This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
(2020-06-12, 19:13:57)jivanmukta Írta: Üdv!

Valaki ránéz a Penny Dreadful: City of Angels 1x07 SubRipre? Nem passzol a WEB.1080p-BTX release-hez.
A többihez lehet igen, de én pont azt a verziót töltöttem le. Big Grin Big Grin

Kicsit megkésve, de orvosoltam a dolgot. Kösz a jelzést!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • jivanmukta
Válaszol
(2020-06-14, 21:28:29)Szaki Írta: Sziasztok!

Köszi a Jacob védelmében feliratokat!

A Defending.Jacob.S01.WEB.720p.1080p.2160p.HUN pakkból a 4. részé az IONhoz nem jó. Teljesen más időzítés.

Most néztem, vioszont a Defending.Jacob.S01.720p.ATVP.WEB-DL.DDP5.1.H.264-CasStudio.HUN pakkból a 4, rész felirata passzol az IONhoz.

Javítottam, kösz!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Szaki
Válaszol
Köszönöm a Marcella S03 fordítását, sajnos nem kompatibilis egy megadott formátummal sem... Mi lehet a gond?
Mor Tuadh megjegyzése 2020-06-15, 18:57:00:
Javítottam.
Válaszol
Sziasztok!

Az oldalon levő Kalifat magyar felirata tökéletesen passzol a Kalifat.S01.SWEDISH.720p.NF.WEBRip.DDP5.1.x264-JM rlshez.
Mor Tuadh megjegyzése 2020-06-17, 17:01:36:
Köszi, beírtam.
Válaszol
a csa3a-Pedro féle magyar Madman felirat tökéletesen passzol ehhez a verzióhoz is: Madman.1981.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG
Mor Tuadh megjegyzése 2020-06-19, 09:33:01:
Köszi, beírtam.
Válaszol
Sziasztok, az új Penny Dreadful sorozattal kapcsolatban: eddig a feliratok stimmeltek a MINX verzióhoz is, a 9. epizódnál nem így van, az angol és a magyar felirat sem jó hozzá, de az egész feliratra egy -4 másodperces korrekció után mindkettő jó lesz.
Válaszol
A Cobra Kai a Netflix-re került át a YouTube Premium-ról. (Mint írtuk pár hete, utóbbi platform le akarta passzolni a sorozatot, amiért elég nagy licitálás folyt.) Természetesen a korábbi szezonok is elérhetővé válnak a Netflix-en, de hogy mikor jön az elég régóta kész S3, azt még nem tudni.
(Sorozatjunkie)

Akkor felkészül: Anonymus... övé a projekt.  Wink
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
Smile 
Sorcerer (1977) (720p-YIFY, 1080p-YIFY) utolsó 30 perce kissé csúszik.

Show ContentSpoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Üdv!

A The Sinner S03E08 felirat nem passzol az AMZN.WEB-DL.1080p-NTb release-hez. Az első hét rész az tökéletes, egyedül a 8. rész problémás.


"Aki a jóga segítségével lemondott a cselekvésről, kételyét tudással metszette szét, s önmaga ura, azt nem béklyózzák többé tettei."



Válaszol
Sziasztok, a NOS4A2 s02e04 angol felirata hibás, 574-nél az idő visszaugrik 34 percre, így a 34. perctől két szöveg jelenik meg, a film saját felirata (jól időzítve) plusz valami más szöveg. Nem tudom, ezt ti tudjátok-e javítani. Köszi.
Válaszol
(2020-07-13, 23:12:15)kevin21 Írta: Sziasztok, a NOS4A2 s02e04 angol felirata hibás, 574-nél az idő visszaugrik 34 percre, így a 34. perctől két szöveg jelenik meg, a film saját felirata (jól időzítve) plusz valami más szöveg. Nem tudom, ezt ti tudjátok-e javítani. Köszi.

Hali, javítottam, így jónak kellene lennie.
Válaszol
(2020-07-16, 11:30:53)J1GG4 Írta:
(2020-07-13, 23:12:15)kevin21 Írta: Sziasztok, a NOS4A2 s02e04 angol felirata hibás, 574-nél az idő visszaugrik 34 percre, így a 34. perctől két szöveg jelenik meg, a film saját felirata (jól időzítve) plusz valami más szöveg. Nem tudom, ezt ti tudjátok-e javítani. Köszi.

Hali, javítottam, így jónak kellene lennie.

Igen, jó. Köszi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli kevin21 hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol
A Robot Chicken új évadának listázása elég embert próbáló feledat lett. A 12. epizód (Callie Greenhouse In: Fun. Sad. Epic. Tragic.) soron kívül érkezett, előzetes bejelentés nélkül, ezért szinte senki sem vette fel, így a netre sem került fel. Rögtön ki is tört a káosz a sorszámozással. Viszont, pár napja felkerül a netre, így valószínűleg felirat is lesz hozzá. A lényeg, hogy az oldalatokon teljesen ki lett hagyva az epizód, ezért minden utána következő epizódot csusztatni kell eggyel. A TVMaze-en helyes a lista, de itt a sorozat hivatalos oldala is:
https://www.adultswim.com/videos/robot-chicken/
Válaszol
(2020-07-21, 09:39:11)Balumedve Írta: A Robot Chicken új évadának listázása elég embert próbáló feledat lett. A 12. epizód (Callie Greenhouse In: Fun. Sad. Epic. Tragic.) soron kívül érkezett, előzetes bejelentés nélkül, ezért szinte senki sem vette fel, így a netre sem került fel. Rögtön ki is tört a káosz a sorszámozással. Viszont, pár napja felkerül a netre, így valószínűleg felirat is lesz hozzá. A lényeg, hogy az oldalatokon teljesen ki lett hagyva az epizód, ezért minden utána következő epizódot csusztatni kell eggyel. A TVMaze-en helyes a lista, de itt a sorozat hivatalos oldala is:
https://www.adultswim.com/videos/robot-chicken/

Javítottam, már kint a 12-es is.
Válaszol
(2018-01-02, 01:05:03)Mor Tuadh Írta: Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, vagy kérdezni.

Pl. hibajelzések, más release-hez passzoló feliratok, stb...

Az Anyák Gyöngye 7.évad egyik felirata alatt a Blacklist-hoz tartozóak található Sad
Válaszol
Sziasztok!

Az oldalon fent lévő BrainDead (Season 1) (WEB-DL.720p-BD, WEB-DL.720p-ViSUM, WEB-DL.720p-PSA, WEB-DL.720p-RMTeam, WEB-DL.1080p-BD, WEB-DL.1080p-ViSUM, WEB-DL.1080p-RMTeam) felirat passzol a 1080p.AMZN.WEBRip.DDP5.1.x265-SiGMA releasehez is!
Válaszol
(2020-07-22, 15:26:34)lilian1949 Írta:
(2018-01-02, 01:05:03)Mor Tuadh Írta: Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, vagy kérdezni.

Pl. hibajelzések, más release-hez passzoló feliratok, stb...

Az Anyák Gyöngye 7.évad egyik felirata alatt a Blacklist-hoz tartozóak található Sad

Javítottam, kösz a jelzést!
Válaszol
(2020-07-22, 16:24:57)heyitsbence Írta: Sziasztok!

Az oldalon fent lévő BrainDead (Season 1) (WEB-DL.720p-BD, WEB-DL.720p-ViSUM, WEB-DL.720p-PSA, WEB-DL.720p-RMTeam, WEB-DL.1080p-BD, WEB-DL.1080p-ViSUM, WEB-DL.1080p-RMTeam) felirat passzol a 1080p.AMZN.WEBRip.DDP5.1.x265-SiGMA releasehez is!

Beírtam, kösz!
Válaszol
Sziasztok! A Greyhound (2020) kint levő felirata úgy 1 óra után elkezd csúszni (úgy -1,5 másodperccel). A REPACK.WEB.1080p-SECRECY-vel néztem. Bocs, kijavíthattam volna, de csalódottságomban inkább gyorsan töröltem. Ha valamelyikőtök megnézné, javítsa pls!
Válaszol
(2020-07-25, 19:28:02)gricsi Írta: Sziasztok! A Greyhound (2020) kint levő felirata úgy 1 óra után elkezd csúszni (úgy -1,5 másodperccel). A REPACK.WEB.1080p-SECRECY-vel néztem. Bocs, kijavíthattam volna, de csalódottságomban inkább gyorsan töröltem. Ha valamelyikőtök megnézné, javítsa pls!

A többihez jónak kéne lennie, a SECRECY ezt írta az NFO-ba:

REPACK..........: the previous release has video glitch from the source starting from 00:58:18 to 01:00:25 and the audio went out of sync on that period so we have manually resynced it.
NOTE............: 1 sec glitch might be noticeable but it\'s much better than the first release, if the issue gets fixed on the source we will rip it again
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • gricsi
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég