This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Könyvmoly
#41
(2018-07-28, 23:16:06)vyland Írta: Amit fentebb írtam, az maga a könyv linkje, lehet is már olvasni, gyerek még az idő  Big Grin Big Grin Big Grin

Michael Moore filmje csak részben szól a Columbineról, alapvetően a fegyverhasználat szabadságáról elmélkedik az öreg. Ha van időd, inkább merülj alá Gus Van Sant világában és nézd meg az Elefántot...

Igen, Mexikóban még csak du. fél 5. Tongue 

Azt hittem, erről az Elefántról beszélsz  Big Grin   https://www.imdb.com/title/tt0080678/
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#42
Ha valakit érdekel ez a könyv, https://moly.hu/konyvek/sue-klebold-napsugaram amit @vyland maerstróval pár hónappal ezelőtt kiveséztünk itt, immáron tölthető az nCore-ról. Shy

Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#43
És most akciós is.  Smile  https://bookline.hu/product/home.action?...&id=288797
Válaszol
#44
(2018-09-24, 21:30:27)Stubnyek Írta: És most akciós is.  Smile  https://bookline.hu/product/home.action?...&id=288797

Én vagy 3000 forintot adtam érte, plusz majdnem 2000 forint postaköltség.

Van még legalább 1-2 könyv, amit előbb-utóbb meg kell vegyek, mert sehol nem találni. Rolleyes

https://moly.hu/konyvek/oliver-sacks-ebredesek  (gondolom, mindenki látta a filmet)

https://moly.hu/konyvek/albert-speer-hit...asa-voltam

De ha valakinek megvan(nak)... you know the drill. Shy
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#45
Thumbs Up 
Én va'l már vagy 3 ház árát költöttem könyvekre, de nem bánom ! Azonban az utóbbi időben már csak elvétve vásárolok, töltök... !
Az uccsó' jelenleg Ken Follett A tűzoszlop c. könyve /a katedrális 3. kötete / mit mondjak róla..? hát, kenfolllett (kaland,dráma,akció,szerelem, ármány,történelem és természetesen sex!) ! Ez a szűz királynő Erzsébet uralkodása alatt játszódik, brutális!
Aki az első kettőt olvasta, annak kötelező ![Kép: thumbsup.png]
Válaszol
#46
(2018-09-25, 22:57:22)hockeyapu Írta: Én va'l már vagy 3 ház árát költöttem könyvekre, de nem bánom ! Azonban az utóbbi időben már csak elvétve vásárolok, töltök... !
Az uccsó' jelenleg Ken Follett A tűzoszlop c. könyve /a katedrális 3. kötete / mit mondjak róla..? hát, kenfolllett (kaland,dráma,akció,szerelem, ármány,történelem és természetesen sex!) ! Ez a szűz királynő Erzsébet uralkodása alatt játszódik, brutális!
Aki az első kettőt olvasta, annak kötelező ![Kép: thumbsup.png]

Kedves hockeyanyu is szeret olvasni? Big Grin
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#47
Heart 
Bocs kicsit késve.
De asszony is szeret olvasni, bár az utóbbi időben nem tudott, a régi tábla nem volt jó a szemének a frankó könyvek nehezek, meg ott is összefutnak a betűk szerinte. Most kap majd új tabot, talán akkormegint falja majd a könyveket, ha nem akkor veszek e-book olvasót hátha ![Kép: heart.png]
Én most az elveszett flotta c. trilógiát olvasom (scifi).[Kép: thumbsup.png]
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli hockeyapu hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
#48
Wink 
Az elveszett flotta I. kötetén vagyok túl, tetszett ! Lessz időm a következő kettőre, sikerült mocskosul megfáznom, olvasáson kívűl semmi ![Kép: wink.png]
Válaszol
#49
Üdv!

Valaki véletlenül nem tud róla, hogy elérhető-e a The Sopranos Sessions című könyv e-könyv olvasóra (epub, mobi, azw3...) valahol?
Erről van szó: https://www.amazon.co.uk/Sopranos-Sessio...192&sr=8-1

Üdv,
Pytta
Válaszol
#50
Igen IP-n fennt van ! Küldtem privit ! Cool
Válaszol
#51
Túl vagyok az Az elveszett flotta I.-III. kötetes középszerű középszaron !
Ettől függetlenül, aki szereti a hadihajócsatákat nonstop az elolvashatja és a slusszpoén is egészen jó. Dodgy
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli hockeyapu hozzászólását:
  • pytta
Válaszol
#52
Obama néni rajongók figyelmébe, immáron tölthető az nCore-ról (vagy ahogy "egyesek" nevezik, nKórság Big Grin ):

[Kép: covers_494117.jpg?1527846711]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#53
(2019-01-21, 19:25:48)George Bailey Írta: Obama néni rajongók figyelmébe, immáron tölthető az nCore-ról (vagy ahogy "egyesek" nevezik, nKórság Big Grin ):

Én a Melanie Trumposat várom, az elvileg sokkal érdekfeszítőbb lesz. Meg hátha telepakolják képekkel... Big Grin Big Grin Big Grin


" If an injury has to be done to a man, it should be so severe that his vengeance need not be feared. "
[Kép: 186px-Machiavelli_Signature.svg.png]
Válaszol
#54
(2019-01-21, 20:43:21)Pirate Írta: Én a Melanie Trumposat várom, az elvileg sokkal érdekfeszítőbb lesz. Meg hátha telepakolják képekkel... Big Grin Big Grin Big Grin


Én inkább elolvasnám Brigitte Macronét, hogy hogyan volt titkos szeretője Philipe Pétainnak meg Albert Lebrunnek. Big Grin
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#55
Jaj ne gonoszkodjatok szegény michelle obamával ! Igenis az eszével lett az aki...  Angel
Egyébként letöltöm, és legalábbis beleolvasok !
Válaszol
#56
(2019-01-21, 22:40:08)hockeyapu Írta: Jaj ne gonoszkodjatok szegény michelle obamával ! Igenis az eszével lett az aki...  Angel
Egyébként letöltöm, és legalábbis beleolvasok !


Én semmi rosszat nem mondtam róla, hisz szinte semmit nem tudok róla (kivéve azt, hogy iiiirttóóóó féltékeny típus, és még a kamerák előtt sem tudja azt álcázni Big Grin).

Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#57
F. óta minden elnökfeleség erősen féltékeny, de vajon miért ? Huh pedig ők mind ... Angel
Válaszol
#58
(2019-01-22, 19:16:59)hockeyapu Írta: F. óta minden elnökfeleség erősen féltékeny, de vajon miért ? Huh pedig ők mind ... Angel

Ki az az "F"? Gerald Ford? John F. Kennedy? Franklin Roosevelt? Franklin Pierce? Vagy Millard Fillmore?   Huh

Ha már akkor leszedted a Michelle Obama könyvet, szedd le még egyszer, mert feltettek egy jobb verziót (azt pedig törölték).
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#59
Régi a 80-as évekből való Robur magazinokat olvasok mostanság, könnyed, olvasmányos, főleg kaland, sci-fi írások vannak benne,
a hosszabbak folytatásos formában.

[Kép: 2chmkc9.jpg]
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Don Camillo hozzászólását:
  • bubu001
Válaszol
#60
(2019-01-23, 23:59:48)George Bailey Írta:
(2019-01-22, 19:16:59)hockeyapu Írta: F. óta minden elnökfeleség erősen féltékeny, de vajon miért ? Huh pedig ők mind ... Angel

Ki az az "F"? Gerald Ford? John F. Kennedy? Franklin Roosevelt? Franklin Pierce? Vagy Millard Fillmore?   Huh

Ha már akkor leszedted a Michelle Obama könyvet, szedd le még egyszer, mert feltettek egy jobb verziót (azt pedig törölték).

orbán f. viktor Big Grin
De szerinted meryik volt ?
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég