez passzol is a fordítás (amennyire beletekertem...)
Válaszol
(2022-09-30, 17:06:40)ugk Írta: Hello,

szerintem a Chicago.Fire.S11E01 résznél el lett írva a release, nem NTb hanem KiNGS - és ehhez passzol is a fordítás (amennyire beletekertem...)

Igen, ehhez nincs is NTb. Javítva, kösz a jelzést!
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég