This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
Hi,

A Családom darabokban-ból már csak 1 rész hiányzik, érdeklődöm, hogy számíthatunk-e rá a közeljövőben, vagy nekiessek-e magam. Smile
Köszi.
Válaszol
Szia @Vendetta!

Érdeklődnék  az Into the Dark felől. Kb. mikorra várható az első rész fordítása???

Üdv:Romeoo
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2018-12-09, 11:31:57)shanar Írta: Hi,

A Családom darabokban-ból már csak 1 rész hiányzik, érdeklődöm, hogy számíthatunk-e rá a közeljövőben, vagy nekiessek-e magam. Smile
Köszi.

1-2 nap és jön.
Aktuális sorozatok: Dark Heart, Dancing on The Edge, Peaky Blinders
Mentor: 
Háttérben: 
Új évadra vár: Taboo, Victoria
Válaszol
(2018-12-09, 11:23:50)shanar Írta:
(2018-11-22, 22:39:33)pittyke Írta: A Wentworth maradék részei felől érdeklődök püspök úrnál és enyveskezű komájánál, hogy mikorra várhatóak?

Szerintem ne pazaroljátok rá az időt, más már megcsinálta. Ez itt nem a reklám helye, de aki keres, talál. ;-)
Látom, egész jó vagy közmondásokból, úgyhogy én is megdoblak eggyel: neked ebben a játékban nem osztottak lapot. ;-)
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Mr. Bishop® hozzászólását:
  • Reeka, Szaki, teddypicker
Válaszol
(2018-12-09, 15:13:13)Mr. Bishop® Írta:
(2018-12-09, 11:23:50)shanar Írta:
(2018-11-22, 22:39:33)pittyke Írta: A Wentworth maradék részei felől érdeklődök püspök úrnál és enyveskezű komájánál, hogy mikorra várhatóak?

Szerintem ne pazaroljátok rá az időt, más már megcsinálta. Ez itt nem a reklám helye, de aki keres, talál. ;-)
Látom, egész jó vagy közmondásokból, úgyhogy én is megdoblak eggyel: neked ebben a játékban nem osztottak lapot. ;-)

Jó tett helyébe jót sose várj. Csak hogy maradjunk a közmondásoknál. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli shanar hozzászólását:
  • Mr. Bishop®
Válaszol
Nem ragoznám túl, az ilyen jellegű hsz-ek a továbbiakban törölve lesznek.
Fordítások: -
Szünetelő: Doom Patrol, Titans, DC's Legends of Tomorrow
Előfoglalás: -
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Szandii hozzászólását:
  • Mr. Bishop®, Romeoo
Válaszol
Sziasztok!

Taurusz & Mr. Bishop párostól szeretném kérdezni, a Channel Zero 2. évad 6.részének fordítása kábé mikorra várható?

Az eddigi munkátokat megköszönve üdv,
Magenta
Válaszol
(2018-12-09, 18:40:46)Magenta99 Írta: Sziasztok!

Taurusz & Mr. Bishop párostól szeretném kérdezni, a Channel Zero 2. évad 6.részének fordítása kábé mikorra várható?

Az eddigi munkátokat megköszönve üdv,
Magenta

Szia! A napokban szeretnék rá időt szakítani. Rám kell várni, nem a kollégára! Wink
UFF: Most nézem, hogy 2. évadot írtál, de gyanítom, negyedik évadra gondoltál. Ha mégsem, nézz körül, mert ott van az. Big Grin
| Futó fordítások | -
| Szünetelő fordítások | -
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Taurusz hozzászólását:
  • Mr. Bishop®
Válaszol
Sziasztok!

A The Marvelous Mrs. Maiselről érdeklődnék. Várható mostanában az 5. rész felirata?

Előre is köszi.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Marcos hozzászólását:
  • sznorbi
Válaszol
(2018-11-04, 22:55:35)Snoopyzit30 Írta: Szia!

Elvileg már csak 2 rész van vissza. A 9. rész felénél vagyok, igyekszem vele. Bocsánat! Még ebben a hónapban meglesz az utolsó 2 rész. Őszintén szólva nem gondoltam, hogy bárki is nézi még, nem kaptam senkitől semmilyen visszajelzést.

Please!!!!
Válaszol
(2018-12-10, 10:34:27)blazius Írta:
(2018-11-04, 22:55:35)Snoopyzit30 Írta: Szia!

Elvileg már csak 2 rész van vissza. A 9. rész felénél vagyok, igyekszem vele. Bocsánat! Még ebben a hónapban meglesz az utolsó 2 rész. Őszintén szólva nem gondoltam, hogy bárki is nézi még, nem kaptam senkitől semmilyen visszajelzést.

Please!!!!

A 9. részt ma beküldtem.
Válaszol
Hellosztok @Matyika29  @ace3!

Érdeklödnék kb. Mikorra várható a Blindspot.S04E08 rész magyar felirata?

Előre is thanks
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2018-12-13, 20:13:48)Romeoo Írta: Hellosztok @Matyika29  @ace3!

Érdeklödnék kb. Mikorra várható a Blindspot.S04E08 rész magyar felirata?

Előre is thanks
Szia!

Beszéltem ac3-mal... igyekszünk a héten végezni.
Így év végével ezer a dolgom a munkahelyemen... nagyon kevés időm marad. De nem adom fel!!! Big Grin
Mindig légy önmagad.
Kivéve, ha Batman lehetsz... akkor inkább légy Batman!  Cool
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Matyika29 hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
Sziasztok!

DennyKeh-től kérdezem mikor várható a YOU c. sorozat 8. része. Írta a twitteren, hogy ha végzett a ThisIsUs 9.részével amit el is kezdett December 3-án. De azóta semmi hír.
Köszi a választ előre is.
Válaszol
Sziasztok!

Bender & SergAdama- tól kérdezném mindenféle türelmetlenség nélkül, hogy mikorra számíthatunk a Discovery 0x04 fordítására?
Előre is köszönöm a munkátokat.

Üdv.
Válaszol
(2018-12-16, 20:47:34)lacthedead Írta: Sziasztok!

Bender & SergAdama- tól kérdezném mindenféle türelmetlenség nélkül, hogy mikorra számíthatunk a Discovery 0x04 fordítására?
Előre is köszönöm a munkátokat.

Üdv.

Szia!

Most @Bender egyedül csinálja, már dolgozik rajta. Kis türelmet kérünk!
Válaszol
(2018-12-14, 17:30:48)anTon Írta: Sziasztok!

DennyKeh-től kérdezem mikor várható a YOU c. sorozat 8. része. Írta a twitteren, hogy ha végzett a ThisIsUs 9.részével amit el is kezdett December 3-án. De azóta semmi hír.
Köszi a választ előre is.


https://twitter.com/DennyKeh4/status/107...2568704000
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
Válaszol
(2018-12-09, 21:13:36)Taurusz Írta:
(2018-12-09, 18:40:46)Magenta99 Írta: Sziasztok!

Taurusz & Mr. Bishop párostól szeretném kérdezni, a Channel Zero 2. évad 6.részének fordítása kábé mikorra várható?

Az eddigi munkátokat megköszönve üdv,
Magenta

Szia! A napokban szeretnék rá időt szakítani. Rám kell várni, nem a kollégára! Wink
UFF: Most nézem, hogy 2. évadot írtál, de gyanítom, negyedik évadra gondoltál. Ha mégsem, nézz körül, mert ott van az. Big Grin

Köszi, hogy válaszoltál.
Persze, hogy elírtam, a 4. évad 6. részét szerettem volna kérdezni. Smile

Üdv,Magenta
Válaszol
(2018-12-16, 21:40:32)SergAdama Írta:
(2018-12-16, 20:47:34)lacthedead Írta: Sziasztok!

Bender & SergAdama- tól kérdezném mindenféle türelmetlenség nélkül, hogy mikorra számíthatunk a Discovery 0x04 fordítására?
Előre is köszönöm a munkátokat.

Üdv.

Szia!

Most @Bender egyedül csinálja, már dolgozik rajta. Kis türelmet kérünk!

Köszönöm a választ. Türelmesen várunk.  Smile
Válaszol
(2018-12-10, 22:26:57)Snoopyzit30 Írta:
(2018-12-10, 10:34:27)blazius Írta:
(2018-11-04, 22:55:35)Snoopyzit30 Írta: Szia!

Elvileg már csak 2 rész van vissza. A 9. rész felénél vagyok, igyekszem vele. Bocsánat! Még ebben a hónapban meglesz az utolsó 2 rész. Őszintén szólva nem gondoltam, hogy bárki is nézi még, nem kaptam senkitől semmilyen visszajelzést.

Please!!!!

A 9. részt ma beküldtem.
A 10. részt is beküldtem ma, ezzel teljes az évad.  Smile
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég