This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
Thumbs Up 
(2018-06-04, 19:00:53)opelgeza Írta: Mrs. Maisel feliratról szeretnék érdeklődni, előre is köszönöm.

Csatlakozom !?
Válaszol
Érdeklődnék, hogy a Flash fordítása hogy áll @vbalazs91 ?
Köszönöm az eddigi fordításokat Smile
Válaszol
Kedves Matyika29!
Chicago PD S05E22 feliratra mikor számíthatunk?
Köszönettel:
kazimir
Válaszol
(2018-06-05, 12:11:00)kazimir Írta: Kedves Matyika29!
Chicago PD S05E22 feliratra mikor számíthatunk?
Köszönettel:
kazimir

Írtam neki mailt, az alábbi választ kaptam:

Idézet:Sajnos meghalt a gépem... gyakorlatilag már kész voltam és elszállt a vinyóm, rajta minden dolgommal együtt.
Úgy van, hogy csütörtökön kapom vissza... ha ez megtörténik, vasárnapra megcsinálom.
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • kata111, kismateka, nylacika
Válaszol
(2018-06-05, 13:17:57)J1GG4 Írta:
(2018-06-05, 12:11:00)kazimir Írta: Kedves Matyika29!
Chicago PD S05E22 feliratra mikor számíthatunk?
Köszönettel:
kazimir

Írtam neki mailt, az alábbi választ kaptam:

Idézet:Sajnos meghalt a gépem... gyakorlatilag már kész voltam és elszállt a vinyóm, rajta minden dolgommal együtt.
Úgy van, hogy csütörtökön kapom vissza... ha ez megtörténik, vasárnapra megcsinálom.
Szólj majd neki, hogy a google drive ingyenes 15Gb-ig email címenként. Smile
Folyamatos automata mentés is beállítható...
Nem ártana használnia, hogy az ilyen copásokat elkerülje... Wink
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • kata111, nylacika
Válaszol
Tisztelettel erdeklodnek, hogy a The blacklist utolso ket reszet forditja valaki? ha igen kb mikor varhato?
Koszonet.
Válaszol
(2018-06-05, 21:46:01)miciur Írta: Tisztelettel erdeklodnek, hogy a The blacklist utolso ket reszet forditja valaki? ha igen kb mikor varhato?
Koszonet.

Nemrég kérdezték, a válasz változatlan.

(2018-05-31, 11:04:45)J1GG4 Írta:
(2018-05-31, 10:41:46)JOC27 Írta: Sziasztok.

Érdeklődnék Blacklist 5x21, 5x22 magyar felirat mikorra várható?

Köszönöm.

Hivatalos feliratok kerülnek ki hozzánk, a 21-eshez és 22-eshez eddig még nem elérhető a magyar, úgyhogy várunk.
Válaszol
(2018-06-05, 13:17:57)J1GG4 Írta:
(2018-06-05, 12:11:00)kazimir Írta: Kedves Matyika29!
Chicago PD S05E22 feliratra mikor számíthatunk?
Köszönettel:
kazimir

Írtam neki mailt, az alábbi választ kaptam:

Idézet:Sajnos meghalt a gépem... gyakorlatilag már kész voltam és elszállt a vinyóm, rajta minden dolgommal együtt.
Úgy van, hogy csütörtökön kapom vissza... ha ez megtörténik, vasárnapra megcsinálom.

Köszönöm szépen a segítségedet, kérlek, továbbítsd neki is köszönetemet!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli kazimir hozzászólását:
  • kismateka
Válaszol
(2018-05-29, 08:30:11)Magenta99 Írta: Sziasztok!

Van valami info az American Crime Story fordításáról?
Több, mint 2 hónapja várunk a 7-9. részre.

Nem vállalná el valaki?
Ezer köszönet érte!

Üdv,Magenta

Nem te vagy az első aki reklamálja, és aki nem kap választ. Twitteren köszönetet mondtam a fordítók munkájáért, majd szembesítettem a fordítót hazugságaival... hétről hétre tolta ki az elkészülés idejét. A legutólsó időpont május vége volt. A legszomorúbb az egészben, hogy kétszer is láttam, lett volna aki átvállalja fordítást. Erre letiltott a Twitteren.   Ez van.     Sad
Válaszol
(2018-06-06, 15:33:30)Sagi Írta:
(2018-05-29, 08:30:11)Magenta99 Írta: Sziasztok!

Van valami info az American Crime Story fordításáról?
Több, mint 2 hónapja várunk a 7-9. részre.

Nem vállalná el valaki?
Ezer köszönet érte!

Üdv,Magenta

Nem te vagy az első aki reklamálja, és aki nem kap választ. Twitteren köszönetet mondtam a fordítók munkájáért, majd szembesítettem a fordítót hazugságaival... hétről hétre tolta ki az elkészülés idejét. A legutólsó időpont május vége volt. A legszomorúbb az egészben, hogy kétszer is láttam, lett volna aki átvállalja fordítást. Erre letiltott a Twitteren.   Ez van.     Sad

A Sorozatfordítás bejelentése topikban bejelentésre került, hogy Krieger bajtárs elvállalta az utolsó két részt.
Üdv,
teddypicker
Válaszol
Sokan kérdeztek a PD uccsó részével kapcsolatban... jó hír, újra van gépem!!! Smile
Holnap nekiállok, és úgy vasárnapra valószínűleg meglesz.
Még egy kis türelem, srácok.
Mindig légy önmagad.
Kivéve, ha Batman lehetsz... akkor inkább légy Batman!  Cool
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Matyika29 hozzászólását:
  • kata111, kismateka, nylacika
Válaszol
Azt  szeretném  kérdezni   ,  hogy  mikor  lesz  a

Designated Survivor 2ik  évadjának  évad felirat pakkja  ?

Úgy  vettem  észre  hogy  a  neten  csak  néhány epizód  magyar  felirata  van  fenn .

A  sorozat  nagyon jó  első  évaddal indult  és   nem  tudni  miért  de  a  második évad  

feliratai  vagy  nem  készültek  mind  el  vagy  csak én  nem találom  öket.
Válaszol
(2018-06-08, 09:34:19)zimike Írta: Azt  szeretném  kérdezni   ,  hogy  mikor  lesz  a

Designated Survivor 2ik  évadjának  évad felirat pakkja  ?

Úgy  vettem  észre  hogy  a  neten  csak  néhány epizód  magyar  felirata  van  fenn .

A  sorozat  nagyon jó  első  évaddal indult  és   nem  tudni  miért  de  a  második évad  

feliratai  vagy  nem  készültek  mind  el  vagy  csak én  nem találom  öket.

Designated Survivor 2. évad magyar felirat az oldalról:

https://www.feliratok.info/index.php?sea...=0&tab=all

A 22 részes évadból jelenleg 16 résznek készült el a fordítása, évadpakkol a teljes 22 rész után várj... Big Grin
Válaszol
Hello @Bender!

Csak érdeklődési szinten,hogy kb milyen ütembe fognak jönni a feliratok a Cloak & Dagger-hez hogy kiment sajna  a Lucifer. Confused

Előre is thanks

"Gondoltam, belövöm magamnak erre a nyárra mini fordítási projektnek a holnapután induló Cloak & Dagger sorozatot, ha nincs ellene senkinek kifogása. (Természetesen dupla premierrel indul maga a sorozat)."

Bender
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2018-06-06, 16:22:20)teddypicker Írta:
(2018-06-06, 15:33:30)Sagi Írta:
(2018-05-29, 08:30:11)Magenta99 Írta: Sziasztok!

Van valami info az American Crime Story fordításáról?
Több, mint 2 hónapja várunk a 7-9. részre.

Nem vállalná el valaki?
Ezer köszönet érte!

Üdv,Magenta

Nem te vagy az első aki reklamálja, és aki nem kap választ. Twitteren köszönetet mondtam a fordítók munkájáért, majd szembesítettem a fordítót hazugságaival... hétről hétre tolta ki az elkészülés idejét. A legutólsó időpont május vége volt. A legszomorúbb az egészben, hogy kétszer is láttam, lett volna aki átvállalja fordítást. Erre letiltott a Twitteren.   Ez van.     Sad

A Sorozatfordítás bejelentése topikban bejelentésre került, hogy Krieger bajtárs elvállalta az utolsó két részt.
Üdv,
teddypicker

Sziasztok,

Még egy pár nap türelmet kérek. Nagyon nem siettem a 8-9. résszel mert láttam, hogy még a 7. sincs kész. De ma olvastam az üzenetet amiben Kai megkért, hogy csináljam a 7. rész felét is. Úgyhogy annak holnap neki is ugrok. Amint össze tudom hegeszteni a két felet, már küldöm is be.
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Krieger hozzászólását:
  • bubu001, nylacika, Sagi
Válaszol
Sziasztok, @vbalazs91 től érdeklődnék a Humans
feliratai felől, hogy úgy saccperkábéra mikorra várható/ak?
Köszönöm! Smile
Válaszol
(2018-05-30, 21:20:21)vbalazs91 Írta:
(2018-05-30, 18:55:13)Hunique Írta: Sziasztok!
Valami info a Lost in space 8.részéről?
Tudom projectben készül, de kis a soros? Vagyis uh, ezzel a szóval óvatosan kell bánni manapság.. Ki a következő? Kinél kellene érdeklődni?

Most nálam áll a dolog, de egyébként is mindig nálam érdemes érdeklődni, mert a kikerülés úgyis tőlem függ. Egyébként a héten jön a 8. rész.

És a 9. rész? Angel
Válaszol
(2018-06-09, 19:27:03)Krieger Írta:
(2018-06-06, 16:22:20)teddypicker Írta:
(2018-06-06, 15:33:30)Sagi Írta:
(2018-05-29, 08:30:11)Magenta99 Írta: Sziasztok!

Van valami info az American Crime Story fordításáról?
Több, mint 2 hónapja várunk a 7-9. részre.

Nem vállalná el valaki?
Ezer köszönet érte!

Üdv,Magenta

Nem te vagy az első aki reklamálja, és aki nem kap választ. Twitteren köszönetet mondtam a fordítók munkájáért, majd szembesítettem a fordítót hazugságaival... hétről hétre tolta ki az elkészülés idejét. A legutólsó időpont május vége volt. A legszomorúbb az egészben, hogy kétszer is láttam, lett volna aki átvállalja fordítást. Erre letiltott a Twitteren.   Ez van.     Sad

A Sorozatfordítás bejelentése topikban bejelentésre került, hogy Krieger bajtárs elvállalta az utolsó két részt.
Üdv,
teddypicker

Sziasztok,

Még egy pár nap türelmet kérek. Nagyon nem siettem a 8-9. résszel mert láttam, hogy még a 7. sincs kész. De ma olvastam az üzenetet amiben Kai megkért, hogy csináljam a 7. rész felét is. Úgyhogy annak holnap neki is ugrok. Amint össze tudom hegeszteni a két felet, már küldöm is be.

Köszönjük!
Válaszol
(2018-06-10, 17:40:32)radi8tor Írta:
(2018-05-30, 21:20:21)vbalazs91 Írta:
(2018-05-30, 18:55:13)Hunique Írta: Sziasztok!
Valami info a Lost in space 8.részéről?
Tudom projectben készül, de kis a soros? Vagyis uh, ezzel a szóval óvatosan kell bánni manapság.. Ki a következő? Kinél kellene érdeklődni?

Most nálam áll a dolog, de egyébként is mindig nálam érdemes érdeklődni, mert a kikerülés úgyis tőlem függ. Egyébként a héten jön a 8. rész.

És a 9. rész? Angel

Meglátjuk, sikerül-e éjszaka kisajtolni magamból.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli vbalazs91 hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
(2018-06-10, 10:59:30)Necross Írta: Sziasztok, @vbalazs91 től érdeklődnék a Humans
feliratai felől, hogy úgy saccperkábéra mikorra várható/ak?
Köszönöm! Smile

Igyekszem a napokban megcsinálni az 1. részt, már nincs olyan nagyon sok belőle.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli vbalazs91 hozzászólását:
  • Riki0113
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég