This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
(2019-07-14, 08:08:43)Buddhha Írta:
(2019-07-13, 22:45:28)J1GG4 Írta:
(2019-07-13, 20:49:55)Buddhha Írta: Sziasztok! 

KODI-val nézzük a Chicago Fire/MED/PD hármast. Ma jött elő a hiba, hogy a harmadik évadhoz nem tudja letölteni a feliratot. Megpróbáltam gépen is, a zip lejön (kb 130kb), de nem tudja megnyitni se a Winzip, se a Winrar, mindkettő szerint hibás a zip file. Winrar a 22 fileból kb 6-ot tud megjeleníteni.
Mindkét tömörítő a legfrissebb!

A KODI alatt ubuntu fut, az "asztali gép" win10. 

Utána tudtok nézni, mi lehet a hiba?
Köszönettel!
Buddhha

Helló!

Melyik sorozat 3. évad pakkja nem jó?
Letöltöttem a Fire-t és a PD-t is, nálam mindkettő teljesen okés, a Medhez pedig egy rész kivételével nincsenek magyar felirataink.

Bocsánat, nem fogalmaztam pontosan. A PD harmadik évadával volt probléma! (illetve a negyedik és ötödikkel szintén, csak töredéket töltött le)
Ha neked rendben, akkor nézek egy jó router restartot is! A Telekomtól minden kitelik!

Én is rápróbáltam, és mindegyik évadpakkot (3-4-5.) (legyen az angol vagy magyar, mert az sem derült ki, hogy melyikkel próbálkoztál) le lehetett tölteni és ki is lehet csomizni. Szóval nálad lesz a hiba alighanem.
Válaszol
Az utóbbi 1-2 hétben vannak időszakos letöltési gondjaink, nem tudjuk, mi okozza, de néha a nagyobb fájlok (pakkok) nem teljesen töltődnek le. Próbáljuk kideríteni az okát és javítani.

Addig is, ha ilyennel találkoztok, kérlek, jelezzétek itt nekünk, hogy pontosan melyik fájllal volt a gond, és az is nagy segítség lenne, ha meg tudnátok mondani, hogy pontosan mikor töltöttétek le hibásan (nap, óra, perc), hogy vissza tudjuk követni, mi történhetett a hiba bekövetkeztekor.

Amíg pedig nem sikerül megoldani, addig azt tudjátok csinálni, hogy kicsit később újra próbálkoztok.
Válaszol
Exclamation 
Nem tudom miért van, de ha egy feliratot behúzok mondjuk vlc-be, akkor jó, de ha behúzom mkv-ba, akkor csak akkor jók az ékezetes betűk, ha előtte elmentem UTF-8-ban.
Szóval az lenne a legjobb, ha alapból UTF-8-ban lennének. Azt hiszem itt tudom a legtöbb embernek ezt jelezni. Most ezt így csak Linuxban próbáltam,
lehet, hogy Windowson más a helyzet. Lehet abban meg az UTF-8-at kéne Western ISO-8859-15-be menteni, hogy jó legyen.
Válaszol
Sziasztok, a Criminal Minds most feltöltött 10. epizód szövegei nem láthatók a szűréses lekérdezéskor, mert ,,riminal Minds''-nek vannak írva.
Smile
mata megjegyzése 2019-07-19, 22:03:04:
Köszi szépen a jelzést, a kolléga biztos be volt tütükézve volt, azért hagyta le azt a fránya "C" betűt az elejéről, de már jó, javítottam. Wink
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli kevin21 hozzászólását:
  • Pirate
Válaszol
Photo 
Szevasztok. 

 Nem jelenik meg az oldal csak a fejléc. 
https://www.feliratok.info/index.php

  Baj van az oldalatokkal? 
 Köszi válaszotokat. Szevasztok, kellemes napot Smile
Válaszol
(2019-07-26, 13:00:59)nagymaki Írta: Szevasztok. 

 Nem jelenik meg az oldal csak a fejléc. 
https://www.feliratok.info/index.php

  Baj van az oldalatokkal? 
 Köszi válaszotokat. Szevasztok, kellemes napot Smile

A keresőmezőben a fekete részben fekete betűkkel ott egy hibaüzenet; náluk van gond, valami modding volt a kódban és elgépelhettek valamit, előbb-utóbb biztos észreveszik és orvosolják majd :-)
Válaszol
Szasztok

Nem jönnek be a feliratok, mikorra várható a megjavulás?
Válaszol
Még pár napig lehetnek rövidebb leállások, kitartás, rajta vagyunk a dolgon. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • bubu001
Válaszol
(2019-07-27, 16:55:43)Mor Tuadh Írta: Még pár napig lehetnek rövidebb leállások, kitartás, rajta vagyunk a dolgon. Smile

Hali. Megin 504 bad gateway az üzi. De türelemmel várunk.
Válaszol
(2019-07-14, 15:28:40)Mor Tuadh Írta: Az utóbbi 1-2 hétben vannak időszakos letöltési gondjaink, nem tudjuk, mi okozza, de néha a nagyobb fájlok (pakkok) nem teljesen töltődnek le. Próbáljuk kideríteni az okát és javítani.

Addig is, ha ilyennel találkoztok, kérlek, jelezzétek itt nekünk, hogy pontosan melyik fájllal volt a gond, és az is nagy segítség lenne, ha meg tudnátok mondani, hogy pontosan mikor töltöttétek le hibásan (nap, óra, perc), hogy vissza tudjuk követni, mi történhetett a hiba bekövetkeztekor.

Amíg pedig nem sikerül megoldani, addig azt tudjátok csinálni, hogy kicsit később újra próbálkoztok.

A The Expanse magyar évadpakkjainál ehhez hasonló hibaüzenetek fogadtak az elmúlt fél órában:


Idézet:C:\Users\*****\AppData\Local\Temp\+90FLVTI.zip.part could not be saved, because the source file could not be read.

Try again later, or contact the server administrator.
Válaszol
(2019-07-31, 00:36:18)czeni Írta:
(2019-07-14, 15:28:40)Mor Tuadh Írta: Az utóbbi 1-2 hétben vannak időszakos letöltési gondjaink, nem tudjuk, mi okozza, de néha a nagyobb fájlok (pakkok) nem teljesen töltődnek le. Próbáljuk kideríteni az okát és javítani.

Addig is, ha ilyennel találkoztok, kérlek, jelezzétek itt nekünk, hogy pontosan melyik fájllal volt a gond, és az is nagy segítség lenne, ha meg tudnátok mondani, hogy pontosan mikor töltöttétek le hibásan (nap, óra, perc), hogy vissza tudjuk követni, mi történhetett a hiba bekövetkeztekor.

Amíg pedig nem sikerül megoldani, addig azt tudjátok csinálni, hogy kicsit később újra próbálkoztok.

A The Expanse magyar évadpakkjainál ehhez hasonló hibaüzenetek fogadtak az elmúlt fél órában:


Idézet:C:\Users\*****\AppData\Local\Temp\+90FLVTI.zip.part could not be saved, because the source file could not be read.

Try again later, or contact the server administrator.

Most se működik? Nálam jó mind.
Válaszol
Nem tudom, hordoz-e magában jelentőséget a következő információ: régi (12-es) Operával nézve az oldalt, a ,,Nyelv'' mezőben lévő zászló-ikonok nem jelenennek meg, csak a szöveges kiírás látható, valamint a cím- és verziószövegekre kattintva nem történik semmi, nem jelenik meg a részletes ablak. A többi ikon látható, és rendben működik is. A forumon is jól működik az Opera. Nem túl régi Firefox-szal nézve az oldalt, a fenti dolgok is jól működnek. Ha ez a fejlődés velejárója, akkor mély sóhaj után ok, ha nem, akkor még van reményem.
Köszi.
szerk: ja, és ismét nem jön a fül címében zárójelben az új feliratok darabszáma).
Válaszol
(2019-07-31, 12:39:57)J1GG4 Írta:
(2019-07-31, 00:36:18)czeni Írta:
(2019-07-14, 15:28:40)Mor Tuadh Írta: Az utóbbi 1-2 hétben vannak időszakos letöltési gondjaink, nem tudjuk, mi okozza, de néha a nagyobb fájlok (pakkok) nem teljesen töltődnek le. Próbáljuk kideríteni az okát és javítani.

Addig is, ha ilyennel találkoztok, kérlek, jelezzétek itt nekünk, hogy pontosan melyik fájllal volt a gond, és az is nagy segítség lenne, ha meg tudnátok mondani, hogy pontosan mikor töltöttétek le hibásan (nap, óra, perc), hogy vissza tudjuk követni, mi történhetett a hiba bekövetkeztekor.

Amíg pedig nem sikerül megoldani, addig azt tudjátok csinálni, hogy kicsit később újra próbálkoztok.

A The Expanse magyar évadpakkjainál ehhez hasonló hibaüzenetek fogadtak az elmúlt fél órában:


Idézet:C:\Users\*****\AppData\Local\Temp\+90FLVTI.zip.part could not be saved, because the source file could not be read.

Try again later, or contact the server administrator.

Most se működik? Nálam jó mind.

Sajnos nem, de úgy néz ki egy másik (Linux alapú) gépről múködik a letöltés.

"A probléma az ön készülékéban található...."
Válaszol
A The Americans összes feliratánál az alábbi hiba található letöltésnél:

"C:.......\AppData\Local\Temp\LRXalSB0.zip.part nem menthető, mert a forrásfájlt nem lehet olvasni.

Próbálja később, vagy lépjen kapcsolatba a kiszolgáló rendszergazdájával."


Értelemszerűen random betükkel a .zip előtt. Napok óta nem tudom letölteni a feliratot innen.
Válaszol
ugyanezt megpróbáltam én is letölteni, 
- a firefox nem hajlandó rá, a hibaüzenete: g:\Temp\9+c5TDqW.zip.part nem menthető, mert a forrásfájlt nem lehet olvasni (nem tudom, mért más az ideiglenes fájl neve)
- az opera letölti, de csak 65196 bájt, megnyitni nem lehet, mert hibás a csomagolt fájl.
Talán segít.
szerk: fura, átírta az üzenet időpontját, nem ma (08.02) 06:03-kor írtam, hanem kb 15 perccel a 222 után, még bőven 08.01-én...
Válaszol
Nem voltam itt pár napig, de most már visszatértem. Utánanézek, mi lehet a gond, igyekszünk javítani.
Válaszol
(2019-08-02, 00:06:03)kevin21 Írta: ugyanezt megpróbáltam én is letölteni, 
- a firefox nem hajlandó rá, a hibaüzenete: g:\Temp\9+c5TDqW.zip.part nem menthető, mert a forrásfájlt nem lehet olvasni (nem tudom, mért más az ideiglenes fájl neve)
- az opera letölti, de csak 65196 bájt, megnyitni nem lehet, mert hibás a csomagolt fájl.
Talán segít.
szerk: fura, átírta az üzenet időpontját, nem ma (08.02) 06:03-kor írtam, hanem kb 15 perccel a 222 után, még bőven 08.01-én...

The Americans összes magyar évadpakkját letöltöttem most Chrome-ból, semmi bajuk. Fennáll még valakinél a hiba?
Firefoxból sincs vele gond.
Válaszol
(2019-07-31, 15:41:09)kevin21 Írta: Nem tudom, hordoz-e magában jelentőséget a következő információ: régi (12-es) Operával nézve az oldalt, a ,,Nyelv'' mezőben lévő zászló-ikonok nem jelenennek meg, csak a szöveges kiírás látható, valamint a cím- és verziószövegekre kattintva nem történik semmi, nem jelenik meg a részletes ablak. A többi ikon látható, és rendben működik is. A forumon is jól működik az Opera. Nem túl régi Firefox-szal nézve az oldalt, a fenti dolgok is jól működnek. Ha ez a fejlődés velejárója, akkor mély sóhaj után ok, ha nem, akkor még van reményem.
Köszi.
szerk: ja, és ismét nem jön a fül címében zárójelben az új feliratok darabszáma).

Hatéves verzió, arra már nem debuggolunk. Smile
Válaszol
(2019-08-05, 15:43:05)Mor Tuadh Írta:
(2019-08-02, 00:06:03)kevin21 Írta: ugyanezt megpróbáltam én is letölteni, 
- a firefox nem hajlandó rá, a hibaüzenete: g:\Temp\9+c5TDqW.zip.part nem menthető, mert a forrásfájlt nem lehet olvasni (nem tudom, mért más az ideiglenes fájl neve)
- az opera letölti, de csak 65196 bájt, megnyitni nem lehet, mert hibás a csomagolt fájl.
Talán segít.
szerk: fura, átírta az üzenet időpontját, nem ma (08.02) 06:03-kor írtam, hanem kb 15 perccel a 222 után, még bőven 08.01-én...

The Americans összes magyar évadpakkját letöltöttem most Chrome-ból, semmi bajuk. Fennáll még valakinél a hiba?
Firefoxból sincs vele gond.

Üdv!

Az a gáz, hogy a hibák véletlenszerűen jönnek elő... Amint láthatod, az üzik 23:37, ill. 00:06-kor érkeztek. Ránéztem én is a feliratokra kb. 00:25-kor, nekem se szedte le... Nemcsak az évadpakkot, hanem semmilyen Americans feliratot. Viszont kb 5 perccel később lejött az évadpakk (kb 10-15. próba, közben a hibaüzinek néztem utána a neten), majd utána megint nem akaródzott lejönni. Addig semmi változtatás a gépemen nem volt, utána kezdtem el állítgatni, mindenféle eredmény nélkül (temp erase, cookies erase, Firefox beállítás). Most speciel ismét lejött... Ha sikerül kideríteni a problémát, írd már ki, tényleg érdekelne, h mi okozza... (Jah, és az Expanse-nál is dettó voltak letöltési gondok ugyanebben az időszakban)


" If an injury has to be done to a man, it should be so severe that his vengeance need not be feared. "
[Kép: 186px-Machiavelli_Signature.svg.png]
Válaszol
(2019-08-05, 21:59:03)Pirate Írta:
(2019-08-05, 15:43:05)Mor Tuadh Írta:
(2019-08-02, 00:06:03)kevin21 Írta: ugyanezt megpróbáltam én is letölteni, 
- a firefox nem hajlandó rá, a hibaüzenete: g:\Temp\9+c5TDqW.zip.part nem menthető, mert a forrásfájlt nem lehet olvasni (nem tudom, mért más az ideiglenes fájl neve)
- az opera letölti, de csak 65196 bájt, megnyitni nem lehet, mert hibás a csomagolt fájl.
Talán segít.
szerk: fura, átírta az üzenet időpontját, nem ma (08.02) 06:03-kor írtam, hanem kb 15 perccel a 222 után, még bőven 08.01-én...

The Americans összes magyar évadpakkját letöltöttem most Chrome-ból, semmi bajuk. Fennáll még valakinél a hiba?
Firefoxból sincs vele gond.

Üdv!

Az a gáz, hogy a hibák véletlenszerűen jönnek elő... Amint láthatod, az üzik 23:37, ill. 00:06-kor érkeztek. Ránéztem én is a feliratokra kb. 00:25-kor, nekem se szedte le... Nemcsak az évadpakkot, hanem semmilyen Americans feliratot. Viszont kb 5 perccel később lejött az évadpakk (kb 10-15. próba, közben a hibaüzinek néztem utána a neten), majd utána megint nem akaródzott lejönni. Addig semmi változtatás a gépemen nem volt, utána kezdtem el állítgatni, mindenféle eredmény nélkül (temp erase, cookies erase, Firefox beállítás). Most speciel ismét lejött... Ha sikerül kideríteni a problémát, írd már ki, tényleg érdekelne, h mi okozza... (Jah, és az Expanse-nál is dettó voltak letöltési gondok ugyanebben az időszakban)

Oké, továbbítom ezt az üzenetet a srácoknak, hátha be tudják azonosítani, mi lehet az oka.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég