This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
Hali!

Remélem jó helyre írom. A The Confession Tapes sorozat fel lett téve S01 és S02 verzióban. Viszont letöltéskor szintén ugyanúgy S01 ként menti. Az oldalon van elírva vagy az egész csomag?

Üdv,
Zs.
Mor Tuadh megjegyzése 2019-12-06, 20:35:44:
Köszi a jelzést, javítottuk, rossz fájl volt feltöltve a második évadhoz.
Válaszol
Wildfire S01-04 magyar címe Futótűz és minden évad volt idehaza tv-ben, így szinkpötyi is lehet...
Csak a rend kedvéért. Smile
Mor Tuadh megjegyzése 2019-12-12, 20:54:01:
Köszi, intézem.
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
Üdv!

Ráfutottam pár sorozatra, ahol nincs tvmaze-link:

Válaszol
Sziasztok! Smile

Csak jelezni szeretném, hogy a Karácsonyi ének minisori dec. 25-én feltöltött magyar HDTV felirata (A Christmas Carol (Season 1) (HDTV, 720p, 1080p)) nálam letöltve nem stimmel, 0 bájtos megnyithatatlan cucc, esetleg valaki rá tudna nézni, hogy nálam van-e a hiba, vagy tényleg nem jó? Wink
Előre is nagyon szépen köszi!  Smile
Válaszol
(2019-12-30, 22:54:47)Lilith Írta: Sziasztok! Smile

Csak jelezni szeretném, hogy a Karácsonyi ének minisori dec. 25-én feltöltött magyar HDTV felirata (A Christmas Carol (Season 1) (HDTV, 720p, 1080p)) nálam letöltve nem stimmel, 0 bájtos megnyithatatlan cucc, esetleg valaki rá tudna nézni, hogy nálam van-e a hiba, vagy tényleg nem jó? Wink
Előre is nagyon szépen köszi!  Smile

@Lilith

Nálad lesz a gond, letöltöttem, minden oké vele. Szedd le újra.
Válaszol
(2019-12-27, 18:56:18)Balumedve Írta:
Üdv!

Ráfutottam pár sorozatra, ahol nincs tvmaze-link:


@Balumedve

Köszönjük, kipótolgattam.
Válaszol
(2019-12-30, 23:06:31)Mor Tuadh Írta:
(2019-12-30, 22:54:47)Lilith Írta: Sziasztok! Smile

Csak jelezni szeretném, hogy a Karácsonyi ének minisori dec. 25-én feltöltött magyar HDTV felirata (A Christmas Carol (Season 1) (HDTV, 720p, 1080p)) nálam letöltve nem stimmel, 0 bájtos megnyithatatlan cucc, esetleg valaki rá tudna nézni, hogy nálam van-e a hiba, vagy tényleg nem jó? Wink
Előre is nagyon szépen köszi!  Smile

@Lilith

Nálad lesz a gond, letöltöttem, minden oké vele. Szedd le újra.

@Mor Tuadh    2x próbáltam, mielőtt írtam, és megnéztem random más évadpakkot is, az stimmelt... Most megnéztem megint, nálam még mindig nullás, de pontosítok: ez csak akkor derül ki, ha kibontom, addig rendes feliratnak látszik, amíg csak belenézek a tömörített cuccba. Fura, nem tudom, mi a megoldás, de köszi, hogy megnézted. Wink

Szerk: Rájöttem, a fájlnevekben a kettőspontot nem szerette, ha tömörítésen belül átnevezem a cuccot törölve a kettőspontot, úgy már kibontva is okés. Big Grin
Válaszol
(2019-12-30, 23:32:25)Lilith Írta:
(2019-12-30, 23:06:31)Mor Tuadh Írta:
(2019-12-30, 22:54:47)Lilith Írta: Sziasztok! Smile

Csak jelezni szeretném, hogy a Karácsonyi ének minisori dec. 25-én feltöltött magyar HDTV felirata (A Christmas Carol (Season 1) (HDTV, 720p, 1080p)) nálam letöltve nem stimmel, 0 bájtos megnyithatatlan cucc, esetleg valaki rá tudna nézni, hogy nálam van-e a hiba, vagy tényleg nem jó? Wink
Előre is nagyon szépen köszi!  Smile

@Lilith

Nálad lesz a gond, letöltöttem, minden oké vele. Szedd le újra.

@Mor Tuadh    2x próbáltam, mielőtt írtam, és megnéztem random más évadpakkot is, az stimmelt... Most megnéztem megint, nálam még mindig nullás, de pontosítok: ez csak akkor derül ki, ha kibontom, addig rendes feliratnak látszik, amíg csak belenézek a tömörített cuccba. Fura, nem tudom, mi a megoldás, de köszi, hogy megnézted. Wink

Szerk: Rájöttem, a fájlnevekben a kettőspontot nem szerette, ha tömörítésen belül átnevezem a cuccot törölve a kettőspontot, úgy már kibontva is okés. Big Grin

Ez fura, nálam az oldalról letöltött pakkban nincs kettőspont a fájlnevekben, eleve úgy jön le, hogy _ van helyettük. Pedig esküszöm, ez nem valami extra adminfunkció... Big Grin
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Lilith
Válaszol
(2019-12-30, 23:58:38)Mor Tuadh Írta:
(2019-12-30, 23:32:25)Lilith Írta:
(2019-12-30, 23:06:31)Mor Tuadh Írta:
(2019-12-30, 22:54:47)Lilith Írta: Sziasztok! Smile

Csak jelezni szeretném, hogy a Karácsonyi ének minisori dec. 25-én feltöltött magyar HDTV felirata (A Christmas Carol (Season 1) (HDTV, 720p, 1080p)) nálam letöltve nem stimmel, 0 bájtos megnyithatatlan cucc, esetleg valaki rá tudna nézni, hogy nálam van-e a hiba, vagy tényleg nem jó? Wink
Előre is nagyon szépen köszi!  Smile

@Lilith

Nálad lesz a gond, letöltöttem, minden oké vele. Szedd le újra.

@Mor Tuadh    2x próbáltam, mielőtt írtam, és megnéztem random más évadpakkot is, az stimmelt... Most megnéztem megint, nálam még mindig nullás, de pontosítok: ez csak akkor derül ki, ha kibontom, addig rendes feliratnak látszik, amíg csak belenézek a tömörített cuccba. Fura, nem tudom, mi a megoldás, de köszi, hogy megnézted. Wink

Szerk: Rájöttem, a fájlnevekben a kettőspontot nem szerette, ha tömörítésen belül átnevezem a cuccot törölve a kettőspontot, úgy már kibontva is okés. Big Grin

Ez fura, nálam az oldalról letöltött pakkban nincs kettőspont a fájlnevekben, eleve úgy jön le, hogy _ van helyettük. Pedig esküszöm, ez nem valami extra adminfunkció... Big Grin
Jaj, de jót röhögtem, még jó, hogy mondod, már épp gyanakodtam volna Big Grin Big Grin 
Nálam így nézett ki még betömörítve: https://i.imgur.com/HmXOaif.png
És azt csak utólag vettem észre, hogy a kicsomagolt fájl neve véget ért a kettőspont előtt, a többit már nem tette hozzá, gondolom, részben ezért sem működhetett; a te géped meg alapból előre száműzte, okos  Big Grin
De így már tök okés, végül is a végeredmény a lényeg Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Lilith hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
Sziasztok!

A Servant s01e09 magyar feliratáért köszönet a fordítónak.
Sajna, a rarbg-n található web-dl.x264-ion10 release és a fordítása (ami egyébként a feltöltésen webrip-ion10-ként szerepel) köszönő viszonyban sincs egymással, kábé 1 perces a csúszás a beszéd és a felirat között.
eszticsillag megjegyzése 2020-01-11, 16:17:05:
Áthelyezve a megfelelő témába.
Válaszol
(2020-01-11, 15:38:36)Magenta99 Írta: Sziasztok!

A Servant s01e09 magyar feliratáért köszönet a fordítónak.
Sajna, a rarbg-n található web-dl.x264-ion10 release és a fordítása (ami egyébként a feltöltésen webrip-ion10-ként szerepel) köszönő viszonyban sincs egymással, kábé 1 perces a csúszás a beszéd és a felirat között.

A feliratok jók, csak ezúttal a WEB-esből rippelték az ION10-et. Javítottam a release-listát, próbáld azzal!
Válaszol
Sr. Ávila-nál "új évadra vár" szerepel, tudtommal vége a sorozatnak, így mehet a "lefordítva" jelölés.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Blackpanther hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol
(2020-01-11, 16:29:54)J1GG4 Írta:
(2020-01-11, 15:38:36)Magenta99 Írta: Sziasztok!

A Servant s01e09 magyar feliratáért köszönet a fordítónak.
Sajna, a rarbg-n található web-dl.x264-ion10 release és a fordítása (ami egyébként a feltöltésen webrip-ion10-ként szerepel) köszönő viszonyban sincs egymással, kábé 1 perces a csúszás a beszéd és a felirat között.

A feliratok jók, csak ezúttal a WEB-esből rippelték az ION10-et. Javítottam a release-listát, próbáld azzal!

Köszi a válaszodat.
Az lehetett ott a baj, hogy a film előzetessel kezdődik, a felirat meg nem.
Találtam egy másik release-t és feliratot, azt letöltöttem és az szinkronban volt.
Válaszol
A Three Days of Christmas (Días de Navidad) 1. évada passzol a WEBRip.x264-ION10 változattal.
J1GG4 megjegyzése 2020-01-14, 00:47:22:
Kösz, beírtam, plusz a SPiRiT-eket is, amiből rippelték.
Válaszol
(2020-01-13, 13:56:29)Magenta99 Írta:
(2020-01-11, 16:29:54)J1GG4 Írta:
(2020-01-11, 15:38:36)Magenta99 Írta: Sziasztok!

A Servant s01e09 magyar feliratáért köszönet a fordítónak.
Sajna, a rarbg-n található web-dl.x264-ion10 release és a fordítása (ami egyébként a feltöltésen webrip-ion10-ként szerepel) köszönő viszonyban sincs egymással, kábé 1 perces a csúszás a beszéd és a felirat között.

A feliratok jók, csak ezúttal a WEB-esből rippelték az ION10-et. Javítottam a release-listát, próbáld azzal!

Köszi a válaszodat.
Az lehetett ott a baj, hogy a film előzetessel kezdődik, a felirat meg nem.
Találtam egy másik release-t és feliratot, azt letöltöttem és az szinkronban volt.

Az ION10-hez a másik felirat jó, mint amihez elsőnek ki volt írva, de oké, akkor megkerülted a problémát. Smile
Válaszol
Ugyanaz a felirat van a két link alatt:

https://www.feliratok.info/index.php?act...1579332113
https://www.feliratok.info/index.php?act...1579331960

Legalábbis a neve......
Válaszol
(2020-01-18, 09:36:40)remi Írta: Ugyanaz a felirat van a két link alatt:

https://www.feliratok.info/index.php?action=letolt&fnev=FBI.S02E09.HDTV.x264-SVA.HUN.srt&felirat=1579332113
https://www.feliratok.info/index.php?action=letolt&fnev=FBI.S02E09.HDTV.x264-SVA.HUN.srt&felirat=1579331960

Legalábbis a neve......

Javítottam, köszi.
Válaszol
Tiszteletem!

Thunderbird levelezővel figyelek néhány fordítást (RSS) és a kapott linkre rákattintva üres oldal jön be

Régebben egyből a kiválasztott fordítás jött be.

Üdvözlettel Alyby

Ugyanakkor ma 2020.01.22-én kipróbáltam a firefox Feedbro RSS kiegészítőjét és azzal működik
Válaszol
Sziasztok!

Csak szólni szerettem volna, hogy a Legacies 2x10 WEBRIP-ION10-es verzió felirata csúszik.
Rá tudnátok nézni?
Előre is köszi!
Válaszol
(2020-01-26, 22:35:38)Aeryn Írta: Sziasztok!

Csak szólni szerettem volna, hogy a Legacies 2x10 WEBRIP-ION10-es verzió felirata csúszik.
Rá tudnátok nézni?
Előre is köszi!

Helló!

Na igen, ezt a WEB-es GHOSTS-ból rippelték, szóval nem passzol, kivettem a listából.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég