This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
@elsys 
Kérdezném, hogy az In the Dark s04 feliratai jönni fognak-e?

Köszönettel:
ahab
Válaszol
(2022-06-19, 21:29:58)ahab Írta: @elsys 
Kérdezném, hogy az In the Dark s04 feliratai jönni fognak-e?

Köszönettel:
ahab

Szia!

Igen, csinálom majd őket. Fb-n és twitteren szoktam kiírni, hogy hogy állok a részekkel. Az 1. rész felirata valószínűleg jövő hétre lesz meg.
Aktuális fordítás: One of Us Is Lying (s01)
Új évadra vár: In the Dark (s04), Tell Me Your Secrets (s02)

Twitter | Facebook
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli elsys hozzászólását:
  • ahab
Válaszol
Sziasztok, A torony című 3 részes angol sorozatnál "fordítás alatt" megjegyzés van március óta. Olvastam, hogy izgalmas, és szeretem az angol sorikat.
Érdeklődöm, hogy várható még valamikor a magyar felirat? 

Nagyon romlik a hallásom, engem az nem vígasztal, hogy valahol szinkronosan esetleg megtalálható.

Köszönöm a választ előre is. 
Üdv.
Válaszol
(2022-06-23, 16:15:44)obk Írta: Sziasztok, A torony című 3 részes angol sorozatnál "fordítás alatt" megjegyzés van március óta. Olvastam, hogy izgalmas, és szeretem az angol sorikat.

Nagyon romlik a hallásom, engem az nem vígasztal, hogy valahol szinkronosan esetleg megtalálható.

Üdv.

HBO Maxra jött felirattal, neki is álltam az időzítésének, de sajnos fordítógépes, köze nincs sokszor a feliratnak az elhangzottakhoz, úgyhogy várjuk, hátha észreveszik és javítják. Smile
Válaszol
(2022-06-23, 22:33:19)J1GG4 Írta:
(2022-06-23, 16:15:44)obk Írta: Sziasztok, A torony című 3 részes angol sorozatnál "fordítás alatt" megjegyzés van március óta. Olvastam, hogy izgalmas, és szeretem az angol sorikat.

Üdv.

HBO Maxra jött felirattal, neki is álltam az időzítésének, de sajnos fordítógépes, köze nincs sokszor a feliratnak az elhangzottakhoz, úgyhogy várjuk, hátha észreveszik és javítják. Smile

Köszönöm a választ!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli obk hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég