This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
#21
A Homeland 7. évadát továbbra is Jessica és hunsubbyme fogja fordítani?  

Csak mert Jessica legtöbb sorozatát leadta (bár erről nem olvastam, hogy leadta volna).
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#22
Biznisz harmadik evadanak a felirata mikor lesz kesz? Smile Heart
Vagy ha kesz van honnan lehet letolteni?Koszonom Heart
Válaszol
#23
(2018-01-03, 17:51:10)Mor Tuadh Írta: Itt lehet érdeklődni az elvállalt fordítások állásáról.

Sziasztok, a Runaways következő részei mikorra várhatóak?Smile És köszi az eddigi feliratokat isBig Grin
Válaszol
#24
(2018-01-08, 10:19:07)barbii.szima Írta:
(2018-01-03, 17:51:10)Mor Tuadh Írta: Itt lehet érdeklődni az elvállalt fordítások állásáról.

Sziasztok, a Runaways következő részei mikorra várhatóak?Smile És köszi az eddigi feliratokat isBig Grin

Egyelőre nem tudom, két kolléga dolgozik rajta.
Válaszol
#25
(2018-01-08, 15:21:51)benny3222 Írta: Számomra nagyon kedves sorozat a the librariansrol tud valaki valamit hogy mikor jön  rá felírat ?

A duplarészek és egyéb elfoglaltságok miatt lemaradtam kicsit, de folyamatban van.
Terveim szerint a következő rész megjelenéséig be is fejezem a hiányzó részeket.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli timrob hozzászólását:
  • BettiPanna
Válaszol
#26
Szia @Bender ! Azt szeretném kérdezni,hogy a Star Trek Discovery 1x10 magyar felirata mikorra várható ? Köszönöm a munkád és a válaszod !
Válaszol
#27
(2018-01-09, 18:19:51)johnnybull Írta: Szia @Bender ! Azt szeretném kérdezni,hogy a Star Trek Discovery 1x10 magyar felirata mikorra várható ? Köszönöm a munkád és a válaszod !

https://twitter.com/BenderHun/status/950816047967371264
Válaszol
#28
A The Girlfriend Experience 2. évad 11, 12, 13, 14, felirata mikor várható?
Válaszol
#29
Szia @vbalazs91 ! Azt szeretném kérdezni,hogy a Future Man magyar feliratai milyen ütemben várhatóak ? Előre is köszönöm a válaszod és a munkátokat SergAdamával !
Válaszol
#30
(2018-01-11, 12:10:28)johnnybull Írta: Szia @vbalazs91 ! Azt szeretném kérdezni,hogy a Future Man magyar feliratai milyen ütemben várhatóak ? Előre is köszönöm a válaszod és a munkátokat SergAdamával !

Projektben készül, tehát nemcsak mi csináljuk, hanem többen együtt. A következő rész leghamarabb jövő héten, de még én sem tudom, a kollégákon múlik most.
Válaszol
#31
Lehet tudni, hogy mikor lesznek meg az The End of the F***ing World további részeinek feliratai?
Előre is köszönöm.
Válaszol
#32
(2018-01-12, 11:31:55)DavidPlangi Írta: Lehet tudni, hogy mikor lesznek meg az The End of the F***ing World további részeinek feliratai?
Előre is köszönöm.

Szia! A következő részt ma küldi Censor, amit reményeim szerint holnap át is tudok nézni.
Fordítások: -
Szünetelő: Doom Patrol, Titans, DC's Legends of Tomorrow
Előfoglalás: -
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Szandii hozzászólását:
  • Reeka
Válaszol
#33
Sziasztok!

Sajnos nem tudom, ki vagy kik fordítják most a Black Mirrort, de tőle/tőlük kérdezném, hogy a legutóbbi évad, a 4. évad hátralévő 3 részéhez (3.,4. és 6. rész) mikor készül el a magyar felirat?

A választ, az eddigi és az ezutáni munkátokat is előre köszönöm!
Válaszol
#34
(2018-01-15, 02:49:40)pinkod Írta: Sziasztok!

Sajnos nem tudom, ki vagy kik fordítják most a Black Mirrort, de tőle/tőlük kérdezném, hogy a legutóbbi évad, a 4. évad hátralévő 3 részéhez (3.,4. és 6. rész) mikor készül el a magyar felirat?

A választ, az eddigi és az ezutáni munkátokat is előre köszönöm!

A következő hetekben. Szerintem két-három héten belül meglesz mindhárom rész.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli vbalazs91 hozzászólását:
  • pinkod
Válaszol
#35
Sziasztok!

A Punisher további részei megközelítőleg mikorra várhatóak?

Előre is köszönöm, bubu
Válaszol
#36
(2018-01-15, 16:09:46)bubu001 Írta: Sziasztok!

A Punisher további részei megközelítőleg mikorra várhatóak?

Előre is köszönöm, bubu

A héten egy rész biztosan érkezik.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli vbalazs91 hozzászólását:
  • bubu001
Válaszol
#37
(2018-01-15, 16:25:54)vbalazs91 Írta:
(2018-01-15, 16:09:46)bubu001 Írta: Sziasztok!

A Punisher további részei megközelítőleg mikorra várhatóak?

Előre is köszönöm, bubu

A héten egy rész biztosan érkezik.

Köszönöm a gyors választ és a feliratokat!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli bubu001 hozzászólását:
  • vbalazs91
Válaszol
#38
(2018-01-15, 03:12:50)vbalazs91 Írta:
(2018-01-15, 02:49:40)pinkod Írta: Sziasztok!

Sajnos nem tudom, ki vagy kik fordítják most a Black Mirrort, de tőle/tőlük kérdezném, hogy a legutóbbi évad, a 4. évad hátralévő 3 részéhez (3.,4. és 6. rész) mikor készül el a magyar felirat?

A választ, az eddigi és az ezutáni munkátokat is előre köszönöm!

A következő hetekben. Szerintem két-három héten belül meglesz mindhárom rész.

Köszi!  Heart Heart Heart
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli pinkod hozzászólását:
  • vbalazs91
Válaszol
#39
Sziasztok! 

 O. J. Made in America minisorozathoz az első rész magyar fordítása elkészült, mikorra várható a többi? 

Rendkívül izgalmas és érdekes volt az első rész!
Válaszol
#40
Sziasztok  Seal Team sorozathoz 3-7. részig elküldtem a magyar feliratot, még lenne nálam a 8-9. rész is,de az eddigiek se kerültek fel.
Nem is fognak? Mert akkor nem töröm magam!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Lexa0810 hozzászólását:
  • tata11
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 13 Vendég