This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
Sziasztok!

Segédmunkás felől érdeklődnék, hogy mikor várható a Project Blue Book 2. évadához a többi rész felirata? Legutoljára a 7. volt lefordítva, azóta már a 9. is kijött  Sad
Válaszol
Érdeklődnék a
Picard
Fort Salem

helyzetéről, amennyiben lehetséges ?

Köszönöm.
Válaszol
(2020-03-22, 16:46:55)erika.kovács Írta: Érdeklődnék a
Picard
Fort Salem

helyzetéről, amennyiben lehetséges ?

Köszönöm.

Szia!


Picard  ->   Nem vagyok fent a twitteren, de a felirat miatt ide mindig felnézek:

https://twitter.com/BenderHun
https://twitter.com/SergAdama
Válaszol
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy laci401 beküldte-e a The Current War feliratát, és ha igen, kb. mikorra várható, hogy felkerül az oldalra?

Köszönöm, és tökre bocs a türelmetlenségemért! Wink
Válaszol
(2020-03-23, 12:24:51)Maminti Írta: Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy laci401 beküldte-e a The Current War feliratát, és ha igen, kb. mikorra várható, hogy felkerül az oldalra?

Köszönöm, és tökre bocs a türelmetlenségemért! Wink

Nem tudjuk pontosan megmondani, majd ha valamelyikünknek lesz ideje átnézni és megfelelőnek találjuk. Más felirata is van már bent lacinak, igyekszünk, csak kevés az erőforrás/idő és rengeteg a felirat. Smile
Válaszol
(2020-03-24, 00:24:14)Mor Tuadh Írta:
(2020-03-23, 12:24:51)Maminti Írta: Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy laci401 beküldte-e a The Current War feliratát, és ha igen, kb. mikorra várható, hogy felkerül az oldalra?

Köszönöm, és tökre bocs a türelmetlenségemért! Wink

Nem tudjuk pontosan megmondani, majd ha valamelyikünknek lesz ideje átnézni és megfelelőnek találjuk. Más felirata is van már bent lacinak, igyekszünk, csak kevés az erőforrás/idő és rengeteg a felirat. Smile

Köszi a választ Mor, igyekszem türelmesnek lenni ebben a bezártságban! Smile
Válaszol
(2020-03-24, 00:45:12)Maminti Írta:
(2020-03-24, 00:24:14)Mor Tuadh Írta:
(2020-03-23, 12:24:51)Maminti Írta: Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy laci401 beküldte-e a The Current War feliratát, és ha igen, kb. mikorra várható, hogy felkerül az oldalra?

Köszönöm, és tökre bocs a türelmetlenségemért! Wink

Nem tudjuk pontosan megmondani, majd ha valamelyikünknek lesz ideje átnézni és megfelelőnek találjuk. Más felirata is van már bent lacinak, igyekszünk, csak kevés az erőforrás/idő és rengeteg a felirat. Smile

Köszi a választ Mor, igyekszem türelmesnek lenni ebben a bezártságban! Smile

Egyébként még be sem küldte. Big Grin
Válaszol
(2020-03-24, 22:53:57)Mor Tuadh Írta:
(2020-03-24, 00:45:12)Maminti Írta:
(2020-03-24, 00:24:14)Mor Tuadh Írta:
(2020-03-23, 12:24:51)Maminti Írta: Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy laci401 beküldte-e a The Current War feliratát, és ha igen, kb. mikorra várható, hogy felkerül az oldalra?

Köszönöm, és tökre bocs a türelmetlenségemért! Wink

Nem tudjuk pontosan megmondani, majd ha valamelyikünknek lesz ideje átnézni és megfelelőnek találjuk. Más felirata is van már bent lacinak, igyekszünk, csak kevés az erőforrás/idő és rengeteg a felirat. Smile

Köszi a választ Mor, igyekszem türelmesnek lenni ebben a bezártságban! Smile

Egyébként még be sem küldte. Big Grin

Ó, ez nem jó hír!  Sad  Reméltem, hogy már beküldte, mivel 19-én azt írta, hogy valószínű másnap kész lesz vele.
Na, de a remény hal meg utoljára...
És kösz, hogy utána néztél!
Válaszol
Sziasztok, 

a Chicago Med 5. évadának felirataira lehet számítani? Van 2-3 de össze-vissza, nagyon szórványosan.

Köszönöm, 
Henke
Válaszol
(2020-03-25, 11:33:35)Henke Írta: Sziasztok, 

a Chicago Med 5. évadának felirataira lehet számítani? Van 2-3 de össze-vissza, nagyon szórványosan.

Köszönöm, 
Henke

Szia!

A sorozatnak nincs fordítója ezen az oldalon, az ötödik évadból csak a fire-med-pd crossover részhez készült felirat.
Aktuális fordítás: -
Új évadra vár: Why Women Kill | Veronica Mars
Facebook | Twitter
Válaszol
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék a Belgravia feliratok felől. Mikorra várható?
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli marina2419 hozzászólását:
  • KárolyKokas
Válaszol
Szevasztok!

Érdeklődnék, hogy felkerül-e az oldalra a lengyel Rojst (The Mire) sorozat felirata?

Köszönöm!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Falconer hozzászólását:
  • Mirx
Válaszol
(2020-03-26, 10:51:05)Falconer Írta: Szevasztok!

Érdeklődnék, hogy felkerül-e az oldalra a lengyel Rojst (The Mire) sorozat felirata?

Köszönöm!

Ez engem is érdekelne! Köszi! Angel
Válaszol
anneshirley83 - gricsi párostól kérdezném - megköszönve az eddigi munkátokat! - hogy az Inside No. 9 5-6. része kb. mikorra várható?
Válaszol
(2020-03-26, 19:01:38)Mirx Írta:
(2020-03-26, 10:51:05)Falconer Írta: Szevasztok!

Érdeklődnék, hogy felkerül-e az oldalra a lengyel Rojst (The Mire) sorozat felirata?

Köszönöm!

Ez engem is érdekelne! Köszi! Angel

Megtaláljátok a főoldalon.
Válaszol
(2020-03-27, 17:27:18)J1GG4 Írta:
(2020-03-26, 19:01:38)Mirx Írta:
(2020-03-26, 10:51:05)Falconer Írta: Szevasztok!

Érdeklődnék, hogy felkerül-e az oldalra a lengyel Rojst (The Mire) sorozat felirata?

Köszönöm!

Ez engem is érdekelne! Köszi! Angel

Megtaláljátok a főoldalon.

Köszönjük szépen!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Falconer hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol
(2020-03-27, 14:43:41)Maminti Írta: anneshirley83 - gricsi párostól kérdezném - megköszönve az eddigi munkátokat! - hogy az Inside No. 9 5-6. része kb. mikorra várható?

Szia! A fordítás mindkét rész esetében kész, átnézés alatt van @anneshirley83 -nél.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli gricsi hozzászólását:
  • Maminti
Válaszol
Sad 
Jól sejtem, hogy a Project Blue Book évadzáróra is egy hetet kell várni?  Sad 

Cassone, Szigony, Mata, Bender stb. gyorsasága elszoktatott a várakozástól Tongue
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Döndölö hozzászólását:
  • erika.kovács, George Bailey
Válaszol
(2020-03-28, 14:04:46)Döndölö Írta: Jól sejtem, hogy a Project Blue Book évadzáróra is egy hetet kell várni?  Sad 

Cassone, Szigony, Mata, Bender stb. gyorsasága elszoktatott a várakozástól Tongue

Az én gyorsaságom? Hát pedig én ritka lassan fordítok, vagyis fordítottam még jó pár éve, viszont az most is igaz rám, hogy türelmesen kivárom, amíg egy "kolléga/kollegina" elkészíti az általam nézett tartalomhoz a feliratot. És nem háborodom fel, ha az nem készül el egy hét alatt.
Sőt, a végén még meg is köszönöm a megfelelő helyen a fordítónak (itt, a fórumon, twitteren, e-mailben, hangoutson, a kocsmában egy sörrel kedveskedve, stb.), hogy legyen kellő motivációja a következő rész/évad feliratát is elkészíteni. Wink
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli mata hozzászólását:
  • cateye, erika.kovács
Válaszol
Heart 
(2020-03-28, 14:26:58)mata Írta:
(2020-03-28, 14:04:46)Döndölö Írta: Jól sejtem, hogy a Project Blue Book évadzáróra is egy hetet kell várni?  Sad 

Cassone, Szigony, Mata, Bender stb. gyorsasága elszoktatott a várakozástól Tongue

Az én gyorsaságom? Hát pedig én ritka lassan fordítok, vagyis fordítottam még jó pár éve, viszont az most is igaz rám, hogy türelmesen kivárom, amíg egy "kolléga/kollegina" elkészíti az általam nézett tartalomhoz a feliratot. És nem háborodom fel, ha az nem készül el egy hét alatt.
Sőt, a végén még meg is köszönöm a megfelelő helyen a fordítónak (itt, a fórumon, twitteren, e-mailben, hangoutson, a kocsmában egy sörrel kedveskedve, stb.), hogy legyen kellő motivációja a következő rész/évad feliratát is elkészíteni. Wink
Lehet, hogy nem rád emlékszem akkor, elég sok fordító van a fejemben sok különböző sorozat és film miatt Blush
Türelmem sok van, elnézést, ha egy kicsit türelmetlennek "hangzott" a hsz-em, nem az volt a cél, csak érdeklődés(az egy hét pedig az előző epizód miatt írtam, mert ott is 1 hét után jött). A köszönetnyilvánitásra is igyekszem természetesen(feltéve, hogy nem felejtek el bejelentkezni Twittere), ezt a fórumot őszintén csak egy hete fedeztem fel, pedig már vagy 3 éve böngészem az oldalt Big Grin
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Döndölö hozzászólását:
  • bubu001, mata
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 44 Vendég