This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
(2019-10-02, 20:35:57)mata Írta:
(2019-10-02, 20:22:30)Dénes Írta: Én most csinálok ilyet először, letöltöttem az adott fordítást és utána mit kéne tennem ahhoz, hogy az adott sorozat/film alatt legyen (a film/sorozat nincs letöltve)
köszi előre is a segítséget.
Smile

szerk.: nem tudom, hogy itt meglehet-e ilyeneket kérdezni.

A letöltött feliratot másold be a film mappájába, és nevezd el ugyanúgy, mint a film fájlnevét.
Ctrl+c és ctrl+v a leghatásosabb módja, és akkor tuti, hogy ugyanaz lesz a kettő.

köszi! Tudsz esetleg linket vagy oldalt ahonnan a cobra kai-t letöltöm? vagy a fordítónál keressem?
Válaszol
(2019-10-02, 20:49:12)Dénes Írta:
(2019-10-02, 20:22:30)Dénes Írta: Én most csinálok ilyet először, letöltöttem az adott fordítást és utána mit kéne tennem ahhoz, hogy az adott sorozat/film alatt legyen (a film/sorozat nincs letöltve)
Smile

A letöltött feliratot másold be a film mappájába, és nevezd el ugyanúgy, mint a film fájlnevét.
Ctrl+c és ctrl+v a leghatásosabb módja, és akkor tuti, hogy ugyanaz lesz a kettő.

köszi! Tudsz esetleg linket vagy oldalt ahonnan a cobra kai-t letöltöm? vagy a fordítónál keressem?

Kicsit jobban keresgélj már legközelebb a fórumon, és néha nézd a topikok címét is, mert eddig szinte egyik hozzászólásodat sem oda sikerült írnod, ahova tartozik.
De ha már itt vagyunk, akkor ajánlom figyelmedbe a Letöltőhelyek listája topicot, ezek közt biztos találsz olyat, ahonnan le lehet tölteni ezt a Cobra Kai-t is.
https://forum.feliratok.eu/showthread.php?tid=141
Válaszol
(2019-10-02, 21:41:50)mata Írta:
(2019-10-02, 20:49:12)Dénes Írta:
Smile

Kicsit jobban keresgélj már legközelebb a fórumon, és néha nézd a topikok címét is, mert eddig szinte egyik hozzászólásodat sem oda sikerült írnod, ahova tartozik.
De ha már itt vagyunk, akkor ajánlom figyelmedbe a Letöltőhelyek listája topicot, ezek közt biztos találsz olyat, ahonnan le lehet tölteni ezt a Cobra Kai-t is.
https://forum.feliratok.eu/showthread.php?tid=141
köszi sokat segítettél ;D értem legközelebb olyan topikokba irok amilyenbe kell köszi
Válaszol
Sziasztok!

Az oldalon levő Hold The Dark magyar felirata tökéletesen passzol ehhez a rlshez: Hold.The.Dark.2018.WEBRip.x264-NTROPiC.
Továbbá, a magyar web-es időzítésű Chicago PD 7x01 feliarata jó a Chicago.PD.S07E01.iNTERNAL.720p.WEB.H264-AMRAP rlshez.
Válaszol
Az American Horror Story 9x03 METCON felirata passzol a PSA 720p-1080p-s verziókhoz is. Most a METCON-ból rippelték.
Válaszol
Az oldalon már fent lévő (potpapa - Shramm időzítésű) The Funhouse felirat tökéletesen passzol ehhez a verzióhoz is: The.Funhouse.1981.720p.BluRay.x264-x0r.mkv
(mivel mindig bizonytalan vagyok, hogy ezt melyik topikban kell jelezni, kérem írjátok majd meg nekem privátban, hogy hova kell. köszi.)
mata megjegyzése 2019-10-23, 19:11:19:
Én pedig beírtam, köszi.
eszticsillag megjegyzése 2019-10-23, 19:10:17:
Áthelyezve a megfelelő témába.
Válaszol
Sziasztok!

Az oldalon levő Swamp Thing magyar felirat pakk talál a Swamp.Thing.2019.S01.WEBRip.x264-ducky81 rlshez.
Mor Tuadh megjegyzése 2019-10-29, 15:56:41:
Beírtam hozzá, köszi.
Válaszol
Köszi a fejlesztést!(Zöld kiemelés a felirat állapotáról.Fordítás alatt keresi emberét, ki fordít) Heart
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Sakhalin hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
(2019-10-29, 12:03:15)Sakhalin Írta: Köszi a fejlesztést!(Zöld kiemelés a felirat állapotáról.Fordítás alatt keresi emberét, ki fordít) Heart

Kicsit még visszavettük, mert alakítunk még rajta, de jön majd vissza hamarosan. Smile
Válaszol
Sziasztok!

Nagy kérés lenne, hogy a Nancy Drew sorozat nevébe tegyeket zárójelbe egy 2019-es évszámot? Blush
A feliratletöltő alkalmazásoknak (pl. Sub-Zero) nagy segítség lenne.
Előre is köszönöm! Rolleyes
Válaszol
(2019-10-29, 16:11:36)Dolphine Írta: Sziasztok!

Nagy kérés lenne, hogy a Nancy Drew sorozat nevébe tegyeket zárójelbe egy 2019-es évszámot? Blush

Hát, az az igazság, hogy csak azokhoz rakunk, ahol ugyanazon a címen több sorozat is van az adatbázisunkban. Ez a logika megy végig az adatbázisban most minden sorozatnál.

RSS-re nem lehet rákötni valahogy a programot? Az van minden sorozathoz.
Válaszol
(2019-10-29, 16:26:53)Mor Tuadh Írta:

Hát, az az igazság, hogy csak azokhoz rakunk, ahol ugyanazon a címen több sorozat is van az adatbázisunkban. Ez a logika megy végig az adatbázisban most minden sorozatnál.

Köszönöm a választ!  
Sajnos nincs lehetőség RSS-hez kötni, mivel ez egy Plex kiegészítő és nem így működik.  Sad 
Azért kértem, mivel volt már korábban egy Nancy Drew sorozat 1995-ben. Az összes ilyen program ellenőrzi a tvdb, imdb adatbázist is. Mivel a mostani mögé nincs odaírva az évszám, így nem találja meg. Egy próbát megért.  Rolleyes
Válaszol
(2019-10-29, 17:28:54)Dolphine Írta:

Köszönöm a választ!  
Sajnos nincs lehetőség RSS-hez kötni, mivel ez egy Plex kiegészítő és nem így működik.  Sad 
Azért kértem, mivel volt már korábban egy Nancy Drew sorozat 1995-ben. Az összes ilyen program ellenőrzi a tvdb, imdb adatbázist is. Mivel a mostani mögé nincs odaírva az évszám, így nem találja meg. Egy próbát megért.  Rolleyes

Na akkor megpróbálok szerezni ahhoz is valami angol feliratot, és akkor még a szokásainkat sem bontjuk meg a dátumozással Wink
Válaszol
(2019-10-29, 17:54:08)Mor Tuadh Írta:

Köszönöm a választ!  

Na akkor megpróbálok szerezni ahhoz is valami angol feliratot, és akkor még a szokásainkat sem bontjuk meg a dátumozással Wink

De jó lenne...  Shy
Válaszol
Terveink szerint ma megújul a szerverünk, így valószínűleg a nap folyamán rövidebb-hosszabb időkre el fogunk tűnni, ne ijedjetek meg. Smile
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • bubu001, Lilith
Válaszol
(2019-10-29, 17:54:08)Mor Tuadh Írta:

Köszönöm a választ!  

Látom, sikerült, köszönöm szépen!  Rolleyes
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Dolphine hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
Hello!
Az Mrs Fletcher 1x2 -NTb fele magyar feliratnal csak nalam adja be a Silicon Valley feliratot?
Koszi!
Válaszol
(2019-11-05, 00:02:43)keksznet Írta: Hello!
Az Mrs Fletcher 1x2 -NTb fele magyar feliratnal csak nalam adja be a Silicon Valley feliratot?
Koszi!

Javítva, kösz a jelzést!
Válaszol
Sziasztok!

Watchmen.S01E05.Little.Fear.of.Lightning.720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-KiNGS

felirat nem passzol Watchmen.S01E05.WEBRip.x264-ION10 verzióhoz.
Válaszol
(2019-11-18, 21:28:21)karakolaszlo81 Írta: Sziasztok!

Watchmen.S01E05.Little.Fear.of.Lightning.720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-KiNGS

felirat nem passzol Watchmen.S01E05.WEBRip.x264-ION10 verzióhoz.

Javítva, ezúttal AMRAP-ből rippelték.
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég