This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Humor Herold
https://prohardver.hu/tema/ebay_tapaszta...82553.html
Válaszol
[Kép: sz%C3%ADnek.jpg]
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Blackpanther hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
[Kép: 206168992_2133121163494384_1287100101687...e=60DB34D9]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
[Kép: 306462_received_1140312699788348.thumb.jpg]
Válaszol
Tongue 
Vajon mi lett volna, ha tőlünk kapnak ki? Angel

Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Idézet:szulakandrea

"...A mai hírek margójára… ahol még vannak tehetős elhagyott lövészárkok, ott lehet tartani tőle, hogy ő felüti a fejét..."
Válaszol
Idézet:DaemonX: RTX óda

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy kocka.
Játszani akart volna, de az esélytől meg lett fosztva.
A sok scalper jóska benyelte a kártyákat,
Ment is utána a Minecraft bányászat.

Felmentek az árak a csillagos egekbe,
Az átlag gamernek tettek így keresztbe.
Maradt az integrált és annak a reménye,
Hogy 25FPS lowon eldöcög még szegényke.


Hónapok teltek, hónapok múltak,

A játékmentes napok túl hosszúra nyúltak.
Imádkoztunk minden nap a gamer isteneknek,
"Adj vala RTX-et, s ments meg uram, ments meg"!


De elég volt ebből, lázadásra fel,

Ki korán kel, videokártyát lel!
RTX-et akarok, reális áron,
Mert ami most van, azt én nem állom.


Ray-tracinges Lara Croft, azt akarom látni.

Hogy miért? Hát azt nem nehéz kitalálni... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3070, 3080, mindegy nekem,
Ha jó áron adod, én tuti megveszem.

RTX-et keresek, lesd meg hát e versemet...
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Blackpanther hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol
[Kép: 218993287_1950835241733974_7187547549962...e=60F843E0]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol

Válaszol
Válaszol
Thumbs Up 
[Kép: 223421880_904854650429668_51260073453470...e=6122D31F]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#108505 ---> #108507...

Táppénz...
Válaszol
Idézet:..."Ez a Xiaomi olyan mint a sörgyár ahol 3 félét főznek, de 12 félét palackoznak"...
Válaszol
[Kép: 43b3c16c5de4969fbf39714b18172d25.jpg]

Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
[Kép: rj6OB3w.png]
[Kép: Drj9FI0WsAAtpvq.jpg]
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
Red Bull gives you wings...

[Kép: _48188986_webbercrashincar640.jpg]

[Kép: cecbfe612033afd8703039836f7b1e8e.jpg]
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
https://www.instagram.com/p/CR6ydTYDNaZ/
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Blackpanther hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
[Kép: 3d98a02f5735d697d9f6cbaec65feeff611ce7b7.jpg]
Válaszol
Idézet:A Falusi katona első levele a bevonulás után

Kedves anya és apa!


Jól vagyok, remélem, ti is. Mondjátok el Zsolt bátyámnak, meg Elemér bátyámnak, hogy a Magyar Határőrség mérföldekkel jobb, mint az öreg Márton bácsinak dolgozni. Mondjátok meg nekik, hogy csatlakozzanak, amilyen gyorsan csak tudnak, mielőtt minden hely betelik.


Kicsit ideges voltam eleinte, mert ágyban kellett maradni egészen reggel 6-ig, de már túl vagyok rajta és tetszik, hogy tovább alhatok, mint szoktam.

Mondjátok meg Zsoltnak és Elemérnek, hogy amit reggeli előtt tenni kell, az nem több, mint rendbe rakni az ágyat, meg kifényesíteni pár dolgot. Nem kell moslékot adni a disznóknak, takarmányt behordani, darát keverni, fát hasogatni, tüzet rakni. Gyakorlatilag semmit se kell csinálni.

Borotválkozni azt kell, de az se túl rossz, mert van melegvíz.

A reggeli bőviben van olyanoknak, mint gyümölcslé, gabonapehely, tojás, szalonna, stb., de elég gyenge a normális kaját tekintve, mint pl. krumpli, sonka, sültoldalas, rántott hús, sült padlizsán, sütemény. De mondjátok meg Zsoltnak és Elemérnek, hogy le lehet ülni két városi fiú közé, mivel azok csak kávén élnek. Az ő kajájukkal, meg a sajátunkkal aztán már ki lehet bírni délig, mert akkor újra enni adnak.

Nem csoda, hogy ezek a városi fiúk nem sokat bírnak gyalogolni. Naponta kimegyünk "erőltetett menetre", ami az őrmesterünk szerint hosszú gyaloglás, hogy megkeményítsen bennünket. Ha úgy gondolja, ám legyen, nem az én dolgom, hogy mást mondjak, de ezek az "erőltetett menetek" kb. olyan hosszúak, mint a postaládánk a tanyánktól. Aztán persze a városi fiúknak feltöri a bakancs a lábát, és mind teherautón megyünk vissza a laktanyába.


A vidék szép errefelé, de félelmetesen lapos. Az őrmester egyébként olyan, mint a tanár az iskolában, állandóan kötözködik. A százados olyan, mint az iskolaigazgató. Az őrnagyok és ezredesek csak mászkálnak erre-arra és ráncolják a homlokukat. Egyáltalán nem zavarnak senkit.


A következőtől biztosan halálra röhögi magát Zsolt és Elemér bátyám: Elkezdtem kapni a kitüntetéseket a lövészeteken, fogalmam sincs, hogy miért. A célpont közepe majdnem akkora mint egy mókus feje, és nem mozog. Ráadásul vissza sem lő, mint nálunk a Fodor fiúk. Csak kényelmesen feküdni kell, és eltalálni a fekete kört. Még csak nem is nekünk kell betölteni a töltényeket: kapjuk dobozszám.


Aztán itt van ez közelharc gyakorlatnak nevezett dolog. Birkózni kell a városi fiúkkal. Nagyon vigyáznom kell velük, mert igen könnyen törnek. Ez egyáltalán nem olyan, mint amikor otthon az öreg bikával birkózunk. Úgy néz ki, hogy én vagyok a legjobb, kivéve Pál Csabit, aki Eger-ből jött. Őt csak egyszer vertem meg. Ugyanakkor vonult be mint én, de én csak 64 kiló és 152 cm magas vagyok, ő meg 136 kiló és 190 cm.

Bárhogy is, mondjátok el Zsoltnak és Elemérnek, hogy siessenek és jöjjenek, mielőtt más fickók megneszelik ezt a jó helyet!
Szerető lányotok, Klára.
Válaszol
This gang is dramatic...
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Blackpanther hozzászólását:
  • l.a.c.y.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég