This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatkritikák
#41
The Americans S01-06 - 9.9/10

Show ContentSpoiler:
Válaszol
#42
The.Handmaids.Tale.S02E02.

De untam ezt a részt.....
Válaszol
#43
Unsolved (aka. Unsolved: The Murders of Tupac and the Notorious B.I.G.) S01 - 6.5/10
Válaszol
#44
Befejeztem a Six Feet Under c. alkotást. Most néztem meg 5. alkalommal, és rájöttem, hogy a 4. alkalomig 10/10 - re értékeltem, de lehet az életkorom előrehaladtával másként tekintek a világra, az elmúlásra, vagy csak simán bölcsebb lettem, de igazából ez a remekmű 11/10!
Az utolsó 10 percről meg eleve csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, hiszen az maga egy sorozattörténelem!
Aki esetleg még nem látta, szerintem adjon neki egy esélytSmile
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli McDoug6lak hozzászólását:
  • Blackpanther, gricsi, Maminti
Válaszol
#45
(2018-07-05, 21:57:00)McDoug6lak Írta: Befejeztem a Six Feet Under c. alkotást. Most néztem meg 5. alkalommal, és rájöttem, hogy a 4. alkalomig 10/10 - re értékeltem, de lehet az életkorom előrehaladtával másként tekintek a világra, az elmúlásra, vagy csak simán bölcsebb lettem, de igazából ez a remekmű 11/10!
Az utolsó 10 percről meg eleve csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, hiszen az maga egy sorozattörténelem!
Aki esetleg még nem látta, szerintem adjon neki egy esélytSmile


Ezelőtt vagy 3 éve én is nekikezdtem, kb. a feléig jutottam, egészen addig amig 

Show Contentspoiler:

Onnan már nem bírtam nézni. Irtó ellenszenves volt az a nő. Cry Rolleyes
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#46
(2018-07-05, 22:37:51)George Bailey Írta:
(2018-07-05, 21:57:00)McDoug6lak Írta: Befejeztem a Six Feet Under c. alkotást. Most néztem meg 5. alkalommal, és rájöttem, hogy a 4. alkalomig 10/10 - re értékeltem, de lehet az életkorom előrehaladtával másként tekintek a világra, az elmúlásra, vagy csak simán bölcsebb lettem, de igazából ez a remekmű 11/10!
Az utolsó 10 percről meg eleve csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, hiszen az maga egy sorozattörténelem!
Aki esetleg még nem látta, szerintem adjon neki egy esélytSmile


Ezelőtt vagy 3 éve én is nekikezdtem, kb. a feléig jutottam, egészen addig amig 

Show Contentspoiler:

Onnan már nem bírtam nézni. Irtó ellenszenves volt az a nő. Cry Rolleyes

Lisa nekem sem volt szimpatikus, sőt olyannyira nem, hogy azóta is rühellem ha bármelyik filmben meglátomSmile
Válaszol
#47
Killing Eve

Évek óta nem láttam ilyen remek sorozatot, egészen mesterien van a főszereplő bérgyilkos (kivégző?) csaj karaktere felépítve, és olyan remek benne a színésznő a hideg kiráz tőle..
történet: egy hivatásos csaj gyilkolász, és ez feltűnik egy londoni iroda kukac elemzőnek, és nyomozás kezdődik, és személyessé válik a kettejük küzdelme
nagyon nagyon ajánlott

9/10
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Szaszika hozzászólását:
  • SergAdama
Válaszol
#48
Who Is America? S01E01-02! - 9.9/10


Show ContentSacha Baron Cohen - Géniusz...:
Válaszol
#49
Preacher 3 évad
Jobb,mint a 2 évad!!
Válaszol
#50
Damnation S01 - 7.5/10

Show ContentEnnyi pont elég volt...:
Válaszol
#51
Marvel's Luke Cage S02 - 6/10

Show ContentEnnyi...:
Válaszol
#52
(2018-07-23, 23:38:38)Szaszika Írta: Killing Eve

Évek óta nem láttam ilyen remek sorozatot, egészen mesterien van a főszereplő bérgyilkos (kivégző?) csaj karaktere felépítve, és olyan remek benne a színésznő a hideg kiráz tőle..
történet: egy hivatásos csaj gyilkolász, és ez feltűnik egy londoni iroda kukac elemzőnek, és nyomozás kezdődik, és személyessé válik a kettejük küzdelme
nagyon nagyon ajánlott

9/10

Az első részt néztem meg de nem nyűgözött le....megmondom őszintén,hogy nem értem ,hogy ez most vígjáték vagy inkább valami más műfaj??
Válaszol
#53
(2018-08-28, 21:22:38)adathor Írta:
(2018-07-23, 23:38:38)Szaszika Írta: Killing Eve

Évek óta nem láttam ilyen remek sorozatot, egészen mesterien van a főszereplő bérgyilkos (kivégző?) csaj karaktere felépítve, és olyan remek benne a színésznő a hideg kiráz tőle..
történet: egy hivatásos csaj gyilkolász, és ez feltűnik egy londoni iroda kukac elemzőnek, és nyomozás kezdődik, és személyessé válik a kettejük küzdelme
nagyon nagyon ajánlott

9/10

Az első részt néztem meg de nem nyűgözött le....megmondom őszintén,hogy nem értem ,hogy ez most vígjáték vagy inkább valami más műfaj??

Nézd végig, utána nyilatkozz
Válaszol
#54
Általában egy rész után döntöm el,hogy folytatom e az új sorozatot vagy nem.
Hogy te milyen kis pukkancs vagy...
Sharp Objects 1*1
Na itt az első rész után tudtam,hogy folytatni szeretném
Remélem nem gond,hogy nyilatkoztam róla?
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli adathor hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
#55
(2018-08-30, 12:58:51)adathor Írta: Sharp Objects 1*1
Na itt az első rész után tudtam,hogy folytatni szeretném

Ennél bénább sorozatot éve óta nem láttam... 5 részig bírtam. Angel
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#56
(2018-08-30, 12:58:51)adathor Írta: Általában egy rész után döntöm el,hogy folytatom e az új sorozatot vagy nem.
Hogy te milyen kis pukkancs vagy...
Sharp Objects 1*1
Na itt az első rész után tudtam,hogy folytatni szeretném
Remélem nem gond,hogy nyilatkoztam róla?

Megbocsáss, de nem értelek, mikor voltam pukkancs? csak azt írtam, hogy nézd meg, és utána biztos nem ez lesz a véleményed, de ez csak egy szerény javaslat volt..ha nem nézed akkor nem
és sosem minősítem azt ki mit néz..mért lenne gond?
ki is a pikírt?
Válaszol
#57
Exclamation 
Légyszi, fejezzétek be a személyeskedést, ez a topic nem arra szolgál.
Van, akinek X sorozat tetszik, van, akinek pedig Y, senki sem egyforma.
Hadd döntse már el mindenki saját maga, mit akar nézni/mi köti le!
A további hasonló, személyeskedő hozzászólások törölve lesznek.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • bubu001, vbalazs91
Válaszol
#58
Patrick Melrose S01 - 7/10

Show ContentSpoiler:
Válaszol
#59
Castle Rock S01E09
Agyam eldobtam!
10/10
Válaszol
#60
Bodyguard

Na, pontosan ilyen egy aktuális valósághű, profin megcsinált politikai, és terror akció minisorozat


9/10


Manifest s01e01


Érdekes koncepció, egy repülő leszállás előtt eltűnik, mindenki meggyászolja szeretteit, és élnek tovább, 5 év telik el, és a gép hirtelen előkerül, és leszáll mindenki döbbenetére, és a gépen lévőknek nem telt el 5 év..
innen indul..

lehet jó lesz ez..kezdés:

8/10
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég