This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
Hello,

a főoldalon lévő Twitter-link még ide irányít: https://twitter.com/feliratokinfo és nem ide: https://twitter.com/feliratokeu

nem nagy gond, de gondoltam szólok
Válaszol
(2022-04-28, 11:09:28)ugk Írta: Hello,

a főoldalon lévő Twitter-link még ide irányít: https://twitter.com/feliratokinfo és nem ide: https://twitter.com/feliratokeu

nem nagy gond, de gondoltam szólok

Köszi, javítottam is! Smile
//== moly.hu ==/ Sün-fanatikus szoftverfejlesztő /== twitter ==//
Válaszol
(2022-04-28, 10:09:30)George Bailey Írta: Belépett az oldal is az EU-ba, vagy hogy lett a ból eu? Angel

Már több mint 10 éve nem "hu-hogott" az oldal, info volt. Big Grin
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • mata, Mor Tuadh, Romeoo
Válaszol
Sziasztok! Történt valami az oldalon (ez kicsit rejtelmes, de nyilván szándákosan), egy vagy két napja, aminek következtében a .info helyett .eu-ként jön be, ami nem lényeges, de (legalábbis számomra) annál fájóbb az, hogy a három fülön nem írja ki az új feliratok számát. Ha ez csak hiba, akkor nem baj, mert úgyis javítva lesz, de ha szándékos, akkor nem lehetne bevezetni egy olyasmi ,,új'' jelzést, mint ami a Carpathians-on is van, ami jelezné az új feliratokat, amit tudok nyugtázni (eltüntetni), és tudom, honnan kell folytatni, mik az újak, mióta utoljára néztem.
Másik jelenség, ami változott, hogy az ősi Operában (12 körül) ismét megjelennek a zászlócskák, és használható az oldal, de az új feliratok száma ott sem jelenik meg a füleken. Nyilván ez nem szándékolt fejlesztés volt  Smile de köszönet érte Smile
Ha már idekeveredtem, még egy: nem lehetne az oldalszámozást fent is megjeleníteni?
Köszi.
Válaszol
(2022-04-28, 18:13:52)kevin21 Írta: Sziasztok! Történt valami az oldalon (ez kicsit rejtelmes, de nyilván szándákosan), egy vagy két napja, aminek következtében a .info helyett .eu-ként jön be, ami nem lényeges, de (legalábbis számomra) annál fájóbb az, hogy a három fülön nem írja ki az új feliratok számát. Ha ez csak hiba, akkor nem baj, mert úgyis javítva lesz, de ha szándékos, akkor nem lehetne bevezetni egy olyasmi ,,új'' jelzést, mint ami a Carpathians-on is van, ami jelezné az új feliratokat, amit tudok nyugtázni (eltüntetni), és tudom, honnan kell folytatni, mik az újak, mióta utoljára néztem.
Másik jelenség, ami változott, hogy az ősi Operában (12 körül) ismét megjelennek a zászlócskák, és használható az oldal, de az új feliratok száma ott sem jelenik meg a füleken. Nyilván ez nem szándékolt fejlesztés volt  Smile de köszönet érte Smile  
Ha már idekeveredtem, még egy: nem lehetne az oldalszámozást fent is megjeleníteni?
Köszi.

Helló!

Igen, történtek változások, például az infóról átköltöztünk az új feliratok.eu domainre, de ez csak a jéghegy csúcsa.
Az új feliratok számolását szándékosan kapcsoltuk le ideiglenesen, de terveink szerint az is vissza fog majd térni.
Az oldalszámos javaslatot köszi, felírom, aztán majd meglátjuk.
Válaszol
(2022-04-28, 20:20:11)Mor Tuadh Írta: Igen, történtek változások, például az infóról átköltöztünk az új feliratok.eu domainre, de ez csak a jéghegy csúcsa.
Az új feliratok számolását szándékosan kapcsoltuk le ideiglenesen, de terveink szerint az is vissza fog majd térni.

Ezt lécci csináljátok vissza, nekem nagyon hiányzik.
De sztem nem csak nekem.
Válaszol
Ebben a fórummotorban nincs arra beállítás ami ezeket a pókhálókat nem engedné?
Valamikor régen foglalkoztam SMF fórummotorral, abban volt rá opció ami csak az utolsót engedte mindig megjeleníteni, így nagyon zavaró az ilyen pókhálós hozzászólások olvasása.
Köszi előre is és bocs az okoskodásért.

[Kép: pokhalo.jpg]
Válaszol
(2022-04-29, 18:16:35)remi Írta:
(2022-04-28, 20:20:11)Mor Tuadh Írta: Igen, történtek változások, például az infóról átköltöztünk az új feliratok.eu domainre, de ez csak a jéghegy csúcsa.
Az új feliratok számolását szándékosan kapcsoltuk le ideiglenesen, de terveink szerint az is vissza fog majd térni.

Ezt lécci csináljátok vissza, nekem nagyon hiányzik.
De sztem nem csak nekem.

"szándékosan kapcsoltuk le ideiglenesen, de terveink szerint az is vissza fog majd térni."

Ebből mi nem volt egyértelmű? Big Grin
Válaszol
(2022-04-29, 19:48:06)Mor Tuadh Írta: "szándékosan kapcsoltuk le ideiglenesen, de terveink szerint az is vissza fog majd térni."

Ebből mi nem volt egyértelmű? Big Grin

Egyértelműnek egyértelmű, csak gondoltam ha többen is kérjük akkor hátha hamarabb..... Smile
Válaszol
(2022-04-29, 20:52:47)remi Írta:
(2022-04-29, 19:48:06)Mor Tuadh Írta: "szándékosan kapcsoltuk le ideiglenesen, de terveink szerint az is vissza fog majd térni."

Ebből mi nem volt egyértelmű? Big Grin

Egyértelműnek egyértelmű, csak gondoltam ha többen is kérjük akkor hátha hamarabb..... Smile

Nem poénból kapcsoltuk le, dolgozni kell rajta. Wink
Válaszol
Sziasztok segítséget szeretnék kérni van egy felirat ami fent van de sehol sem találok filmet hozzá    .dog (2021) (HMAX.WEB-DL.1080p-playWEB)    https://feliratok.eu/index.php?fid=591841  hmax.web-dl , ezekkel máskor is elekadok ... , valamit rosszul csinálok ?
Válaszol
(2022-05-01, 12:32:26)Major_Imre Írta: Sziasztok segítséget szeretnék kérni van egy felirat ami fent van de sehol sem találok filmet hozzá    .dog (2021) (HMAX.WEB-DL.1080p-playWEB)    https://feliratok.eu/index.php?fid=591841  hmax.web-dl , ezekkel máskor is elekadok ... , valamit rosszul csinálok ?

A playWEB a román FileList saját (internal) releasecsapata, az ő zárt oldalukon találhatóak meg a torrentek: https://filelist.io/
A regisztrációhoz meghívó szükséges, de viszonylag egyszerű bekerülni. Esetleg ide töltögetik át még ezeket http linkekre, de a .dog pont nincs fent: https://hdencode.org/
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Major_Imre
Válaszol
Sziasztok!

Arról esetleg tudtok, hogy a www.feliratok.eu host nem oldható fel? DNS hibát kapok rá.
(ERR_NAME_NOT_RESOLVED)

Köszi, ha ránéztek.
Válaszol
(2022-05-02, 16:17:31)fraviktor Írta: Sziasztok!

Arról esetleg tudtok, hogy a www.feliratok.eu host nem oldható fel? DNS hibát kapok rá.
(ERR_NAME_NOT_RESOLVED)

Köszi, ha ránéztek.

szia! próbáld www nélkül, simán feliratok.eu-val.
//== moly.hu ==/ Sün-fanatikus szoftverfejlesztő /== twitter ==//
Válaszol
(2022-05-02, 18:48:01)Godem Írta:
(2022-05-02, 16:17:31)fraviktor Írta: Sziasztok!

Arról esetleg tudtok, hogy a www.feliratok.eu host nem oldható fel? DNS hibát kapok rá.
(ERR_NAME_NOT_RESOLVED)

Köszi, ha ránéztek.

szia! próbáld www nélkül, simán feliratok.eu-val.

Azt én értem, de alapvetően www-vel is kellene működnie, nem beszélve azokról az appokról/szolgáltatásokról, amik a DNS feloldáshoz használják a www-t is, ami korábban ugye működött, most pedig nem. ?
Válaszol
(2022-05-02, 21:03:29)fraviktor Írta:
(2022-05-02, 18:48:01)Godem Írta:
(2022-05-02, 16:17:31)fraviktor Írta: Sziasztok!

Arról esetleg tudtok, hogy a www.feliratok.eu host nem oldható fel? DNS hibát kapok rá.
(ERR_NAME_NOT_RESOLVED)

Köszi, ha ránéztek.

szia! próbáld www nélkül, simán feliratok.eu-val.

Azt én értem, de alapvetően www-vel is kellene működnie, nem beszélve azokról az appokról/szolgáltatásokról, amik a DNS feloldáshoz használják a www-t is, ami korábban ugye működött, most pedig nem. ?

Nem kell alapvetően működnie, a www egy mezei subdomain, őskori maradvány, nincs már valódi haszna, legjobb esetben is megszokás.
Viszont gondot nem okoz, éjjel bekerült, használhatjátok.
//== moly.hu ==/ Sün-fanatikus szoftverfejlesztő /== twitter ==//
Válaszol
(2022-05-03, 10:20:54)Godem Írta:
(2022-05-02, 21:03:29)fraviktor Írta:
(2022-05-02, 18:48:01)Godem Írta:
(2022-05-02, 16:17:31)fraviktor Írta: Sziasztok!

Arról esetleg tudtok, hogy a www.feliratok.eu host nem oldható fel? DNS hibát kapok rá.
(ERR_NAME_NOT_RESOLVED)

Köszi, ha ránéztek.

szia! próbáld www nélkül, simán feliratok.eu-val.

Azt én értem, de alapvetően www-vel is kellene működnie, nem beszélve azokról az appokról/szolgáltatásokról, amik a DNS feloldáshoz használják a www-t is, ami korábban ugye működött, most pedig nem. ?

Nem kell alapvetően működnie, a www egy mezei subdomain, őskori maradvány, nincs már valódi haszna, legjobb esetben is megszokás.
Viszont gondot nem okoz, éjjel bekerült, használhatjátok.

Köszönjük szépen! Szerintem sokak nevében mondhatom. Smile
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli fraviktor hozzászólását:
  • Godem, Levi
Válaszol
Hello

A Halo - 1x09 - Transcendence (WEBRip-ION10, WEB-AFG, WEB.720p-CAKES, WEB.1080p-CAKES, WEB.2160p-GGEZ, WEB.2160p-GLHF, WEB-DL.2160p-DVSUX)

Jó ehhez:

Halo.S01E09.Transcendence.720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb
Válaszol
Sziasztok,

A "Csevegés mindenféléről" alfórum tetején van ugye ez a linkfejléc:

Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fórumaNyilvános fórumok

[Kép: nav_bit.png] Csevegés mindenféléről

Ha itt megnyomom a "Nyilvános fórumok" linket, akkor időnként ez történik:

   
Vagyis kattintásra el akar menteni egy ilyen krikszkrakszos nevű file-t, ami aztán 0 byte hosszúságú lesz. Huh Smile  Emlékeim szerint csak itt van ilyesmi, más alfórumoknál nincs.

Üdv,
Ralome
Válaszol
(2022-05-22, 20:41:38)Levi Írta: Hello

A Halo - 1x09 - Transcendence (WEBRip-ION10, WEB-AFG, WEB.720p-CAKES, WEB.1080p-CAKES, WEB.2160p-GGEZ, WEB.2160p-GLHF, WEB-DL.2160p-DVSUX)

Jó ehhez:

Halo.S01E09.Transcendence.720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Hasonlót tapasztalok pár hete, itt még nem vettem észre, mondjuk.
Néha észre se veszem böngészés közben és itt-ott letölt ilyen file-okat a firefox.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég