This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
Sziasztok.

A The Crossing iránt érdeklődőknek: sajnos semmi időm nincs most folytatni, de ha valaki szeretné átvenni, átadom. Amennyiben nem, akkor amikor tudom, haladok velük. Három rész lemaradásban vagyok (2.5, mert a 6. félig már kész), próbálom behozni.
Only God can Judge me.

Jelenleg fordítás alatt:
Strangers
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli LXS 5i hozzászólását:
  • nylacika
Válaszol
(2018-05-27, 19:06:55)solo Írta: Sziasztok!

Van valami infó a Netflix -es love sorozatról , ?
a 8.ik rész egy hónapja került fel.

előre is köszönöm a választ,

Szia!

Készül az utolsó négy rész felirata is, jelenleg így állunk:
3x09 - kb. 70%
3x10 - 99%, egy végső egyeztetés kell, a 9-essel együtt kerül majd ki
3x11 - kb. 40%
3x12 - kb. 30%.

Igyekszünk mielőbb kitenni a feliratokat, addig is köszi a türelmet! Smile
Válaszol
Sziasztok érdeklődnék a Chicago pd felirata mikkor várható?
Válaszol
Érdeklődöm a Lucifer + részekhez (25,26) lesz-e felirat?
Válaszol
Sziasztok!
Valami info a Lost in space 8.részéről?
Tudom projectben készül, de kis a soros? Vagyis uh, ezzel a szóval óvatosan kell bánni manapság.. Ki a következő? Kinél kellene érdeklődni?
Válaszol
(2018-05-30, 18:37:22)emesem Írta: Érdeklődöm a Lucifer + részekhez (25,26) lesz-e felirat?

lesz: https://twitter.com/BenderHun/status/100...0294317061
Üdv: Lacika  Blush
Válaszol
(2018-05-30, 18:55:13)Hunique Írta: Sziasztok!
Valami info a Lost in space 8.részéről?
Tudom projectben készül, de kis a soros? Vagyis uh, ezzel a szóval óvatosan kell bánni manapság.. Ki a következő? Kinél kellene érdeklődni?

Most nálam áll a dolog, de egyébként is mindig nálam érdemes érdeklődni, mert a kikerülés úgyis tőlem függ. Egyébként a héten jön a 8. rész.
Válaszol
(2018-05-29, 11:12:30)mantec Írta: T Philkessel!

Bosch S04E05 ?

köszönöm

Egyszerre csinálom az 5. és a 6. részt, eredetileg e hétvége lenne a terv, de a jövő hét hétfő/kedd a valószínűbb.

Szerk.: az elmúlt négy napban egyáltalán nem voltam gépközelben, így nem meglepő módon nem tudtam haladni. Ma estétől azonban már ráérek, a héten megleszek, konkrétabbat nem merek ígérni.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli PhilKessel hozzászólását:
  • Mr. Bishop®
Válaszol
Sziasztok.

Érdeklődnék Blacklist 5x21, 5x22 magyar felirat mikorra várható?

Köszönöm.
Válaszol
(2018-05-31, 10:41:46)JOC27 Írta: Sziasztok.

Érdeklődnék Blacklist 5x21, 5x22 magyar felirat mikorra várható?

Köszönöm.

Hivatalos feliratok kerülnek ki hozzánk, a 21-eshez és 22-eshez eddig még nem elérhető a magyar, úgyhogy várunk.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • nylacika
Válaszol
(2018-04-04, 20:31:00)vbalazs91 Írta: A 4. rész jön a héten. Múlt hétre akartam, csak nem jött össze.

Szia, nem találok újabb infót: van esély a Future Man további részekre? Ha igen, mikor?
Köszönöm.
Válaszol
@Sanders -től kérdezném, hogy tervezi-e tovább a Halt and Catch Fire-t!

Előre is köszönöm a választ!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli gricsi hozzászólását:
  • kata111
Válaszol
(2018-05-31, 11:34:32)sajtipajti Írta:
(2018-04-04, 20:31:00)vbalazs91 Írta: A 4. rész jön a héten. Múlt hétre akartam, csak nem jött össze.

Szia, nem találok újabb infót: van esély a Future Man további részekre? Ha igen, mikor?
Köszönöm.


Várható, de most mindennel el vagyok csúszva, és ez van leghátrébb a sorban. Igyekszem mielőtt beiktatni, de előbb a többi sorozatommal kell haladnom, szóval egyelőre időpontot nem tudok mondani.
Válaszol
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem La.Casa.de.Papel.S01E08 magyar feliratát nem találtam itt az oldalon,de....
Egy másik oldalon megtaláltam(05.08 lett feltöltve) és ami a legfurcsább,hogy Mia & Sagi fordításában.
Miasubs töltötte fel.Ezek szerint már nem fordítanak itt és e is keresem a fordításaikat????

Előre is köszönöm a válaszotokat.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2018-06-02, 22:25:17)Romeoo Írta: Sziasztok!

Lenne egy kérdésem La.Casa.de.Papel.S01E08 magyar feliratát nem találtam itt az oldalon,de....
Egy másik oldalon megtaláltam(05.08 lett feltöltve) és ami a legfurcsább,hogy Mia & Sagi fordításában.
Miasubs töltötte fel.Ezek szerint már nem fordítanak itt és e is keresem a fordításaikat????

Előre is köszönöm a válaszotokat.

A 8. részt valamilyen okból nem küldték be ide, de utána egyébként is abbahagyták a sorozat fordítását, szóval a további részekhez nincs felirat.
Válaszol
(2018-06-02, 22:32:55)vbalazs91 Írta:
(2018-06-02, 22:25:17)Romeoo Írta: Sziasztok!

Lenne egy kérdésem La.Casa.de.Papel.S01E08 magyar feliratát nem találtam itt az oldalon,de....
Egy másik oldalon megtaláltam(05.08 lett feltöltve) és ami a legfurcsább,hogy Mia & Sagi fordításában.
Miasubs töltötte fel.Ezek szerint már nem fordítanak itt és e is keresem a fordításaikat????

Előre is köszönöm a válaszotokat.

A 8. részt valamilyen okból nem küldték be ide, de utána egyébként is abbahagyták a sorozat fordítását, szóval a további részekhez nincs felirat.

Oké,értem.Akkor ti nem is töltitek ide fel.
Végül is "tök mind1",de azért   a 9. részt megcsinálhatták volna hogy teljes legyen az évad,de ez az ÉN véleményem.
Azért köszönöm neked illetve nekik is a fordítást
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Romeoo hozzászólását:
  • bence1237, Reeka
Válaszol
Sziasztok!
Anyák gyöngye(Mom) 5.évad utolsó két részéhez mikorra várható a felirat.?
Köszönöm előre is
Válaszol
Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy a Chicago PD évadzáró részéhez mikor készül el a felirat?

Előre is köszönöm a segítséget!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Bryant56 hozzászólását:
  • kismateka
Válaszol
(2018-06-03, 22:54:42)Bryant56 Írta: Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy a Chicago PD évadzáró részéhez mikor készül el a felirat?

Előre is köszönöm a segítséget!


Engem is érdekelne! Smile
Válaszol
Mrs. Maisel feliratról szeretnék érdeklődni, előre is köszönöm.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 6 Vendég