This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Magyar SubRipet kérek
Sziasztok!

Lehet-e tudni, mikor lesz magyar felirat a Colin from Accounts sorozat 2. évadához?
Köszönöm.
Válaszol
(2024-06-28, 13:38:24)Mor Tuadh Írta:
(2024-06-26, 14:14:21)remi Írta: Hellótok.
A napokban valaki kirakta a Blanca című olasz sorozat első évadát NC-ra, magyar hangsáv és (valószínűleg teletext eredetű) dub magyar felirat kíséretében.
Sajna a 103 epizód mellől valahogy lemaradt a felirat. Nem kallódik esetleg valahol valakinél ez a felirat?
Előre is köszi!

Aznap valami gond volt, és a DunaTV teletext sávja nem volt benne a felvételben. Talán majd egy ismétlésnél beszerezhető lesz.

Köszi az infót.
Közben azt is észrevettem, hogy az eredeti olasz források 12 részt tartalmaznak és a címek alapján nem "átszervezés" volt, hanem hiányzik további 4 rész, de annak legalább a szinkronja sincs meg. Feltéve, hogy egyáltalán készült. Vagyis megvan máshol, de ott meg jelenleg 10-nél tart  a számozás. Ezt majd valahogy előbb ki kell kuszálni.
Válaszol
Sziasztok!

Helgoland 513 sorozathoz nincs több subrip csak az első 4 részhez???
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2024-07-04, 15:26:47)Romeoo Írta: Sziasztok!

Helgoland 513 sorozathoz nincs több subrip csak az első 4 részhez???

Fentebb írta Kai_Subs, hogy ez a 4 felirat is részben más régióból van kiripelve, innentől hetiben vagy ahogy sikerül jön majd a maradék.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli remi hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
Hello,
ehhez - https://xpress.hu/a-balna-2 - kérnék subrip-et, ha lehet

köszönöm
Válaszol
(2024-07-04, 15:26:47)Romeoo Írta: Sziasztok!

Helgoland 513 sorozathoz nincs több subrip csak az első 4 részhez???

Nálunk alapból heti 1 rész jön, más régiókban pedig ketté lett szedve az évad, de a héten nem jött sehova az 5.rész ergo leghamarabb a magyar vetítést kell megvárni, ami július 22. lesz. Hacsak nem kerül fel mégis az utolsó 3 rész előbb. De úgyis ki fognak kerülni, szóval fölösleges is ezeket kérni.
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S13), Chucky (S04),
Válaszol
(2024-07-04, 17:48:59)Kai_Subs Írta:
(2024-07-04, 15:26:47)Romeoo Írta: Sziasztok!

Helgoland 513 sorozathoz nincs több subrip csak az első 4 részhez???

Nálunk alapból heti 1 rész jön, más régiókban pedig ketté lett szedve az évad, de a héten nem jött sehova az 5.rész ergo leghamarabb a magyar vetítést kell megvárni, ami július 22. lesz. Hacsak nem kerül fel mégis az utolsó 3 rész előbb. De úgyis ki fognak kerülni, szóval fölösleges is ezeket kérni.
Sorry.Nem olvastam vissza a topikba.
Mea culpa.
A türelem rozsdát terem. Big Grin
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
Sziasztok!

Az American Crime Story 3. évadához kérhetek subripet? Ha jól tudom, akkor Disney+-on magyar felirattal fent van.

Előre is köszönöm!
Válaszol
(2024-07-08, 16:17:12)Razel Írta: Sziasztok!

Az American Crime Story 3. évadához kérhetek subripet? Ha jól tudom, akkor Disney+-on magyar felirattal fent van.

Előre is köszönöm!

Szia! Egyik részhez sincs magyar felirat Disney+-on, szóval téves infót kaptál.
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S13), Chucky (S04),
Válaszol
Régebbi lengyel sorozat (Belfer) azt írjátok subrip de a 2. évadnak csak a fele van meg. Gondolom esélytelen, hogy a másik fele is előkerüljön, de ha mégis akkor lécci. 
https://feliratok.eu/index.php?sid=7796
(A 2. évadhoz még van szinkron, de a 3.-hoz semmi, lengyel kapcsolható, de azonkívül még égetett angol se.)

Előre is köszi.
Válaszol
(2024-07-15, 13:02:36)remi Írta: Régebbi lengyel sorozat (Belfer) azt írjátok subrip de a 2. évadnak csak a fele van meg. Gondolom esélytelen, hogy a másik fele is előkerüljön, de ha mégis akkor lécci. 
https://feliratok.eu/index.php?sid=7796
(A 2. évadhoz még van szinkron, de a 3.-hoz semmi, lengyel kapcsolható, de azonkívül még égetett angol se.)

Előre is köszi.

Átküldtem neked a második felét, ha esetleg be tudnád időzíteni, az szuper lenne, nekem most nincs időm rá.
A harmadik évadhoz sajnos nincs semmi.
Válaszol
(2024-07-19, 10:06:17)Mor Tuadh Írta:
(2024-07-15, 13:02:36)remi Írta: Régebbi lengyel sorozat (Belfer) azt írjátok subrip de a 2. évadnak csak a fele van meg. Gondolom esélytelen, hogy a másik fele is előkerüljön, de ha mégis akkor lécci. 
https://feliratok.eu/index.php?sid=7796
(A 2. évadhoz még van szinkron, de a 3.-hoz semmi, lengyel kapcsolható, de azonkívül még égetett angol se.)

Előre is köszi.

Átküldtem neked a második felét, ha esetleg be tudnád időzíteni, az szuper lenne, nekem most nincs időm rá.
A harmadik évadhoz sajnos nincs semmi.

Most látom, hogy melléklet is van az emailben. Beidőzítem valamihez, de nem tudom garantálni, hogy ahhoz amihez a többi feliratotok van..... (A WILU75/Ralf éppen kéznél van, úgyhogy alighanem ahhoz.)
Válaszol
A Snowpiercer S04-hez várható valamikor magyar specifikáció? Nem látok erről infót sehol, ti is üresen hagytátok azt a sort.....
Válaszol
(2024-07-20, 09:33:45)remi Írta: A Snowpiercer S04-hez várható valamikor magyar specifikáció? Nem látok erről infót sehol, ti is üresen hagytátok azt a sort.....

Igen, pontosan azért, mert nincs róla infó. Smile
Válaszol
A junkie szerint ehhez:
Nieuwe buren / The Neighboors
https://www.imdb.com/title/tt3996656/
létezik magyar felirat.

tavaly nyáron felkerült Az új szomszédok címmel a Direct One streaming platformjára, a Direct NOW-ra is a 4 évad (csak felirattal)

A gyakorlatban normális minőségű nem vagdosott videót is komoly bányászkodás után lehet bugázni, nem fognék hozzá a magyar felirat nélkül.....

Előre is köszi!
Válaszol
Üdv!

A Róka (Der Fuchs) című filmhez szeretnék feliratot.
https://port.hu/adatlap/film/mozi/a-roka...vie-252546


  Köszi!
Válaszol
Hello Kai,

nem kérés, inkább kérdés:

látom kikerült az angol Disney+ SubRip - American Crime Story (3. évad)

Golndolom ha eddig nem volt elérhető a magyar felirat - 3. évad - a Disney+-on nem is nagyon várható...

Te/Ti mit gondolsz/gondoltok érdemes rákérdezni a Disney-nél?

Köszömöm
Válaszol
(2024-08-14, 12:00:23)ugk Írta: Hello Kai,

nem kérés, inkább kérdés:

látom kikerült az angol Disney+ SubRip - American Crime Story (3. évad)

Golndolom ha eddig nem volt elérhető a magyar felirat - 3. évad - a Disney+-on nem is nagyon várható...

Te/Ti mit gondolsz/gondoltok érdemes rákérdezni a Disney-nél?

Köszömöm

Felesleges. Ha akartak volna, már rég csinálhattak volna hozzá. Szerintem nem érdemes várni.
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S13), Chucky (S04),
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 2 295 2 145 019 1 órával ezelőtt
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 862 763 431 2024-09-19, 12:03:10
Legutóbbi hozzászólás: ugk
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 458 1 409 885 2024-09-09, 12:00:40
Legutóbbi hozzászólás: FilmFan
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 71 167 360 2024-09-08, 17:22:29
Legutóbbi hozzászólás: Kylo Ren
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 183 170 685 2024-09-07, 04:24:22
Legutóbbi hozzászólás: finucci74

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 24 Vendég