This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
Sziasztok, A torony című 3 részes angol sorozatnál "fordítás alatt" megjegyzés van március óta. Olvastam, hogy izgalmas, és szeretem az angol sorikat.
Érdeklődöm, hogy várható még valamikor a magyar felirat? 

Nagyon romlik a hallásom, engem az nem vígasztal, hogy valahol szinkronosan esetleg megtalálható.

Köszönöm a választ előre is. 
Üdv.
Válaszol
(2022-06-23, 16:15:44)obk Írta: Sziasztok, A torony című 3 részes angol sorozatnál "fordítás alatt" megjegyzés van március óta. Olvastam, hogy izgalmas, és szeretem az angol sorikat.
Érdeklődöm, hogy várható még valamikor a magyar felirat? 

Nagyon romlik a hallásom, engem az nem vígasztal, hogy valahol szinkronosan esetleg megtalálható.

Köszönöm a választ előre is. 
Üdv.

HBO Maxra jött felirattal, neki is álltam az időzítésének, de sajnos fordítógépes, köze nincs sokszor a feliratnak az elhangzottakhoz, úgyhogy várjuk, hátha észreveszik és javítják. Smile
Válaszol
(2022-06-23, 22:33:19)J1GG4 Írta:
(2022-06-23, 16:15:44)obk Írta: Sziasztok, A torony című 3 részes angol sorozatnál "fordítás alatt" megjegyzés van március óta. Olvastam, hogy izgalmas, és szeretem az angol sorikat.
Érdeklődöm, hogy várható még valamikor a magyar felirat? 

Nagyon romlik a hallásom, engem az nem vígasztal, hogy valahol szinkronosan esetleg megtalálható.

Köszönöm a választ előre is. 
Üdv.

HBO Maxra jött felirattal, neki is álltam az időzítésének, de sajnos fordítógépes, köze nincs sokszor a feliratnak az elhangzottakhoz, úgyhogy várjuk, hátha észreveszik és javítják. Smile

Köszönöm a választ!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli obk hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol
@Kly 
Tisztelettel érdeklődnék, hogy az Atlanta további feliratai mikorra várhatóak?

Mindemellett szeretném megköszönni az eddigi munkát!
Válaszol
@elsys 
Hali!

Most már "nem áll fordítás alatt" az In the Dark. Ez azt jelenti mégsem várható az s04?
twitter/facebook-n nem írtál semmit.
Válaszol
@Segédmunkás 

Szia! Érdeklődnék, hogy tervezed-e folytatni a The Capture fordítását?

Előre is köszönöm a választ!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli csb hozzászólását:
  • Gidion, saspafrany
Válaszol
(2022-08-29, 10:20:53)csb Írta: @Segédmunkás 

Szia! Érdeklődnék, hogy tervezed-e folytatni a The Capture fordítását?

Előre is köszönöm a választ!

Ez engem is nagyon érdekelne!
Köszönöm ha elvállalod.
Heart
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli saspafrany hozzászólását:
  • csb, Gidion
Válaszol
sziasztok. 
Esetleg van infó mikor várható felírat a Reservation Dogs - hoz.
a választ előre is köszönöm.
Válaszol
(2022-09-01, 08:51:15)birdman Írta: sziasztok. 
Esetleg van infó mikor várható felírat a Reservation Dogs - hoz.
a választ előre is köszönöm.

Nincs, még nem került fel Disney+-ra a második évad.
Válaszol
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a Nem című filmhez várható-e magyar felirat?

Előre is köszönöm
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Badesz12 hozzászólását:
  • csb
Válaszol
(2022-06-30, 19:38:23)crater Írta: @Kly 
Tisztelettel érdeklődnék, hogy az Atlanta további feliratai mikorra várhatóak?

Mindemellett szeretném megköszönni az eddigi munkát!

@Kly Én is érdeklődnék, hogy mikor várhatóak a maradék részekhez a feliratok? Köszönöm szépen én is az eddigieket, minőségi munka.
Válaszol
Sziasztok, és köszönöm az eddigi sok jó feliratot Nektek! A Clarice nevű sori megakadt májusban. Várható, hogy akár a fordító, akár valaki más végignyomja a maradék epizódokat? Köszi előre is a választ!
Válaszol
sziasztok.
Lehet tudni mikor várható a  Stargirl -hez felírat?
 a választ előre is köszönöm.
Válaszol
(2022-09-17, 11:10:22)birdman Írta: sziasztok.
Lehet tudni mikor várható a  Stargirl -hez felírat?
 a választ előre is köszönöm.

https://www.sorozatjunkie.hu/2022/01/09/...iernaptar/

Elvileg október elsején jön HBO Maxra, szóval akkor.
Válaszol
Szia @Segédmunkás 
Érdeklődnék, hogy várható tőled az 1883 c. sorozat, maradék részéinek felirata? 
Köszönöm!
Válaszol
@Alias Szeretnék érdeklődni, hogy mikorra várható a The Winchesters S01E01 felirata? Heart Már nagyon várós volt a spinoff Heart Előre is köszönöm Heart Heart
Válaszol
Sziasztok!

A From jó ideje "fordítás alatt" áll, hónapokkal ezelőtt volt róla szó, hogy lesz felirat, de azóta nagy a csend. Tudtok róla valamit?

Köszönöm!
Válaszol
(2022-10-22, 17:36:26)Falconer Írta: Sziasztok!

A From jó ideje "fordítás alatt" áll, hónapokkal ezelőtt volt róla szó, hogy lesz felirat, de azóta nagy a csend. Tudtok róla valamit?

Köszönöm!

Elvileg október 29-én érkezik HBO Maxre: https://www.sorozatjunkie.hu/2022/01/09/...iernaptar/
Válaszol
Hali!

A Reservation dogs S02E06 felirat kimaradásának van valami oka, vagy esetleg készülőben van?
Előre is köszi a választ.
Válaszol
(2022-10-23, 16:12:58)LEON Írta: Hali!

A Reservation dogs S02E06 felirat kimaradásának van valami oka, vagy esetleg készülőben van?
Előre is köszi a választ.

Angol nyelvűn kívül semmilyen felirat nem volt elérhető eddig a 6. részhez, ma pótolta a Disney, kitéve.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 12 Vendég