This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sport
Verstappen megnyerte a 2022-es Amerikai Nagydíjat

Nem volt könnyű dolga, köszönhetően a bokszutcai fiaskónak, de megcsinálta és idei 13. futamát is megnyerte. Ezzel utolérte Sebastian Vettelt és Michael Schumachert az egy szezonban megnyert viadalokat tekintve és még lesz lehetősége új rekordot felállítani.

A RB pedig (egyelőre elvileg) a csapatversenyt is behúzta.
A BLM sztárjának viszont idén továbbra sincs győzelme. Blama...
De a legszebb jelenet pár körrel a verseny vége előtt jött... mikor a Red Bullos megelőzte, elkezdett árulkodni a rádióba, hogy az  elhagyta a pályát... aztán 1 körrel később neki is repült a fekete-fehér zászló utolsó figyelmeztetésként, hogy elhagyta a pályát.
Epic..


És a hétvége szomorú híre:
Dietrich Mateschitzről, szombaton, 78 éves korában elhunyt.
Isten nyugosztalja...

https://hu.motorsport.com/f1/news/igy-em.../10389230/
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli csiri bá hozzászólását:
  • l.a.c.y.
Válaszol
Milyen büntit érdemel a Red Bull a költségsapkára vonatkozó szabályok megszegésével?

- pénzbünti (ami valljuk be, fix lófaszt ér, akkor jövőtől minden csapat bevállalja, ugyanis megéri akár 20-30 millióval többet költeni, ha csupán valami pénzbünti jár érte)

- elvenni Harcsaszályú tavalyi címét (akkor kapnának agybajt a cheerie-k és a chachie-k... adná a Nagyszellem)

- 2023-ban büntetőév várjon rájuk, mint a Ferrarira 2020-ban a 2019-es motorcsalás miatt.

Azzal, hogy a Red Bull tavaly csalt, előnybe került úgy a tavalyi, mint az idei meg a jövő évi autójukkal is.
Emlékezzünk a tavalyi Brazil időmérőre, ahol Hamilton kizárták, mert a DRS-e egy milliméterrel a kelleténél jobban nyílt (és persze ki nyomta fel őket, ha nem a Red Bull).
Emlékezzünk a 2019-es Ferrari motorügyre, ami miatt 2020-ban szenvedniük kellett
És emlékezzünk a 2007-es kémbotrányra, ahol a McLarent kizárták a konstruktori bajnokságból és 100 millió dolláros büntit kellett fizessenek mellé.

Ha az FIA nem bünteti meg őket, ahogy az kijár ilyesmiért, örökre oda a sport integritása.

Hogy miről is beszélek?  https://gphirek.origo.hu/f1/20221022-f1-...sarol.html

Persze ilyenkor a csacsikák úgy hallgatnak, mint a szar a fűben, viszont, ha fordítva lett volna... Angel
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Mindig is azt mondogattam, hogy semmi sem fáj jobban, mint az igazság Big Grin

https://hu.motorsport.com/f1/news/versta...i9N_Sw78Nw
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Thumbs Down 
Mikor megmutatkozik az ember valós arca.

avagy Jótett helyébe lóf@szt várj

2021

[Kép: 1624356516e3fc3fc37bd8ec5d969677e15adbcf...e3e30b.jpg]


2022


Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Just gets better and better Big Grin Big Grin Big Grin

https://f1vilag.hu/hirek/verstappen-anyj...t-perezbe/

Süllyedhet még ennél is lejjebb a Verstappen család?
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Kinek drukkoltok a vb-n?

Én Horvátországnak (nem vagyok szaki foci terén, de gondolom, nem lesz könnyű megismételni a 4 évvel ezelőtti teljesítményüket, de míg él az ember... hátha még egy fokkal több is összejön), meg Brazília. Aztán meglátjuk.

Hogyan jutottak be olyan országok, mint Marokkó, Szenegál, Szaud-Arábia, Tunézia, és nincs Olaszország? [Kép: Opera-Snapshot-2022-11-20-201631-nimfomane-com.png]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2022-11-20, 20:19:53)George Bailey Írta: Kinek drukkoltok a vb-n?

Én Horvátországnak (nem vagyok szaki foci terén, de gondolom, nem lesz könnyű megismételni a 4 évvel ezelőtti teljesítményüket, de míg él az ember... hátha még egy fokkal több is összejön), meg Brazília. Aztán meglátjuk.

Hogyan jutottak be olyan országok, mint Marokkó, Szenegál, Szaud-Arábia, Tunézia, és nincs Olaszország? [Kép: Opera-Snapshot-2022-11-20-201631-nimfomane-com.png]

Most kivételesen én is szurkolok a Braziloknak, mert épp itt vagyok  Big Grin
Amúgy Argentína  Heart

Más csoportokból egyszerűbb volt bejutniuk. 
Ezek szinte állandó résztvevők. 
Európából mindig nehezebb.
Válaszol
Ha már foci... miért van az, hogy az összes focista (kis túlzással, de) analfabéta? Huh 
Mikor hallok egy focistát interjút adni, ilyen képet vágok [Kép: Opera-Snapshot-2022-11-02-194504-nimfomane-com.png]

Miért nem lehet úton a mérkőzésekre egy könyvet lapozgatni, legalább néha-néha?

Nyilván az F1-eseknek sincs túl sok iskolájuk, (harcsaszájú Verstappen 17 évesen debütált 2015-ben, szerintem az általánost sem végezte el, Hamilton is nemrég posztolt egy Mercedest dicsőítő dumát, amiben azt írta, hogy ez a csapat tizenéves kora óta egyengette az útját, és mindig kitartott mellette, még akkor is, amikor kicsapták az iskolából (nem tudom, ez hányadik osztályban történt anno), szerintem a tegnap az F1-nek búcsút intő Vettelen kívül senkinek nincs érettségije (és nemcsak a jelenlegi mezőnyre értem), de abban a sportban nem lehet az ember olyan balfasz, mint a segg, mert azt az űrhajónál is bonyolultabb gépet a pilóta meg a csapat együtt építi fel, ami nem lehet könnyű munka.
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2022-11-21, 01:00:58)k11zoltan Írta: Amúgy Argentína  Heart

Akkor remélem, ezt a vs Szaúd-Arábia mérkőzést meg se nézted. Big Grin
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • l.a.c.y.
Válaszol
(2022-11-22, 15:07:23)George Bailey Írta:
(2022-11-21, 01:00:58)k11zoltan Írta: Amúgy Argentína  Heart

Akkor remélem, ezt a vs Szaúd-Arábia mérkőzést meg se nézted. Big Grin

Nekik szurkolok mindig. 
De tudom, hogy nem nyerik meg.  Big Grin
Válaszol
(2022-11-23, 19:15:10)k11zoltan Írta: Nekik szurkolok mindig. 
De tudom, hogy nem nyerik meg.  Big Grin

Elnézve a mai Horvátország-Marokkó mérkőzést, nem kell Nostradamusnak lenni, hogy rájöjjünk, aligha fogják a horvátok sem. Dodgy
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Én szerény személy mától Japán drukker lettem. Big Grin
Eddig Olasz drukker voltam,de sajnos Katarba idén szerintem nem lesznek Vilagbajnokok Sad
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2022-11-23, 20:33:16)Romeoo Írta: Én szerény személy mától Japán drukker lettem. Big Grin
Eddig Olasz drukker voltam,de sajnos Katarba idén szerintem nem lesznek Vilagbajnokok Sad

Gondolom, ott a nézők csak teát ihatnak. Big Grin

Visszasirják a 1936-os Berlini Olimpiát 2018-as oroszországi vb-t. Angel
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
A japán drukkerek a Japán-Németország mérkőzést követően. Cool

[Kép: 9Dnj376.jpeg]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Jöjjön az 1812-es háború 2022-es változata  Cool

[Kép: U3U0JtY.png]

Kíváncsi vagyok, hány amcsi nézi. Big Grin Mondjuk 50-100 000. Mégis, nem egy Super Bowl, amit száz millióan is megnéznek.
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Robin Hoodként osztja a pénzt a portugál meccset is megzavaró hivatásos berohanó, aki ukrán menekülteket is furikázott már...

Grazie mille!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Blackpanther hozzászólását:
  • Maminti, Romeoo
Válaszol
[Kép: Thumbs-Up-Japan-Variation-2-With-Stroke.png]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
1954 Cool Shy

Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • l.a.c.y.
Válaszol
Ünnepeljük meg ezt a győzelmet kis horvát zenévelBig Grin

Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Remélem 60 évesen is tolja..és így fog kinézni Smile


[Kép: 318532805_4533322600125846_2472054776398...e=63930B5D]
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Szaszika hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég