This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
(2020-04-14, 22:43:21)Mor Tuadh Írta:
(2020-04-14, 20:11:55)weletsgoout Írta: Sziasztok!

Minden fordítónak köszönöm eddigi munkáját, nagyon sok filmet és sorozatot nézhettem (és érthettem) meg az ő érdemükből.
Legutóbb a Westworld aktuális részeinek villámgyors fordítását köszönhettem nekik.
Jelenleg két feliratot várok nagyon, az egyik a Siren s03e03 epizódé (Anonymus fordítása) - nem tudom mikorra várható;
illetve egy új filmre lettem kíváncsi: We summon the darkness - ezt szárnyai alá vette már valaki?

Visszajelzésetek előre is köszönöm.

Sokan nem tudják, de az Anonymus névvel kiírt feliratok azért "névtelenek", mert nem mi fordítjuk őket, ez mind hivatalos felirat, amit mi csak "beszerzünk" és beidőzítünk különböző ripekhez. Ugyanígy minden olyan felirat is, aminél esetleg látsz is más nevet, de ott van a (SubRip) megjelölés is.

Köszönöm a visszajelzést Smile
Válaszol
(2020-04-10, 20:09:08)SergAdama Írta:
(2020-04-09, 14:46:29)Oci Írta:
(2019-08-23, 21:04:45)SergAdama Írta:
(2019-08-23, 15:57:39)Oci Írta: Érdeklődnék, hogy a Killjoys fordítása lesz folytatva @SergAdama ? Most állok neki a második évadnak... Smile Előre is köszönöm a választ! Smile

Ha minden igaz, kapok segítséget, úgyhogy valószínű. De ha már van érdeklődő, nagyobb lelkesedéssel térek vissza s sorihoz. Smile

Üdvözletem! @SergAdama Nem sürgetnélek, csak érdeklődnék, hogy áll a projekt? Smile Az érdeklődés továbbra is fennáll a sorozat iránt Big Grin

Szia!

A meglátásod helyes, a projekt áll, bocs. Kicsit terheltek a napjaim mostanság.

Szomorusaggal vagyesen hallom, olvasom. Tudomasul vesszuk.
Válaszol
Sziasztok, 
A segítségeteket szeretném kérni. 
sj001 jelezte, hogy kész van a Hunter (2020) második részével (óriási köszönet), de nem találom sehol. 
Segítenétek? Előre is köszönöm. Köszönjuk a munkátokat! Krisz
Válaszol
(2020-04-20, 11:46:20)debreczenik78 Írta: Sziasztok, 
A segítségeteket szeretném kérni. 
sj001 jelezte, hogy kész van a Hunter (2020) második részével (óriási köszönet), de nem találom sehol. 
Segítenétek? Előre is köszönöm. Köszönjuk a munkátokat! Krisz

Szia!

Azért nem találod az oldalon, mert a szabályaink értelmében az újoncok munkája csak átnézés után kerülhet ki az oldalra, ha megfelelő a minősége. Mivel sokan küldenek be feliratot hozzánk, ezért az átnézés hosszabb időt igényel.
Válaszol
Érdeklődnék, hogy mrgreen viszi-e a Cardinal S04-et is?
Ha jól látom S03-ból még egy rész nincs lefordítva, ha viszi akkor kezdem szedni a 4. szezont is.
Előre is köszi!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli remi hozzászólását:
  • goodm, Susanne60
Válaszol
(2020-04-20, 12:30:48)eszticsillag Írta:
(2020-04-20, 11:46:20)debreczenik78 Írta: Sziasztok, 
A segítségeteket szeretném kérni. 
sj001 jelezte, hogy kész van a Hunter (2020) második részével (óriási köszönet), de nem találom sehol. 
Segítenétek? Előre is köszönöm. Köszönjuk a munkátokat! Krisz

Szia!

Azért nem találod az oldalon, mert a szabályaink értelmében az újoncok munkája csak átnézés után kerülhet ki az oldalra, ha megfelelő a minősége. Mivel sokan küldenek be feliratot hozzánk, ezért az átnézés hosszabb időt igényel.

Szia, köszönöm a segitséget és a munkátokat!
Válaszol
(2020-04-23, 18:00:17)remi Írta: Érdeklődnék, hogy mrgreen viszi-e a Cardinal S04-et is?
Ha jól látom S03-ból még egy rész nincs lefordítva, ha viszi akkor kezdem szedni a 4. szezont is.
Előre is köszi!

Igen, ahogy végeztem a harmadikkal, belekezdek a negyedikbe, szóval szedheted. Smile
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli mrgreen hozzászólását:
  • balukapitany5, kata111, Susanne60
Válaszol
Sziasztok!

 Érdeklődnék, hogy az Egy esős nap New York-ban , Woody-tól mikorra várható?
 Úgy látom már régóta áll a dolog.
 Köszi, előre is a választ.
Válaszol
(2020-04-24, 21:00:59)Ascension Írta: Sziasztok!

 Érdeklődnék, hogy az Egy esős nap New York-ban , Woody-tól mikorra várható?
 Úgy látom már régóta áll a dolog.
 Köszi, előre is a választ.

Honnan veszed, hogy bárki is nekiállt? Smile
Nemsokára ki kéne jönnie DVD-n/BluRayen Magyarországon is, amellett minden bizonnyal lesz magyar felirat is, az majd kikerül hozzánk.
Válaszol
(2020-04-24, 23:01:16)J1GG4 Írta:
(2020-04-24, 21:00:59)Ascension Írta: Sziasztok!

 Érdeklődnék, hogy az Egy esős nap New York-ban , Woody-tól mikorra várható?
 Úgy látom már régóta áll a dolog.
 Köszi, előre is a választ.

Honnan veszed, hogy bárki is nekiállt? Smile
Nemsokára ki kéne jönnie DVD-n/BluRayen Magyarországon is, amellett minden bizonnyal lesz magyar felirat is, az majd kikerül hozzánk.

Jaaa, nem tudtam, hogy így megy. Akkó várok tovább!   De azért csipkedjétek magatokat gyerekek!

Ja, és igazítsátok hozzá az mkv-hoz is. köszi!
Válaszol
(2020-04-24, 11:13:57)mrgreen Írta:
(2020-04-23, 18:00:17)remi Írta: Érdeklődnék, hogy mrgreen viszi-e a Cardinal S04-et is?
Ha jól látom S03-ból még egy rész nincs lefordítva, ha viszi akkor kezdem szedni a 4. szezont is.
Előre is köszi!

Igen, ahogy végeztem a harmadikkal, belekezdek a negyedikbe, szóval szedheted. Smile

Köszi szépen a fordítást és a választ is!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli remi hozzászólását:
  • goodm
Válaszol
(2020-04-24, 23:30:30)Ascension Írta:
(2020-04-24, 23:01:16)J1GG4  Jaaa, nem tudtam, hogy így megy. Akkó várok tovább!   De azért csipkedjétek magatokat gyerekek! Írta:
(2020-04-24, 21:00:59)Ascension Írta: Sziasztok!

 Érdeklődnék, hogy az Egy esős nap New York-ban , Woody-tól mikorra várható?
 Úgy látom már régóta áll a dolog.
 Köszi, előre is a választ.

Ha csak nem csinálsz vmi kihívást,  hogy minden WA filmet ki akarsz pipálni, szerintem gondold át. Nekem a jó filmjei a kedvencek közé tartoznak, az Annie Hall pl a legfantasztikusabb film ever, de ez a rémület a Rómából szeretettel-nél is rosszabb. Annyira rossz, hogy szinte felbasz, miért pazaroltam rá az időt. Inkább dobd be a Manhattant, vagy vmelyik másikat még 1x Big Grin
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
Válaszol
(2020-04-25, 12:01:35)marcoverde Írta: Ha csak nem csinálsz vmi kihívást,  hogy minden WA filmet ki akarsz pipálni, szerintem gondold át. Nekem a jó filmjei a kedvencek közé tartoznak, az Annie Hall pl a legfantasztikusabb film ever, de ez a rémület a Rómából szerettel-nél is rosszabb. Annyira rossz, hogy szinte felbasz, miért pazaroltam rá az időt. Inkább dobd be a Manhattant, vagy vmelyik másikat még 1x Big Grin
Nézd ízlések és pofonok. A régebbi filmjei nekem annyira nem jönnek át, jobban kedvelem a WA újhullámot. Megmondom miért: mert filozófiával foglalkozom 40 éve és ezek a filmek olyan információkat (talányokat) és üzeneteket tartalmaznak, amik nem hazudok, de kb. pár  száz vagy legfeljebb pár ezer ember érthet a világon.  Az abszurd alakban is volt pár nagyon durva üzenet, de szinte mindegyikben. (Óriáskerék, Match point, Férfit látok álmaidban) Míg a régebbi filmjeibe verbálisan kimondja amit gondol, az újhullámos WA filmekben nem mondja ki verbálisan, hanem filozófiai talányok, homályos utalások , titkos üzenetek vannak. Ezért én inkább az újabb filmjeit preferálom. Ezek a filozófiai talányok érdekelnek, maga Woody iránt annyira nem rajongok, mert azért van egy nagy adag zsidó humor és cinizmus is ezekben a filmekben, meg egyéb másért sem, de az itt nem publikus.
Válaszol
Abban egyet értünk, hogy ízlések és pofonok. Nem az új filmjeivel van baj, a Matchpointot például pont nagyon szeretem. Amellett megtiszteltetés, hogy a bolygó legavatottabb párezrének egyikével beszélhetek Big Grin
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli marcoverde hozzászólását:
  • gricsi, Maminti, Mor Tuadh
Válaszol
(2020-04-25, 13:58:37)marcoverde Írta: Abban egyet értünk, hogy ízlések és pofonok. Nem az új filmjeivel van baj, a Matchpointot például pont nagyon szeretem. Amellett megtiszteltetés, hogy a bolygó legavatottabb párezrének egyikével beszélhetek Big Grin

Ezekre a régi filmesekre még érdemes odafigyelni (Roman Polanski, Spielberg, Stanley Kubrick aki már nincs, Robert Redford, Woody, Scorsese stb.), mert úgy néz ki, hogy ha ezek kihalnak, akkor kihal vele az "üzenet", a talány is. A régiek is többnyire kamut forgattak, de elrejtettek üzeneteket is. Ezek a mai filmesek csak és kizárólag kamut forgatnak, semmitmondó dezinformatív ökörségeket. Még nézni is rossz. Persze, hogy ki mit lát meg egy filmben ez erősen szubjektív dolog, én azt mondom, hogy a magyar "népléleknek" nincs irányultsága bizonyos dolgok felé. Egyszerűen nem képes befogadni bizonyos dolgokat. Más népeknél sem hiszem, hogy jobb a helyzet.
eszticsillag megjegyzése 2020-04-25, 16:01:30:
Rendbe tettem a hozzászólásaidat, mert átláthatatlan volt. Légy szíves, legközelebb figyelj rá, hogy ne az idézetbe írj, hanem az alá!
Válaszol
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a Cardinal 3. évad utolsó, azaz hatodik részének a magyar felirata mikorra várható? A 4. évad is érdekelne, mert nagyon jó a sorozat, ezért bármeddig tudok várni rá.  Wink
Válaszol
(2020-04-26, 11:34:03)Binya Írta: Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a Cardinal 3. évad utolsó, azaz hatodik részének a magyar felirata mikorra várható? A 4. évad is érdekelne, mert nagyon jó a sorozat, ezért bármeddig tudok várni rá.  Wink

Szia!

Holnapra, de legkésőbb keddre megleszek vele. A negyedik évadhoz is jönnek majd a feliratok, nagyjából ugyanabban a ritmusban (hetente-ötnaponta), mint a harmadikhoz.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli mrgreen hozzászólását:
  • goodm, kata111
Válaszol
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a Gangs of London c. sorozat magyar felirata mikorra várható?

Köszi, előre is a választ. Smile
Válaszol
(2020-04-29, 10:46:55)heyo_ Írta: Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a Gangs of London c. sorozat magyar felirata mikorra várható?

Köszi, előre is a választ. Smile

Szia!

Majd ha valaki elvállalja fordításra, vagy lesz hozzá SubRip.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli eszticsillag hozzászólását:
  • gricsi
Válaszol
(2020-04-29, 11:21:21)eszticsillag Írta:
(2020-04-29, 10:46:55)heyo_ Írta: Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a Gangs of London c. sorozat magyar felirata mikorra várható?

Köszi, előre is a választ. Smile

Szia!

Majd ha valaki elvállalja fordításra, vagy lesz hozzá SubRip.

Meg ha lesz hozzá angol felirat. Smile
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli marcoverde hozzászólását:
  • gricsi
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 7 Vendég