This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
(2018-09-01, 14:43:05)eszticsillag Írta:
(2018-09-01, 14:38:27)csicseri Írta: Kedves Fordítók!

Sajnos nem tudom, ki tudna segíteni ezért is írok ide. Nagyon szeretném kérni a sorozat fordítóját VandaTheVampire-t , aki szerintem fantasztikusan jól fordította le az eddigi részeket, ha ideje engedi nagy örömet szerezne ha  lefordítaná a Endeavour 5 évadának utolsó 2 részét.
Előre is hálás köszönet, ha esetleg valaki  más fordítaná le Neki is hatalmas  köszönet részemről! Köszönöm szépen előre is!

Egy hónapja rákérdeztem nála, számíthatunk-e további feliratokra (mivel más is érdeklődött), akkor ezt a választ kaptam:

"Igen, tudom, hogy sokan várják, mindenképpen be fogom fejezni, de eddig a 3. évad szinkronján dolgoztam, ezért kicsit megcsúsztak a dolgok Smile
Szóval, nincs elfelejtve, a következő hetekben szeretném befejezni, annál is inkább, mert jövőre jön az újabb évad.
Köszi a többiek eddigi türelmét is, és hamarosan érkezik a maradék két rész."

Nagyon szépen köszönöm! Hipp-Hurrá! Éljen Rolleyes Smile
Válaszol
Sziasztok!

Ezzel kapcsolatban nem tudom hova írjak, remélem a megfelelő topicban vagyok Smile

Ma kaptam meg az új gépem, kb 1-2 hónapig nem volt gépem. 
Így feljöttem ide bepótolni a lemaradásom a 12 Monkeys sorozatból, és meglepődve vettem észre, hogy a negyedik évad fordítása leállt. 4x03 -ig lett lefordítva, és utána semmi. 

Van valakinek információja erről? Előre is köszönöm a válaszokat!
[Kép: XbpNJu.jpg]
EVERYTHING THAT HAS A BEGINNING, HAS AN ENDING.
Válaszol
(2018-09-01, 20:07:18)Matrix Írta: Sziasztok!

Ezzel kapcsolatban nem tudom hova írjak, remélem a megfelelő topicban vagyok Smile

Ma kaptam meg az új gépem, kb 1-2 hónapig nem volt gépem. 
Így feljöttem ide bepótolni a lemaradásom a 12 Monkeys sorozatból, és meglepődve vettem észre, hogy a negyedik évad fordítása leállt. 4x03 -ig lett lefordítva, és utána semmi. 

Van valakinek információja erről? Előre is köszönöm a válaszokat!

Folytatjuk természetesen, csak nem vagyunk rá sokan, és aki van, annak is kevés az ideje. A 4. rész terveim szerint holnap érkezik, az 5. pedig talán még a jövő héten, bár erről még egyeztetnünk kell.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli vbalazs91 hozzászólását:
  • Matrix
Válaszol
Szia,
Értem, köszönöm szépen a felvilágosítást! Smile
Akkor továbbra is várunk sok szeretettel a fordításaid Smile
[Kép: XbpNJu.jpg]
EVERYTHING THAT HAS A BEGINNING, HAS AN ENDING.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Matrix hozzászólását:
  • vbalazs91
Válaszol
A Very English scandal 3. és egyben az utolsó részének magyar felirata mikor várható?
Válaszol
(2018-09-02, 17:27:20)Bence22 Írta: A Very English scandal 3. és egyben az utolsó részének magyar felirata mikor várható?

Kedves Bence22!

Ma fejeztem be, még átnézem, utána beküldöm. Így pár nap és fent lesz, ha minden igaz! Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli kkata hozzászólását:
  • press68
Válaszol
(2018-08-30, 12:36:43)Arum Írta: Kedves Fordítók, az alábbi sorozatok további feliratairól szeretnék érdeklődni:

@FeanorB, The  Durrells
@kkata, A Very English Scandal utolsó, 3-ik része

Köszönöm.

Engem is nagyon érdekelne a Durrells sorozat fordításának sorsa. Legutóbbi infóm @FeanorB irányából, hogy folytatja és nem szeretné leadni, pedig volt itt már jelentkező aki átvette volna. Úgy gondolom FeanorB nagyon szép munkát végzett a sorozat eddigi évadaival, sajnálnám, ha nem folytatná, de valahogy nagyon elakadt a dolog Sad
Válaszol
Ozarkkal mi a helyzet ? Sad
Válaszol
(2018-09-04, 21:12:54)hockeyapu Írta: Ozarkkal mi a helyzet ? Sad

Mint láthatod az oldalon kiírva, semmi, fordítót keres.
Válaszol
(2018-09-04, 19:38:10)Kedves @fono és @Arum!  Nagyon köszönöm az érdeklődést, az az igazság, hogy sajnos nem valami motiváló úgy fordítani, hogy már kinn van a szinkronos változat is, persze örülök, hogy a királyi tévé megvette ezt az igényes és szórakoztató sorozatot, így többen láthatják, mint eddig összesen a feliratos változatot. Másrészről nagyon kevés időm van rá, viszont nemrég megnéztem egy részt szinkronosan és nem voltam vele elégedett, mert sok mindent ferdítenek benne. De most kezdődik az őszi időszak, talán többet tudok foglalkozni vele. Ha 2-3 héten belül nem tudom folytatni, akkor pedig leadom, hogy másnak is adjak lehetőséget, ha szeretné. Köszi!! fono Írta:
(2018-08-30, 12:36:43)Arum Írta: Kedves Fordítók, az alábbi sorozatok további feliratairól szeretnék érdeklődni:

@FeanorB, The  Durrells
@kkata, A Very English Scandal utolsó, 3-ik része

Köszönöm.

Engem is nagyon érdekelne a Durrells sorozat fordításának sorsa. Legutóbbi infóm @FeanorB irányából, hogy folytatja és nem szeretné leadni, pedig volt itt már jelentkező aki átvette volna. Úgy gondolom FeanorB nagyon szép munkát végzett a sorozat eddigi évadaival, sajnálnám, ha nem folytatná, de valahogy nagyon elakadt a dolog Sad
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli FeanorB hozzászólását:
  • fono, jpm2005
Válaszol
Thumbs Up 
Sziasztok !

Szeretnék érdeklődni, hogy a Wynonna Earp 3. évad 6. 7 . részének fordítása mikorra várható ?
Válaszol
(2018-09-06, 10:03:37)drpalcsi Írta: Sziasztok !

Szeretnék érdeklődni, hogy a Wynonna Earp 3. évad 6. 7 . részének fordítása mikorra várható ?

Szia!

A 6. részt most küldtem be, a 7. egy héten belül biztos kész lesz. Sok volt a túlóra mostanában, úgyhogy kicsit elcsúsztam, de igyekszem felzárkózni.
Fordítás alatt: Wynonna Earp
Új évadra vár: Strike
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli mckenzie hozzászólását:
  • drpalcsi
Válaszol
A Younger évadzáró része mikorra várható?
Válaszol
Kérdezem   Matyika 29-től,  mikorra várható   TAKE  TWO  10.  rész  felirata?
nagyon köszönöm  Smile
Válaszol
Helló, jó híreim vannak, beküldtem az Endeavour 505-öt! :Big Grin Most 2 hétre elutazom, de utána befejezem az utolsó részt is kisvártatva.
Endeavour is my life.
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli vandathevampire hozzászólását:
  • bubu001, kollárné.cserkesz-erzsébet, obk
Válaszol
Érdeklődni szeretnék mikor lesz Yellowstone évadzáró felirata? Előre is köszi!
Válaszol
(2018-09-13, 11:10:44)lindello Írta: Érdeklődni szeretnék mikor lesz Yellowstone évadzáró felirata? Előre is köszi!

Előbb még a 8. rész jön Smile

De nem mernék határidőt mondani.
Válaszol
Jessica Jones évadzárójával mi a helyzet?
Válaszol
@Mr. Bishop®  -tól szeretnék érdeklődni a Wentworth 6.évad utolsó három részének feliratáról. Mikorra várhatóak kb? Előre is köszönöm a választ!
Válaszol
(2018-09-13, 18:51:20)róbert.tóth Írta: Jessica Jones évadzárójával mi a helyzet?

Most nem volt időm visszakeresgélni, de biztosan volt már közben más is, aki kérdezte: Jessica Jones utolsó rész felirata már nálam van egy ideje, de nyaralás meg munka miatt nem tudtam még átnézni, kis türelmet kérek. A hétvégére nem ígérem, de bízom benne, hogy a jövő hétbe már bele fog férni.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 7 Vendég