This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
Sziasztok! Smile 

Ez a gyenge pontom, sose találom meg a jó topikot hozzá, de szeretném jelezni, hogy szerintem az Inside the Worlds Toughest Prisons 5x02 filippinós részéhez az 1x04 filippínós részének felirata lett berakva.  Wink Köszi a feliratokat! Blush
Mor Tuadh megjegyzése 2021-02-13, 14:56:25:
Áthelyeztem a megfelelő helyre. Smile
Válaszol
(2021-02-13, 14:38:57)Lilith Írta: Sziasztok! Smile 

Ez a gyenge pontom, sose találom meg a jó topikot hozzá, de szeretném jelezni, hogy szerintem az Inside the Worlds Toughest Prisons 5x02 filippinós részéhez az 1x04 filippínós részének felirata lett berakva.  Wink Köszi a feliratokat! Blush

Köszi a jelzést, később javítjuk majd. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Lilith
Válaszol
(2021-02-13, 14:38:57)Lilith Írta: Sziasztok! Smile 

Ez a gyenge pontom, sose találom meg a jó topikot hozzá, de szeretném jelezni, hogy szerintem az Inside the Worlds Toughest Prisons 5x02 filippinós részéhez az 1x04 filippínós részének felirata lett berakva.  Wink Köszi a feliratokat! Blush

Köszi, hogy szóltál, javítottam.
Válaszol
Bug 
Sziasztok!

A Sub-Zero plugint használom az oldalról történő automatikus felirat letöltésre a PLEX szerverem egyes sorozat részeihez/filmjeihez. Az utóbbi napokban a feliratok.info provider folyamatosan elszáll amikor előzetes információ-letöltés céljából az alábbi URL-lel próbálkozik:

https://www.feliratok.info/index.php?term=Resident Alien&nyelv=0&action=autoname

Azt szeretném kérdezni, hogy történt módosítás az oldalon, amiért nem működik a fenti URL vagy esetleg véletlenül történt a módosítás?

Sajnos egyik sorozatra/filmre sem működik jelenleg. Sad

Előre is nagyon köszönöm, ha megnézi valaki.

Üdv.
Viktor
Válaszol
(2021-02-14, 12:34:06)fraviktor Írta: Sziasztok!

A Sub-Zero plugint használom az oldalról történő automatikus felirat letöltésre a PLEX szerverem egyes sorozat részeihez/filmjeihez. Az utóbbi napokban a feliratok.info provider folyamatosan elszáll amikor előzetes információ-letöltés céljából az alábbi URL-lel próbálkozik:

https://www.feliratok.info/index.php?term=Resident Alien&nyelv=0&action=autoname

Azt szeretném kérdezni, hogy történt módosítás az oldalon, amiért nem működik a fenti URL vagy esetleg véletlenül történt a módosítás?

Sajnos egyik sorozatra/filmre sem működik jelenleg. Sad

Előre is nagyon köszönöm, ha megnézi valaki.

Üdv.
Viktor

Szia. Igen, voltak mostanában változások a háttérben, és még lesznek is valószínűleg. Utánanézek majd, hogy ez szándékos vagy véletlen-e.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • fraviktor
Válaszol
A fentlévő felirat nem passzol ehhez pedig írjátok

The.Watch.2021.S01E02.Ook.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTG.mkv
Válaszol
(2021-02-15, 22:18:48)Sakhalin Írta: A fentlévő felirat nem passzol ehhez pedig írjátok

The.Watch.2021.S01E02.Ook.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTG.mkv

Kicsit megkésve javítottam a listát, és belőttem a többi release-hez is. Kösz a jelzést!
Válaszol
Üdv mindenkinek! A Bloodline sorozatot nagyon szerettem annak idején, gondoltam lecserélem az eredeti file-jaimat 720-asra. Miután khmmm.... szóval "beszereztem" az első évadjához a videot, nem találtam Nálatok feliratot hozzá. Van több verziótok is, de egyik se menthető. Utánanéznétek légyszí?  A másik para, hogy az új verziójú videóm NF.Webrip ION, ami eleve nincs fent Nálatok (bár lehet hogy a másik webrip-etek jó hozzá, nem tudom, hisz nem tudom kipróbálni), ehhez kérhetek szépen időzítést? Szóval, komplex a probléma. Köszönöm előre is, mint ahogy az eddigi sok jó feliratot is!
Válaszol
Sziasztok, Catastrophe 3. évad 6. epizódjában késik a felirat, pedig ugyanúgy MTB a felirat file neve, mint a videóé. Amúgy catastrophe.2015.s03e06.hdtv.x264-mtb a video file neve.  Nagyon szépen köszönöm előre is!
eszticsillag megjegyzése 2021-02-23, 18:52:26:
Áthelyezve a megfelelő témába.
Válaszol
(2021-02-23, 16:21:00)Apu Írta: Üdv mindenkinek! A Bloodline sorozatot nagyon szerettem annak idején, gondoltam lecserélem az eredeti file-jaimat 720-asra. Miután khmmm.... szóval "beszereztem" az első évadjához a  videot, nem találtam Nálatok feliratot hozzá. Van több verziótok is, de egyik se menthető. Utánanéznétek légyszí?  A másik para, hogy az új verziójú videóm NF.Webrip ION, ami eleve nincs fent Nálatok (bár lehet hogy a másik webrip-etek jó hozzá, nem tudom, hisz nem tudom kipróbálni), ehhez kérhetek szépen időzítést? Szóval, komplex a probléma. Köszönöm előre is, mint ahogy az eddigi sok jó feliratot is!

Van most egy kis letöltési hiba az oldalon, a nagyobb méretű pakkokat valamiért nem lehet letölteni.
Igyekszünk mielőbb javítani.
Válaszol
Besúgó - 1x04 (SubRip)

Informer - 1x04 - Ruby Tuesday (BDRip-HAGGiS, 720p-SHORTBREHD, 1080p-SHORTBREHD)


Felirat nem talalhato! Vedd fel a kapcsolatot az adminokkal! (http://feliratok.info)
Válaszol
A tegnap feltöltött Feketelista 8x07 tartalma:

Felirat nem talalhato! Vedd fel a kapcsolatot az adminokkal! (http://feliratok.info)

Köszönöm előre is.
Válaszol
(2021-02-24, 10:22:36)jolie75 Írta: A tegnap feltöltött Feketelista 8x07 tartalma:

Felirat nem talalhato! Vedd fel a kapcsolatot az adminokkal! (http://feliratok.info)

Köszönöm előre is.

A tegnap feltöltött felirataink jelentős része elszállt éjszaka, most pótolgatjuk. Smile
A Blacklistet épp most időzítettem újra, most már tölthető.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  •
Válaszol
(2021-02-24, 08:59:03)Zenoo Írta: Besúgó - 1x04 (SubRip)

Informer - 1x04 - Ruby Tuesday (BDRip-HAGGiS, 720p-SHORTBREHD, 1080p-SHORTBREHD)


Felirat nem talalhato! Vedd fel a kapcsolatot az adminokkal! (http://feliratok.info)

@Zenoo

Lásd lentebb, közben már javítottuk.
Válaszol
Sziasztok!
Érdeklőnéd, hogy az új South Park epizód angol feliratát hogy tudnám beküldeni? Smile Sikerül kinyernem az srt fájlt a videóból, úgy láttam még nem rakta fel senki Smile Köszönöm a választ!
Válaszol
(2021-03-11, 23:54:10)patakialex Írta: Sziasztok!
Érdeklőnéd, hogy az új South Park epizód angol feliratát hogy tudnám beküldeni? Smile Sikerül kinyernem az srt fájlt a videóból, úgy láttam még nem rakta fel senki Smile Köszönöm a választ!

Helló, addic7ed.com-ra már pár órája felkerült a szövegileg/időzítésileg javított változat, kitettem én is.
Válaszol
az oldalon fent lévő Elmebeteg (2012) asztosz féle magyar felirat pontosan illik ehhez a verzióhoz is: Maniac.2012.UNCUT.1080p.BluRay.x264-EPHEMERiD
Válaszol
(2021-03-15, 15:44:28)Stone Írta: az oldalon fent lévő Elmebeteg (2012) asztosz féle magyar felirat pontosan illik ehhez a verzióhoz is: Maniac.2012.UNCUT.1080p.BluRay.x264-EPHEMERiD

Beírtam.
Válaszol
Sziasztok!

Mor Tuadh fordításai a Marvel Studios Legends jók a KOGi rls-ekhez is.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2021-03-16, 20:42:52)Romeoo Írta: Sziasztok!

Mor Tuadh fordításai a Marvel Studios Legends jók a KOGi rls-ekhez is.

Köszi, pedig még le is csekkoltam, csak elfelejtettem beírni. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég