This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Filmfordítást kérek
Sziasztok tisztelt fordítók!
A Soul Lelki ismeretek filmhez szeretnék fordítást kérni.
https://www.feliratok.info/index.php?sea...=&tab=film
Előre is köszönöm annak aki elkészíti.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli michaelghorvath hozzászólását:
  • máté.kiss, Ripazha
Válaszol
A Soul és a Sound of Metal című filmekhez szeretnék kérni feliratot. Előre is köszönöm! Smile
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli máté.kiss hozzászólását:
  • michaelghorvath, Ripazha
Válaszol
Csatlakoznék én is a Soul felirat kéréshez, köszi Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Ripazha hozzászólását:
  • michaelghorvath
Válaszol
Tisztelt Fordítók !

 Amennyiben megoldható, akkor szívesen venném ha készítene valaki magyar feliratot ehhez a filmhez.

The Five Heartbeats (1991)

The Five Heartbeats (1991) - IMDb

Köszönöm.
Válaszol
Tisztelt fordítók. Négy filmhez szeretnék felíratot kérni.   Shadow.in.the.Cloud.2020.1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-EVO , Skyfire.2019.1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-EVO , Sky.Sharks.2020.1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-EVO , Cosmoball.2020.1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-EVO  Előre is köszönöm.
Válaszol
(2021-01-05, 22:54:24)janoslango Írta: Tisztelt fordítók. Négy filmhez szeretnék felíratot kérni.   Shadow.in.the.Cloud.2020.1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-EVO , Skyfire.2019.1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-EVO , Sky.Sharks.2020.1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-EVO , Cosmoball.2020.1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-EVO  Előre is köszönöm.

A Shadow in the Cloud-hoz én találtam amatőr feliratot, de vannak vele gondok, pedig én se vagyok angol expert, de az a film, fú, felcseszett, hogy a kritikák dicsérik. Nem a feminista hangvétellel van a bajom, hanem a lénnyel és a lehetetlen dolgok túlélésével.
Válaszol
Nomadland-hez és a First Cow-hoz kérnék fordítást.

Köszi.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli FilmFan hozzászólását:
  • sznorbi
Válaszol
(2021-01-06, 12:57:13)FilmFan Írta: Nomadland-hez és a First Cow-hoz kérnék fordítást.

Köszi.

Én is csatlakoznék a kéréshez, nagyon adnám ha bármelyik filmhez készülne felirat.
Frances McDormand egy színésznő istennő.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli sznorbi hozzászólását:
  • Chim, FilmFan
Válaszol
Sziasztok fordítók!

Szívesen vennék egy magyar feliratot az új Borat filmhez, valamint a The Vast of Night című filmhez is Smile
Válaszol
Sziasztok! Nemrég találtam rá erre az oldalra pontosan nem tudom hogyan működik a felirat kérés nem láttam hogy ezért pénzt vagy bármit is fizetnem kellene de ha valamiben tévedek előre is elnézést! 
A Phenomenon 2020 szeretnék kérni feliratot. Választ előre is köszönöm.
Válaszol
(2021-01-09, 23:37:08)Alee11 Írta: Sziasztok! Nemrég találtam rá erre az oldalra pontosan nem tudom hogyan működik a felirat kérés nem láttam hogy ezért pénzt vagy bármit is fizetnem kellene de ha valamiben tévedek előre is elnézést! 
A Phenomenon 2020 szeretnék kérni feliratot. Választ előre is köszönöm.

Nem kell fizetni, ellenben azt fordítja le az a kevés fordító, amihez pont kedve/ideje van, és ha ez pont egybeesik a kéréssel az win-win Smile pénzért sztem nem fogják neked lefordítani fordítóirodában sem, mert sztem szerzői jogsértés Tongue
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli marcoverde hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
A Vanguard (2020) című Jackie Chan-filmhez szeretnék magyar feliratot kérni.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli annamria.veres hozzászólását:
  • Chim
Válaszol
Tisztelt Fordítók!
A Godmothered (2020) című filmhez szeretnék magyar feliratot kérni.
Előre is nagyon szépen köszönöm!  Blush  Heart
Szép napot mindenkinek!
Válaszol
Kedves fordítók,

a Peepli [Live]-hoz (2010) kérnék egy szép magyar fordítást, ha valakinek lenne annyi ideje és kedve, az de jó lenne!

https://www.imdb.com/title/tt1447508/

Köszönöm,

üdv,
lacî
Válaszol
Hello!

A New of the World (2020) című filmhez szeretnék kérni feliratot! Köszönöm! Smile
https://www.imdb.com/title/tt6878306/
Válaszol
Sziasztok!

A Soul (Lelki ismeretek) c. filmhez szeretnék egy feliratot. Egy csoda lenne ??
Válaszol
Üdvözlet
Kodachrome c filmhez kérnék magyar feliratot. Az esetleges fáradozásokat megköszönném Smile
Válaszol
Ha esetleg valamelyik fordító bevállalná a Minari című filmet, azt nagyon megköszönném.
Több kategóriában is jelölni fogják a nagy díjkiosztókon, legalábbis nagyon úgy néz ki.
Köszi.
Válaszol
(2021-01-20, 20:21:33)FilmFan Írta: Ha esetleg valamelyik fordító bevállalná a Minari című filmet, azt nagyon megköszönném.
Több kategóriában is jelölni fogják a nagy díjkiosztókon, legalábbis nagyon úgy néz ki.
Köszi.

Azt én már kinéztem magamnak. Smile Amint lesz normális minőségű release, megnézem, aztán meglátjuk bejön-e annyira, hogy lefordítsam.
Válaszol
(2021-01-20, 21:06:11)Hegeman Írta:
(2021-01-20, 20:21:33)FilmFan Írta: Ha esetleg valamelyik fordító bevállalná a Minari című filmet, azt nagyon megköszönném.
Több kategóriában is jelölni fogják a nagy díjkiosztókon, legalábbis nagyon úgy néz ki.
Köszi.

Azt én már kinéztem magamnak. Smile Amint lesz normális minőségű release, megnézem, aztán meglátjuk bejön-e annyira, hogy lefordítsam.

Nagyon örülnék neki.
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 651 716 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 151 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 2 229 1 839 972 2024-03-21, 18:39:03
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 683 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 489 009 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 6 Vendég