This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Magyar SubRipet kérek
Sziasztok!

Ismét egy SubRip iránt érdeklődöm. Lesz-e a Sanditon 3. évadához felirat?
Előre is köszönöm.
Válaszol
(2023-08-17, 16:55:00)saspafrany Írta: Sziasztok!

Ismét egy SubRip iránt érdeklődöm. Lesz-e a Sanditon 3. évadához felirat?
Előre is köszönöm.

Az is a tévéből van, akkor tudunk szerezni, ha leadják olyan csatornán, amin van teletextes felirat, és észre is vesszük, nem maradunk le róla. (Vagy valaki beküldi.) Big Grin
Válaszol
(2023-08-17, 17:05:26)Mor Tuadh Írta:
(2023-08-17, 16:55:00)saspafrany Írta: Sziasztok!

Ismét egy SubRip iránt érdeklődöm. Lesz-e a Sanditon 3. évadához felirat?
Előre is köszönöm.

Az is a tévéből van, akkor tudunk szerezni, ha leadják olyan csatornán, amin van teletextes felirat, és észre is vesszük, nem maradunk le róla. (Vagy valaki beküldi.) Big Grin

Köszönöm, remélem lesz. Cool
Válaszol
Sziasztok!

Holnaphoz egy hónapra jön (Szeptember 22.-én)
The Continental: From the World of John Wick (John Wick-spinoffja)!

Úgy latom,hogy itt előfoglalva van SubRipként,de én nem olvastam sehol hogy lesz hozzá.
(Erősítsetek meg ,ha tévednék.)
Már nagyon várom, főleg hogy itt forgatták Magyarországon.

A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2023-08-21, 10:56:15)Romeoo Írta: Sziasztok!

Holnaphoz egy hónapra jön (Szeptember 22.-én)
The Continental: From the World of John Wick (John Wick-spinoffja)!

Úgy latom,hogy itt előfoglalva van SubRipként,de én nem olvastam sehol hogy lesz hozzá.
(Erősítsetek meg ,ha tévednék.)
Már nagyon várom, főleg hogy itt forgatták Magyarországon.


Nálunk a Prime Video fogja közzétenni, szóval ott lehet majd várni. És valószínűleg lesz hozzá SubRip.
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
A "The Winter King" státusa "nem stb."-ről "subrip"-re változott. Ugyanakkor magyar felirat vagy arról hír, hogy melyik kanálison lesz lokalizálva az nincs. Vagyis a kérdés az, hogy ez a státus valós infókon alapul vagy véletlen.
Válaszol
(2023-09-25, 13:47:29)remi Írta: A "The Winter King" státusa "nem stb."-ről "subrip"-re változott. Ugyanakkor magyar felirat vagy arról hír, hogy melyik kanálison lesz lokalizálva az nincs. Vagyis a kérdés az, hogy ez a státus valós infókon alapul vagy véletlen.

Október hatodikán jön az HBO MAX-ra.
Válaszol
Nem ide való a kérdés ugyan (bár még ebben a  pecben nincs kint a subrip nálatok), de:
Ez a "Everybody Loves Diamonds" szinkronnal vagy "csak" felirattal van? A prime-nál 2X is be van írva olyan, hogy "multiple languages" a részletek fülön, azzal nem nagyon tudok előfizetés nélkül mire menni.
Köszi!

https://www.primevideo.com/detail/0O9C84...WTRDVBSEP/
Válaszol
(2023-10-13, 09:58:18)remi Írta: Nem ide való a kérdés ugyan (bár még ebben a  pecben nincs kint a subrip nálatok), de:
Ez a "Everybody Loves Diamonds" szinkronnal vagy "csak" felirattal van? A prime-nál 2X is be van írva olyan, hogy "multiple languages" a részletek fülön, azzal nem nagyon tudok előfizetés nélkül mire menni.
Köszi!

https://www.primevideo.com/detail/0O9C84...WTRDVBSEP/

Hello Remi!

Szerintem az kamu,mert amiket néztem csak olasz hangsáv van(a felirtok azok megvannak azt hiszem 36)./MeGusta, GreedyCorgi/



Szóval szerintem csak"felirat" van hozzá.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2023-10-13, 11:11:49)Romeoo Írta:
(2023-10-13, 09:58:18)remi Írta: Nem ide való a kérdés ugyan (bár még ebben a  pecben nincs kint a subrip nálatok), de:
Ez a "Everybody Loves Diamonds" szinkronnal vagy "csak" felirattal van? A prime-nál 2X is be van írva olyan, hogy "multiple languages" a részletek fülön, azzal nem nagyon tudok előfizetés nélkül mire menni.
Köszi!

https://www.primevideo.com/detail/0O9C84...WTRDVBSEP/

Hello Remi!

Szerintem az kamu,mert amiket néztem csak olasz hangsáv van(a felirtok azok megvannak azt hiszem 36)./MeGusta, GreedyCorgi/



Szóval szerintem csak"felirat" van hozzá.

Prime-on a Részletek alatt ott a hangsáv-/feliratlista, nem kell hozzá login.

[Kép: Screenshot-2023-10-13-113028.png]

Ha lenne magyar, az szintén magyarként lenne feltüntetve a hangsávoknál.
Válaszol
(2023-10-13, 11:11:49)Romeoo Írta: Hello Remi!

Szerintem az kamu,mert amiket néztem csak olasz hangsáv van(a felirtok azok megvannak azt hiszem 36)./MeGusta, GreedyCorgi/



Szóval szerintem csak"felirat" van hozzá.

A prime felsorol jópár hangsávot, de ezek közt kisebb nyelv csak a lengyel van, amivel nem tudok előfizetés nélkül mit kezdeni az a 2X is szereplő "multiple languages", bár alapból 95%-ra teszem, hogy nincs magyar hangsáv.
A "nemangol" vagy "nemoriginal" hangsávok ezeknél a "nemzetközi" ripereknél meg letöltő helyeken fehér hollónál is ritkább, azokat a "nemzeti" trackerek szokták hozni, francia (+angol és olasz) hangsávval pl. hajnal óta hozza az yggtorrent, de az "általános" helyeken ilyenek nincsenek.

(2023-10-13, 11:32:08)J1GG4 Írta: Prime-on a Részletek alatt ott a hangsáv-/feliratlista, nem kell hozzá login.

[Kép: Screenshot-2023-10-13-113028.png]

Ha lenne magyar, az szintén magyarként lenne feltüntetve a hangsávoknál.

Azt láttam, csak a 2X is szereplő multiple izét nem értem, bár a jelek szerint az mindkettő olasz lesz.

Köszi a válaszokat!
Válaszol
Állítólag az almánál van ehhez magyar felirat:

https://tv.apple.com/gb/show/code-japan-...yfta7837yd

Elég hihetetlennek tűnik, de ha mégis akkor ti talán ki tudjátok valahogy ripelni.....

Előre is köszi!

[Kép: codejapan.png]
Válaszol
(2023-10-15, 09:38:55)remi Írta: Állítólag az almánál van ehhez magyar felirat:

https://tv.apple.com/gb/show/code-japan-...yfta7837yd

Elég hihetetlennek tűnik, de ha mégis akkor ti talán ki tudjátok valahogy ripelni.....

Előre is köszi!

Az nem az Apple-nél van. Mutatnak egy csomó cuccot, ami máshol érhető el, ők csak begyűjtik az infókat.
Ha megnézed, ki van írva hozzá, hogy Available on Viki.

https://www.viki.com/tv/40036c-code-japa...title_team

Itt pedig úgy látom, hogy saját fansubokkal tolják, csak azt nem értem, hogy ez hogyan került be az Apple gyűjtőoldalára.
Válaszol
(2023-10-15, 09:59:40)Mor Tuadh Írta:
(2023-10-15, 09:38:55)remi Írta: Állítólag az almánál van ehhez magyar felirat:

https://tv.apple.com/gb/show/code-japan-...yfta7837yd

Elég hihetetlennek tűnik, de ha mégis akkor ti talán ki tudjátok valahogy ripelni.....

Előre is köszi!

Az nem az Apple-nél van. Mutatnak egy csomó cuccot, ami máshol érhető el, ők csak begyűjtik az infókat.
Ha megnézed, ki van írva hozzá, hogy Available on Viki.

https://www.viki.com/tv/40036c-code-japa...title_team

Itt pedig úgy látom, hogy saját fansubokkal tolják, csak azt nem értem, hogy ez hogyan került be az Apple gyűjtőoldalára.

Hát én ezt úgy nem értem ahogy van. Az oldal amit kilinkeltem az az alma hivatalos oldalának tűnik, meg alaposabban megnézve is annak tűnik......
De ezek szerint akkor az itt feltüntetett felirat nagy valószínűséggel ugyanaz ami az azsiaekkövei oldalon jelenleg elérhető (5 van kész, igaz összehasonlítani nincs mivel). Tényleg nem értem az egészet.  Mondjuk azt már nem néztem meg, hogy a 6. résztől már nem is mutat magyar feliratot.
Viszont ha esetleg elérhető angol feliratot látsz hozzá valahol azt szívesen venném, én azt se találok egyelőre.
Válaszol
(2023-10-15, 10:20:17)remi Írta:
(2023-10-15, 09:59:40)Mor Tuadh Írta:
(2023-10-15, 09:38:55)remi Írta: Állítólag az almánál van ehhez magyar felirat:

https://tv.apple.com/gb/show/code-japan-...yfta7837yd

Elég hihetetlennek tűnik, de ha mégis akkor ti talán ki tudjátok valahogy ripelni.....

Előre is köszi!

Az nem az Apple-nél van. Mutatnak egy csomó cuccot, ami máshol érhető el, ők csak begyűjtik az infókat.
Ha megnézed, ki van írva hozzá, hogy Available on Viki.

https://www.viki.com/tv/40036c-code-japa...title_team

Itt pedig úgy látom, hogy saját fansubokkal tolják, csak azt nem értem, hogy ez hogyan került be az Apple gyűjtőoldalára.

Hát én ezt úgy nem értem ahogy van. Az oldal amit kilinkeltem az az alma hivatalos oldalának tűnik, meg alaposabban megnézve is annak tűnik......
De ezek szerint akkor az itt feltüntetett felirat nagy valószínűséggel ugyanaz ami az azsiaekkövei oldalon jelenleg elérhető (5 van kész, igaz összehasonlítani nincs mivel). Tényleg nem értem az egészet.  Mondjuk azt már nem néztem meg, hogy a 6. résztől már nem is mutat magyar feliratot.
Viszont ha esetleg elérhető angol feliratot látsz hozzá valahol azt szívesen venném, én azt se találok egyelőre.

Az Apple oldala nem csak az Apple-nél elérhető cuccokat mutatja, hanem egy csomó mindent különböző streamingekről, és odaírják, hogy melyiken érhető el. Csak éppen nem mutat annyi streaminget, mint mondjuk a justwatch, reelgood, flixpatrol. Azt nem tudom, mi alapján dől el, hogy melyik streaminget mutatja.

Feltöltöttem az angol feliratot.
Válaszol
(2023-10-15, 12:30:43)Mor Tuadh Írta: Az Apple oldala nem csak az Apple-nél elérhető cuccokat mutatja, hanem egy csomó mindent különböző streamingekről, és odaírják, hogy melyiken érhető el. Csak éppen nem mutat annyi streaminget, mint mondjuk a justwatch, reelgood, flixpatrol. Azt nem tudom, mi alapján dől el, hogy melyik streaminget mutatja.

Feltöltöttem az angol feliratot.

Köszi!
Ahogy látom a HULU WEBRIP-MagicStar-hoz is csont nélkül jó.
CODE.Negai.no.Daishou.EP02.1080p.HULU.WEB-DL.AAC2.0.H.264-MagicStar
Válaszol
(2023-10-15, 19:04:44)remi Írta:
(2023-10-15, 12:30:43)Mor Tuadh Írta: Az Apple oldala nem csak az Apple-nél elérhető cuccokat mutatja, hanem egy csomó mindent különböző streamingekről, és odaírják, hogy melyiken érhető el. Csak éppen nem mutat annyi streaminget, mint mondjuk a justwatch, reelgood, flixpatrol. Azt nem tudom, mi alapján dől el, hogy melyik streaminget mutatja.

Feltöltöttem az angol feliratot.

Köszi!
Ahogy látom a HULU WEBRIP-MagicStar-hoz is csont nélkül jó.
CODE.Negai.no.Daishou.EP02.1080p.HULU.WEB-DL.AAC2.0.H.264-MagicStar

Beírtam.
Válaszol
Sziasztok!

Ma indul a Disney+ a Fekete torta című sorozat,azt kérdezném lesz hozzá Subrip,mert már ki jött 3 rész is.

https://www.imdb.com/title/tt15475330/

Leírás:
Egy házassága elől megszökő menyasszonyról szól a történet a 60-as években, aki eltűnik Jamaica partjainál, és azt gyanítják, hogy vagy megfulladt, vagy férje megölésének gyanúsítottjaként menekül. 50 évvel később egy hatvanas asszony rákban elhalálozik, és két egymástól eltávolodott gyerekére egy flash drive-ot hagy, melyen saját történetét meséli el a karib szigetvilágból Amerikába, mely nem csak sokkolja a gyerekeket, de azok hallatán mindent megkérdőjeleznek, amit korábban tudtak családjuk eredete kapcsán.

Előre is köszönöm
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2023-11-01, 09:47:36)Romeoo Írta: Sziasztok!

Ma indul a Disney+ a Fekete torta című sorozat,azt kérdezném lesz hozzá Subrip,mert már ki jött 3 rész is.

https://www.imdb.com/title/tt15475330/

Leírás:
Egy házassága elől megszökő menyasszonyról szól a történet a 60-as években, aki eltűnik Jamaica partjainál, és azt gyanítják, hogy vagy megfulladt, vagy férje megölésének gyanúsítottjaként menekül. 50 évvel később egy hatvanas asszony rákban elhalálozik, és két egymástól eltávolodott gyerekére egy flash drive-ot hagy, melyen saját történetét meséli el a karib szigetvilágból Amerikába, mely nem csak sokkolja a gyerekeket, de azok hallatán mindent megkérdőjeleznek, amit korábban tudtak családjuk eredete kapcsán.

Előre is köszönöm

Épp most látom, hogy a s.junkien már kihúzták a mai hírek közt a magyar premierek közül, szal. egyelőre magyar subrip az nincs.
Ezt a leírást elolvasva nekem amúgyis a sikítva menekülős kategória......
Válaszol
(2023-11-01, 11:19:52)remi Írta:
(2023-11-01, 09:47:36)Romeoo Írta: Sziasztok!

Ma indul a Disney+ a Fekete torta című sorozat,azt kérdezném lesz hozzá Subrip,mert már ki jött 3 rész is.

https://www.imdb.com/title/tt15475330/

Leírás:
Egy házassága elől megszökő menyasszonyról szól a történet a 60-as években, aki eltűnik Jamaica partjainál, és azt gyanítják, hogy vagy megfulladt, vagy férje megölésének gyanúsítottjaként menekül. 50 évvel később egy hatvanas asszony rákban elhalálozik, és két egymástól eltávolodott gyerekére egy flash drive-ot hagy, melyen saját történetét meséli el a karib szigetvilágból Amerikába, mely nem csak sokkolja a gyerekeket, de azok hallatán mindent megkérdőjeleznek, amit korábban tudtak családjuk eredete kapcsán.

Előre is köszönöm

Épp most látom, hogy a s.junkien már kihúzták a mai hírek közt a magyar premierek közül, szal. egyelőre magyar subrip az nincs.
Ezt a leírást elolvasva nekem amúgyis a sikítva menekülős kategória......
Láttam én is,hogy át lett húzva (de mivel nincs Disney+) , így negatív a dolog.
Amúgy szerintem egész jó lesz kb. olyasmi mint a Tudhattad volna.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 50 153 869 55 perccel ezelőtt
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 2 237 1 892 078 2024-04-22, 11:05:46
Legutóbbi hozzászólás: Totya
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 425 1 256 660 2024-04-22, 01:11:48
Legutóbbi hozzászólás: GoreZone
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 833 667 891 2024-04-03, 20:05:16
Legutóbbi hozzászólás: Tarzaan
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 148 973 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 25 Vendég