This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
Sziasztok!

Szeretnék érdeklödni, hogy Jessica Jones fordítását folytatni fogják-e? Már csak 4 rész maradt a második évadból, junius 10 óta nem jött új felirat.
Válaszol
(2018-07-25, 10:08:03)Fernie Írta: Sziasztok!

Szeretnék érdeklödni, hogy Jessica Jones fordítását folytatni fogják-e? Már csak 4 rész maradt a második évadból, junius 10 óta nem jött új felirat.

Szia!
Igen, elakadt egy időre a fordítás, de terveink szerint jön majd az utolsó négy rész is. Még egy pici türelmet kérünk.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Riximus hozzászólását:
  • bubu001, Fernie
Válaszol
Tiszteletem!
Én a Netflixes Marvel sorozatok felől érdeklődnék. A JJ 2. évada egy hónapja megállt ami a feliratokat illeti. A Luke Cage meg, ahogy látom fordítót keres. Van valami fejlemény?
Válaszol
(2018-07-25, 19:17:45)róbert.tóth Írta: Tiszteletem!
Én a Netflixes Marvel sorozatok felől érdeklődnék. A JJ 2. évada egy hónapja megállt ami a feliratokat illeti. A Luke Cage meg, ahogy látom fordítót keres. Van valami fejlemény?

Nem másolom be, de eggyel lentebb/feljebb (kinek, hogy van az elrendezés) Riximus már válaszolt egy Jessica Jonest érintő kérdésre. A Luke Cage továbbra is szabad préda. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli eszticsillag hozzászólását:
  • róbert.tóth
Válaszol
Sziasztok!

@mmarci72 - től kérdezném, hogy körülbelül mikorra várhatóak a Salvation 2. évadának fordításai.
Előre is köszönöm.
Üdv.:
lacthedead
Válaszol
(2018-06-01, 19:59:18)vbalazs91 Írta:
(2018-05-31, 11:34:32)sajtipajti Írta:
(2018-04-04, 20:31:00)vbalazs91 Írta: A 4. rész jön a héten. Múlt hétre akartam, csak nem jött össze.

Szia, nem találok újabb infót: van esély a Future Man további részekre? Ha igen, mikor?
Köszönöm.


Várható, de most mindennel el vagyok csúszva, és ez van leghátrébb a sorban. Igyekszem mielőtt beiktatni, de előbb a többi sorozatommal kell haladnom, szóval egyelőre időpontot nem tudok mondani.

Szia, eltelt közel két hónap, tudnál írni valami konkrétabbat/bíztatóbbat ezügyben? Köszönöm!
Válaszol
(2018-07-26, 22:52:00)sajtipajti Írta:
(2018-06-01, 19:59:18)vbalazs91 Írta:
(2018-05-31, 11:34:32)sajtipajti Írta:
(2018-04-04, 20:31:00)vbalazs91 Írta: A 4. rész jön a héten. Múlt hétre akartam, csak nem jött össze.

Szia, nem találok újabb infót: van esély a Future Man további részekre? Ha igen, mikor?
Köszönöm.


Várható, de most mindennel el vagyok csúszva, és ez van leghátrébb a sorban. Igyekszem mielőtt beiktatni, de előbb a többi sorozatommal kell haladnom, szóval egyelőre időpontot nem tudok mondani.

Szia, eltelt közel két hónap, tudnál írni valami konkrétabbat/bíztatóbbat ezügyben? Köszönöm!

Talán most olyan sok minden nincs már előtte. A jövő héten esetleg már lehet belőle valami.
Válaszol
(2018-07-27, 18:32:50)vbalazs91 Írta: Talán most olyan sok minden nincs már előtte. A jövő héten esetleg már lehet belőle valami.

Hurrá! Smile) Smile
Válaszol
A 12 Monkeys 4. évadának további részeiről szeretnék érdeklődni.Előre is köszi! Smile
Válaszol
(2018-07-19, 16:02:34)Riki0113 Írta: Sziasztok! Meg szeretném kérdezni, hogy a Hidden sorozatnak, mikor várható újabb része? fordította @gricsi80 és átnézte Bishop
Előre is köszönöm! Üdv

Kedves @Riki0113 !

Nyaraltam tizenpár napot, természetesen készül az újabb rész, de csak jövő hétre saccolnám!
Válaszol
Nem tudom jó helyre írom e.De a Wynonna Earp 1. évadának második fele, illetve a 2. évada az nem lesz lefordítva? Mert így a 3. évadba nem sok értelme van bekapcsolódni.Köszi előre is! Smile
Válaszol
(2018-07-30, 10:33:58)alex26_forevermagix Írta: Nem tudom jó helyre írom e.De a Wynonna Earp 1. évadának második fele, illetve a 2. évada az nem lesz lefordítva? Mert így a 3. évadba nem sok értelme van bekapcsolódni.Köszi előre is! Smile

mckenzie azt írta, lefordítja majd azokat is, de valószínűleg csak akkor, ha ez az évad lement.
Válaszol
(2018-07-30, 10:33:58)alex26_forevermagix Írta: Nem tudom jó helyre írom e.De a Wynonna Earp 1. évadának második fele, illetve a 2. évada az nem lesz lefordítva? Mert így a 3. évadba nem sok értelme van bekapcsolódni.Köszi előre is! Smile

Értem, köszi Smile Akkor megvárom míg mind elkészül és lesz egy jó nagy dara valamikor Smile
Válaszol
(2018-07-30, 11:10:36)J1GG4 Írta:
(2018-07-30, 10:33:58)alex26_forevermagix Írta: Nem tudom jó helyre írom e.De a Wynonna Earp 1. évadának második fele, illetve a 2. évada az nem lesz lefordítva? Mert így a 3. évadba nem sok értelme van bekapcsolódni.Köszi előre is! Smile

mckenzie azt írta, lefordítja majd azokat is, de valószínűleg csak akkor, ha ez az évad lement.

Igen, tervben van, de az aktuális részeket részesítem előnyben. Azért igyekszem a régebbiekkel is minél gyorsabban haladni. Smile
Fordítás alatt: Wynonna Earp
Új évadra vár: Strike
Válaszol
(2018-07-28, 20:02:41)alex26_forevermagix Írta: A 12 Monkeys 4. évadának további részeiről szeretnék érdeklődni.Előre is köszi! Smile

Szia!

Én dolgozom a következő részen. Csinálom, ahogy időm engedi.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli SergAdama hozzászólását:
  • gricsi
Válaszol
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a Halt and catch fire fordítása fog-e folytatódni?
Köszi előre is.
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli hszabi hozzászólását:
  • 1000tomy, gricsi, kata111
Válaszol
FatterJocco! Tiszteletem! A Condor fordítója vagy, rendkívül izgalmas sorozat, és megállt a fordítás az 5. résznél. Mikor számíthatunk a 6., 7., 8. rész magyar feliratára? Sokan várjuk Smile Az eddigi munkádért pedig hálás köszönet.
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli nkja hozzászólását:
  • kata111, nylacika, Riki0113
Válaszol
szia cassone! érdeklődöm, mikorra várható  a DECEPTION   12. részének a feliratozása?  
jó pihenést ha nyaralsz,  utána  nagyon várjuk...és  előre is köszönöm  a munkádat  Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Cintia58 hozzászólását:
  • nylacika
Válaszol
(2018-08-02, 22:39:01)nkja Írta: FatterJocco! Tiszteletem! A Condor fordítója vagy, rendkívül izgalmas sorozat, és megállt a fordítás az 5. résznél. Mikor számíthatunk a 6., 7., 8. rész magyar feliratára? Sokan várjuk Smile Az eddigi munkádért pedig hálás köszönet.


Bocsánat, volt egy kis nyaralás.  Wink 
Amúgy most küldtem be a hatodikat, nekiállok a hetediknek.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli FatterJocco hozzászólását:
  • nylacika
Válaszol
SZIASZTOK 

ÉRDEKLÖDNÉK, HOGY VALAKI TUDJA-E, HOGY A LACASA DE PAPEL-HEZ MIKOR LESZ FELIRAT A TÖBBI RÉSZHEZ?
MERT CSAK AZ ELSÖ ÉVAD 8. RÉSZÉIG TALÁLTAM MEG, GONDOLOM NEM ÉN VAGYOK AZ EGYETLEN AKI HIÁNYOLJA.
NAGYON KÖSZÖNÖM ELÖRE IS A VÁLASZT BÁRKINEK AKI TUD ERRÖL VALAMIT.

ÜDV TOMMY
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli redtommy hozzászólását:
  • bence1237, George Bailey, Riki0113, uscGhost
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 22 Vendég